• Ново
Сензора за кислород, за да Шанхай Volkswagen, Skoda Octavia OE#03C906262AS

Сензора за кислород, за да Шанхай Volkswagen, Skoda Octavia OE03C906262AS

BGN 26.69
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
AUTODAB
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик

Те също купуват с този продукт

F00C2G2060 00C2G2060 MAF Sensor Mass Air Flow Sensor Meter за Nissan Primera Almera Tino Torx F00C 2G2 060 F 00C 2G2 060

BGN 34.91

F00 C2 G2060 00 C2 G2060 MAF Сензорот Маса Проток на Воздух Сензор Метар За Nissan Primera Almera Тино Torx F00 C 2 G2 060 F 00 C 2 G2 060Внимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

Сензор за скоростта на километража за Honda Civic 78410-S04-951,78410-S04-952,78410-S84-A01, 78410S04952, 5S4598, SU4054, 78410S04951,5S4600

BGN 19.00 23.98

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Pls Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека OE број натпревари дел се на местото ве Молиме да бидат многу внимателни за да ги проверите нашите фотографии...

Сензора за кислород ламбда сензор, съотношението въздух-гориво O2 сензор за BMW 523I 528I 530I 730I 5 7 F01 F02 F03 F04 F10 F11 F18 11787589147

BGN 88.00 109.89

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛЕН :

Добро качество на ABS датчик за скоростта на колелата WHT003856 7H0927 804 за A3, TT VW Touran Passat Golf, Skoda Octavia и Seat Altea

BGN 12.00 14.88

За Ауди А3 / S3 20042014 За Audi Q3 20122014 За Audi TT 20072014 За Ауди RS3 20112013 За Ауди TTRS 20102014 За "Фолксваген" Eos 20062014 За "Фолксваген" Scirocco 20092014 За "Фолксваген" Sharan 20112014 За "Фолксваген" Tiguan 20082014 За "Фолксваген" Touran 20032014 За "Фолксваген" Зајакот 20062009 За Фолксваген Буба 20122014 За Фолксваген Буба Cabrio 20132014 За Фолксваген Голф / GTI MK5 MK6 20042014 За "Фолксваген" Jetta / GLI MK5 MK6 20062014 За "Фолксваген" Passat B6 B7 20062014 За "Шкода" Octavia 20042013 За "Шкода" Врвен 20082014 За "Шкода" Yeti 20102014 За Seat Alhambra 20112014 За Seat Altea 20072014 За Седиште Леон 20062013 За Седиште Толедо 20052009 За Златица FWD 20122014 За Златица Cabrio FWD 20132014 За Eos FWD 20062014 За Голф / GTI MK5 MK6 FWD 20042014 За Зајакот FWD 20062009 За Jetta / GLI MK5 MK6 FWD 20062014 За Passat B6 B7 FWD 20062014 За Scirocco FWD 20092014 За Sharan FWD 20112014 За Tiguan FWD 20082014 За Touran FWD 20032014>>>>>> Плаќање1.Сите цени не вклучуваат обврска или дестинација даноци...

Висококачествен оригинален японски масов разходомер на въздуха, датчик за Camry, Corolla RAV4 Yaris Highlander Prius Scion 22204-22010 .

