• Ново
Предни L / R ABS сензор за скорост джанти за Peugeot 407 Citroen C5 C6 4545. H5 4545H5 0986594522 818028120 6PU010039801 SS20307

Предни L / R ABS сензор за скорост джанти за Peugeot 407 Citroen C5 C6 4545. H5 4545H5 0986594522 818028120 6PU010039801 SS20307

BGN 32.00
BGN 35.52
-10 %
В магазина

Брой продукти

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел . се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас. Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Детални Апликации Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Заменува дилер дел броеви :
4545.H5
4545 H5
0986594522
818028120
60936948
1060100
6 PU010039801
36948
SS20307 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели :

Подробности

Разделителна способност:
x
Чувствителност:
TF-A1233
Обхват На Измерване:
4545. H5 4545H5 0986594522 818028120 60936948 1060100 6PU010039801
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
търговска марка:
ТРОФОМ
линеен:
36948 SS20307
Повторяемост:
x
Хистерезис:
X
Името На Вида:
Датчик за ABS
вид на колата:
Киа
пин:
2 игли
Състояние:
НОВО
документ:
TS/16949
Държава / регион на производство:
Китай

Те също купуват с този продукт

Подгонянный Oem SAAB 9-3 9-5 за VOLVO S80 1.8-3.0 L 1998-сензори за кислород o2 ламбда сензор 0258006169/ 0258006200/ 9470011

BGN 60.80

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Име на Производ : Прилагодено Оем Автомобил Кислород Сензор 0258006169 / 0258006200 / 9470011 Точка Бр : WAJ70295 Референтен Број : 0258006169 / 0258006200 / 9470011 Примена : SAAB 93 95 За VOLVO S80 1.83.0 L 1998 Големина : стандард Жица : 4 Должина : 1000mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc SAAB 93 (YS3 D) 2.0 Турбо 01.01 09.02 Hatchback 110 150 1985 SAAB 93 (YS3 D) 2.0 Турбо 10.99 09.02 Hatchback 151 205 1985 SAAB 93 (YS3 D) 2.3 Турбо 10.98 09.02 Hatchback 165 224 2290 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.0 Турбо 01.01 08.03 Конвертибилна 110 150 1985 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.0 Турбо 10.99 08.03 Конвертибилна 151 205 1985 SAAB 93 Cabriolet (YS3 D) 2.3 Турбо 10.99 08.03 Конвертибилна 165 224 2290 SAAB 93 (YS3 F) 1,8 т 09.02 Салон 110 150 1998 SAAB 93 (YS3 F) 2.0 t 09.02 Салон 129 175 1998 SAAB 93 (YS3 F) 2.0 T 09.02 Салон 154 210 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 1,8 т 08.03 Конвертибилна 110 150 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 2.0 t 08.03 Конвертибилна 129 175 1998 SAAB 93 Кабриолет (YS3 F) 2.0 T 08.03 Конвертибилна 154 210 1998 SAAB 93 Имот 2.0 t 03.05 Имот 110 150 1998 SAAB 93 Имот 2.0 t 03.05 Имот 129 175 1998 SAAB 93 Имот 2.0 T 03.05 Имот 154 209 1998 SAAB 95 (YS3 E) 2.0 t 09.97 Салон 110 150 1985 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 т 09.97 Салон 125 170 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 т 01.01 Салон 136 185 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 07.03 Салон 162 220 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 10.99 09.01 Салон 169 230 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 09.01 Салон 184 250 2290 SAAB 95 (YS3 E) 2.3 Турбо 11.05 Салон 191 260 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.0 t 10.98 Имот 110 150 1985 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.0 t 10.98 Имот 141 192 1985 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 т 10.98 Имот 125 170 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 т 01.01 Имот 136 185 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 07.03 Имот 162 220 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 10.99 09.01 Имот 169 230 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 09.01 Имот 184 250 2290 SAAB 95 Имот (YS3 E) 2.3 Турбо 01.06 Имот 191 260 2290 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.8 T6 05.98 07.06 Салон 200 272 2783 За VOLVO S80 (ТС, XY) 3.0 06.01 07.06 Салон 144 196 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.9 03.99 07.06 Салон 147 200 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 2.9 05.98 07.06 Салон 150 204 2922 За VOLVO S80 (ТС, XY) 3.0 T6 06.01 07.06 Салон 200 272 2922Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

PC133 37500-P0A-A01 сензор за положение на коляновия вал за 95-02 Acura CL Honda Accord Одисея Prelude

BGN 28.80

ПРИМЕНА : За Нас : Ние не се земе нудиме на големо & количество цел, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.С или повеќе информации, производ & најновиот каталог на, ве молиме слободно да ја посетите нашата нашата вебстраница : Плаќање : Ние го прифатат плаќање подолу : Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци.Совети : Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производотПревозот : Ние ја користите главната испорака компанија е како што е подолу : Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 210 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : Fed Ex : 7 до 10 работни дена ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена ЕМС : 1014 дена DHL : 1014 дена Кина пост : 1521 работни дена Хонгконг пост воздух mail : 1520 работни денаОдложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги...

