• Ново
Ламбда сензор за BUICK SAIL CHEVROLET AVEO LANOS REZZO 1.6 DAEWOO REZZO DAIHATSU ESSE TERIOS HOLDEN OE#89465-10050

Ламбда сензор за BUICK SAIL CHEVROLET AVEO LANOS REZZO 1.6 DAEWOO REZZO DAIHATSU ESSE TERIOS HOLDEN OE89465-10050

BGN 26.96
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
AUTODAB
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Чувствителност:
Стандарт
Разделителна способност:
Стандарт
Обхват На Измерване:
Стандарт
линеен:
Стандарт
Хистерезис:
Стандарт
Повторяемост:
Стандарт

Те също купуват с този продукт

За масовия разход на въздух МЗГ метър, сензор за Alfa Romeo 156 GTV, Spider 0281002199 46447508

BGN 30.00 31.97

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 0281002199Осветленост Дел Број : 0280218113, 46447508, 46472182Другиот Дел Број : 0 281 002 199, 0 280 218 113, 46 447 508, 46 472 182Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МешавинаСостојба За : акцииКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Алфа Ромео 156 Салон 1.9 JTD 1910ccm 105 HP 77 KW (Дизел) 1997За Алфа Ромео 156 Салон 1.9 JTD 1910ccm 105 HP 77 KW (Дизел) 1998За Алфа Ромео 156 Салон 1.9 JTD 1910ccm 105 HP 77 KW (Дизел) 1999За Алфа Ромео 156 Салон 1.9 JTD 1910ccm 105 HP 77 KW (Дизел) 2000За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 2002За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 2003За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 1997За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 1998За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 1999За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 2000За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 2001За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2002За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2003За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2004За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2005За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 1998За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 1999За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2000За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2001За Алфа Ромео Spider Конвертибилна 2.0 16 V Т Искра 1970ccm 155 HP 114 KW (Бензин) 1998За Алфа Ромео Spider Конвертибилна 2.0 16 V Т Искра 1970ccm 155 HP 114 KW (Бензин) 1999За Алфа Ромео Spider Конвертибилна 2.0 16 V Т Искра 1970ccm 155 HP 114 KW (Бензин) 2000

нов 08-1408-14 COROLLA, MATRIX XD XB YARIS MASTER POWER LEFT WINDOW SWITCH 8482012540 84820-12540 T-0-P

BGN 31.01

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!нови 08140814 е корола МАТРИКС XD XB YARIS ГОСПОДАР МОЌ ЛЕВО во ПРОЗОРЕЦОТ за ПРЕФРЛАЊЕ 8482012540 8482012540за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Сензор карта налягане за Mercedes W168 W169 W202 W203 W204 W210 W211 W212 W220 W245 W463 S204 CL203 S203 C208 0041533128