BGN 22.46

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Висок Квалитет на Оригиналниот Јапонија Маса Протокот на Воздух Метар Сензор За Camry е корола RAV4 Yaris Highlander PriScion 2220422010заменете број : 2220422010, 2220422010, 1974002030, 8 C24Одговара ЗА05 / 200807 / 2013 Одговара за TOYOTA YARIS NCP90,ZSP91 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 199907 / 2005 Одговара за ТОЈОТА ЕХО, YARIS NCP1*,SCP10 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200506 / 2011 Одговара за TOYOTA YARIS NCP9* 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 2011 Одговара за TOYOTA YARIS NCP13* 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 2006 Одговара за TOYOTA YARIS NCP91 1703 : ВОЗДУШЕН 10 / 200907 / 2010 Одговара за ТОЈОТА RACTIS SCP100 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 2010 Одговара за ТОЈОТА RACTIS NCP120 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200311 / 2006 Одговара за ТОЈОТА XA NCP61 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200806 / 2013 Одговара за ТОЈОТА VIOS NCP92,ZSP92 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 199912 / 2005 Одговара за ТОЈОТА ЕХО, YARIS NCP1* 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 2006 Одговара за TOYOTA YARIS NCP9* 1703 : ВОЗДУШЕН 10 / 200208 / 2013 Одговара за ТОЈОТА SOLUNA VIOS, VIOS AXP4*,NCP4*,SCP4* 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200702 / 2014 Одговара за ТОЈОТА VIOS NCP9* 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 2004 Одговара за TOYOTA е корола ZRE120,ZZE122 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200007 / 2008 Одговара за TOYOTA е корола CE120,NZE12*,ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 2012 Одговара за ТОЈОТА AXIO, е корола NZE161 1703 : ВОЗДУШЕН 10 / 200101 / 2007 Одговара за TOYOTA е корола ZZE122 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 200107 / 2008 Одговара за TOYOTA е корола NZE120,ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 05 / 200208 / 2008 Одговара за TOYOTA е корола CDE120,ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200206 / 2007 Одговара за TOYOTA е корола ZZE12* 1703 : ВОЗДУШЕН 12 / 200309 / 2009 Одговара за TOYOTA САКААТ ANE1*,ZNE10 1703 : ВОЗДУШЕН 12 / 199908 / 2005 Одговара за ТОЈОТА MR2 ZZW30 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200302 / 2009 Одговара за TOYOTA PRINHW20 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 200503 / 2009 Одговара за TOYOTA PRINHW20 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 199906 / 2005 Одговара за LEXIS200 / 300 GXE10,JCE10 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 200603 / 2013 Одговара за LEXIS250 / 300 GSE2* 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 2009 Одговара за LEXIS250 C GSE2* 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 199908 / 2005 Одговара за ТОЈОТА CELICA ZZT231 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 200102 / 2006 Одговара за LEXES300 MCV30 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 200210 / 2006 Одговара за TOYOTA CAMRY ACV30,31,MCV30 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200205 / 2006 Одговара за TOYOTA CAMRY ACV36,MCV36 1703 : ВОЗДУШЕН 09 / 199911 / 2003 Одговара за ТОЈОТА КРУНА JZS175 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 200401 / 2008 Одговара за ТОЈОТА КРУНА GRS182 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 199712 / 2004 Одговара за LEXGS300 / 430 JZS160,UZS161 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 200511 / 2011 Одговара за LEXGS30 / 35 / 43 / 460 GRS19*,URS190,UZS190 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 1996 Одговара за ТОЈОТА КРУНА УДОБНОСТ LXS1*,TSS10,YXS1* 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200611 / 2011 Одговара за LEXGS450 H GWS191 1703 : ВОЗДУШЕН 04 / 200005 / 2005 Одговара за ТОЈОТА АВАЛОН MCX10 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200007 / 2006 Одговара за LEXLS430 UCF30 1703 : ВОЗДУШЕН 05 / 200111 / 2009 Одговара за TOYOTA AVENSIS VERSO, ПИКНИК ACM20,CLM20 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200311 / 2008 Одговара за LEXRX300 / 330 / 350 MCU3*,GSU35 1703 : ВОЗДУШЕН 03 / 200511 / 2008 Одговара за LEXRX400 H MHU38 1703 : ВОЗДУШЕН 02 / 200012 / 2005 Одговара за ТОЈОТА PREVIA, TARAGO ACR30,CLR30 1703 : ВОЗДУШЕН 05 / 200010 / 2005 Одговара за TOYOTA RAV4 ACA2*,CLA2*,ZCA2* 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 2007 Одговара за TOYOTA, FJ CRUISER GSJ15 1703 : ВОЗДУШЕН 11 / 200207 / 2009 Одговара за ТОЈОТА 4 RUNNER GRN21*,KZN215 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 200503 / 2012 Одговара за ТОЈОТА FORTUNER GGN50,60,KUN5*,6*,LAN50,TGN51,61 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 2011 Одговара за ТОЈОТА FORTUNER GGN50,60,KUN5*,6*,LAN50,TGN51,61 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 200403 / 2012 Одговара за TOYOTA HILUX GGN15,25,35,KUN1*,2*И 3*,LAN15,25,35,TGN1*,26,36 1703 : ВОЗДУШЕН 07 / 2011 Одговара за TOYOTA HILUX GGN15,25,35,KUN1*,2*И 3*,LAN15,25,35,TGN1*,26,36 1703 : ВОЗДУШЕН 09 / 200202 / 2010 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER PRADO GRJ12*,KDJ120,KZJ120,LJ12*,RZJ12*,TRJ12* 1703 : ВОЗДУШЕН 01 / 2007 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER FZJ7*,GRJ7*,HZJ7*,VDJ7* 1703 : ВОЗДУШЕН 12 / 2007 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER GRJ200,URJ202,UZJ200 1703 : ВОЗДУШЕН 08 / 2007 Одговара за TOYOTA LAND CRUISER GRJ200,URJ20*,UZJ200,VDJ200 1703 : ВОЗДУШЕНПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .

Сензор карта налягане за Mercedes W168 W169 W202 W203 W204 W210 W211 W212 W220 W245 W463 S204 CL203 S203 C208 0041533128

BGN 14.00 15.68

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Дел Број : 0261230191 0261230142 MB16244349 05080345 AA 05080345 AB Q0016146 V001 0261230192 2 E0906051 A 0061539828 0061531428 0016146 V001 0041533328 0041533128 0051537228 0061531428 способен да : 20062011 За Мерцедес Б 200 ТУРБО 20022005 За Мерцедес Ц 230 KOMPRESSOR Купе 20032005 За Мерцедес Ц 230 KOMPRESSOR Седан 20022004 За Мерцедес Ц 32 AMG KOMPRESSOR Седан 20032006 За Мерцедес CL 55 AMG KOMPRESSOR Купе 20032012 За Мерцедес CL 600 Купе 20052012 За Мерцедес CL 65 AMG Coupe 20062007 За Мерцедес CLS 55 AMG Coupe 20032006 За Мерцедес E 55 AMG Седан 20052006 За Мерцедес E 55 AMG Вагон 20042005 За Мерцедес G 270 CDI права 20052011 За Мерцедес G 55 AMG 20062010 За Мерцедес MAYBACH 57 S Седан 20042012 За Мерцедес MAYBACH 57 Седан 20102012 Година За Мерцедес MAYBACH 57 S Седан 20072010 За Мерцедес MAYBACH 62 S Седан 20042012 За Мерцедес MAYBACH 62 Седан 20102012 Година За Мерцедес MAYBACH 62 S Седан 20032006 За Мерцедес S 55 AMG KOMPRESSOR Седан 20032012 За Мерцедес S 600 Седан 20062012 За Мерцедес S 65 AMG Седан 20032008 За Мерцедес SL 55 AMG Кабриолет 20042011 За Мерцедес SL 600 Конвертибилна Права 20052011 За Мерцедес SL 65 AMG Кабриолет 20012004 За Мерцедес SLK 230 KOMPRESSOR Конвертибилна 20022004 За Мерцедес SLK 32 AMG KOMPRESSOR Конвертибилна 20052007 За Мерцедес SLR КУПЕ Купе 20082009 За Мерцедес SLR ROADSTER Конвертибилна 09.2003 За Мерцедес VIANO (W639)CDI 2.0 09.2003 За Мерцедес VIANO (W639)CDI 2.2 07.2005 За Мерцедес VIANO (W639)CDI 2.2 4matic 03.199907.2003 За Мерцедес ВИТО nadwozie (638)108 CDI 2.2 (638.094) 09.2003 За Мерцедес ВИТО / MIXTO nadwozie (W639)109 CDI 09.2003 За Мерцедес ВИТО / MIXTO nadwozie (W639)111 CDI 07.2006 За Мерцедес ВИТО / MIXTO nadwozie (W639)115 CDI 4x4 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)208 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)211 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)213 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)216 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)308 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)311 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)313 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)316 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)408 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)411 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)413 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)416 CDI 04.200105.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 5т platforma / podwozie (905)616 CDI 06.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т Autob(906)215 CDI 09.2008 За Мерцедес СПРИНТЕР 3,5т Autob(906)316 06.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3,5т Autob(906)315 CDI 09.2008 За Мерцедес СПРИНТЕР 5т platforma / podwozie (906)516 NGT 06.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 5т platforma / podwozie (906)515 CDI1.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.

