• Ново
O2 ламбда сензора за кислород, за Honda civic Ciimo FA1 задни 36532-RNA-A01 32см #01052201-122

O2 ламбда сензора за кислород, за Honda civic Ciimo FA1 задни 36532-RNA-A01 32см 01052201-122

BGN 38.27
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
AUTODAB
Хистерезис:
Стандарт
Разделителна способност:
Стандарт
Чувствителност:
Стандарт
линеен:
Стандарт
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Обхват На Измерване:
Стандарт
Повторяемост:
Стандарт

Те също купуват с този продукт

нов 08-1408-14 COROLLA, MATRIX XD XB YARIS MASTER POWER LEFT WINDOW SWITCH 8482012540 84820-12540 T-0-P

BGN 31.01

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!нови 08140814 е корола МАТРИКС XD XB YARIS ГОСПОДАР МОЌ ЛЕВО во ПРОЗОРЕЦОТ за ПРЕФРЛАЊЕ 8482012540 8482012540за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Sprint booster Car електронен регулатор на газта за новото Audi A6L (квадратен ауспух) wind strong помощник за автоматична промяна

BGN 175.00 190.40

Наслов : Кул перформанси ултратенок Вози Електронски Гас Контролер за Нов A6 L Ауди (плоштад издувни гасови) , 7 режим силна бустер ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел и manufacturered година кога цел! Тоа е многу важно! Ви благодариме! Овој објект се вози електронски педалот за гас, само погодна за сите електронски eginition автомобили...

Ламбда сензор за Lifan 320/520/620/X60 BYD F3 1.6 кислород refine oxygen sensor кислород 25324175 25387326

BGN 27.50

OE : 25324175 / 25387326 / 25325632Одговара заJianghuai се насочите на Lifan 320 / 520 / 620 / X60BYD 4 G15 F3 / F3 R 1.5 / 1.6Кога се купи ве молиме имајте во предвид каков вид на автомобил,или OE број

За Toyota 4Runner Land Cruiser Prius и Lexus GX460 GX470 сензор на масовия поток на въздуха метър 22204-75030 AFH70M-37

BGN 44.00 46.45

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 2220475030, AFH70 M37, 2220475030, AFH70 M37Осветленост Дел Број : 222040 F030, AFH70 M47, 222040 F030, AFH70 M47Другиот Дел Број : 22204 75030, AFH70 M 37,22204 0 F030, AFH70 M 47Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МешавинаСостојба : Во парк, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 2010 година За Тојота 4 Runner SR5 2.7 L L4 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2016 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 ГасДо 2015 За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2014 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2013 За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2011 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2010 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2009 Година, За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2008 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2016 Година За Toyota PriЧетири Туринг 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriТри Турнеи 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriДве Еко 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriДве 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriЧетири 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriТри 1.8 L L4 Електрични / ГасЗа LexGX460 8 Cyl 4.6 L 1 URFE; URJ150 20102016За LexGX470 8 Cyl 4.7 L 2 UZFE; UZJ120 20042009За LexLX470 8 Cyl 4.7 L 2 UZFE; UZJ100 20052007За LexLX570 8 Cyl 5.7 L 3 URFE; URJ201 20082016За Тојота 4 Runner 4.7 L 4663 CC 285 Cu...

Безплатна доставка ! Чисто нов разходомер на въздуха, подходящи за hyundai HYUNDAIACCENT Saloon (LC) OEM 2816422610 28164-22610 .

BGN 47.60

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бесплатен превозот ! Бренд нови протокот на воздух метар одговара за hyundai HYUNDAIACCENT Салон (LC) ОЕМ 2816422610 2816422610за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Добро качество на ABS датчик за скоростта на колелата WHT003856 7H0927 804 за A3, TT VW Touran Passat Golf, Skoda Octavia и Seat Altea

BGN 12.00 14.88

За Ауди А3 / S3 20042014 За Audi Q3 20122014 За Audi TT 20072014 За Ауди RS3 20112013 За Ауди TTRS 20102014 За "Фолксваген" Eos 20062014 За "Фолксваген" Scirocco 20092014 За "Фолксваген" Sharan 20112014 За "Фолксваген" Tiguan 20082014 За "Фолксваген" Touran 20032014 За "Фолксваген" Зајакот 20062009 За Фолксваген Буба 20122014 За Фолксваген Буба Cabrio 20132014 За Фолксваген Голф / GTI MK5 MK6 20042014 За "Фолксваген" Jetta / GLI MK5 MK6 20062014 За "Фолксваген" Passat B6 B7 20062014 За "Шкода" Octavia 20042013 За "Шкода" Врвен 20082014 За "Шкода" Yeti 20102014 За Seat Alhambra 20112014 За Seat Altea 20072014 За Седиште Леон 20062013 За Седиште Толедо 20052009 За Златица FWD 20122014 За Златица Cabrio FWD 20132014 За Eos FWD 20062014 За Голф / GTI MK5 MK6 FWD 20042014 За Зајакот FWD 20062009 За Jetta / GLI MK5 MK6 FWD 20062014 За Passat B6 B7 FWD 20062014 За Scirocco FWD 20092014 За Sharan FWD 20112014 За Tiguan FWD 20082014 За Touran FWD 20032014>>>>>> Плаќање1.Сите цени не вклучуваат обврска или дестинација даноци...

оригинален масов разходомер на въздуха, Датчик за oem 22680-AA280 22680AA280 за 96-98 подходящ за Impreza WRX EJ20G .

BGN 68.00

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!оригиналниот Маса протокот на Воздух Метар Сензор оем 22680AA280 22680 AA280 за 9698 одговара за Impreza WRX EJ20 Gза : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Безплатна доставка YAOPEI! 89467-0E170 оригинален сензора за кислород ламбда сензор за 2013 Toyota HIGHLANDER 3.5 L V6

BGN 72.00 86.08

Бесплатен Превозот! 894670 E170 Оригинални Кислород Сензор Ламбда Сензор За 2013 Toyota HIGHLANDER 3.5 L V6ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

Висококачествен оригинален японски масов разходомер на въздуха, датчик за Camry, Corolla RAV4 Yaris Highlander Prius Scion 22204-22010 .

BGN 22.46

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Висок Квалитет на Оригиналниот Јапонија Маса Протокот на Воздух Метар Сензор За Camry е корола RAV4 Yaris Highlander PriScion 2220422010заменете број : 2220422010, 2220422010, 1974002030, 8 C24Одговара ЗА05 / 200807 / 2013 Одговара за TOYOTA YARIS NCP90,ZSP91 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 199907 / 2005 Одговара за ТОЈОТА ЕХО, YARIS NCP1*,SCP10 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200506 / 2011 Одговара за TOYOTA YARIS NCP9* 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 2011 Одговара за TOYOTA YARIS NCP13* 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 2006 Одговара за TOYOTA YARIS NCP91 1703 : ВОЗДУШЕН 10 / 200907 / 2010 Одговара за ТОЈОТА RACTIS SCP100 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 2010 Одговара за ТОЈОТА RACTIS NCP120 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200311 / 2006 Одговара за ТОЈОТА XA NCP61 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200806 / 2013 Одговара за ТОЈОТА VIOS NCP92,ZSP92 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 199912 / 2005 Одговара за ТОЈОТА ЕХО, YARIS NCP1* 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 2006 Одговара за TOYOTA YARIS NCP9* 1703 : ВОЗДУШЕН 10 / 200208 / 2013 Одговара за ТОЈОТА SOLUNA VIOS, VIOS AXP4*,NCP4*,SCP4* 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200702 / 2014 Одговара за ТОЈОТА VIOS NCP9* 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 2004 Одговара за TOYOTA е корола ZRE120,ZZE122 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200007 / 2008 Одговара за TOYOTA е корола CE120,NZE12*,ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 2012 Одговара за ТОЈОТА AXIO, е корола NZE161 1703 : ВОЗДУШЕН 10 / 200101 / 2007 Одговара за TOYOTA е корола ZZE122 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 200107 / 2008 Одговара за TOYOTA е корола NZE120,ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 05 / 200208 / 2008 Одговара за TOYOTA е корола CDE120,ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200206 / 2007 Одговара за TOYOTA е корола ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 12 / 200309 / 2009 Одговара за TOYOTA САКААТ ANE1*,ZNE10 1703 : ВОЗДУШЕН 12 / 199908 / 2005 Одговара за ТОЈОТА MR2 ZZW30 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200302 / 2009 Одговара за TOYOTA PRINHW20 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 200503 / 2009 Одговара за TOYOTA PRINHW20 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 199906 / 2005 Одговара за LEXIS200 / 300 GXE10,JCE10 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 200603 / 2013 Одговара за LEXIS250 / 300 GSE2* 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 2009 Одговара за LEXIS250 C GSE2* 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 199908 / 2005 Одговара за ТОЈОТА CELICA ZZT231 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 200102 / 2006 Одговара за LEXES300 MCV30 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 200210 / 2006 Одговара за TOYOTA CAMRY ACV30,31,MCV30 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200205 / 2006 Одговара за TOYOTA CAMRY ACV36,MCV36 1703 : ВОЗДУШЕН 09 / 199911 / 2003 Одговара за ТОЈОТА КРУНА JZS175 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 200401 / 2008 Одговара за ТОЈОТА КРУНА GRS182 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 199712 / 2004 Одговара за LEXGS300 / 430 JZS160,UZS161 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 200511 / 2011 Одговара за LEXGS30 / 35 / 43 / 460 GRS19*,URS190,UZS190 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 1996 Одговара за ТОЈОТА КРУНА УДОБНОСТ LXS1*,TSS10,YXS1* 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200611 / 2011 Одговара за LEXGS450 H GWS191 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 200005 / 2005 Одговара за ТОЈОТА АВАЛОН MCX10 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200007 / 2006 Одговара за LEXLS430 UCF30 1703 : ВОЗДУШЕН 05 / 200111 / 2009 Одговара за TOYOTA AVENSIS VERSO, ПИКНИК ACM20,CLM20 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200311 / 2008 Одговара за LEXRX300 / 330 / 350 MCU3*,GSU35 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 200511 / 2008 Одговара за LEXRX400 H MHU38 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200012 / 2005 Одговара за ТОЈОТА PREVIA, TARAGO ACR30,CLR30 1703 : ВОЗДУШЕН 05 / 200010 / 2005 Одговара за TOYOTA RAV4 ACA2*,CLA2*,ZCA2* 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 2007 Одговара за TOYOTA, FJ CRUISER GSJ15 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 200207 / 2009 Одговара за ТОЈОТА 4 RUNNER GRN21*,KZN215 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 200503 / 2012 Одговара за ТОЈОТА FORTUNER GGN50,60,KUN5*,6*,LAN50,TGN51,61 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 2011 Одговара за ТОЈОТА FORTUNER GGN50,60,KUN5*,6*,LAN50,TGN51,61 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200403 / 2012 Одговара за TOYOTA HILUX GGN15,25,35,KUN1*,2*И 3*,LAN15,25,35,TGN1*,26,36 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 2011 Одговара за TOYOTA HILUX GGN15,25,35,KUN1*,2*И 3*,LAN15,25,35,TGN1*,26,36 1703 : ВОЗДУШЕН 09 / 200202 / 2010 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER PRADO GRJ12*,KDJ120,KZJ120,LJ12*,RZJ12*,TRJ12* 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 2007 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER FZJ7*,GRJ7*,HZJ7*,VDJ7* 1703 : ВОЗДУШЕН 12 / 2007 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER GRJ200,URJ202,UZJ200 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 2007 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER GRJ200,URJ20*,UZJ200,VDJ200 1703 : ВОЗДУШЕНПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .

MD328275 нов сензор за положение на коляновия вал на коляновия вал CPS за 97-99 MITSUBISHI MONTERO 2.4 L L4 PC349 5S1855 SU4310 S10027 J5T25176

BGN 14.00 15.98

БелешкиВажен дел детали Година Направи Модел Уреденост на Моторот Моторот Вратило Po. 1999 Година За Мицубиши Montero Спорт ES Спорт Комунални 4Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated Мотор Вратило Po....

Датчик за налягане на горивната магистрала OEM 499000-6131 за Navara Cabstar Pathfinder 2.5 секцията по компютърна лингвистика Сензор за високо налягане 4990006131 K-M

BGN 40.00

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!​Гориво Железнички Притисок Сензор ОЕМ 4990006131 За Навара Cabstar Pathfinder 2.5 DCL Висок Притисок Сензор 4990006131заПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Сензор за скоростта на автомобила автомобилни части за Isuzu Rodeo Trooper Vauxhall Monterey 8971297040 8971188100

BGN 13.74

Брзината на возилото Сензор Авто Делови за Isuzu Родео Полицаец Опел Монтереј 8971297040 8971188100Детали : Предмет : Брзината На СензоротСостојба : НоваOE Број : 8971188100 8971297040 89737729200SU5426 5 S4595 SN7238 2 VSS21SC303 VSS211 0905035Година Модел На Мотор Тип На БелешкиIsuzu Родео 1999 2004 2.8 TDI Приближното години само исто така одговара на некои 2.2 и 2.3 мотори проверете ја фотографијата за да се потврдиIsuzu Родео 1999 2004 2.8 TDI 4x4 Приближното години само исто така одговара на некои 2.2 и 2.3 мотори проверете ја фотографијата за да се потврдиIsuzu Полицаец 2000 2011 3.0 DTI Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаIsuzu Полицаец, 2000 2005 Година Од 3,5 V6 24 V Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаIsuzu Полицаец 1991 1998 3.2 УБ Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаIsuzu Полицаец 1991 1998 3.1 ТД УБ Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1992 1998 Година 3.2 Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1991 1998 3.1 ТД Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1998 1999 3.0 DTI МК II Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1998 1999 Година Од 3,5 V6 24 V МК II Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаКоличина : 1 парчеПакет Се Вклучени : 1 компјутер x Брзина на СензорЗабелешка : ве Молиме потврдете го OE број и апликацијата пред да ја купите.Ви благодариме!Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com, како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

Нов сензор на спирачното налягане за Toyota Mega Cruiser Bxd20 Dyna 200 Toyoace G25 Дизел 89763-65010

BGN 158.00 192.53

JJ AutopartsДетали за производот НОВИ Кочница Притисок Сензор За Тојота Мега Cruiser BXD20 Дуна 200 Toyoace G25 Дизел 8976365010Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

Подгонянный Oem SAAB 9-3 9-5 за VOLVO S80 1.8-3.0 L 1998-сензори за кислород o2 ламбда сензор 0258006169/ 0258006200/ 9470011

BGN 60.80

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Име на Производ : Прилагодено Оем Автомобил Кислород Сензор 0258006169 / 0258006200 / 9470011 Точка Бр : WAJ70295 Референтен Број : 0258006169 / 0258006200 / 9470011 Примена : SAAB 93 95 За VOLVO S80 1.83.0 L 1998 Големина : стандард Жица : 4 Должина : 1000mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc SAAB 93 (YS3 D) 2.0 Турбо 01.01 09.02 Hatchback 110 150 1985 SAAB 93 (YS3 D) 2.0 Турбо 10.99 09.02 Hatchback 151 205 1985 SAAB 93 (YS3 D) 2.3 Турбо 10.98 09.02 Hatchback 165 224 2290 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.0 Турбо 01.01 08.03 Конвертибилна 110 150 1985 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.0 Турбо 10.99 08.03 Конвертибилна 151 205 1985 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.3 Турбо 10.99 08.03 Конвертибилна 165 224 2290 SAAB 93 (YS3 F) 1,8 т 09.02 Салон 110 150 1998 SAAB 93 (YS3 F) 2.0 t 09.02 Салон 129 175 1998 SAAB 93 (YS3 F) 2.0 T 09.02 Салон 154 210 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 1,8 т 08.03 Конвертибилна 110 150 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 2.0 t 08.03 Конвертибилна 129 175 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 2.0 T 08.03 Конвертибилна 154 210 1998 SAAB 93 Имот 2.0 t 03.05 Имот 110 150 1998 SAAB 93 Имот 2.0 t 03.05 Имот 129 175 1998 SAAB 93 Имот 2.0 T 03.05 Имот 154 209 1998 SAAB 95 (YS3 E) 2.0 t 09.97 Салон 110 150 1985 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 т 09.97 Салон 125 170 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 т 01.01 Салон 136 185 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 07.03 Салон 162 220 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 10.99 09.01 Салон 169 230 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 09.01 Салон 184 250 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 11.05 Салон 191 260 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.0 t 10.98 Имот 110 150 1985 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.0 t 10.98 Имот 141 192 1985 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 т 10.98 Имот 125 170 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 т 01.01 Имот 136 185 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 07.03 Имот 162 220 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 10.99 09.01 Имот 169 230 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 09.01 Имот 184 250 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 01.06 Имот 191 260 2290 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.8 T6 05.98 07.06 Салон 200 272 2783 За VOLVO S80 (ТС, XY) 3.0 06.01 07.06 Салон 144 196 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.9 03.99 07.06 Салон 147 200 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.9 05.98 07.06 Салон 150 204 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 3.0 T6 06.01 07.06 Салон 200 272 2922Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

2 елемента нова марка 89465-06010 O2 кислород на въздуха сензор, съотношението на гориво за Camry Lexus IS300 SC300 GS300

BGN 85.00 113.50

Опис● Име на производ : Кислород Сензор● Дел Бр : 8946506010● Осветленост Дел Број : 89465 06100,89465 33080,8946506020,89465 060202344622 2344622 2344137 2344137КомпатибилностLexusGS300 19981999 3.0 L l6IS300 20012005 3.0 L l6SC300 19982000 ГОДИНА 3.0 L l6ТојотаCamry 19972001 2.2 L L4Solara 19992000 2.2 L L4Супра 1998 3.0 L L6Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...