• Ново
автомобилни аксесоари, чисто нов датчик за износване на накладки на задния спирачен диск сензор 34356773018 34356783772 за Mini Cooper 2007-2010 авточасти

автомобилни аксесоари, чисто нов датчик за износване на накладки на задния спирачен диск сензор 34356773018 34356783772 за Mini Cooper 2007-2010 авточасти

BGN 21.00
BGN 21.60
-3 %
В магазина

Брой продукти


Дел Број : 34356789330
Објектот Состојба : Нова
Опис : Кочница Носат Сензор
Производителот Бренд Опис : Диск Кочница Подлога Носат Сензор
Квантитетот Е Потребно : 1;
Позиција : Задните
Објектот Специфики : Точка Име : Сензор Точка Име : Сензор Категорија 1 : Сопирачки Категорија 1 : Сопирачки Категорија 2 : Кочница Компоненти Категорија 2 : Кочница Компоненти Категорија 3 : Задните Сопирачки Категорија 3 : Задните Сопирачки Дел Уп# на Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН #11 НА ДИЈАГРАМОТ Е ВКЛУЧЕН и Дел Уп# на Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН #11 НА ДИЈАГРАМОТ Е ВКЛУЧЕНА Друг Дел Број : 34356773018, 34356783772 Друг Дел Број : 34356773018, 34356783772
ПРЕВОЗОТ 1. Повеќето од Земјите на ПРЕВОЗОТ. 2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. 3. Сликите прикажани се вистински објект и фотографирани од мене. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊА
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена на аукција затворање. (Не-плаќање може да резултира во UPI (Неплатени Објект) се стави на вашата сметка.
3. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
4. S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
5. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) Повратни информации
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви Благодариме!

Подробности

търговска марка:
EUSTEIN

Те също купуват с този продукт

Stenzhorn за голям сензор на удар Daihatsu OEM 89860-B2180,89860B2180

BGN 31.98

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Сензор за карти, датчик за налягане в смукателния колектор 12232201 93333350 AMW250118 28086011 93333350 1914240656 за Fiat, Opel Renault

BGN 13.00 16.72

ОЕМ : 12232201 93333350 AMW250118 ФАY022 FAY022SMW250118 28086011 93333350 1914240656 F00099 P350Примена на Моделот : За Chevrolet Celta 1.0 mpfi gasolina 08 / 0012 / 02 Celta 1.0 gasolina 10 / 0203 / 06 Celta 1.0 flexpower Flex 06 / 0512 / 08 Celta 1.4 mpfi gasolina 08 / 0312 / 06 Gasolina classico 1.0 01 / 0312 / 05 Corsa 1.0 gasolina 02 / 0208 / 05 Corsa 1.8 mpfi gasolina 02 / 02...

ДОКСА сензор за пулса позицията на коляновия вал за VW Passat B5 Golf, Jetta MK4 Beetle Bora A3 S3 A4 A6 A8, TT Allroad 078906433A 06A906433

BGN 25.50

Дел No : 1 JD906433 078906433 A 06 A906433 C 06 A906433 E Друг Дел Бр : 1 JD 906 078 433 906 433 A 06 A 906 433 C 06 A 906 433 E име на Производ: Вратило Позиција Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Passat A4 078906433 AОдговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 19972005 1.6 1.8 Т 2.0 2.8(ВО) За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 19982007 1.6 1.8 Т 2.0 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 19992005 1.6 1.8 Т 2.0 За "ФОЛКСВАГЕН" Буба 19992010 1.6 1.8 Т 2.0 За "ФОЛКСВАГЕН" Бора 19992005 1.6 1.8 Т 2.0 За A3 S3 19972003 1.8 1.8 Т За A4 19952008 1.8 Т 1.6 2.4 , 2.8(ВО) 3.0(ВО) За A6 19982005 1.8 2.4 2.8(ВО) 3.0(ВО) За A8 19942003 2.8 За TT 19992002 За Allroad 20072011 2.7 Т (МТ)ПРЕВОЗОТ(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 37days да пристигне во светот...

Сензора за кислород O2 89465-28400 за Toyota Previa Tarago Estima ACR50 Alphard ANH20

BGN 59.00 62.32

О2 Кислород Сензор 8946528400 За Тојота Previa Tarago Estima ACR50 Alphard ANH20Спецификација На ПроизводотOE Бр 8946528400 Големина Стандард Ставка име на Воздухот гориво сооднос сензор за Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Тојота Тежина 0.1 кг / pc Тип Кислород сензор / O2 сензор Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Безплатна доставка MC33272 MC33272ADR2G

BGN 17.00 17.41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

сензора за кислород за Mercedes Benz W636 W639 Vito Viano

BGN 142.56

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

Бобината за Suzuki Alto III 1.0 2000-2002 вагон Ron 1.0 1998-2000 33400-76G30

BGN 33.00 38.93

Палење Серпентина За Suzuki Alto III 1.0 20002002 Вагон Рон 1.0 19982000 година 3340076 G30OE БРОЕВИЗА SUZUKI : 3340076 G30Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило...

нов коллекторный сензор абсолютно барометрического налягане (MAP) сензор карти за Парк авеню, за да лакросса forALLURE 09339409

BGN 21.60

100% тестирање пред да брод!потврдете ја сликата и oem број пред да го купите !квалитет : вистинскитестирани пред да брод!добра работанови пари Колектор Апсолутна Barometric Притисок (МАПА) Сензор МАПАТА СЕНЗОР за ПАРК АВЕНИЈА за ЛАКРОС за ПРИВЛЕЧНОСТза : за ПРИВЛЕЧНОСТ 0605за ЛАКРОС 0605за LESABRE 0596 СитеЗа Нас : Превозот Услови ...

Капачката на дистрибутора е подходящ за Nissan Sentra Dl Gl Gl-10 за Suzuki Oem 22162-01b01

BGN 34.00 40.00

За Passat 2 2 8586 Ауди 100 8490 Палење Дистрибутер Капа 034 905 207a / 034905207a*Важно* ве Молиме да го користите Подолу информации за да се утврди дали дел(s) во оваа листа се вклопи вашето возило.За "Опел"Astra1991С [19912001]Кутија1.6 јас1598ccm 75 HP 55 KW (Бензин)За "Опел"Astra1991С [19912001]Имот1.4 јас1389ccm 60 HP 44 KW (Бензин)За "Опел"Astra1991С [19912001]Имот1.6 јас1598ccm 75 HP 55 KW (Бензин)За "Опел"Astra1991С [19912001]Hatchback1.6 јас1598ccm 75 HP 55 KW (Бензин)За "Опел"Astra1991С [19912001]Салон1.4 јас1389ccm 60 HP 44 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Кутија1.4 јас1389ccm 60 HP 44 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Кутија1.6 јас1598ccm 75 HP 55 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Имот1.41389ccm 82 HP 60 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Имот1.4 SI1389ccm 82 HP 60 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Имот1.4 јас1389ccm 60 HP 44 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Имот1.6 SI1598ccm 100 HP 74 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Имот1.6 јас1598ccm 75 HP 55 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Hatchback1.41389ccm 82 HP 60 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Hatchback1.4 SI1389ccm 82 HP 60 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Hatchback1.4 јас1389ccm 60 HP 44 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Hatchback1.6 SI1598ccm 100 HP 74 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Hatchback1.6 јас1598ccm 75 HP 55 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Салон1.41389ccm 82 HP 60 KW (Бензин)За "Опел"Astra1992 годинаС [19912001]Салон1.4 SI1389ccm 82 HP 60 KW (Бензин)OE БРОЕВИ2216201b01Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило...

Стенжорн сензор за сблъсък FoMoCo Ford OEM CM5T-14C676-AA, CM5T14C676AA

BGN 31.98

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Безплатна доставка MIC2288 MIC2288YD5

BGN 17.00 17.41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Истински Mopar HVAC климатик ниско налягане, превключвател на налягането на изключване за Chrysler PT Cruiser 2.4 L 05058736AA 05058487AA

BGN 175.00 205.60

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да,1 година гаранцијаСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Dodge SRT VIPER 8.4 L V10 SFI, 6брзини мануелен TREMEC Купе 2013 За Dodge SRT VIPER GTS 8.4 L V10 SFI, 6брзини мануелен TREMEC Купе 2013За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски GT 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски GT КОНВЕРТИБИЛНА 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс GT 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс GT КОНВЕРТИБИЛНА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 5Брзина HD Прирачник GT 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 5Брзина HD Прирачник GT КОНВЕРТИБИЛНА 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски КОНВЕРТИБИЛНА 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски Ограничен 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски Туринг 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс 2008, 2009 година, За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс БАЗА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс КОНВЕРТИБИЛНА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2008 Година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс Ограничен 2007 Година, 2008 Година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс Турнеја 2007, 2008, 2009, 2010 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен КОНВЕРТИБИЛНА 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен Ограничен 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 2008, 2009 година, За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 БАЗА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 КОНВЕРТИБИЛНА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2008 Година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 Ограничен 2007 Година За Chrysler PT Cruiser 2.

Нова ламбда сензора за кислород O2 подходящ за PORSCHE Cayenne 02-07, 0258006498

BGN 48.00 51.20

Злато СнабдувачЖица No : 4Жица Должина : 790Грејач : PlanarПроизводот Одговара за : porsche Cayenne 0207 answer : ___________________________ Note : Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само...

(x1)нова датчик за контрол на налягането в гумите Hyundai KIA 52933-3T000

BGN 22.38

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

1238079 сензор за температурата на всмукателния колектор за OPEL KADETT E MERIVA, SIGNUM TIGRA, VECTRA, ZAFIRA 1.4 1.6 1.8

BGN 11.00 12.64

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МесингСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За АЛФА РОМЕО 145 (930) 1.6 односно (19941996) За АЛФА РОМЕО 145 (930) 1.4 односно (19941996)За CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 (2009..) За CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 (2009..) За CHEVROLET ОРЛАНДО (J309) 1.8 (2011..)За "ОПЕЛ" AGILA (А) (H00) 1.0 (20032007 Година) За "ОПЕЛ" AGILA (А) (H00) 1.2 16 V Twinport (20042007) За "ОПЕЛ" ASTRA А+ (L69) 1.6 (2007..) За "ОПЕЛ" ASTRA А+ (L69) 1.8 (2007..) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.4 јас (19911998 година) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.4 Si (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.4 јас 16 V (19961998) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН 1.6 јас 16 V (19982002) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН 1.6 јас 16 V (19982002) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН 1.6 јас 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) 1.4 јас (19911999) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 јас (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 јас (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 Si (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 јас 16 V (19961998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_B) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_B) 1.4 Si (19932001) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_B) 1.4 јас 16 V (19962001) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.4 јас (19911998 година) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.4 Si (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.4 јас 16 V (19961998) За "ОПЕЛ" ASTRA G Delvan (F70) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.6 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.4 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.6 (20022009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F67) 1.6 16 V (20012005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F67) 1.6 (20032005) За "ОПЕЛ" ASTRA G купе (F07_) 1.6 16 V (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.6 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.4 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.6 (20022009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 16 V (19982004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.4 16 V (19982004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 (20002004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 CNG (20032004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 (20022009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F70) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA GTC J 1.8 (2011..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.6 (2004..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.2 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.8 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.6 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.6 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.2 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.8 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.6 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H Twin Top (L67) 1.6 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H Twin Top (L67) 1.8 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H Twin Top (L67) 1.6 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L69) 1.6 (2007..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L35) 1.6 (2004..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L35) 1.

