• Ново
Комплекти за ремонт на бобини за запалване за Mercedes-Benz C230 SLK230 S320 C280 E320 SL320 0001593542 0001500280 0001587003 UF527 5C1221 C1212

Комплекти за ремонт на бобини за запалване за Mercedes-Benz C230 SLK230 S320 C280 E320 SL320 0001593542 0001500280 0001587003 UF527 5C1221 C1212

BGN 11.00
BGN 11.20
-2 %
В магазина

Брой продукти


Палење Серпентина Поправка Колекции За Мерцедес-Бенц C230 SLK230 S320 C280 E320 SL320 0001593542 0001500280 0001587003 UF527 5 C1221 C1212
OE БРОЕВИ
0001593542 0001500280 0001587003 UF527 5 C1221 C1212
Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail.
ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.17track.net
веб-сајтот на tracking : www.dhl.com
www.tnt.com
www.fedex.com
www.ups.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30

Подробности

Обхват На Измерване:
Комплекти За Ремонт На Бобини За Запалване
линеен:
0001593542 0001500280
търговска марка:
КЕНОВИ
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Разделителна способност:
ГИГАБАЙТА-5002В
Чувствителност:
Дъвка
Хистерезис:
0001587003
Повторяемост:
UF527 5C1221 C1212

Те също купуват с този продукт

0281002438 карта налягане в смукателния колектор, сензор за OPEL VAUXHALL ASTRA G, VECTRA B, ZAFIRA A 2.0 2.2 DTI 16V 24420761 0851365

BGN 14.00 16.02

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 24420761, 851365, 7472166 550266, 0851365, 7.18222.14.0 0281002438, 6 PP009400401 Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА "ОПЕЛ" VECTRA Б Hatchback (38_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Hatchback 1997 / 06 2003 / 07 VECTRA Б Hatchback (38_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 88 120 Hatchback 2000 / 09 2002 / 04 VECTRA Б Hatchback (38_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Hatchback 2000 / 09 2003 / 07 VECTRA Б (36_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Салон 2000 / 09 2002 / 04 VECTRA Б (36_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Салон 1997 / 06 2002 / 04 VECTRA Б (36_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 88 120 Салон 2000 / 09 2002 / 04 VECTRA Б Имот (31_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 88 120 Имот 2000 / 09 2002 / 04 VECTRA Б Имот (31_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Имот 1997 / 06 2003 / 07 VECTRA Б Имот (31_) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Имот 2000 / 09 2003 / 07 ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Hatchback 1999 / 08 2005 / 01 ASTRA G Имот (F35_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Имот 1999 / 08 2004 / 07 ASTRA G Салон (F69_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Салон 1999 / 08 2005 / 01 ZAFIRA A (F75_) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 MPV 2000 / 09 2005 / 06 ЗА VAUXHALL VECTRA (Б) 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Салон 1995 / 08 2001 / 10 VECTRA (Б) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Салон 1995 / 08 2001 / 10 VECTRA (Б) Hatchback 2.0 DTi 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Hatchback 1997 / 06 2001 / 10 VECTRA (Б) Hatchback 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Hatchback 1995 / 08 2001 / 10 VECTRA (Б) Имот 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 Имот 1995 / 08 2001 / 10 VECTRA (Б) Имот 2.2 DTI 16 V Y 22 DTR 2172 92 125 Имот 1995 / 08 2001 / 10 ZAFIRA Мк I (А) (F75) 2.0 DTI 16 V Y 20 DTH 1995 74 101 MPV 1999 / 04 2005 / 081.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

нов коллекторный сензор абсолютно барометрического налягане (MAP) сензор карти за Парк авеню, за да лакросса forALLURE 09339409

BGN 21.60

100% тестирање пред да брод!потврдете ја сликата и oem број пред да го купите !квалитет : вистинскитестирани пред да брод!добра работанови пари Колектор Апсолутна Barometric Притисок (МАПА) Сензор МАПАТА СЕНЗОР за ПАРК АВЕНИЈА за ЛАКРОС за ПРИВЛЕЧНОСТза : за ПРИВЛЕЧНОСТ 0605за ЛАКРОС 0605за LESABRE 0596 СитеЗа Нас : Превозот Услови ...