BGN 14.00 15.68

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Дел Број : 0261230191 0261230142 MB16244349 05080345 AA 05080345 AB Q0016146 V001 0261230192 2 E0906051 A 0061539828 0061531428 0016146 V001 0041533328 0041533128 0051537228 0061531428 способен да : 20062011 За Мерцедес Б 200 ТУРБО 20022005 За Мерцедес Ц 230 KOMPRESSOR Купе 20032005 За Мерцедес Ц 230 KOMPRESSOR Седан 20022004 За Мерцедес Ц 32 AMG KOMPRESSOR Седан 20032006 За Мерцедес CL 55 AMG KOMPRESSOR Купе 20032012 За Мерцедес CL 600 Купе 20052012 За Мерцедес CL 65 AMG Coupe 20062007 За Мерцедес CLS 55 AMG Coupe 20032006 За Мерцедес E 55 AMG Седан 20052006 За Мерцедес E 55 AMG Вагон 20042005 За Мерцедес G 270 CDI права 20052011 За Мерцедес G 55 AMG 20062010 За Мерцедес MAYBACH 57 S Седан 20042012 За Мерцедес MAYBACH 57 Седан 20102012 Година За Мерцедес MAYBACH 57 S Седан 20072010 За Мерцедес MAYBACH 62 S Седан 20042012 За Мерцедес MAYBACH 62 Седан 20102012 Година За Мерцедес MAYBACH 62 S Седан 20032006 За Мерцедес S 55 AMG KOMPRESSOR Седан 20032012 За Мерцедес S 600 Седан 20062012 За Мерцедес S 65 AMG Седан 20032008 За Мерцедес SL 55 AMG Кабриолет 20042011 За Мерцедес SL 600 Конвертибилна Права 20052011 За Мерцедес SL 65 AMG Кабриолет 20012004 За Мерцедес SLK 230 KOMPRESSOR Конвертибилна 20022004 За Мерцедес SLK 32 AMG KOMPRESSOR Конвертибилна 20052007 За Мерцедес SLR КУПЕ Купе 20082009 За Мерцедес SLR ROADSTER Конвертибилна 09.2003 За Мерцедес VIANO (W639)CDI 2.0 09.2003 За Мерцедес VIANO (W639)CDI 2.2 07.2005 За Мерцедес VIANO (W639)CDI 2.2 4matic 03.199907.2003 За Мерцедес ВИТО nadwozie (638)108 CDI 2.2 (638.094) 09.2003 За Мерцедес ВИТО / MIXTO nadwozie (W639)109 CDI 09.2003 За Мерцедес ВИТО / MIXTO nadwozie (W639)111 CDI 07.2006 За Мерцедес ВИТО / MIXTO nadwozie (W639)115 CDI 4x4 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)208 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)211 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)213 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)216 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)308 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)311 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)313 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)316 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)408 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)411 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)413 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)416 CDI 04.200105.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 5т platforma / podwozie (905)616 CDI 06.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т Autob(906)215 CDI 09.2008 За Мерцедес СПРИНТЕР 3,5т Autob(906)316 06.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3,5т Autob(906)315 CDI 09.2008 За Мерцедес СПРИНТЕР 5т platforma / podwozie (906)516 NGT 06.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 5т platforma / podwozie (906)515 CDI1.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.

Сензор За Налягане, Херметизация Карти За Cummins Kamaz Volvo, Ford, Renault 0281002576 3968437 201149033 20524936

BGN 15.00 16.80

Го заменува дилер дел броеви : Фиат 504073323, 504 0733 23За CUMMINS 3968437, 3 968 437, 4897224KAMAZ 201149033, 2852821KHD 04194078 ,419 4078, 4213838VOLVO 20524936, 874241, 21385453За "ФОЛКСВАГЕН" 2 S0906051, 2 S0 906 051, 2 R0919501 AЗа DONGFENG (DFAC) 5010437653, 50104 37653За FORD 2 C4612 A697АА, T118324, 2 C4612 A697 AAЗа "РЕНО" 5010437653, 50 10 437 653, 7420524936, 74 20 524 936, 5010450894, 50 10 450 894IVECO 501073323, 504073323, 5010437653, 5001019346, 500387668, 500387666, 4897764, 4897763 Бренд НОВИ фитинг за следните години и модели : VOLVO FE VOLVO FH 12 VOLVO FH 16 VOLVO FH 400 VOLVO FH 420 VOLVO FH 440 VOLVO FH 460 VOLVO FH 480 VOLVO FH 500 VOLVO FH 520 VOLVO FH 540 VOLVO FH 550 VOLVO FH 610 VOLVO FL II VOLVO FM VOLVO FM 12 VOLVO FM 9 ЗА РЕНО Kerax ЗА "РЕНО" Магнум E...

Подгонянный Oem SAAB 9-3 9-5 за VOLVO S80 1.8-3.0 L 1998-сензори за кислород o2 ламбда сензор 0258006169/ 0258006200/ 9470011

