• Ново
Универсален сензор за кислород O2 за Hyundai Santa Fe Sonata Tiburon Kia Optima 2.7 l v6 OE#39210-37533

Универсален сензор за кислород O2 за Hyundai Santa Fe Sonata Tiburon Kia Optima 2.7 l v6 OE39210-37533

BGN 37.20
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
AUTODAB
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик

Те също купуват с този продукт

Сензор за положение на педала на газта TPS за Dacia Logan Renault Clio Espace, Laguna Megane Scenic1. 4 1.6 1.8 2.0 7714824 7701044743 9945634

BGN 10.00 12.61

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Pls Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека OE број натпревари дел се на местото ве Молиме да бидат многу внимателни за да ги проверите нашите фотографии...

Ламбда сензор сензор за кислород за FORD AUSTRALIA FOCUS C-MAX Volvo C30, S40 и V50 0258006573 01052201-003

BGN 40.05

МоделЗА FORDFOR FORD AUSTRALIAFOR VOLVOМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА ФОРДЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 1798 90 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 1798 92 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 1999 107 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 CNG 1999 107 4 MPV 20092010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 MPV 20082010ЗА FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 1999 110 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 ГОДИНА 88 4 MPV 20032007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 92 4 MPV ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 90 4 MPV 20052007ЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 Flexifuel 1798 92 4 MPV 20062007ЗА ФОРД ФОКУС CMAX 2.0 1999 107 4 MPV ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 Година 96 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 107 4 Hatchback 20042012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 104 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 CNG 1999 107 4 Hatchback 20092011ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 Flex 1999 107 4 Hatchback 20082010ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 Hatchback 20082011ЗА ФОРД ФОКУС II Конвертибилна 2.0 1999 107 4 Конвертибилна 20062011ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.8 1798 92 4 Имот 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Имот 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 1999 107 4 Имот 20042012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 Имот 20082011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.8 1798 92 4 Салон 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Салон 20062011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 1999 107 4 Салон права 20052011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 1999 104 4 Салон 2008ЗА FORD АВСТРАЛИЈАЗА FORD АВСТРАЛИЈА FIESTA Hatchback (ВП, WQ) 2.0 јас XR4 1999 110 4 Hatchback 20072009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Купе (LT) 2.0 јас 1999 107 4 Coupe 20072009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Hatchback (LT) 2.0 јас 1999 107 4 Hatchback 20052009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Hatchback (НН) 2.0 јас 1999 107 4 Hatchback 20092011ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Седан (LS, LT) 2.0 јас 1999 107 4 Салон 20052009ЗА VOLVOЗА VOLVO C30 1.8 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА VOLVO C30 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Hatchback 20072012ЗА VOLVO C30 2.0 1999 107 4 Hatchback 20062012ЗА VOLVO C30 2.0 Flex Fuel 1999 107 4 Hatchback 20102012 годинаЗА VOLVO S40 II (MS) 1.8 1798 92 4 Салон 2004ЗА VOLVO S40 II (MS) 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Салон 2006ЗА VOLVO S40 II (MS) 2.0 1999 107 4 Салон 2006ЗА VOLVO S40 II (MS) 2.0 F 1999 107 4 Салон 2006ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 1.8 1798 92 4 Имот 2004ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Имот 2005ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 2.0 1999 107 4 Имот 2006ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 2.0 Flex Fuel 1999 107 4 Имот 2010

Датчик за температура на охлаждащата течност за Cummins ISX Ram Ram 2500 3500 5.9 L 6.7 L 4954905 3865346 3096153 5011852AB 5114413AA

BGN 14.00 16.56

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МесингСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 19982002 За CUMMINS 5.9 L ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 20042013 За CUMMINS 6.7 L ДИЗЕЛ OHV Turbocharged2010 година За Dodge Ram меморија 2500 6.7 L 408 Cu...

F00C2G2060 00C2G2060 MAF Sensor Mass Air Flow Sensor Meter за Nissan Primera Almera Tino Torx F00C 2G2 060 F 00C 2G2 060

BGN 34.91

F00 C2 G2060 00 C2 G2060 MAF Сензорот Маса Проток на Воздух Сензор Метар За Nissan Primera Almera Тино Torx F00 C 2 G2 060 F 00 C 2 G2 060Внимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

За Toyota 4Runner Land Cruiser Prius и Lexus GX460 GX470 сензор на масовия поток на въздуха метър 22204-75030 AFH70M-37

BGN 44.00 46.45

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 2220475030, AFH70 M37, 2220475030, AFH70 M37Осветленост Дел Број : 222040 F030, AFH70 M47, 222040 F030, AFH70 M47Другиот Дел Број : 22204 75030, AFH70 M 37,22204 0 F030, AFH70 M 47Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МешавинаСостојба : Во парк, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 2010 година За Тојота 4 Runner SR5 2.7 L L4 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2016 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 ГасДо 2015 За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2014 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2013 За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2011 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2010 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2009 Година, За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2008 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2016 Година За Toyota PriЧетири Туринг 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriТри Турнеи 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriДве Еко 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriДве 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriЧетири 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriТри 1.8 L L4 Електрични / ГасЗа LexGX460 8 Cyl 4.6 L 1 URFE; URJ150 20102016За LexGX470 8 Cyl 4.7 L 2 UZFE; UZJ120 20042009За LexLX470 8 Cyl 4.7 L 2 UZFE; UZJ100 20052007За LexLX570 8 Cyl 5.7 L 3 URFE; URJ201 20082016За Тојота 4 Runner 4.7 L 4663 CC 285 Cu...