Нова бобината за Renault Oem 7702205459/06070540910/60705409/BAE504L

BGN 44.00 51.20

Нови Палење Серпентина За Рено Оем 7702205459 / 06070540910 / 60705409 / BAE504 LOE БРОЕВИЗА РЕНО : 770225459ЗА MARELLI : 06070540910 / 60705409 / BAE504 LВе молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило...

YAOPEI нов за Mercedes Benz бутон за стартиране / спиране на двигателя за запалване 2215450514/A2215450514

BGN 34.00 46.67

НОВА За Мерцедес Бенц Мотор Старт / Стоп Завртување на Копчето 2215450514 / A2215450514Fitment : За CL550 купе 20102014 За CLS350 седан 20102014 За E350 20102014 За GL350 / GL450 20102014 За GLK350 20102014 За ML350 20102014 За S550 20102014 За SL500 20102014 За SLK200 / SLK350 20102014Производот Се Покаже

Stenzhorn (x1) за сензор за налягането в гумите, Ford, датчик за контрол на налягането в гумите DR3V-1A180-DA

BGN 38.38

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Превключвател Датчик За Налягане На Температурата На Маслото 4921479 За Двигателя Cummins Q1323

BGN 43.00 50.40

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Апликации : За Cumnins МоторГаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МесингСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина1...

JEAZEA 35102-38610 5S5182 TPS датчик за положение на педала на газта, за Hyundai Sonata Santa Fe Tiburon Tucson Sportage на Kia Optima

BGN 17.00 19.18

Висок Квалитет 3510238610 5 S5182 TPS Гас Позиција Сензор за Hyundai Sonata Santa Fe Tiburon Tucson Киа Оптима SportageСостојба : Нова Материјал : пластични Боја : Црна Производителот Дел Број : 3510238610 Друг Дел Број : 5 S5182 Објект се вклучени : Гас Позиција Сензор 1pc x 1 Компатибилност : Одговара За Hyundai Sonata 19992005Одговара За Hyundai Santa Fe 20012006Одговара За Hyundai Tiburon 20032008Одговара За Hyundai Tucson 20052009Одговара За Киа Оптима 20012006Одговара За Kia Sportage 20052007Ова Е Замена Објект, Не Е ОригиналнаКарактеристики Лесна инсталација...

23518092 Датчик За Температура На Охлаждащата Течност Течно Гориво Датчик За Температура За Detroit Diesel 53 71 92 149 Series 60

BGN 27.00 31.20

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Апликации : За Детроит Дизел 53 71 92 149 Серија 60Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МесингСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина1...

Новата карта сензор за налягане 4076493 30280512 5WK9684 за Cummins Volvo Dong Feng двигатели камион

BGN 13.00 13.92

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Дел Број : 5 WK9684 40764931.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

OEM KL0118221 J5T150 RS2S-18-221 KL01-18-221 манивела-шатунный датчик на коляновия вал, идеален за Mazda Mx-3, Mx-6 323

BGN 22.90

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!ОЕМ KL0118221 J5 T150 RS2 S18221 KL0118221 Чудак Вратило Сензор одговара ЗА Mazda Mx3 Mx6 323за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Истински Mopar HVAC климатик ниско налягане, превключвател на налягането на изключване за Chrysler PT Cruiser 2.4 L 05058736AA 05058487AA

BGN 175.00 205.60

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да,1 година гаранцијаСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Dodge SRT VIPER 8.4 L V10 SFI, 6брзини мануелен TREMEC Купе 2013 За Dodge SRT VIPER GTS 8.4 L V10 SFI, 6брзини мануелен TREMEC Купе 2013За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски GT 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски GT КОНВЕРТИБИЛНА 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс GT 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс GT КОНВЕРТИБИЛНА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 5Брзина HD Прирачник GT 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 5Брзина HD Прирачник GT КОНВЕРТИБИЛНА 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски КОНВЕРТИБИЛНА 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски Ограничен 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски Туринг 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс 2008, 2009 година, За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс БАЗА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс КОНВЕРТИБИЛНА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2008 Година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс Ограничен 2007 Година, 2008 Година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс Турнеја 2007, 2008, 2009, 2010 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен КОНВЕРТИБИЛНА 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен Ограничен 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 2008, 2009 година, За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 БАЗА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 КОНВЕРТИБИЛНА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2008 Година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 Ограничен 2007 Година За Chrysler PT Cruiser 2.

Нова ламбда сензора за кислород O2 подходящ за PORSCHE Cayenne 02-07, 0258006498

BGN 48.00 51.20

Злато СнабдувачЖица No : 4Жица Должина : 790Грејач : PlanarПроизводот Одговара за : porsche Cayenne 0207 answer : ___________________________ Note : Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само...

MD141510 нов датчик за детонация на двигателя датчик за детонация за Mitsubishi Galant, Eclipse

BGN 65.00 87.06

Опис● Име на производ : Затропа Сензор● Дел Бр : MD141510● Осветленост Дел Број : 80237015001 802 37015 001 E001 T15075НАПОМЕНА : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1238079 сензор за температурата на всмукателния колектор за OPEL KADETT E MERIVA, SIGNUM TIGRA, VECTRA, ZAFIRA 1.4 1.6 1.8

BGN 11.00 12.64

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МесингСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За АЛФА РОМЕО 145 (930) 1.6 односно (19941996) За АЛФА РОМЕО 145 (930) 1.4 односно (19941996)За CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 (2009..) За CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 (2009..) За CHEVROLET ОРЛАНДО (J309) 1.8 (2011..)За "ОПЕЛ" AGILA (А) (H00) 1.0 (20032007 Година) За "ОПЕЛ" AGILA (А) (H00) 1.2 16 V Twinport (20042007) За "ОПЕЛ" ASTRA А+ (L69) 1.6 (2007..) За "ОПЕЛ" ASTRA А+ (L69) 1.8 (2007..) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.4 јас (19911998 година) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.4 Si (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.4 јас 16 V (19961998) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН 1.6 јас 16 V (19982002) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН 1.6 јас 16 V (19982002) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН 1.6 јас 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) 1.4 јас (19911999) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 јас (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 јас (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 Si (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 јас 16 V (19961998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_B) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_B) 1.4 Si (19932001) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_B) 1.4 јас 16 V (19962001) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.4 јас (19911998 година) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.4 Si (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.4 јас 16 V (19961998) За "ОПЕЛ" ASTRA G Delvan (F70) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.6 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.4 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.6 (20022009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F67) 1.6 16 V (20012005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F67) 1.6 (20032005) За "ОПЕЛ" ASTRA G купе (F07_) 1.6 16 V (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.6 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.4 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.6 (20022009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 16 V (19982004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.4 16 V (19982004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 (20002004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 CNG (20032004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 (20022009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F70) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA GTC J 1.8 (2011..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.6 (2004..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.2 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.8 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.6 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.6 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.2 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.8 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.6 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H Twin Top (L67) 1.6 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H Twin Top (L67) 1.8 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H Twin Top (L67) 1.6 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L69) 1.6 (2007..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L35) 1.6 (2004..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L35) 1.

автомобилни аксесоари, чисто нов датчик за износване на накладки на задния спирачен диск сензор 34356773018 34356783772 за Mini Cooper 2007-2010 авточасти

BGN 21.00 21.60

Дел Број : 34356789330Објектот Состојба : НоваОпис : Кочница Носат СензорПроизводителот Бренд Опис : Диск Кочница Подлога Носат СензорКвантитетот Е Потребно : 1;Позиција : ЗаднитеОбјектот Специфики : Точка Име : Сензор Точка Име : Сензор Категорија 1 : Сопирачки Категорија 1 : Сопирачки Категорија 2 : Кочница Компоненти Категорија 2 : Кочница Компоненти Категорија 3 : Задните Сопирачки Категорија 3 : Задните Сопирачки Дел Уп# на Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН #11 НА ДИЈАГРАМОТ Е ВКЛУЧЕН и Дел Уп# на Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН #11 НА ДИЈАГРАМОТ Е ВКЛУЧЕНА Друг Дел Број : 34356773018, 34356783772 Друг Дел Број : 34356773018, 34356783772ПРЕВОЗОТ 1...