BGN 60.80

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Име на Производ : Прилагодено Оем Автомобил Кислород Сензор 0258006169 / 0258006200 / 9470011 Точка Бр : WAJ70295 Референтен Број : 0258006169 / 0258006200 / 9470011 Примена : SAAB 93 95 За VOLVO S80 1.83.0 L 1998 Големина : стандард Жица : 4 Должина : 1000mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc SAAB 93 (YS3 D) 2.0 Турбо 01.01 09.02 Hatchback 110 150 1985 SAAB 93 (YS3 D) 2.0 Турбо 10.99 09.02 Hatchback 151 205 1985 SAAB 93 (YS3 D) 2.3 Турбо 10.98 09.02 Hatchback 165 224 2290 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.0 Турбо 01.01 08.03 Конвертибилна 110 150 1985 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.0 Турбо 10.99 08.03 Конвертибилна 151 205 1985 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.3 Турбо 10.99 08.03 Конвертибилна 165 224 2290 SAAB 93 (YS3 F) 1,8 т 09.02 Салон 110 150 1998 SAAB 93 (YS3 F) 2.0 t 09.02 Салон 129 175 1998 SAAB 93 (YS3 F) 2.0 T 09.02 Салон 154 210 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 1,8 т 08.03 Конвертибилна 110 150 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 2.0 t 08.03 Конвертибилна 129 175 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 2.0 T 08.03 Конвертибилна 154 210 1998 SAAB 93 Имот 2.0 t 03.05 Имот 110 150 1998 SAAB 93 Имот 2.0 t 03.05 Имот 129 175 1998 SAAB 93 Имот 2.0 T 03.05 Имот 154 209 1998 SAAB 95 (YS3 E) 2.0 t 09.97 Салон 110 150 1985 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 т 09.97 Салон 125 170 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 т 01.01 Салон 136 185 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 07.03 Салон 162 220 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 10.99 09.01 Салон 169 230 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 09.01 Салон 184 250 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 11.05 Салон 191 260 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.0 t 10.98 Имот 110 150 1985 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.0 t 10.98 Имот 141 192 1985 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 т 10.98 Имот 125 170 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 т 01.01 Имот 136 185 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 07.03 Имот 162 220 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 10.99 09.01 Имот 169 230 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 09.01 Имот 184 250 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 01.06 Имот 191 260 2290 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.8 T6 05.98 07.06 Салон 200 272 2783 За VOLVO S80 (ТС, XY) 3.0 06.01 07.06 Салон 144 196 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.9 03.99 07.06 Салон 147 200 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.9 05.98 07.06 Салон 150 204 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 3.0 T6 06.01 07.06 Салон 200 272 2922Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

F00C2G2060 00C2G2060 MAF Sensor Mass Air Flow Sensor Meter за Nissan Primera Almera Tino Torx F00C 2G2 060 F 00C 2G2 060

BGN 34.91

F00 C2 G2060 00 C2 G2060 MAF Сензорот Маса Проток на Воздух Сензор Метар За Nissan Primera Almera Тино Torx F00 C 2 G2 060 F 00 C 2 G2 060Внимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

Датчик за температура на охлаждащата течност за Cummins ISX Ram Ram 2500 3500 5.9 L 6.7 L 4954905 3865346 3096153 5011852AB 5114413AA

BGN 14.00 16.56

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МесингСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 19982002 За CUMMINS 5.9 L ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 20042013 За CUMMINS 6.7 L ДИЗЕЛ OHV Turbocharged2010 година За Dodge Ram меморија 2500 6.7 L 408 Cu...

Безплатна Доставка! Оригинален сензора за кислород за Mercedes-Benz R172 SLK W212 ламбда сензор A0065422218 0065422218

BGN 89.00 110.08

Бесплатен Превозот! Оригиналниот Кислород Сензор За МерцедесБенц R172 SLK W212 Ламбда Сензор A0065422218 0065422218ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

Безплатна доставка ! Чисто нов разходомер на въздуха, подходящи за hyundai HYUNDAIACCENT Saloon (LC) OEM 2816422610 28164-22610 .

BGN 47.60

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бесплатен превозот ! Бренд нови протокот на воздух метар одговара за hyundai HYUNDAIACCENT Салон (LC) ОЕМ 2816422610 2816422610за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Ламбда сензор за Lifan 320/520/620/X60 BYD F3 1.6 кислород refine oxygen sensor кислород 25324175 25387326

BGN 27.50

OE : 25324175 / 25387326 / 25325632Одговара заJianghuai се насочите на Lifan 320 / 520 / 620 / X60BYD 4 G15 F3 / F3 R 1.5 / 1.6Кога се купи ве молиме имајте во предвид каков вид на автомобил,или OE број

Нов сензор за O2 / Lambda sensoAIR съотношението гориво кислороден сензор 36531-рра-305 36531ppa305 за honda .

BGN 80.64

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!О2 Сензор / Ламбда senso AIR ГОРИВО СООДНОС КИСЛОРОД СЕНЗОР 36531ppa305 36531ppa305 за хондаОбјектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.Враќање / Поврат Не Се ВклучениИспорака такси нема да бидат вратени.Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа...

Сензора за кислород ламбда сензор, съотношението въздух-гориво O2 сензор за BMW 523I 528I 530I 730I 5 7 F01 F02 F03 F04 F10 F11 F18 11787589147

BGN 88.00 109.89

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛЕН :