• Ново
За Mazda 3 AXELA 2014- година LED DRL дневни ходова светлини с функция за завиване T4

За Mazda 3 AXELA 2014- година LED DRL дневни ходова светлини с функция за завиване T4

BGN 192.00
В магазина

Брой продукти


Производ детални слики
Опис На Производот :
1.Стил : .Дење Работи Светлина.
2.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,2 ПАРЧИЊА/картон).
3.Надградите вашиот возило со racing изглед.
4.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
5.Директна замена.
6.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
7.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
8.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Предност :
1. Сместување : анти-УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Интерни на домување : анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашата детална превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.
И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.

Подробности

Обектив:
не inclusive
търговска марка:
Супертунинг
Името На Модела:
За Mazda
Автомобили:
Мазда
За Марки Автомобили / Модели:
Мазда
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Вид На Материала:
PC&ABC
Напрежение:
12V
Модел автомобил:
За Mazda 3 AXELA 2014-2016 година на издаване
Година:
2014-2016 година
специални характеристики:
ДРИБЛИРА
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Тип Елемент:
Дневни Светлини
Диаметъра На Продукта:
40inch
Тегло На Продукта:
2kg

Те също купуват с този продукт

6G D1S D1R HID Ксенонова светлина баласт 89034934 (истински и се използва)

BGN 39.98

6 G D1 S D1 R HID Xenon Светла Баласт 89034934 (Вистински и се Користи)Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

Cawanerl оформление на автомобили led фарове за мъгла дневни ходова фенер DRL бял за Mitsubishi Outlander L200 Pajero Grandis

BGN 239.00 314.06

2 во 1 LED Светло е 2017 нов дизајн Тоа не само што може да се користи како светла за магла, но, исто така, може да се користи како дење работи светлина...

2 бр./чифт прозрачни лещи на предните фарове за мъгла, фаровете без лампи RH и LH за Honda CRV CR-V 2015 UK version

BGN 171.00 185.57

2 Парчиња / Пар Јасно леќа пред магла светилка светла Без сијалица RH и LH за Хонда CRV CRV 2015 2016 ГОДИНА велика БРИТАНИЈА верзијаТоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

Cawanerl 2 бр. оформление на автомобили led фарове и светлини DRL дневни ходова фенер бял за 2002-2015 Nissan Primera хечбек, седан (P12)

BGN 243.00 319.34

2 во 1 LED Светло е 2017 нов дизајн Тоа не само што може да се користи како светла за магла, но, исто така, може да се користи како дење работи светлина...

За Mitsubishi L200 OUTLANDER 2 PAJERO 4 Grandis 2003-2015 фарове за мъгла лампи халогенни оформление на автомобили 1 компл

BGN 31.00 40.80

Функција : 1) Материјал : високо квалитетна ABS пластика 2) Директна замена со никаква измена Совршено се вклопуваат, лесна инсталација...

LED задна броня, предупредителни светлини на автомобила, стоп-сигнал за спиране лампа за Toyota Land Cruiser

BGN 136.00

ПРЕДВОДЕНА од Задниот Браник на возилото Автомобил Кочница Светлина Работи Светилка За Toyota Land Cruiser 2016 годинаАвтомобил Кочница Светлина Работи LED Светилка Задниот Браник на возилото Функција : Директна замена за ОЕМ задниот браник на возилото Кочница светлина или трчање светлина функција (можете да се поврзете со жица, како сакате)...

Ownsun нови актуализирани led дневни светлини DRL с черен капак, фарове за мъгла, фаровете за VW CC 2009-2013

BGN 243.00 255.98

Бренд Нови Ажурирани LED Дневни Работи Светла светилки drl Со Црна Foglight Покритие За "ФОЛКСВАГЕН" CC 20092013 Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов.2.Инсталација : За Plug and Play инсталација, Професионална инсталација е препорачливо.3.Безбедност : КРИЕШЕ LED светилки drl ви обезбедува со одлучувачки безбедност скок во патниот сообраќај и помага во спречување на несреќи.4.Издржливост : Професионални домување дизајн со топлина мијалник на задниот дел на светилка обезбедува Led диоди не се премногу загреан и имаат подолг животен век.5.Водоотпорен : Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита, 100% водоотпорни и шок отпорни...