Сензор за скоростта на километража за Honda Civic 78410-S04-951,78410-S04-952,78410-S84-A01, 78410S04952, 5S4598, SU4054, 78410S04951,5S4600

BGN 19.00 23.98

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Pls Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека OE број натпревари дел се на местото ве Молиме да бидат многу внимателни за да ги проверите нашите фотографии...

Сензор карта налягане за Mercedes W168 W169 W202 W203 W204 W210 W211 W212 W220 W245 W463 S204 CL203 S203 C208 0041533128

BGN 14.00 15.68

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Дел Број : 0261230191 0261230142 MB16244349 05080345 AA 05080345 AB Q0016146 V001 0261230192 2 E0906051 A 0061539828 0061531428 0016146 V001 0041533328 0041533128 0051537228 0061531428 способен да : 20062011 За Мерцедес Б 200 ТУРБО 20022005 За Мерцедес Ц 230 KOMPRESSOR Купе 20032005 За Мерцедес Ц 230 KOMPRESSOR Седан 20022004 За Мерцедес Ц 32 AMG KOMPRESSOR Седан 20032006 За Мерцедес CL 55 AMG KOMPRESSOR Купе 20032012 За Мерцедес CL 600 Купе 20052012 За Мерцедес CL 65 AMG Coupe 20062007 За Мерцедес CLS 55 AMG Coupe 20032006 За Мерцедес E 55 AMG Седан 20052006 За Мерцедес E 55 AMG Вагон 20042005 За Мерцедес G 270 CDI права 20052011 За Мерцедес G 55 AMG 20062010 За Мерцедес MAYBACH 57 S Седан 20042012 За Мерцедес MAYBACH 57 Седан 20102012 Година За Мерцедес MAYBACH 57 S Седан 20072010 За Мерцедес MAYBACH 62 S Седан 20042012 За Мерцедес MAYBACH 62 Седан 20102012 Година За Мерцедес MAYBACH 62 S Седан 20032006 За Мерцедес S 55 AMG KOMPRESSOR Седан 20032012 За Мерцедес S 600 Седан 20062012 За Мерцедес S 65 AMG Седан 20032008 За Мерцедес SL 55 AMG Кабриолет 20042011 За Мерцедес SL 600 Конвертибилна Права 20052011 За Мерцедес SL 65 AMG Кабриолет 20012004 За Мерцедес SLK 230 KOMPRESSOR Конвертибилна 20022004 За Мерцедес SLK 32 AMG KOMPRESSOR Конвертибилна 20052007 За Мерцедес SLR КУПЕ Купе 20082009 За Мерцедес SLR ROADSTER Конвертибилна 09.2003 За Мерцедес VIANO (W639)CDI 2.0 09.2003 За Мерцедес VIANO (W639)CDI 2.2 07.2005 За Мерцедес VIANO (W639)CDI 2.2 4matic 03.199907.2003 За Мерцедес ВИТО nadwozie (638)108 CDI 2.2 (638.094) 09.2003 За Мерцедес ВИТО / MIXTO nadwozie (W639)109 CDI 09.2003 За Мерцедес ВИТО / MIXTO nadwozie (W639)111 CDI 07.2006 За Мерцедес ВИТО / MIXTO nadwozie (W639)115 CDI 4x4 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)208 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)211 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)213 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 2t nadwozie (901, 902)216 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)308 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)311 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)313 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т nadwozie (903)316 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)408 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)411 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)413 CDI 04.200005.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 4t nadwozie (904)416 CDI 04.200105.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 5т platforma / podwozie (905)616 CDI 06.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3т Autob(906)215 CDI 09.2008 За Мерцедес СПРИНТЕР 3,5т Autob(906)316 06.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 3,5т Autob(906)315 CDI 09.2008 За Мерцедес СПРИНТЕР 5т platforma / podwozie (906)516 NGT 06.2006 За Мерцедес СПРИНТЕР 5т platforma / podwozie (906)515 CDI1.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.

Безплатна доставка ! Чисто нов разходомер на въздуха, подходящи за hyundai HYUNDAIACCENT Saloon (LC) OEM 2816422610 28164-22610 .