Сензор за положение на разпределителен вал за Nissan Sentra Infiniti Maxima Altima 23731-5M010 23731-6J906 сензор за положение на коляновия вал на автомобила

BGN 20.00 24.46

Camshaft Позиција Сензор За Nissan Sentra Infiniti Maxima Altima 237315 M010 237316 J906 Автомобил Позиција Вратило СензорНие прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМООбјектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Хонг Конг Воздух mail.Доколку плаќањето е повеќе од $50,ние ќе им понуди на патеката број за слободни,Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS,DHL, или UPS.Цената е повисока од стандардните поштарина,околу $20 или повисоко.Ако сакате пост од страна на EMS,DHL, или ПРОЗОРЦИ,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање(не вклучувајќи и викенди и државни празници)Време на испорака околу 825 работни дена да повеќето земји : 525 дена да Обединетото Кралство625 дена да Австралија825 дена за САД1025 дена да повеќето земји во Европа35 недели во Италија / Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои областиСите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек...

Безплатна доставка ! Чисто нов разходомер на въздуха, подходящи за hyundai HYUNDAIACCENT Saloon (LC) OEM 2816422610 28164-22610 .

BGN 47.60

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бесплатен превозот ! Бренд нови протокот на воздух метар одговара за hyundai HYUNDAIACCENT Салон (LC) ОЕМ 2816422610 2816422610за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

MHK500960 авто задни сензора за кислород дясно за Discovery, Range Rover, Range Rover Sport auto Electric parts резервни доставчик

BGN 28.26

Опис На ПроизводотОпис на стоката : Кислород сензоравто кислород сензорзадните кислород сензорправо на кислород сензориздувен гас кислород сензорRange Rover Sport кислород сензоркислород сензор за LR возилаДел No...

За Toyota 4Runner Land Cruiser Prius и Lexus GX460 GX470 сензор на масовия поток на въздуха метър 22204-75030 AFH70M-37

BGN 44.00 46.45

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 2220475030, AFH70 M37, 2220475030, AFH70 M37Осветленост Дел Број : 222040 F030, AFH70 M47, 222040 F030, AFH70 M47Другиот Дел Број : 22204 75030, AFH70 M 37,22204 0 F030, AFH70 M 47Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МешавинаСостојба : Во парк, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 2010 година За Тојота 4 Runner SR5 2.7 L L4 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2016 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 ГасДо 2015 За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2014 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2013 За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2011 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2010 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2009 Година, За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2008 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2016 Година За Toyota PriЧетири Туринг 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriТри Турнеи 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriДве Еко 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriДве 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriЧетири 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriТри 1.8 L L4 Електрични / ГасЗа LexGX460 8 Cyl 4.6 L 1 URFE; URJ150 20102016За LexGX470 8 Cyl 4.7 L 2 UZFE; UZJ120 20042009За LexLX470 8 Cyl 4.7 L 2 UZFE; UZJ100 20052007За LexLX570 8 Cyl 5.7 L 3 URFE; URJ201 20082016За Тојота 4 Runner 4.7 L 4663 CC 285 Cu...

22060-7B000 датчик за детонация отговаря: MERCURY СЕЛЯНИН NISSAN FRONTIER QUEST xterra студената 3.3 L V6 газ 220607B000