Безплатна доставка YAOPEI! 89467-0E170 оригинален сензора за кислород ламбда сензор за 2013 Toyota HIGHLANDER 3.5 L V6

BGN 72.00 86.08

Бесплатен Превозот! 894670 E170 Оригинални Кислород Сензор Ламбда Сензор За 2013 Toyota HIGHLANDER 3.5 L V6ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

2 елемента нова марка 89465-06010 O2 кислород на въздуха сензор, съотношението на гориво за Camry Lexus IS300 SC300 GS300

BGN 85.00 113.50

Опис● Име на производ : Кислород Сензор● Дел Бр : 8946506010● Осветленост Дел Број : 89465 06100,89465 33080,8946506020,89465 060202344622 2344622 2344137 2344137КомпатибилностLexusGS300 19981999 3.0 L l6IS300 20012005 3.0 L l6SC300 19982000 ГОДИНА 3.0 L l6ТојотаCamry 19972001 2.2 L L4Solara 19992000 2.2 L L4Супра 1998 3.0 L L6Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нов сензор за O2 / Lambda sensoAIR съотношението гориво кислороден сензор 36531-рра-305 36531ppa305 за honda .

BGN 80.64

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!О2 Сензор / Ламбда senso AIR ГОРИВО СООДНОС КИСЛОРОД СЕНЗОР 36531ppa305 36531ppa305 за хондаОбјектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.Враќање / Поврат Не Се ВклучениИспорака такси нема да бидат вратени.Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа...

22060-7B000 датчик за детонация отговаря: MERCURY СЕЛЯНИН NISSAN FRONTIER QUEST xterra студената 3.3 L V6 газ 220607B000

BGN 15.00 15.98

БРЕНД НОВИ ПРЕМИЈА ПО ПАЗАРОТ на ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДЕЛ ДЕЛ# 220607 B000 SU4769 KS107 KS107 T 100 GT48 GT320 M 200 GEGT225 R Одговара на следните модели ; Меркур Селанец (20021999) Nissan Граница (20041999) Nissan Pathfinder (20001999) Nissan Потрагата (20021999) Nissan Xterra (20042000 Година Производител Модел Уреденост на Моторот за 2004 Година, Nissan Граница SC Crew Кабина Пикап 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2004 Година, Nissan Граница SC Продолжена Кабина Камионот 2Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2004 Година, Nissan Xterra XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 Nissan Граница SC Crew Кабина Пикап 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2003 Nissan Граница SC Продолжена Кабина Камионот 2Вратата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2003 Година, Nissan Xterra XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 Меркур Селанец сите Сите 2002 Година, Nissan Граница SC Crew Кабина Пикап 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2002 Година, Nissan Граница SC Продолжена Кабина Камионот 2Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2002 Година, Nissan Потрагата сите Сите 2002 Година, Nissan Xterra XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2001 Меркур Селанец сите Сите 2001 Година Nissan Граница SC Crew Кабина Пикап 4Вратата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2001 Година Nissan Граница SC Продолжена Кабина Камионот 2Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2001 Година Nissan Потрагата сите Сите 2001 Година, Nissan Xterra XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 Меркур Селанец сите Сите 2000 Nissan Потрагата сите Сите 2000 Година, Nissan Xterra XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Меркур Селанец сите СитеОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Висококачествен сензор на масовия поток на въздуха МЗГ Meter за Subaru Forester, Impreza Legacy 2.0 L 22794AA010 22794-AA010

BGN 26.00 27.02

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 22794 AA010, 22794AA010, 22794 AA010Осветленост Дел Број : 22794 AA000, 22794 AA010, 22680AA301Другиот Дел Number1 : 22794AA000, 22794AA010, 22680 AA301Другиот Дел Number2 : 22794 AA000, 22794 AA010, 22680 AA301Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МешавинаСостојба : Во парк, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Субару Шумите од 1997 година SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 1998 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 1998 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 1998 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 1999 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 1999 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 1999 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 2000 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 2000 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 2000 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 177 HP 130 KW (Бензин)За Субару Шумите 2002 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 2002 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 2002 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 177 HP 130 KW (Бензин)За Субару Impreza 1998 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 211 HP 155 KW (Бензин)За Субару Impreza 1998 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 218 HP 160 KW (Бензин)За Субару Impreza 1999 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 211 HP 155 KW (Бензин)За Субару Impreza 1999 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 218 HP 160 KW (Бензин)За Субару Impreza 2000 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 211 HP 155 KW (Бензин)За Субару Impreza 2000 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 218 HP 160 KW (Бензин)За Субару Наследство 1998 МК III [19982003] Имот 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 1999 МК III [19982003] Имот 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 1999 МК III [19982003] Салон 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 2000 МК III [19982003] Имот 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 2000 МК III [19982003] Салон 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)

