• Ново
O2 ламбда сензора за кислород, за 2007-2009 Honda CRV / RE4 2.4 задни 36532-RCA-A51 66см #01052201-153

O2 ламбда сензора за кислород, за 2007-2009 Honda CRV / RE4 2.4 задни 36532-RCA-A51 66см 01052201-153

BGN 37.38
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
AUTODAB
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Чувствителност:
Стандарт
Разделителна способност:
Стандарт
Обхват На Измерване:
Стандарт
линеен:
Стандарт
Хистерезис:
Стандарт
Повторяемост:
Стандарт

Те също купуват с този продукт

Сензор За Налягане, Херметизация Карти За Cummins Kamaz Volvo, Ford, Renault 0281002576 3968437 201149033 20524936

BGN 15.00 16.80

Го заменува дилер дел броеви : Фиат 504073323, 504 0733 23За CUMMINS 3968437, 3 968 437, 4897224KAMAZ 201149033, 2852821KHD 04194078 ,419 4078, 4213838VOLVO 20524936, 874241, 21385453За "ФОЛКСВАГЕН" 2 S0906051, 2 S0 906 051, 2 R0919501 AЗа DONGFENG (DFAC) 5010437653, 50104 37653За FORD 2 C4612 A697АА, T118324, 2 C4612 A697 AAЗа "РЕНО" 5010437653, 50 10 437 653, 7420524936, 74 20 524 936, 5010450894, 50 10 450 894IVECO 501073323, 504073323, 5010437653, 5001019346, 500387668, 500387666, 4897764, 4897763 Бренд НОВИ фитинг за следните години и модели : VOLVO FE VOLVO FH 12 VOLVO FH 16 VOLVO FH 400 VOLVO FH 420 VOLVO FH 440 VOLVO FH 460 VOLVO FH 480 VOLVO FH 500 VOLVO FH 520 VOLVO FH 540 VOLVO FH 550 VOLVO FH 610 VOLVO FL II VOLVO FM VOLVO FM 12 VOLVO FM 9 ЗА РЕНО Kerax ЗА "РЕНО" Магнум E...

За Toyota 4Runner Land Cruiser Prius и Lexus GX460 GX470 сензор на масовия поток на въздуха метър 22204-75030 AFH70M-37

BGN 44.00 46.45

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 2220475030, AFH70 M37, 2220475030, AFH70 M37Осветленост Дел Број : 222040 F030, AFH70 M47, 222040 F030, AFH70 M47Другиот Дел Број : 22204 75030, AFH70 M 37,22204 0 F030, AFH70 M 47Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МешавинаСостојба : Во парк, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 2010 година За Тојота 4 Runner SR5 2.7 L L4 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2016 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 ГасДо 2015 За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2014 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2013 За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2011 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2010 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2009 Година, За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2008 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2016 Година За Toyota PriЧетири Туринг 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriТри Турнеи 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriДве Еко 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriДве 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriЧетири 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriТри 1.8 L L4 Електрични / ГасЗа LexGX460 8 Cyl 4.6 L 1 URFE; URJ150 20102016За LexGX470 8 Cyl 4.7 L 2 UZFE; UZJ120 20042009За LexLX470 8 Cyl 4.7 L 2 UZFE; UZJ100 20052007За LexLX570 8 Cyl 5.7 L 3 URFE; URJ201 20082016За Тојота 4 Runner 4.7 L 4663 CC 285 Cu...

Безплатна доставка YAOPEI! 89467-0E170 оригинален сензора за кислород ламбда сензор за 2013 Toyota HIGHLANDER 3.5 L V6

BGN 72.00 86.08

Бесплатен Превозот! 894670 E170 Оригинални Кислород Сензор Ламбда Сензор За 2013 Toyota HIGHLANDER 3.5 L V6ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

нов 08-1408-14 COROLLA, MATRIX XD XB YARIS MASTER POWER LEFT WINDOW SWITCH 8482012540 84820-12540 T-0-P

BGN 31.01

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!нови 08140814 е корола МАТРИКС XD XB YARIS ГОСПОДАР МОЌ ЛЕВО во ПРОЗОРЕЦОТ за ПРЕФРЛАЊЕ 8482012540 8482012540за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Добро качество на ABS датчик за скоростта на колелата WHT003856 7H0927 804 за A3, TT VW Touran Passat Golf, Skoda Octavia и Seat Altea