BGN 47.60

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бесплатен превозот ! Бренд нови протокот на воздух метар одговара за hyundai HYUNDAIACCENT Салон (LC) ОЕМ 2816422610 2816422610за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Ламбда сензор сензор за кислород за FORD AUSTRALIA FOCUS C-MAX Volvo C30, S40 и V50 0258006573 01052201-003

BGN 40.05

МоделЗА FORDFOR FORD AUSTRALIAFOR VOLVOМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА ФОРДЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 1798 90 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 1798 92 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 1999 107 4 MPV 20072010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 CNG 1999 107 4 MPV 20092010ЗА FORD CMAX (DM2) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 MPV 20082010ЗА FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 1999 110 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 ГОДИНА 88 4 MPV 20032007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 92 4 MPV ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 1798 90 4 MPV 20052007ЗА ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 Flexifuel 1798 92 4 MPV 20062007ЗА ФОРД ФОКУС CMAX 2.0 1999 107 4 MPV ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНАЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 Година 96 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 107 4 Hatchback 20042012ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 104 4 Hatchback 20052008 годинаЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 CNG 1999 107 4 Hatchback 20092011ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 Flex 1999 107 4 Hatchback 20082010ЗА ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 Hatchback 20082011ЗА ФОРД ФОКУС II Конвертибилна 2.0 1999 107 4 Конвертибилна 20062011ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.8 1798 92 4 Имот 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Имот 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 1999 107 4 Имот 20042012ЗА ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 2.0 ЛПГ 1999 107 4 Имот 20082011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.8 1798 92 4 Салон 20062012ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.8 Flexifuel 1798 92 4 Салон 20062011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 1999 107 4 Салон права 20052011ЗА ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 2.0 1999 104 4 Салон 2008ЗА FORD АВСТРАЛИЈАЗА FORD АВСТРАЛИЈА FIESTA Hatchback (ВП, WQ) 2.0 јас XR4 1999 110 4 Hatchback 20072009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Купе (LT) 2.0 јас 1999 107 4 Coupe 20072009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Hatchback (LT) 2.0 јас 1999 107 4 Hatchback 20052009ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Hatchback (НН) 2.0 јас 1999 107 4 Hatchback 20092011ЗА FORD АВСТРАЛИЈА ФОКУС Седан (LS, LT) 2.0 јас 1999 107 4 Салон 20052009ЗА VOLVOЗА VOLVO C30 1.8 1798 92 4 Hatchback 20062012ЗА VOLVO C30 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Hatchback 20072012ЗА VOLVO C30 2.0 1999 107 4 Hatchback 20062012ЗА VOLVO C30 2.0 Flex Fuel 1999 107 4 Hatchback 20102012 годинаЗА VOLVO S40 II (MS) 1.8 1798 92 4 Салон 2004ЗА VOLVO S40 II (MS) 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Салон 2006ЗА VOLVO S40 II (MS) 2.0 1999 107 4 Салон 2006ЗА VOLVO S40 II (MS) 2.0 F 1999 107 4 Салон 2006ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 1.8 1798 92 4 Имот 2004ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 1.8 Flex Fuel 1798 92 4 Имот 2005ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 2.0 1999 107 4 Имот 2006ЗА VOLVO V50 Имот (MW) 2.0 Flex Fuel 1999 107 4 Имот 2010

нов 08-1408-14 COROLLA, MATRIX XD XB YARIS MASTER POWER LEFT WINDOW SWITCH 8482012540 84820-12540 T-0-P

BGN 31.01

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!нови 08140814 е корола МАТРИКС XD XB YARIS ГОСПОДАР МОЌ ЛЕВО во ПРОЗОРЕЦОТ за ПРЕФРЛАЊЕ 8482012540 8482012540за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Безплатна Доставка! Оригинален сензора за кислород за Mercedes-Benz R172 SLK W212 ламбда сензор A0065422218 0065422218

BGN 89.00 110.08

Бесплатен Превозот! Оригиналниот Кислород Сензор За МерцедесБенц R172 SLK W212 Ламбда Сензор A0065422218 0065422218ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

Sprint booster Car електронен регулатор на газта за новото Audi A6L (квадратен ауспух) wind strong помощник за автоматична промяна

BGN 175.00 190.40

Наслов : Кул перформанси ултратенок Вози Електронски Гас Контролер за Нов A6 L Ауди (плоштад издувни гасови) , 7 режим силна бустер ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел и manufacturered година кога цел! Тоа е многу важно! Ви благодариме! Овој објект се вози електронски педалот за гас, само погодна за сите електронски eginition автомобили...