Подгонянный Oem SAAB 9-3 9-5 за VOLVO S80 1.8-3.0 L 1998-сензори за кислород o2 ламбда сензор 0258006169/ 0258006200/ 9470011

BGN 60.80

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Име на Производ : Прилагодено Оем Автомобил Кислород Сензор 0258006169 / 0258006200 / 9470011 Точка Бр : WAJ70295 Референтен Број : 0258006169 / 0258006200 / 9470011 Примена : SAAB 93 95 За VOLVO S80 1.83.0 L 1998 Големина : стандард Жица : 4 Должина : 1000mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc SAAB 93 (YS3 D) 2.0 Турбо 01.01 09.02 Hatchback 110 150 1985 SAAB 93 (YS3 D) 2.0 Турбо 10.99 09.02 Hatchback 151 205 1985 SAAB 93 (YS3 D) 2.3 Турбо 10.98 09.02 Hatchback 165 224 2290 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.0 Турбо 01.01 08.03 Конвертибилна 110 150 1985 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.0 Турбо 10.99 08.03 Конвертибилна 151 205 1985 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.3 Турбо 10.99 08.03 Конвертибилна 165 224 2290 SAAB 93 (YS3 F) 1,8 т 09.02 Салон 110 150 1998 SAAB 93 (YS3 F) 2.0 t 09.02 Салон 129 175 1998 SAAB 93 (YS3 F) 2.0 T 09.02 Салон 154 210 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 1,8 т 08.03 Конвертибилна 110 150 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 2.0 t 08.03 Конвертибилна 129 175 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 2.0 T 08.03 Конвертибилна 154 210 1998 SAAB 93 Имот 2.0 t 03.05 Имот 110 150 1998 SAAB 93 Имот 2.0 t 03.05 Имот 129 175 1998 SAAB 93 Имот 2.0 T 03.05 Имот 154 209 1998 SAAB 95 (YS3 E) 2.0 t 09.97 Салон 110 150 1985 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 т 09.97 Салон 125 170 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 т 01.01 Салон 136 185 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 07.03 Салон 162 220 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 10.99 09.01 Салон 169 230 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 09.01 Салон 184 250 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 11.05 Салон 191 260 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.0 t 10.98 Имот 110 150 1985 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.0 t 10.98 Имот 141 192 1985 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 т 10.98 Имот 125 170 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 т 01.01 Имот 136 185 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 07.03 Имот 162 220 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 10.99 09.01 Имот 169 230 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 09.01 Имот 184 250 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 01.06 Имот 191 260 2290 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.8 T6 05.98 07.06 Салон 200 272 2783 За VOLVO S80 (ТС, XY) 3.0 06.01 07.06 Салон 144 196 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.9 03.99 07.06 Салон 147 200 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.9 05.98 07.06 Салон 150 204 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 3.0 T6 06.01 07.06 Салон 200 272 2922Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

Безплатна доставка ! Чисто нов разходомер на въздуха, подходящи за hyundai HYUNDAIACCENT Saloon (LC) OEM 2816422610 28164-22610 .

BGN 47.60

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бесплатен превозот ! Бренд нови протокот на воздух метар одговара за hyundai HYUNDAIACCENT Салон (LC) ОЕМ 2816422610 2816422610за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Датчик за налягане на горивната магистрала OEM 499000-6131 за Navara Cabstar Pathfinder 2.5 секцията по компютърна лингвистика Сензор за високо налягане 4990006131 K-M

BGN 40.00

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!​Гориво Железнички Притисок Сензор ОЕМ 4990006131 За Навара Cabstar Pathfinder 2.5 DCL Висок Притисок Сензор 4990006131заПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

За Audi A8 S8 D2 седан 3.7-4.2 L 1994-2002 ламбда сензора за кислород O2 сензори 0258006159/ 0258006059/ 077906265J/ DF20000558

BGN 49.60

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Име на Производ : Да се Направи Цел Сензор На Кислород 0258006159 / 0258006160 / 077906265 J Точка Бр : WAJ70263 Референтен Број : 0258006159 / 0258006059 / 077906265 J / DF20000558 Примена : За Audi A8 S8 D2 Седан 3.74.2 L 19942002 Големина : стандард Жица : 4 Должина : 400mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 3.7 quattro 07.95 11.98 Седан 169 230 3697 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 3.7 quattro 11.98 09.02 Седан 191 260 3697 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 3.7 11.98 09.02 Седан 191 260 3697 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 4.2 quattro 02.99 04.00 Седан 175 238 4172 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 4.2 quattro 03.94 11.98 Седан 220 299 4172 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 4.2 quattro 11.98 09.02 Седан 228 310 4172 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) S 8 quattro 06.99 09.02 Седан 265 360 4172Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...