BGN 15.00 15.98

БРЕНД НОВИ ПРЕМИЈА ПО ПАЗАРОТ на ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДЕЛ ДЕЛ# 220607 B000 SU4769 KS107 KS107 T 100 GT48 GT320 M 200 GEGT225 R Одговара на следните модели ; Меркур Селанец (20021999) Nissan Граница (20041999) Nissan Pathfinder (20001999) Nissan Потрагата (20021999) Nissan Xterra (20042000 Година Производител Модел Уреденост на Моторот за 2004 Година, Nissan Граница SC Crew Кабина Пикап 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2004 Година, Nissan Граница SC Продолжена Кабина Камионот 2Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2004 Година, Nissan Xterra XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 Nissan Граница SC Crew Кабина Пикап 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2003 Nissan Граница SC Продолжена Кабина Камионот 2Вратата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2003 Година, Nissan Xterra XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 Меркур Селанец сите Сите 2002 Година, Nissan Граница SC Crew Кабина Пикап 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2002 Година, Nissan Граница SC Продолжена Кабина Камионот 2Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2002 Година, Nissan Потрагата сите Сите 2002 Година, Nissan Xterra XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2001 Меркур Селанец сите Сите 2001 Година Nissan Граница SC Crew Кабина Пикап 4Вратата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2001 Година Nissan Граница SC Продолжена Кабина Камионот 2Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Supercharged 2001 Година Nissan Потрагата сите Сите 2001 Година, Nissan Xterra XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 Меркур Селанец сите Сите 2000 Nissan Потрагата сите Сите 2000 Година, Nissan Xterra XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Меркур Селанец сите СитеОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Сензор за положение на педала на газта TPS за Dacia Logan Renault Clio Espace, Laguna Megane Scenic1. 4 1.6 1.8 2.0 7714824 7701044743 9945634

BGN 10.00 12.61

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Pls Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека OE број натпревари дел се на местото ве Молиме да бидат многу внимателни за да ги проверите нашите фотографии...

Датчик за температура на охлаждащата течност за Cummins ISX Ram Ram 2500 3500 5.9 L 6.7 L 4954905 3865346 3096153 5011852AB 5114413AA

BGN 14.00 16.56

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МесингСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 19982002 За CUMMINS 5.9 L ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 20042013 За CUMMINS 6.7 L ДИЗЕЛ OHV Turbocharged2010 година За Dodge Ram меморија 2500 6.7 L 408 Cu...

Най-новият колектор е абсолютна карта атмосферен датчик за налягане на всмукателния въздух, за да Opel Agila B хетчбек 1.0 1.2 95507999 4711695

BGN 24.00 28.46

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : ПластикаСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура наПримена : 20072016 За "Опел" Agila Б Hatchback 1 996ccm 65 HP 48 KW (Бензин) 20072016 За "Опел" Agila Б Hatchback 1.2 1242ccm 86 HP 63 KW (Бензин) 20072016 За "Опел" Agila Б Hatchback 1.2 ЛПГ 1242ccm 86 HP 63 KW (ТНГ) 20072016 За "Опел" Agila Б Hatchback 1.0 ЛПГ 996ccm 65 HP 48 KW (ТНГ) 20072016 За "Опел" Agila Б Hatchback 1.2 1242ccm 94 HP 69 KW (Бензин) 20072016 За "Опел" Agila Б Hatchback 1 996ccm 68 HP 50 KW (Бензин)20082016 За Suzuki Поздравниот Hatchback 1 996ccm 65 HP 48 KW (Бензин) 20082016 За Suzuki Поздравниот Hatchback 1.2 1242ccm 86 HP 63 KW (Бензин) 20082016 За Suzuki Поздравниот Hatchback 1.2 VVT 1242ccm 94 HP 69 KW (Бензин) 20082016 За Suzuki Поздравниот Hatchback 1 996ccm 68 HP 50 KW (Бензин) 20082016 За Suzuki Поздравниот Hatchback 1.2 VVT 1242ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082016 За Suzuki Поздравниот Hatchback 1.2 VVT 1242ccm 91 HP 67 KW (Бензин) 20102016 За Suzuki Swift МК IV Hatchback 1.2 1242ccm 94 HP 69 KW (Бензин) 20102016 За Suzuki Swift МК IV Hatchback 1.2 1242ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20102016 За Suzuki Swift МК IV Hatchback 1.2 4x4 1242ccm 94 HP 69 KW (Бензин) 20102016 За Suzuki Swift МК IV Hatchback 1.2 1242ccm 91 HP 67 KW (Бензин) 20102016 За Suzuki Swift МК IV Hatchback 1.2 4 WD 1242ccm 91 HP 67 KW (Бензин) 20132016 За Suzuki SX4 SCross Hatchback 1.6 1586ccm 117 HP 86 KW (Бензин) 20132016 За Suzuki SX4 SCross Hatchback 1.6 1586ccm 120 HP 88 KW (Бензин) 20152016 За Suzuki Vitara LY SUV 1.6 1586ccm 120 HP 88 KW (Бензин)20082014 За Опел Agila МК II Hatchback 1.0 12 V 996ccm 65 HP 48 KW (Бензин) 20082014 За Опел Agila МК II Hatchback 1.2 јас 16 V 1242ccm 86 HP 63 KW (Бензин) 20082014 За Опел Agila МК II Hatchback 1.2 јас 16 V 1242ccm 94 HP 69 KW (Бензин) 20082014 За Опел Agila МК II Hatchback 1.0 јас 996ccm 68 HP 50 KW (Бензин)1...