MD141510 нов датчик за детонация на двигателя датчик за детонация за Mitsubishi Galant, Eclipse

BGN 65.00 87.06

Опис● Име на производ : Затропа Сензор● Дел Бр : MD141510● Осветленост Дел Број : 80237015001 802 37015 001 E001 T15075НАПОМЕНА : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Клапан на регулатора на налягането на горивото клапан за регулиране на налягането на горивото Дизелов помпа дозиращият клапан гориво за Cummins 0 928 400 644 0928400644

BGN 40.00

Ние, исто така, имаат и други броеви , но просторот тука е ограничено, само да се стави некои од нив, ако треба и други модели, ве молиме контактирајте со насНашите Гориво Премерување Вентил листа

Нов сензор за нивото на масло, маслен картер OEM 21590-2A100 за Hyundai i40 i30, Santa FE IX35 IX55 09-12

BGN 29.28

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!НОВО Масло Sump Нивото на Маслото Сензор ОЕМ 215902 A100 За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 0912за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Stenzhorn (x1)датчик за контрол на налягането в гумите TP3040001 за Mahindra 433MHZ

BGN 27.18

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

0281002438 карта налягане в смукателния колектор, сензор за OPEL VAUXHALL ASTRA G, VECTRA B, ZAFIRA A 2.0 2.2 DTI 16V 24420761 0851365

BGN 14.00 16.02

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 24420761, 851365, 7472166 550266, 0851365, 7.18222.14.0 0281002438, 6 PP009400401 Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА "ОПЕЛ" VECTRA Б Hatchback (38_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Hatchback 1997 / 06 2003 / 07 VECTRA Б Hatchback (38_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 88 120 Hatchback 2000 / 09 2002 / 04 VECTRA Б Hatchback (38_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Hatchback 2000 / 09 2003 / 07 VECTRA Б (36_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Салон 2000 / 09 2002 / 04 VECTRA Б (36_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Салон 1997 / 06 2002 / 04 VECTRA Б (36_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 88 120 Салон 2000 / 09 2002 / 04 VECTRA Б Имот (31_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 88 120 Имот 2000 / 09 2002 / 04 VECTRA Б Имот (31_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Имот 1997 / 06 2003 / 07 VECTRA Б Имот (31_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Имот 2000 / 09 2003 / 07 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Hatchback 1999 / 08 2005 / 01 ASTRA G Имот (F35_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Имот 1999 / 08 2004 / 07 ASTRA G Салон (F69_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Салон 1999 / 08 2005 / 01 ZAFIRA A (F75_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 MPV 2000 / 09 2005 / 06 ЗА VAUXHALL VECTRA (Б) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Салон 1995 / 08 2001 / 10 VECTRA (Б) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Салон 1995 / 08 2001 / 10 VECTRA (Б) Hatchback 2.0 DTi 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Hatchback 1997 / 06 2001 / 10 VECTRA (Б) Hatchback 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Hatchback 1995 / 08 2001 / 10 VECTRA (Б) Имот 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Имот 1995 / 08 2001 / 10 VECTRA (Б) Имот 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Имот 1995 / 08 2001 / 10 ZAFIRA Мк I (А) (F75) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 MPV 1999 / 04 2005 / 081.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

3171490 Нов Сензор На Скоростта На Прехвърляне За Камион Volvo, Mercedes 155422717 31714906880 0135426717 1077500 3962959 8150500 1594138

BGN 22.38

Детални Апликации ; Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Крстот Референца И OE број листа Бренд Број ЗА COJALI : 2260294 ЗА ДТ : 2.27063 ЗА VDO : 340216009002 Z ЗА VOLVO : 3171490 ЗА VDO : 340216009002 C Заменува Дилер Дел Броеви : 3171490 1077500 3962959 2.27063 2260294 155422417 2.27063 СП 340 216 009 002 340 216 009 001 340216009002 Z 340216009002 C 340216009002 340216009001 340216009002 Z 340216009002 C 215920102301 FITMENT КАКО што е ПОДОЛУ : ЗА VOLVO За МерцедесБЕНЦОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Сензор за положение на коляновия вал на двигателя корона за 1997-1998 Jeep Grand Cherokee 5.2 L-V8 за CHRYSLER DODGE DAKOTA Durango Ram 56027870

