• Ново
Универсален сензор за кислород O2 за Changan SUZUKI swift F01r00c018 / 58cm / 12 #01052201-042

Универсален сензор за кислород O2 за Changan SUZUKI swift F01r00c018 / 58cm / 12 01052201-042

BGN 33.82
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
AUTODAB
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик

Те също купуват с този продукт

оригинален масов разходомер на въздуха, Датчик за oem 22680-AA280 22680AA280 за 96-98 подходящ за Impreza WRX EJ20G .

BGN 68.00

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!оригиналниот Маса протокот на Воздух Метар Сензор оем 22680AA280 22680 AA280 за 9698 одговара за Impreza WRX EJ20 Gза : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Ламбда сензор за Lifan 320/520/620/X60 BYD F3 1.6 кислород refine oxygen sensor кислород 25324175 25387326

BGN 27.50

OE : 25324175 / 25387326 / 25325632Одговара заJianghuai се насочите на Lifan 320 / 520 / 620 / X60BYD 4 G15 F3 / F3 R 1.5 / 1.6Кога се купи ве молиме имајте во предвид каков вид на автомобил,или OE број

Обичай лого печат автоматичен ламбда сензор, сензори за кислород o2 36532-PAA-А01

BGN 51.33

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Бренд : WAJ Точка Бр : WAJ60180 Име на Производ : Квалитет Увери Сензор На Кислород 36532PAAA01 Примена : За Хонда Референца OE / OEM Број : 36532PAAA01 Хармонизираниот Тарифен Код (HTS) : 9027102000 Жица : 4 Должина : 560mm Состојба : Нова Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор Теорија : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПроизвод фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

Висококачествен сензор на масовия поток на въздуха МЗГ Meter за Subaru Forester, Impreza Legacy 2.0 L 22794AA010 22794-AA010

BGN 26.00 27.02

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 22794 AA010, 22794AA010, 22794 AA010Осветленост Дел Број : 22794 AA000, 22794 AA010, 22680AA301Другиот Дел Number1 : 22794AA000, 22794AA010, 22680 AA301Другиот Дел Number2 : 22794 AA000, 22794 AA010, 22680 AA301Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МешавинаСостојба : Во парк, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Субару Шумите од 1997 година SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 1998 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 1998 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 1998 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 1999 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 1999 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 1999 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 2000 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 2000 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 2000 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 177 HP 130 KW (Бензин)За Субару Шумите 2002 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 2002 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 2002 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 177 HP 130 KW (Бензин)За Субару Impreza 1998 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 211 HP 155 KW (Бензин)За Субару Impreza 1998 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 218 HP 160 KW (Бензин)За Субару Impreza 1999 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 211 HP 155 KW (Бензин)За Субару Impreza 1999 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 218 HP 160 KW (Бензин)За Субару Impreza 2000 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 211 HP 155 KW (Бензин)За Субару Impreza 2000 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 218 HP 160 KW (Бензин)За Субару Наследство 1998 МК III [19982003] Имот 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 1999 МК III [19982003] Имот 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 1999 МК III [19982003] Салон 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 2000 МК III [19982003] Имот 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 2000 МК III [19982003] Салон 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)

2 елемента нова марка 89465-06010 O2 кислород на въздуха сензор, съотношението на гориво за Camry Lexus IS300 SC300 GS300

BGN 85.00 113.50

Опис● Име на производ : Кислород Сензор● Дел Бр : 8946506010● Осветленост Дел Број : 89465 06100,89465 33080,8946506020,89465 060202344622 2344622 2344137 2344137КомпатибилностLexusGS300 19981999 3.0 L l6IS300 20012005 3.0 L l6SC300 19982000 ГОДИНА 3.0 L l6ТојотаCamry 19972001 2.2 L L4Solara 19992000 2.2 L L4Супра 1998 3.0 L L6Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нов сензор на спирачното налягане за Toyota Mega Cruiser Bxd20 Dyna 200 Toyoace G25 Дизел 89763-65010