Оформление на автомобила дневен ходова светлина за Infiniti QX70 LED фарове за мъгла, Auto Angel Eye фарове за мъгла LED DRL High&Low Beam бърза доставка

BGN 156.00 172.80

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот...

2x Error Free 18 SMD 3528 LED лампи регистрационен номер на автомобила светлина за Toyota Camry Aurion на Prius и Lexus IS300 GS430 RX330 ES300

BGN 18.00 20.61

2 парчиња Грешка Слободни 18 3528 SMD LED Лиценца Број Плоча Светилки Автомобил Светлина одговара за Toyota Camry Aurion PriLexIS300 GS430 RX330 ES300 LS430Карактеристики : 100% НОВ БРЕНДТип : табличка светилкаБоја : Бела 6000 KLED Количина : 183528СМДVolts : 12 V DCЖивотниот век : Повеќе од 50,000 часаМаска Материјал : Пластика2 парчиња (пар) на 18 висока моќност SMD LED табличка светлина светилка.Вграденво CanbКонтролер, нема да предизвика пораки за грешкиГрешка Слободни дизајн, директна замена, лесно plug and play инсталацијаОпрема : за TOYOTA Camry / Aurion 2006 ~ (ACV40 / GSV40)за TOYOTA Avensis Verso 2001~ (ACM20 / CLM20)за ТОЈОТА 4 D Ехо 1999~2005 (NCP10)за TOYOTA Pri~2003 (NHW11)за LEXIs200 / Is300 1999 ~ 2005 (GXE10 / JCE10)за LEXLs430 2000~2006 (UCF30)за LEXGs300 / Gs430 / Gs400 1997~ 2004 година (JZS160 / UZS161)за LEXEs300 / Es330 2001~2005 (MCV30)за LEXRx300 / Rx330 / Rx350 2003~2008 (MCU30 / GSU35)за МИЦУБИШИ Colt плусза МИЦУБИШИ Grandis 2003~Пакет : 2x LED Грешка Слободна Лиценца плоча светлина автомобил светилкаПревозот : 1.Објектот ќе биде предаден во 15 работни дена по приемот на плаќање2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната / Epacket.3.Околу 1235 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.4.By експрес : Обично тоа ќе трае 37 работни дена.Враќање&гаранција : Ние обезбедуваме половина година гаранција...

за mazda 3 2010 2011 2012 2013 2014 LED периметър фарове пръстени halo гама цветове RGB ангел, демон на очите

BGN 62.00 81.95

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаНие гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот.Среќен ден.Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат.Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини...

Cawanerl 2 X Car Styling LED фарове за мъгла Бяла DRL дневни ходова фенер за Nissan Qashqai X-Trail NV400 Pathfinder Almera Altima

BGN 188.00 335.98

2 во 1 LED Светло е 2017 нов дизајн Тоа не само што може да се користи како светла за магла, но, исто така, може да се користи како дење работи светлина...

Cafoucs Car High Positioned mounted допълнителен заден трети стоп стоп за VW Polo 9N 2002- 2008 2009 2010

BGN 41.00 45.71

Задните Голема Кочница Светло Црвена Леќа Лер Трето Стоп Светилка Светлина За Поло 9 N (Hatchback) 20022010 OE број: 6 Q6 945 097 За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 9 N Hatchback 20022005За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 9 N3 Hatchback 20052010 Состојба : 100% Нов и Оригинален Квалитет Лесно да се инсталира Внимание : ве Молиме потврдете дека производот одговара за вашиот Автомобил пред купување, ви благодарам!!!...

2 елемента пушени лещи кехлибар led странични габаритни светлини / крило факельные лампи за 2007-2015 на Jeep Wrangler JK

BGN 52.48

1 Pair LED Жолта Пред Замена Пак Сигнал Светлина Собранието со Чад Објектив за Jeep Wrangler 2007 2016 годинаСпецификација : Wattage : 3 WНапон : DC 916 VВодоотпорен : IP 67Животниот век : 30000hoursГолемина : 8.8*7.2 cmТемпература на бојата : 3000 KСветла Боја : Жолто / ЖолтаМатеријал : Трајни црна ABS домувањеРабота Температура : 40°C до 60°CТоа може да го подобри вашиот автомобили изглед со ниска потрошувачка на енергијаFitment : 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 за Jeep Wrangler Unlimited Џ.К.Пакетот Вклучува : 2*за Jeep Wrangler ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер СветлаПревозот начинНашата компанија

2 x 12V предния капак на колата един пулверизатор за миене на предното стъкло с бели led крушки, подходящи за Civic Car Styling авточасти аксесоари

BGN 12.00 12.78

(Сите слики се направени во вид, може да биде боја разлика, ве молиме да се разбере!)Боја : Хром штит, Бели LED светлоApplicaton : Универзален дизајн се вклопува во повеќето автомобили и камионМатеријал : ABS Пластика, LED светлаГолемина на(приближно) : 3.7x2.2x1.5cm / 1.5x0.8x0.5inТежина : 30gКоличина : се Продаваат како пар во еден пакетИнсталација : Отстранете ја оригиналната за миење.Изберете правилно подлога според дупка на хаубаИнсталација пламнал бришачи за миењеПоврзете шарени жица за да анодна жица на conrner светлина и црна жица за да заштитно јаже.Ues игла за да се прилагоди на агол spoutПакетот вклучува : 2 buc предмети1...

3 метра / бр автомобил музика ритъм атмосфера ивица светлина на лампата автомобил звук на управление на светкавицата EL студена светлина и на вратата на колата, табл?

BGN 22.00 31.98

Опис На Производот1 Бесплатни свиткување : Ставете или исклучувања, може да се направи во било која графика,должина може да се намали, лесно да се инсталира.2...

4шт TUKE LED Pathway Lighting Flood Light led foot nest светлини VW Passat B6 Jetta Golf MK5 MK6Tiguan Octavia Siege 3AD947409

BGN 28.00 32.00

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" JETTA20062014 "ФОЛКСВАГЕН" GOLF20072014 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT20062014 OCTAVIA 20102014 ALHAMBRA20012010 ALTEA20072014 CORDOBA20062009 EXEO20092014 LBIZA20062014 Maigre20062014 Toledo20052009 A120112015 A220002005 А3 / S320042014 A3 Cabriolet20082013 A3 Cabriolet2015 A4 / S420012014 A4 allroad quattro20102014 А5 / S5 Coupe20082014 A6 / S620012014 A6 allroad quattro20002014 A720112014 A8 / S820042014 Q320122014 Q520132014 Q720072014 R820072012 RS320112013 RS420062008 RS420132014 RS520102014 RS620082011 RS620132014 RS72014 RSQ32014 TTRS20102014 partie Nombre : 3 AD 947 409 8 KD 947 415 B *4

За BMW E36 1990-2000 оформление на автомобили странични габаритни светлини мигач предна странична лампа повторител

BGN 21.00 26.24

За BMW E36 19902000 Автомобил стил Страна Маркер се Претвори Сигнал Светла Предна Страна Repeater Светлина Светилка1 сет (Лево + десно)Без сијалицаЗа Контакт Со НасАко имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.Бидејќи на временската разлика , општо земено, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаВе молиме контактирајте со нас преку Трговија МенаџерПревозот и испорака на ВремеОбично , ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќањеНие ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедниНаш основен превозот видови се : EПакет , Кина Пост регистрирана меѓународна , EMS и Fed ExЦарински даноциНашата продажба цената не вклучува царински даноци и такси...