F00C2G2060 00C2G2060 MAF Sensor Mass Air Flow Sensor Meter за Nissan Primera Almera Tino Torx F00C 2G2 060 F 00C 2G2 060

BGN 34.91

F00 C2 G2060 00 C2 G2060 MAF Сензорот Маса Проток на Воздух Сензор Метар За Nissan Primera Almera Тино Torx F00 C 2 G2 060 F 00 C 2 G2 060Внимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

Безплатна доставка YAOPEI! 89467-0E170 оригинален сензора за кислород ламбда сензор за 2013 Toyota HIGHLANDER 3.5 L V6

BGN 72.00 86.08

Бесплатен Превозот! 894670 E170 Оригинални Кислород Сензор Ламбда Сензор За 2013 Toyota HIGHLANDER 3.5 L V6ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

Висококачествен сензор на масовия поток на въздуха МЗГ Meter за Subaru Forester, Impreza Legacy 2.0 L 22794AA010 22794-AA010

BGN 26.00 27.02

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 22794 AA010, 22794AA010, 22794 AA010Осветленост Дел Број : 22794 AA000, 22794 AA010, 22680AA301Другиот Дел Number1 : 22794AA000, 22794AA010, 22680 AA301Другиот Дел Number2 : 22794 AA000, 22794 AA010, 22680 AA301Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МешавинаСостојба : Во парк, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Субару Шумите од 1997 година SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 1998 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 1998 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 1998 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 1999 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 1999 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 1999 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 2000 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 2000 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 2000 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 170 HP 125 KW (Бензин)За Субару Шумите 2001 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 177 HP 130 KW (Бензин)За Субару Шумите 2002 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 122 HP 90 KW (Бензин)За Субару Шумите 2002 SF [19972002] SUV SUV 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Шумите 2002 SF [19972002] SUV SUV 2.0 S Турбо 1994ccm 177 HP 130 KW (Бензин)За Субару Impreza 1998 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 211 HP 155 KW (Бензин)За Субару Impreza 1998 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 218 HP 160 KW (Бензин)За Субару Impreza 1999 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 211 HP 155 KW (Бензин)За Субару Impreza 1999 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 218 HP 160 KW (Бензин)За Субару Impreza 2000 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 211 HP 155 KW (Бензин)За Субару Impreza 2000 GC [19922000] Салон Салон 2.0 Турбо GT 4 WD 1994ccm 218 HP 160 KW (Бензин)За Субару Наследство 1998 МК III [19982003] Имот 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 1999 МК III [19982003] Имот 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 1999 МК III [19982003] Салон 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 2000 МК III [19982003] Имот 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)За Субару Наследство 2000 МК III [19982003] Салон 2.0 L 1994ccm 125 HP 92 KW (Бензин)

2 елемента нова марка 89465-06010 O2 кислород на въздуха сензор, съотношението на гориво за Camry Lexus IS300 SC300 GS300

BGN 85.00 113.50

Опис● Име на производ : Кислород Сензор● Дел Бр : 8946506010● Осветленост Дел Број : 89465 06100,89465 33080,8946506020,89465 060202344622 2344622 2344137 2344137КомпатибилностLexusGS300 19981999 3.0 L l6IS300 20012005 3.0 L l6SC300 19982000 ГОДИНА 3.0 L l6ТојотаCamry 19972001 2.2 L L4Solara 19992000 2.2 L L4Супра 1998 3.0 L L6Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

оригинален масов разходомер на въздуха, Датчик за oem 22680-AA280 22680AA280 за 96-98 подходящ за Impreza WRX EJ20G .

BGN 68.00

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!оригиналниот Маса протокот на Воздух Метар Сензор оем 22680AA280 22680 AA280 за 9698 одговара за Impreza WRX EJ20 Gза : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

За Toyota 4Runner Land Cruiser Prius и Lexus GX460 GX470 сензор на масовия поток на въздуха метър 22204-75030 AFH70M-37