BGN 158.00 192.53

JJ AutopartsДетали за производот НОВИ Кочница Притисок Сензор За Тојота Мега Cruiser BXD20 Дуна 200 Toyoace G25 Дизел 8976365010Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

MD328275 нов сензор за положение на коляновия вал на коляновия вал CPS за 97-99 MITSUBISHI MONTERO 2.4 L L4 PC349 5S1855 SU4310 S10027 J5T25176

BGN 14.00 15.98

БелешкиВажен дел детали Година Направи Модел Уреденост на Моторот Моторот Вратило Po. 1999 Година За Мицубиши Montero Спорт ES Спорт Комунални 4Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated Мотор Вратило Po....

Ламбда сензор сензор за кислород за FORD AUSTRALIA FOCUS C-MAX Volvo C30, S40 и V50 0258006573 01052201-003

BGN 40.05

МоделЗА FORDFOR FORD AUSTRALIAFOR VOLVOМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА ФОРДЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 1798 90 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 1798 92 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 1999 107 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 CNG 1999 107 4 MPV 20092010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 MPV 20082010ЗА FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 1999 110 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 ГОДИНА 88 4 MPV 20032007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 92 4 MPV ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 90 4 MPV 20052007ЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 Flexifuel 1798 92 4 MPV 20062007ЗА ФОРД ФОКУС CMAX 2.0 1999 107 4 MPV ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 Година 96 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 107 4 Hatchback 20042012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 104 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 CNG 1999 107 4 Hatchback 20092011ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 Flex 1999 107 4 Hatchback 20082010ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 Hatchback 20082011ЗА ФОРД ФОКУС II Конвертибилна 2.0 1999 107 4 Конвертибилна 20062011ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.8 1798 92 4 Имот 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Имот 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 1999 107 4 Имот 20042012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 Имот 20082011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.8 1798 92 4 Салон 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Салон 20062011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 1999 107 4 Салон права 20052011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 1999 104 4 Салон 2008ЗА FORD АВСТРАЛИЈАЗА FORD АВСТРАЛИЈА FIESTA Hatchback (ВП, WQ) 2.0 јас XR4 1999 110 4 Hatchback 20072009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Купе (LT) 2.0 јас 1999 107 4 Coupe 20072009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Hatchback (LT) 2.0 јас 1999 107 4 Hatchback 20052009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Hatchback (НН) 2.0 јас 1999 107 4 Hatchback 20092011ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Седан (LS, LT) 2.0 јас 1999 107 4 Салон 20052009ЗА VOLVOЗА VOLVO C30 1.8 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА VOLVO C30 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Hatchback 20072012ЗА VOLVO C30 2.0 1999 107 4 Hatchback 20062012ЗА VOLVO C30 2.0 Flex Fuel 1999 107 4 Hatchback 20102012 годинаЗА VOLVO S40 II (MS) 1.8 1798 92 4 Салон 2004ЗА VOLVO S40 II (MS) 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Салон 2006ЗА VOLVO S40 II (MS) 2.0 1999 107 4 Салон 2006ЗА VOLVO S40 II (MS) 2.0 F 1999 107 4 Салон 2006ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 1.8 1798 92 4 Имот 2004ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Имот 2005ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 2.0 1999 107 4 Имот 2006ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 2.0 Flex Fuel 1999 107 4 Имот 2010

Висококачествен оригинален японски масов разходомер на въздуха, датчик за Camry, Corolla RAV4 Yaris Highlander Prius Scion 22204-22010 .