Нов сензор на спирачното налягане за Toyota Mega Cruiser Bxd20 Dyna 200 Toyoace G25 Дизел 89763-65010

BGN 158.00 192.53

JJ AutopartsДетали за производот НОВИ Кочница Притисок Сензор За Тојота Мега Cruiser BXD20 Дуна 200 Toyoace G25 Дизел 8976365010Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

2 елемента нова марка 89465-06010 O2 кислород на въздуха сензор, съотношението на гориво за Camry Lexus IS300 SC300 GS300

BGN 85.00 113.50

Опис● Име на производ : Кислород Сензор● Дел Бр : 8946506010● Осветленост Дел Број : 89465 06100,89465 33080,8946506020,89465 060202344622 2344622 2344137 2344137КомпатибилностLexusGS300 19981999 3.0 L l6IS300 20012005 3.0 L l6SC300 19982000 ГОДИНА 3.0 L l6ТојотаCamry 19972001 2.2 L L4Solara 19992000 2.2 L L4Супра 1998 3.0 L L6Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Сензор за скоростта на автомобила автомобилни части за Isuzu Rodeo Trooper Vauxhall Monterey 8971297040 8971188100

BGN 13.74

Брзината на возилото Сензор Авто Делови за Isuzu Родео Полицаец Опел Монтереј 8971297040 8971188100Детали : Предмет : Брзината На СензоротСостојба : НоваOE Број : 8971188100 8971297040 89737729200SU5426 5 S4595 SN7238 2 VSS21SC303 VSS211 0905035Година Модел На Мотор Тип На БелешкиIsuzu Родео 1999 2004 2.8 TDI Приближното години само исто така одговара на некои 2.2 и 2.3 мотори проверете ја фотографијата за да се потврдиIsuzu Родео 1999 2004 2.8 TDI 4x4 Приближното години само исто така одговара на некои 2.2 и 2.3 мотори проверете ја фотографијата за да се потврдиIsuzu Полицаец 2000 2011 3.0 DTI Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаIsuzu Полицаец, 2000 2005 Година Од 3,5 V6 24 V Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаIsuzu Полицаец 1991 1998 3.2 УБ Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаIsuzu Полицаец 1991 1998 3.1 ТД УБ Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1992 1998 Година 3.2 Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1991 1998 3.1 ТД Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1998 1999 3.0 DTI МК II Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаОпел Монтереј 1998 1999 Година Од 3,5 V6 24 V МК II Приближното години само проверете приклучок тип на фотографијаКоличина : 1 парчеПакет Се Вклучени : 1 компјутер x Брзина на СензорЗабелешка : ве Молиме потврдете го OE број и апликацијата пред да ја купите.Ви благодариме!Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com, како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

нов 08-1408-14 COROLLA, MATRIX XD XB YARIS MASTER POWER LEFT WINDOW SWITCH 8482012540 84820-12540 T-0-P

BGN 31.01

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!нови 08140814 е корола МАТРИКС XD XB YARIS ГОСПОДАР МОЌ ЛЕВО во ПРОЗОРЕЦОТ за ПРЕФРЛАЊЕ 8482012540 8482012540за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Ламбда сензор сензор за кислород за FORD AUSTRALIA FOCUS C-MAX Volvo C30, S40 и V50 0258006573 01052201-003