BGN 25.00 27.01

ОписГо заменува дилер дел броеви : 56027870 PC127 56027870 AB 56027272 2132369 5 S1724 SU3027SS10127 AL2204 CSS813 2132369 213 2369 714894 714894 47810147626 47810 56027870 56027870 AB 5 S1724 ss1012711b1 87008291Fitment : CHRYSLER "РЕНО"Jeep19971998 Jeep Grand Cherokee 5.2 L 5211 CC 318 Cu...

На бобината на штекере за 08-13 V6 3.6 L Lacrosse CTS Camaro Impala Terrain SRX UF-569 12618542 12610626

BGN 33.00 38.40

Палење Серпентина на Приклучокот **Одговара За за 0813 3.6 V6 L Лакрос CTS Camaro Impala Терен SRX UF569 12618542 12610626OE БРОЕВИ126185421261062612590990UF569IC2870997001180Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило...

Сензор за положение на коляновия вал за Audi A3 A4 A6, TT VW Bora, Caddy Golf, Jetta Beetle, Passat, Polo Touran Seat Altea Leon, Skoda Octavia

BGN 9.00 11.04

Тип Име : Вратило Позиција СензорОЕМ производителот Број : 06 A906433 L 06 A906433 N 06 A906433 B 0 261 210 199 06 A 906 433 LГо заменува дилер дел броеви : 6 PU 009 163181 6 PU009163181 6 PU009163181 0261 210 199 0261210199 XREV337 9.0241 82804 V10721002 550123 FSE51710 79048 EPS042 06 A906433 G SEB453 Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестираниПрименливи Автомобил Модел : Audi A3 8 L1 1.6 1996 / 092003 / 05 1595 кзм, 74 KW, 101 PS A3 8 L1 1.6 2000 / 082003 / 05 1595 кзм, 75 KW, 102 PS A3 8 L1 1.8 Т 1998 / 122003 / 05 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS A3 8 L1 1.8 Т 1996 / 122003 / 05 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS A3 8 L1 1.8 Т quattro 1998 / 102003 / 05 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS A3 8 L1 1.8 Т quattro 1996 / 122003 / 05 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS A3 8 L1 S3 quattro 2001 / 102003 / 05 1781 година кзм, 165 KW, 224 PS A3 8 L1 S3 quattro 1999 / 032002 / 04 1781 година кзм, 154 KW, 210 КС A3 8 P1 1.6 2003 / 052012 / 08 1595 кзм, 75 KW, 102 PS A3 8 P1 2.0 TFSI 2004 / 092012 / 08 1984 кзм, 147 KW, 200 КС A3 8 P1 2.0 TFSI quattro 2004 / 092012 / 08 1984 кзм, 147 KW, 200 КС A3 8 P1 S3 quattro 2006 / 112012 / 08 1984 кзм, 195 KW, 265 КС A3 Sportback 8 PA 1.6 2004 / 092013 / 03 1595 кзм, 75 KW, 102 PS A3 Sportback 8 PA 2.0 TFSI 2004 / 092013 / 03 1984 кзм, 147 KW, 200 КС A3 Sportback 8 PA 2.0 TFSI quattro 2004 / 092013 / 03 1984 кзм, 147 KW, 200 КС A4 8 EC, B7 2.0 TFSI 2006 / 102008 / 06 1984 кзм, 125 KW, 170 КС A4 8 EC, B7 2.0 TFSI 2004 / 112008 / 06 1984 кзм, 147 KW, 200 КС A4 8 EC, B7 2.0 TFSI 2005 / 062008 / 06 1984 кзм, 