BGN 12.00 14.88

За Ауди А3 / S3 20042014 За Audi Q3 20122014 За Audi TT 20072014 За Ауди RS3 20112013 За Ауди TTRS 20102014 За "Фолксваген" Eos 20062014 За "Фолксваген" Scirocco 20092014 За "Фолксваген" Sharan 20112014 За "Фолксваген" Tiguan 20082014 За "Фолксваген" Touran 20032014 За "Фолксваген" Зајакот 20062009 За Фолксваген Буба 20122014 За Фолксваген Буба Cabrio 20132014 За Фолксваген Голф / GTI MK5 MK6 20042014 За "Фолксваген" Jetta / GLI MK5 MK6 20062014 За "Фолксваген" Passat B6 B7 20062014 За "Шкода" Octavia 20042013 За "Шкода" Врвен 20082014 За "Шкода" Yeti 20102014 За Seat Alhambra 20112014 За Seat Altea 20072014 За Седиште Леон 20062013 За Седиште Толедо 20052009 За Златица FWD 20122014 За Златица Cabrio FWD 20132014 За Eos FWD 20062014 За Голф / GTI MK5 MK6 FWD 20042014 За Зајакот FWD 20062009 За Jetta / GLI MK5 MK6 FWD 20062014 За Passat B6 B7 FWD 20062014 За Scirocco FWD 20092014 За Sharan FWD 20112014 За Tiguan FWD 20082014 За Touran FWD 20032014>>>>>> Плаќање1.Сите цени не вклучуваат обврска или дестинација даноци...

Сензор за положение на разпределителен вал за Nissan Sentra Infiniti Maxima Altima 23731-5M010 23731-6J906 сензор за положение на коляновия вал на автомобила

BGN 20.00 24.46

Camshaft Позиција Сензор За Nissan Sentra Infiniti Maxima Altima 237315 M010 237316 J906 Автомобил Позиција Вратило СензорНие прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМООбјектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Хонг Конг Воздух mail.Доколку плаќањето е повеќе од $50,ние ќе им понуди на патеката број за слободни,Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS,DHL, или UPS.Цената е повисока од стандардните поштарина,околу $20 или повисоко.Ако сакате пост од страна на EMS,DHL, или ПРОЗОРЦИ,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање(не вклучувајќи и викенди и државни празници)Време на испорака околу 825 работни дена да повеќето земји : 525 дена да Обединетото Кралство625 дена да Австралија825 дена за САД1025 дена да повеќето земји во Европа35 недели во Италија / Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои областиСите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек...

MD328275 нов сензор за положение на коляновия вал на коляновия вал CPS за 97-99 MITSUBISHI MONTERO 2.4 L L4 PC349 5S1855 SU4310 S10027 J5T25176

BGN 14.00 15.98

БелешкиВажен дел детали Година Направи Модел Уреденост на Моторот Моторот Вратило Po. 1999 Година За Мицубиши Montero Спорт ES Спорт Комунални 4Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated Мотор Вратило Po....

Ламбда сензор сензор за кислород за FORD AUSTRALIA FOCUS C-MAX Volvo C30, S40 и V50 0258006573 01052201-003

BGN 40.05

МоделЗА FORDFOR FORD AUSTRALIAFOR VOLVOМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА ФОРДЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 1798 90 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 1798 92 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 1999 107 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 CNG 1999 107 4 MPV 20092010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 MPV 20082010ЗА FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 1999 110 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 ГОДИНА 88 4 MPV 20032007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 92 4 MPV ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 90 4 MPV 20052007ЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 Flexifuel 1798 92 4 MPV 20062007ЗА ФОРД ФОКУС CMAX 2.0 1999 107 4 MPV ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 Година 96 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 107 4 Hatchback 20042012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 104 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 CNG 1999 107 4 Hatchback 20092011ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 Flex 1999 107 4 Hatchback 20082010ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 Hatchback 20082011ЗА ФОРД ФОКУС II Конвертибилна 2.0 1999 107 4 Конвертибилна 20062011ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.8 1798 92 4 Имот 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Имот 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 1999 107 4 Имот 20042012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 Имот 20082011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.8 1798 92 4 Салон 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Салон 20062011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 1999 107 4 Салон права 20052011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 1999 104 4 Салон 2008ЗА FORD АВСТРАЛИЈАЗА FORD АВСТРАЛИЈА FIESTA Hatchback (ВП, WQ) 2.0 јас XR4 1999 110 4 Hatchback 20072009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Купе (LT) 2.0 јас 1999 107 4 Coupe 20072009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Hatchback (LT) 2.0 јас 1999 107 4 Hatchback 20052009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Hatchback (НН) 2.0 јас 1999 107 4 Hatchback 20092011ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Седан (LS, LT) 2.0 јас 1999 107 4 Салон 20052009ЗА VOLVOЗА VOLVO C30 1.8 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА VOLVO C30 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Hatchback 20072012ЗА VOLVO C30 2.0 1999 107 4 Hatchback 20062012ЗА VOLVO C30 2.0 Flex Fuel 1999 107 4 Hatchback 20102012 годинаЗА VOLVO S40 II (MS) 1.8 1798 92 4 Салон 2004ЗА VOLVO S40 II (MS) 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Салон 2006ЗА VOLVO S40 II (MS) 2.0 1999 107 4 Салон 2006ЗА VOLVO S40 II (MS) 2.0 F 1999 107 4 Салон 2006ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 1.8 1798 92 4 Имот 2004ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Имот 2005ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 2.0 1999 107 4 Имот 2006ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 2.0 Flex Fuel 1999 107 4 Имот 2010