BGN 22.46

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Висок Квалитет на Оригиналниот Јапонија Маса Протокот на Воздух Метар Сензор За Camry е корола RAV4 Yaris Highlander PriScion 2220422010заменете број : 2220422010, 2220422010, 1974002030, 8 C24Одговара ЗА05 / 200807 / 2013 Одговара за TOYOTA YARIS NCP90,ZSP91 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 199907 / 2005 Одговара за ТОЈОТА ЕХО, YARIS NCP1*,SCP10 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200506 / 2011 Одговара за TOYOTA YARIS NCP9* 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 2011 Одговара за TOYOTA YARIS NCP13* 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 2006 Одговара за TOYOTA YARIS NCP91 1703 : ВОЗДУШЕН 10 / 200907 / 2010 Одговара за ТОЈОТА RACTIS SCP100 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 2010 Одговара за ТОЈОТА RACTIS NCP120 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200311 / 2006 Одговара за ТОЈОТА XA NCP61 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200806 / 2013 Одговара за ТОЈОТА VIOS NCP92,ZSP92 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 199912 / 2005 Одговара за ТОЈОТА ЕХО, YARIS NCP1* 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 2006 Одговара за TOYOTA YARIS NCP9* 1703 : ВОЗДУШЕН 10 / 200208 / 2013 Одговара за ТОЈОТА SOLUNA VIOS, VIOS AXP4*,NCP4*,SCP4* 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200702 / 2014 Одговара за ТОЈОТА VIOS NCP9* 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 2004 Одговара за TOYOTA е корола ZRE120,ZZE122 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200007 / 2008 Одговара за TOYOTA е корола CE120,NZE12*,ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 2012 Одговара за ТОЈОТА AXIO, е корола NZE161 1703 : ВОЗДУШЕН 10 / 200101 / 2007 Одговара за TOYOTA е корола ZZE122 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 200107 / 2008 Одговара за TOYOTA е корола NZE120,ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 05 / 200208 / 2008 Одговара за TOYOTA е корола CDE120,ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200206 / 2007 Одговара за TOYOTA е корола ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 12 / 200309 / 2009 Одговара за TOYOTA САКААТ ANE1*,ZNE10 1703 : ВОЗДУШЕН 12 / 199908 / 2005 Одговара за ТОЈОТА MR2 ZZW30 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200302 / 2009 Одговара за TOYOTA PRINHW20 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 200503 / 2009 Одговара за TOYOTA PRINHW20 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 199906 / 2005 Одговара за LEXIS200 / 300 GXE10,JCE10 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 200603 / 2013 Одговара за LEXIS250 / 300 GSE2* 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 2009 Одговара за LEXIS250 C GSE2* 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 199908 / 2005 Одговара за ТОЈОТА CELICA ZZT231 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 200102 / 2006 Одговара за LEXES300 MCV30 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 200210 / 2006 Одговара за TOYOTA CAMRY ACV30,31,MCV30 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200205 / 2006 Одговара за TOYOTA CAMRY ACV36,MCV36 1703 : ВОЗДУШЕН 09 / 199911 / 2003 Одговара за ТОЈОТА КРУНА JZS175 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 200401 / 2008 Одговара за ТОЈОТА КРУНА GRS182 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 199712 / 2004 Одговара за LEXGS300 / 430 JZS160,UZS161 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 200511 / 2011 Одговара за LEXGS30 / 35 / 43 / 460 GRS19*,URS190,UZS190 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 1996 Одговара за ТОЈОТА КРУНА УДОБНОСТ LXS1*,TSS10,YXS1* 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200611 / 2011 Одговара за LEXGS450 H GWS191 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 200005 / 2005 Одговара за ТОЈОТА АВАЛОН MCX10 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200007 / 2006 Одговара за LEXLS430 UCF30 1703 : ВОЗДУШЕН 05 / 200111 / 2009 Одговара за TOYOTA AVENSIS VERSO, ПИКНИК ACM20,CLM20 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200311 / 2008 Одговара за LEXRX300 / 330 / 350 MCU3*,GSU35 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 200511 / 2008 Одговара за LEXRX400 H MHU38 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200012 / 2005 Одговара за ТОЈОТА PREVIA, TARAGO ACR30,CLR30 1703 : ВОЗДУШЕН 05 / 200010 / 2005 Одговара за TOYOTA RAV4 ACA2*,CLA2*,ZCA2* 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 2007 Одговара за TOYOTA, FJ CRUISER GSJ15 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 200207 / 2009 Одговара за ТОЈОТА 4 RUNNER GRN21*,KZN215 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 200503 / 2012 Одговара за ТОЈОТА FORTUNER GGN50,60,KUN5*,6*,LAN50,TGN51,61 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 2011 Одговара за ТОЈОТА FORTUNER GGN50,60,KUN5*,6*,LAN50,TGN51,61 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200403 / 2012 Одговара за TOYOTA HILUX GGN15,25,35,KUN1*,2*И 3*,LAN15,25,35,TGN1*,26,36 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 2011 Одговара за TOYOTA HILUX GGN15,25,35,KUN1*,2*И 3*,LAN15,25,35,TGN1*,26,36 1703 : ВОЗДУШЕН 09 / 200202 / 2010 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER PRADO GRJ12*,KDJ120,KZJ120,LJ12*,RZJ12*,TRJ12* 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 2007 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER FZJ7*,GRJ7*,HZJ7*,VDJ7* 1703 : ВОЗДУШЕН 12 / 2007 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER GRJ200,URJ202,UZJ200 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 2007 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER GRJ200,URJ20*,UZJ200,VDJ200 1703 : ВОЗДУШЕНПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .

Сензор карта налягане за Alfa Romeo 147 156 159 Brera GT Spider, Fiat Croma Doblo Ducato Multipla Punto, Stilo Strada 0281002437

BGN 12.00 13.92

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 6238210 , 93171176, 163639 , 163661 , 24459853 0281002437, 37830RBDE01 , WE0118211 6 M349 J433 AA , 93171176 , 55206797 , 1448387 504088431 , 55219298 , 55206797 , 73503657 , 504245257 Година Модел на Мотор Тип на Алфа Ромео 147 2002 2009 1.9 JTD 16 V 937 [20002010] Hatchback Алфа Ромео 147 2004 2009 1.9 JTDM 937 [20002010] Hatchback Алфа Ромео 147 2005 2009 1.9 JTDM 16 V 937 [20002010] Hatchback Алфа Ромео 147 2005 2009 1.9 JTDM 8 V 937 [20002010] Hatchback Алфа Ромео 156 2002 2006 1.9 JTD 16 V 932 [19972006] Алфа Ромео 156 2004 2006 1.9 JTD 16 V Q4 932 [19972006] Алфа Ромео 156 2003 2005 2.4 JTD 932 [19972006] Алфа Ромео 159 2005 2011 1.9 JTDM 8 V 939 [права 20052011] Алфа Ромео 159 2005 2011 2.4 JTDM 939 [права 20052011] Алфа Romeo Brera 2006 2011 2.4 JTDM 20 V [20062011] Hatchback Алфа Ромео GT 2003 2010 1.9 JTD 937 [20032010] Купе Алфа Ромео Spider 2007 2011 2.4 JTDM 939 [20062011] Конвертибилна Fiat Croma 2005 2012 1.9 D Multijet 194 [2005 година наваму] Имот Fiat Croma 2005 2012 2.4 Г Multijet 194 [2005 година наваму] Имот Fiat Doblo 2005 2010 Година 1.3 D Multijet 119 [2001 година наваму] MPV Fiat Doblo 2005 2010 1.9 D Multijet 119 [2001 година наваму] MPV Fiat Doblo 2003 2010 1.9 JTD 119 [2001 година наваму] MPV Fiat Doblo Товар 2003 2010 1.9 JTD 223 [20012010] Кутија Fiat Ducato 2006 2011 120 Multijet 2.3 D 250 [2001 година наваму] Fiat Ducato 2006 2011 160 Multijet 3.0 D 250 [2001 година наваму] Фиат Идеја 2005 2012 1.3 D Multijet [2003 година наваму] MPV Фиат Идеја 2004 2012 1.9 JTD [2003 година наваму] MPV Фиат Multipla 2002 2005 1.9 JTD 186 [19992010] MPV Fiat Punto 2003 2006 1.9 JTD 188 [1999 година наваму] Hatchback Fiat Punto / Гранде Punto 2005 2010 Година 1.3 D Multijet 199 [2005 година наваму] Hatchback Fiat Punto / Гранде Punto 2005 2010 1.9 D Multijet 199 [2005 година наваму] Hatchback Фиат Sedici 2006 2012 1.9 D Multijet [2006 година па наваму] SUV на Fiat Stilo 2005 2006 Година 1.9 D Multijet 192 [20012006] Hatchback Fiat Stilo 2001 2006 1.9 JTD 192 [20012006] Hatchback Fiat Stilo Мулти 2005 2007 Година 1.9 D Multijet 192 [20032008] Имот Fiat Stilo Мулти 2003 2007 1.9 JTD 192 [20032008] Имот Фиат Strada 2006 2012 1.3 D Multijet 178 E [1999 година наваму] Пикап