• Ново
6G D1S D1R HID Ксенонова светлина баласт 89034934 (истински и се използва)

6G D1S D1R HID Ксенонова светлина баласт 89034934 (истински и се използва)

BGN 39.98
В магазина

Брой продукти


6 G D1 S D1 R HID Xenon Светла Баласт 89034934 (Вистински и се Користи)
Опис На Производот :
Состојба : 100% Нови.
100% фабрика тестирани
Answer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.
Напомена : Тоа се differenct на модел и appl. година во различни пазарот.
Ве молиме comfirm делови број пред да го купите .
Директна замена
Сите производи фотографиите се за демонстрација цели.
Ова Е Резервни Замена на Објектот, но Не и Вистински.
Најчесто се користи во следниве опции : За Алфа Romeo - Mito За Ауди - A3, A4, A6, A8, Q7 BMW - 1 Серија (E81, E82, E87, E88 и повеќе.) За Citroen - C4, C5, DS4 За Џип - Grand Cherokee За "Опел" - Signum, Vectra C За Peugeot - 508, 3008, 5008 За "Рено" - Espace, Megane, Leguna, Сценско, Clio и повеќе. За Седиште - Altea, Ibiza, Леон, Толедо и повеќе. За Опел - Signum, Vectra C За Volvo - S60, V70, XC60, XC90 За "ФОЛКСВАГЕН" - EOS, Голф, Sirocco, Phaeton За + Многу Повеќе Возила..
Внимание!!!
1.Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!според правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати, ве молиме вид забелешка!
2.
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката. Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!

Подробности

Вид На Материала:
PP
Дължина На Продукта:
standard
Подходящ За Лампи:
Фарове
Друг Номер:
89034934 89076976
специални характеристики:
D1S D1R HID Ксенонова светлина баласт 89034934
Производствен Номер Детайли:
4L0907391/4L0 907 391
търговска марка:
Малкаянг
Тегло На Продукта:
0.17KG
Височина На Продукта:
standard
Широчина На Елемента:
standard
За Съвместими Номера На Части Valeo:
89034934 89076976
За стаи информация BMW:
63117180050 63126938561
За GMC / Buick номер детайли:
15849727 93 186 542 93186542
Детайли За Стая Mopar / Jeep:
68051669AA 30784923
За VW / Seat / Audi номер детайли:
4L0907391/4L0 907 391
Детайли За Стая Volvo:
30784923
Детайли За Стая Mitsubishi:
8301B395
Детайли За Стая На Opel:
62 35 488 6235488
Детайли За Стая Renault:
7701208945
Детайли За Стая Citroen/Peugeot:
6224L8

Те също купуват с този продукт

Оформление на автомобила 1 метър атмосфера на лампата вътрешността на светлините на автомобила околния светлина, студена светлина на линия САМ декоративна армату?

BGN 10.00 12.78

Опис На Производот1 Бесплатни свиткување : Ставете или исклучувања, може да се направи во било која графика,должина може да се намали, лесно да се инсталира.2...

100шт Бял автоматичен Клин T10 Canbus 5smd T10 LED Canbus Car Led T10 Canbus w5w 194 чист автомобилна лампа с нажежаема жичка

BGN 57.44

100pcs Бела Авто Оптоварување CanbSMD T10 ДОВЕДОА Автомобил LED T10 CanbW5w 194 501 5050 Грешка Слободни Автомобилската Ширина Светлина, Крушка СветилкаОпис : База тип : T10Боја : БелаТемпература на бојата : 6000kСветлината монистра : Високомоќ 5 SMD 5050 висока светла LED.Автомобил led T10 / 194 / w5w светилка,Авто led светилкаЧашката База : T10 / W5 W / 194Употреба : Ширина светилка, читање светлина, јачина на светлина, Табличка Светлина, паркинг Светлина..Итн.Напон : 12 V / DCМодели на автомобили се инсталирани табела : 1.Правец на ветер : светилка H1,H3,H4,H7,H8 / H11, H13,9004 / 9007,9005,9006...

Buildreamen2 9007 55W Hi/Lo Canbus HID Bi Xenon Kit Decoder AC Bulb Ballast No Error Трептенето 3000K-8000K 12V Car Headlight Light

BGN 88.00 172.78

1.Конечно комплет сте биле во потрага за ! Високи перформанси CANBСерија КРИЕШЕ комплет е дизајниран да биде крајната КРИЕШЕ конверзија комплет на пазарот...

Ownsun нови актуализирани led дневни светлини DRL с черен капак, фарове за мъгла, фаровете за VW CC 2009-2013

BGN 243.00 255.98

Бренд Нови Ажурирани LED Дневни Работи Светла светилки drl Со Црна Foglight Покритие За "ФОЛКСВАГЕН" CC 20092013 Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов.2.Инсталација : За Plug and Play инсталација, Професионална инсталација е препорачливо.3.Безбедност : КРИЕШЕ LED светилки drl ви обезбедува со одлучувачки безбедност скок во патниот сообраќај и помага во спречување на несреќи.4.Издржливост : Професионални домување дизајн со топлина мијалник на задниот дел на светилка обезбедува Led диоди не се премногу загреан и имаат подолг животен век.5.Водоотпорен : Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита, 100% водоотпорни и шок отпорни...

Buildreamen2 H4 Hi/Lo 55W Canbus HID Bi Xenon Kit Decoder AC Lamp Balast Против Error Трептенето 3000K-8000K 12V Car Light фарове

BGN 87.00 171.18

1.Конечно комплет сте биле во потрага за ! Високи перформанси CANBСерија КРИЕШЕ комплет е дизајниран да биде крајната КРИЕШЕ конверзија комплет на пазарот...