Нов сензор за O2 / Lambda sensoAIR съотношението гориво кислороден сензор 36531-рра-305 36531ppa305 за honda .

BGN 80.64

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!О2 Сензор / Ламбда senso AIR ГОРИВО СООДНОС КИСЛОРОД СЕНЗОР 36531ppa305 36531ppa305 за хондаОбјектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.Враќање / Поврат Не Се ВклучениИспорака такси нема да бидат вратени.Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа...

За Audi A8 S8 D2 седан 3.7-4.2 L 1994-2002 ламбда сензора за кислород O2 сензори 0258006159/ 0258006059/ 077906265J/ DF20000558

BGN 49.60

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Име на Производ : Да се Направи Цел Сензор На Кислород 0258006159 / 0258006160 / 077906265 J Точка Бр : WAJ70263 Референтен Број : 0258006159 / 0258006059 / 077906265 J / DF20000558 Примена : За Audi A8 S8 D2 Седан 3.74.2 L 19942002 Големина : стандард Жица : 4 Должина : 400mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 3.7 quattro 07.95 11.98 Седан 169 230 3697 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 3.7 quattro 11.98 09.02 Седан 191 260 3697 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 3.7 11.98 09.02 Седан 191 260 3697 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 4.2 quattro 02.99 04.00 Седан 175 238 4172 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 4.2 quattro 03.94 11.98 Седан 220 299 4172 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) 4.2 quattro 11.98 09.02 Седан 228 310 4172 За АУДИ A8 (4 D2, 4 D8) S 8 quattro 06.99 09.02 Седан 265 360 4172Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

Сензор за скоростта на автомобила автомобилни части за Isuzu Rodeo Trooper Vauxhall Monterey 8971297040 8971188100

BGN 13.74

Брзината на возилото Сензор Авто Делови за Isuzu Родео Полицаец Опел Монтереј 8971297040 8971188100Детали : Предмет : Брзината На СензоротСостојба : НоваOE Број : 8971188100 8971297040 89737729200SU5426 5 S4595 SN7238 2 VSS21SC303 VSS211 0905035Година Модел На Мотор Тип На БелешкиIsuzu Родео 1999 2004 2.8 TDI Приближното години само исто така одговара на некои 2.2 и 2.3 мотори проверете ја фотографијата за да се потврдиIsuzu Родео 1999 2004 2.8 TDI 4x4 Приближното години само исто така одговара на некои 2.2 и 2.3 мотори проверете ја фотографијата за да се потврдиIsuzu Полицаец 2000 2011 3.0 DTI Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаIsuzu Полицаец, 2000 2005 Година Од 3,5 V6 24 V Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаIsuzu Полицаец 1991 1998 3.2 УБ Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаIsuzu Полицаец 1991 1998 3.1 ТД УБ Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1992 1998 Година 3.2 Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1991 1998 3.1 ТД Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1998 1999 3.0 DTI МК II Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1998 1999 Година Од 3,5 V6 24 V МК II Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаКоличина : 1 парчеПакет Се Вклучени : 1 компјутер x Брзина на СензорЗабелешка : ве Молиме потврдете го OE број и апликацијата пред да ја купите.Ви благодариме!Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com, како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

Безплатна доставка ! Чисто нов разходомер на въздуха, подходящи за hyundai HYUNDAIACCENT Saloon (LC) OEM 2816422610 28164-22610 .

BGN 47.60

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бесплатен превозот ! Бренд нови протокот на воздух метар одговара за hyundai HYUNDAIACCENT Салон (LC) ОЕМ 2816422610 2816422610за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Датчик за температура на охлаждащата течност за Cummins ISX Ram Ram 2500 3500 5.9 L 6.7 L 4954905 3865346 3096153 5011852AB 5114413AA

BGN 14.00 16.56

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МесингСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 19982002 За CUMMINS 5.9 L ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 20042013 За CUMMINS 6.7 L ДИЗЕЛ OHV Turbocharged2010 година За Dodge Ram меморија 2500 6.7 L 408 Cu...