162 KW, 220 КС A4 8 EC, B7 2.0 TFSI quattro 2005 / 062008 / 06 1984 кзм, 162 KW, 220 КС A4 8 EC, B7 2.0 TFSI quattro 2004 / 112008 / 06 1984 кзм, 147 KW, 200 КС A4 Avant 8 ED, B7 2.0 TFSI 2005 / 062008 / 06 1984 кзм, 162 KW, 220 КС A4 Avant 8 ED, B7 2.0 TFSI 2004 / 112008 / 06 1984 кзм, 147 KW, 200 КС A4 Avant 8 ED, B7 2.0 TFSI quattro 2004 / 112008 / 06 1984 кзм, 147 KW, 200 КС A4 Avant 8 ED, B7 2.0 TFSI quattro 2005 / 062008 / 06 1984 кзм, 162 KW, 220 КС A4 Cabriolet 8 H7, Б6, 8 HE, B7 2.0 TFSI 16 V 2006 / 012009 / 03 1984 кзм, 147 KW, 200 КС A6 4 F2, C6 2.0 TFSI 2005 / 062011 / 03 1984 кзм, 125 KW, 170 КС A6 Avant 4 F5, C6 2.0 TFSI 2005 / 062011 / 08 1984 кзм, 125 KW, 170 КС TT 8 J3 2.0 TFSI 2006 / 082010 / 06 1984 кзм, 147 KW, 200 КС TT 8 N3 1.8 Т 2005 / 092006 / 06 1781 година кзм 140 KW, 190 КС TT 8 N3 1.8 Т 2005 / 092006 / 06 1781 година кзм, 120 KW, 163 КС TT 8 N3 1.8 Т 1998 / 102006 / 06 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS TT 8 N3 1.8 Т 2002 / 092006 / 06 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS TT 8 N3 1.8 Т quattro 2005 / 092006 / 06 1781 година кзм, 140 KW, 190 КС TT 8 N3 1.8 Т quattro 1998 / 102006 / 06 1781 година кзм, 165 KW, 224 PS TT 8 N3 1.8 Т quattro 1998 / 102006 / 06 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS TT Roadster 8 J9 2.0 TFSI 2007 / 032010 / 06 1984 кзм, 147 KW, 200 КС TT Roadster 8 N9 1.8 Т 2005 / 092006 / 06 1781 година кзм, 140 KW, 190 КС TT Roadster 8 N9 1.8 Т 2005 / 092006 / 06 1781 година кзм, 120 KW, 163 КС TT Roadster 8 N9 1.8 Т 1999 / 102006 / 06 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS TT Roadster 8 N9 1.8 Т 2001 / 012006 / 06 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS TT Roadster 8 N9 1.8 Т quattro 2000 / 022006 / 06 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS TT Roadster 8 N9 1.8 Т quattro 1999 / 102006 / 06 1781 година кзм, 165 KW, 224 PS TT Roadster 8 N9 1.8 Т quattro 2005 / 092006 / 06 1781 година кзм, 140 KW, 190 КС Seat Altea 5 P1 1.6 2004 / 032015 / 12 1595 кзм, 75 KW, 102 PS Altea 5 P1 2.0 TFSI 2006 / 042009 / 05 1984 кзм, 147 KW, 200 КС Altea XL 5 P5, 5 P8 1.6 2006 / 102015 / 12 1595 кзм, 75 KW, 102 PS Altea XL 5 P5, 5 P8 2.0 TFSI 4x4 2007 / 062009 / 05 1984 кзм, 147 KW, 200 КС Кордоба 6 K2 1.6 1999 / 062002 / 10 1598 кзм, 55 KW, 75 PS Кордоба 6 K2 1.6 1999 / 062002 / 10 1595 кзм, 74 KW, 101 PS Кордоба 6 L2 2.0 2002 / 092009 / 11 1984 кзм, 85 KW, 115 КС Кордоба Vario 6 K5 1.6 1999 / 062002 / 12 1595 кзм, 74 KW, 101 КС