BGN 40.05

МоделЗА FORDFOR FORD AUSTRALIAFOR VOLVOМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА ФОРДЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 1798 90 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 1798 92 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 1999 107 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 CNG 1999 107 4 MPV 20092010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 MPV 20082010ЗА FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 1999 110 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 ГОДИНА 88 4 MPV 20032007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 92 4 MPV ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 90 4 MPV 20052007ЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 Flexifuel 1798 92 4 MPV 20062007ЗА ФОРД ФОКУС CMAX 2.0 1999 107 4 MPV ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 Година 96 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 107 4 Hatchback 20042012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 104 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 CNG 1999 107 4 Hatchback 20092011ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 Flex 1999 107 4 Hatchback 20082010ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 Hatchback 20082011ЗА ФОРД ФОКУС II Конвертибилна 2.0 1999 107 4 Конвертибилна 20062011ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.8 1798 92 4 Имот 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Имот 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 1999 107 4 Имот 20042012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 Имот 20082011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.8 1798 92 4 Салон 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Салон 20062011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 1999 107 4 Салон права 20052011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 1999 104 4 Салон 2008ЗА FORD АВСТРАЛИЈАЗА FORD АВСТРАЛИЈА FIESTA Hatchback (ВП, WQ) 2.0 јас XR4 1999 110 4 Hatchback 20072009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Купе (LT) 2.0 јас 1999 107 4 Coupe 20072009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Hatchback (LT) 2.0 јас 1999 107 4 Hatchback 20052009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Hatchback (НН) 2.0 јас 1999 107 4 Hatchback 20092011ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Седан (LS, LT) 2.0 јас 1999 107 4 Салон 20052009ЗА VOLVOЗА VOLVO C30 1.8 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА VOLVO C30 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Hatchback 20072012ЗА VOLVO C30 2.0 1999 107 4 Hatchback 20062012ЗА VOLVO C30 2.0 Flex Fuel 1999 107 4 Hatchback 20102012 годинаЗА VOLVO S40 II (MS) 1.8 1798 92 4 Салон 2004ЗА VOLVO S40 II (MS) 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Салон 2006ЗА VOLVO S40 II (MS) 2.0 1999 107 4 Салон 2006ЗА VOLVO S40 II (MS) 2.0 F 1999 107 4 Салон 2006ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 1.8 1798 92 4 Имот 2004ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Имот 2005ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 2.0 1999 107 4 Имот 2006ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 2.0 Flex Fuel 1999 107 4 Имот 2010

За масовия разход на въздух МЗГ метър, сензор за Alfa Romeo 156 GTV, Spider 0281002199 46447508

BGN 30.00 31.97

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 0281002199Осветленост Дел Број : 0280218113, 46447508, 46472182Другиот Дел Број : 0 281 002 199, 0 280 218 113, 46 447 508, 46 472 182Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МешавинаСостојба За : акцииКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Алфа Ромео 156 Салон 1.9 JTD 1910ccm 105 HP 77 KW (Дизел) 1997За Алфа Ромео 156 Салон 1.9 JTD 1910ccm 105 HP 77 KW (Дизел) 1998За Алфа Ромео 156 Салон 1.9 JTD 1910ccm 105 HP 77 KW (Дизел) 1999За Алфа Ромео 156 Салон 1.9 JTD 1910ccm 105 HP 77 KW (Дизел) 2000За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 2002За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 2003За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 1997За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 1998За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 1999За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 2000За Алфа Ромео 156 Салон 2.4 JTD 2387ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 2001За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2002За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2003За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2004За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2005За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 1998За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 1999За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2000За Алфа Ромео GTV Купе 1.8 16 V 1747ccm 144 HP 106 KW (Бензин) 2001За Алфа Ромео Spider Конвертибилна 2.0 16 V Т Искра 1970ccm 155 HP 114 KW (Бензин) 1998За Алфа Ромео Spider Конвертибилна 2.0 16 V Т Искра 1970ccm 155 HP 114 KW (Бензин) 1999За Алфа Ромео Spider Конвертибилна 2.0 16 V Т Искра 1970ccm 155 HP 114 KW (Бензин) 2000

Безплатна Доставка! Оригинален сензора за кислород за Mercedes-Benz R172 SLK W212 ламбда сензор A0065422218 0065422218

BGN 89.00 110.08

Бесплатен Превозот! Оригиналниот Кислород Сензор За МерцедесБенц R172 SLK W212 Ламбда Сензор A0065422218 0065422218ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...