1 чифт SUV ATV LED Light Work Super Bright 4 LED Light Bar за Трактор с ремарке лодки Offroad Lamp Working Car-styling водоустойчив

BGN 55.00 67.98

Карактеристики : LED Моќност : 60 WОперативен Напон : DC 12 V 24 VВодоотпорен стапка : IP68Lumin : 6000 LMСлучај Боја : ЦрнаТемпература на бојата : 6000 K6500 KМатеријал : Црна Умрефрлија Алуминиумски профил, PC леќаГолемина : Како на СликатаPakage Се Вклучени : 2 x LED Работа Светлина1...

За Subaru Impreza WRX STI 2007 2008 2009 2010 2011 COB Led day Light White Halo Cob Led Angel Eyes Ring Error Free Ultra bright

BGN 19.00 21.76

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!КОЧАН Ангел очи Предност : 1...

за kia Sportage RGB LED фарове halo angel eyes kit аксесоари за подреждане на автомобили, 2011 2012 2013 2014

BGN 60.00 78.40

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаНие гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот.Среќен ден.Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат.Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини...

4.5 Daymaker проектор led помощни лампи, 30 W, фарове за мъгла черно противотуманный фенер за harley Davidson Softail Dyna Sportster модели

BGN 91.00 95.84

4.5 инчен 4 во Daymaker Проектор LED Помошни Светилки 30 W Магла Светлина Црна LED Светло за Магла харли Дејвидсон Модели 4.5 Инчен LED Магла Светилка...

JSTOP 6 бр./компл. led Edge reading light 12 В лампа canbus light c5w 41 мм венец багажника лампи T10 автомобилни лампи t10 w5w led лампи за четене

BGN 24.00 31.36

1 Производ модел : JST10 WG15 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 15 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : бела / Топло бела / светлина buleПриклучок тип : T10 W5 W 194Напон : 12 VACБелата Боја температура : 60006500 KПрозрачна флукс : 200 250 LMЖивотниот век : 50000 часа2.Производ модел : JSF4112 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 12 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : бела / Топло бела / светлина buleПриклучок тип : C5 W C10 W FestoonНапон : 12 VACБелата Боја температура : 60006500 KПрозрачна флукс : 150190 LMЖивотниот век : 50000 часа6pcs / set доведе на Работ читање светлина 12v светилка canbFestoon светлина c5w 41mm Багажникот светло T10 автомобил 2 W сијалица t10 w5w led Светлата за Читање Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници). Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

Оформление на автомобила дневен ходова светлина за Infiniti QX70 LED фарове за мъгла, Auto Angel Eye фарове за мъгла LED DRL High&Low Beam бърза доставка

BGN 156.00 172.80

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот...

Cawanerl 2 X Car Styling LED фарове за мъгла Бяла DRL дневни ходова фенер за Nissan Qashqai X-Trail NV400 Pathfinder Almera Altima

BGN 188.00 335.98

2 во 1 LED Светло е 2017 нов дизајн Тоа не само што може да се користи како светла за магла, но, исто така, може да се користи како дење работи светлина...

FEELDO 1бр автомобил 5202 H16 2504 PS24W 5201 лампи с нажежаема жичка конектор за свързване на фарове за мъгла, фаровете за теглене на кабели косичка теглене на кабели CA965

BGN 3.00 3.68

На оваа аукција карактеристики за еден пар на високо квалитетни 5202 женски конектори pigtail жици.Можете да ја користите оваа 5202 pigtail жици за да инсталирате или да се поправат до било 5202(ака H16,2504 или 5201) светилкиза светла за магла или дење работи светла.Некои познати возила како што Кадилак CTS, Chevy Camaro, Dodge Полнач и многу повеќе...

2 x 12V предния капак на колата един пулверизатор за миене на предното стъкло с бели led крушки, подходящи за Civic Car Styling авточасти аксесоари

BGN 12.00 12.78

(Сите слики се направени во вид, може да биде боја разлика, ве молиме да се разбере!)Боја : Хром штит, Бели LED светлоApplicaton : Универзален дизајн се вклопува во повеќето автомобили и камионМатеријал : ABS Пластика, LED светлаГолемина на(приближно) : 3.7x2.2x1.5cm / 1.5x0.8x0.5inТежина : 30gКоличина : се Продаваат како пар во еден пакетИнсталација : Отстранете ја оригиналната за миење.Изберете правилно подлога според дупка на хаубаИнсталација пламнал бришачи за миењеПоврзете шарени жица за да анодна жица на conrner светлина и црна жица за да заштитно јаже.Ues игла за да се прилагоди на агол spoutПакетот вклучува : 2 buc предмети1...

3 метра / бр автомобил музика ритъм атмосфера ивица светлина на лампата автомобил звук на управление на светкавицата EL студена светлина и на вратата на колата, табл?

BGN 22.00 31.98

Опис На Производот1 Бесплатни свиткување : Ставете или исклучувања, може да се направи во било која графика,должина може да се намали, лесно да се инсталира.2...

BLANCO H8 H11 140W BOMBILLAS LED FARO ANTINIEBLA /Coche Niebla bombilla de Faro + товарните резистор за BMW E71 X6 M E70 X5 E83 X3 F25

BGN 52.00 65.28

Нови H11 H8 Canb W LED Бела 28СМД Проектор Магла Возење светилки drl Светилки+Оптоварување Отпорници За BMW E71 X6 M E70 Х5 E83 F25 X3 Опис на Производот Големина : H11 H8 100% Сосема нов & висок квалитет.Долг животен век, до 50.000 часа.Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија(помалку од 10% од стандардната халоген светилки)...