Lancia Ypsilon 2006 2011 1.3 D Multijet 843 [20032011] Hatchback "Опел" Astra 2002 2005 2.2 DTI G [19982005] "Опел" Astra H 2005 2009 1.3 CDTI H [2004 година наваму] "Опел" Astra H 2004 2009 ГОДИНА 1.9 CDTI H [2004 година наваму] "Опел" Astra H 2004 2009 ГОДИНА 1.9 CDTI 16 V H [2004 година наваму] "Опел" Astra H Спорт Изведат 2005 2009 1.9 CDTI H [2005 година наваму] Hatchback "Опел" Astra H Twintop 2005 2009 1.9 CDTI H [20052009] Конвертибилна "Опел" Corsa 2006 2012 1.3 CDTI D [2006 година па наваму] "Опел" Signum 2004 2008 1.9 CDTI [2003 година наваму] Hatchback "Опел" Vectra C 2004 2009 ГОДИНА 1.9 CDTI C [20022009] "Опел" Vectra C GTS 2004 2009 ГОДИНА 1.9 CDTI C [2002 година наваму] Hatchback "Опел" Zafira НА 2000 2005 2.0 DTI 16 V A [19992005] MPV "Опел" Zafira НА 2002 2005 2.2 DTI 16 V A [19992005] MPV "Опел" Zafira Б 2005 2011 1.9 CDTI Б [2005 година наваму] Saab 93 2005 2007 1.9 Ti D [2005 година наваму] Имот Saab 93 2007 2012 1.9 TTi D [2005 година наваму] Имот Saab 93 2004 2012 1.9 Ti D YS3 F [2002 година наваму] Saab 93 2007 2012 1.9 TTi D YS3 F [2002 година наваму] Опел Astra 2005 2009 1.3 CDTI МК V [20042010] Опел Astra 2004 2009 година 1.9 CDTI МК V [20042010] Опел Astra 2004 2009 година 1.

За Audi A8 S8 D2 седан 3.7-4.2 L 1994-2002 ламбда сензора за кислород O2 сензори 0258006159/ 0258006059/ 077906265J/ DF20000558

BGN 49.60

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Име на Производ : Да се Направи Цел Сензор На Кислород 0258006159 / 0258006160 / 077906265 J Точка Бр : WAJ70263 Референтен Број : 0258006159 / 0258006059 / 077906265 J / DF20000558 Примена : За Audi A8 S8 D2 Седан 3.74.2 L 19942002 Големина : стандард Жица : 4 Должина : 400mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 3.7 quattro 07.95 11.98 Седан 169 230 3697 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 3.7 quattro 11.98 09.02 Седан 191 260 3697 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 3.7 11.98 09.02 Седан 191 260 3697 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 4.2 quattro 02.99 04.00 Седан 175 238 4172 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 4.2 quattro 03.94 11.98 Седан 220 299 4172 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 4.2 quattro 11.98 09.02 Седан 228 310 4172 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) S 8 quattro 06.99 09.02 Седан 265 360 4172Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...