BGN 44.00 46.45

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 2220475030, AFH70 M37, 2220475030, AFH70 M37Осветленост Дел Број : 222040 F030, AFH70 M47, 222040 F030, AFH70 M47Другиот Дел Број : 22204 75030, AFH70 M 37,22204 0 F030, AFH70 M 47Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МешавинаСостојба : Во парк, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 2010 година За Тојота 4 Runner SR5 2.7 L L4 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2009 година, За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2008 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2007 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2006 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner Ограничен 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner Спорт 4.7 L V8 Гас2005 година За Тојота 4 Runner SR5 4.7 L V8 Гас2016 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 ГасДо 2015 За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2014 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2013 За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2011 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2010 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2009 Година, За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2008 Година За Toyota Land Cruiser База 5.7 L V8 Гас2016 Година За Toyota PriЧетири Туринг 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriТри Турнеи 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriДве Еко 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriДве 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriЧетири 1.8 L L4 Електрични / Гас2016 Година За Toyota PriТри 1.8 L L4 Електрични / ГасЗа LexGX460 8 Cyl 4.6 L 1 URFE; URJ150 20102016За LexGX470 8 Cyl 4.7 L 2 UZFE; UZJ120 20042009За LexLX470 8 Cyl 4.7 L 2 UZFE; UZJ100 20052007За LexLX570 8 Cyl 5.7 L 3 URFE; URJ201 20082016За Тојота 4 Runner 4.7 L 4663 CC 285 Cu...

Сензор карта налягане за Alfa Romeo 147 156 159 Brera GT Spider, Fiat Croma Doblo Ducato Multipla Punto, Stilo Strada 0281002437

BGN 12.00 13.92

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 6238210 , 93171176, 163639 , 163661 , 24459853 0281002437, 37830RBDE01 , WE0118211 6 M349 J433 AA , 93171176 , 55206797 , 1448387 504088431 , 55219298 , 55206797 , 73503657 , 504245257 Година Модел на Мотор Тип на Алфа Ромео 147 2002 2009 1.9 JTD 16 V 937 [20002010] Hatchback Алфа Ромео 147 2004 2009 1.9 JTDM 937 [20002010] Hatchback Алфа Ромео 147 2005 2009 1.9 JTDM 16 V 937 [20002010] Hatchback Алфа Ромео 147 2005 2009 1.9 JTDM 8 V 937 [20002010] Hatchback Алфа Ромео 156 2002 2006 1.9 JTD 16 V 932 [19972006] Алфа Ромео 156 2004 2006 1.9 JTD 16 V Q4 932 [19972006] Алфа Ромео 156 2003 2005 2.4 JTD 932 [19972006] Алфа Ромео 159 2005 2011 1.9 JTDM 8 V 939 [права 20052011] Алфа Ромео 159 2005 2011 2.4 JTDM 939 [права 20052011] Алфа Romeo Brera 2006 2011 2.4 JTDM 20 V [20062011] Hatchback Алфа Ромео GT 2003 2010 1.9 JTD 937 [20032010] Купе Алфа Ромео Spider 2007 2011 2.4 JTDM 939 [20062011] Конвертибилна Fiat Croma 2005 2012 1.9 D Multijet 194 [2005 година наваму] Имот Fiat Croma 2005 2012 2.4 Г Multijet 194 [2005 година наваму] Имот Fiat Doblo 2005 2010 Година 1.3 D Multijet 119 [2001 година наваму] MPV Fiat Doblo 2005 2010 1.9 D Multijet 119 [2001 година наваму] MPV Fiat Doblo 2003 2010 1.9 JTD 119 [2001 година наваму] MPV Fiat Doblo Товар 2003 2010 1.9 JTD 223 [20012010] Кутија Fiat Ducato 2006 2011 120 Multijet 2.3 D 250 [2001 година наваму] Fiat Ducato 2006 2011 160 Multijet 3.0 D 250 [2001 година наваму] Фиат Идеја 2005 2012 1.3 D Multijet [2003 година наваму] MPV Фиат Идеја 2004 2012 1.9 JTD [2003 година наваму] MPV Фиат Multipla 2002 2005 1.9 JTD 186 [19992010] MPV Fiat Punto 2003 2006 1.9 JTD 188 [1999 година наваму] Hatchback Fiat Punto / Гранде Punto 2005 2010 Година 1.3 D Multijet 199 [2005 година наваму] Hatchback Fiat Punto / Гранде Punto 2005 2010 1.9 D Multijet 199 [2005 година наваму] Hatchback Фиат Sedici 2006 2012 1.9 D Multijet [2006 година па наваму] SUV на Fiat Stilo 2005 2006 Година 1.9 D Multijet 192 [20012006] Hatchback Fiat Stilo 2001 2006 1.9 JTD 192 [20012006] Hatchback Fiat Stilo Мулти 2005 2007 Година 1.9 D Multijet 192 [20032008] Имот Fiat Stilo Мулти 2003 2007 1.9 JTD 192 [20032008] Имот Фиат Strada 2006 2012 1.3 D Multijet 178 E [1999 година наваму] Пикап Lancia Ypsilon 2006 2011 1.3 D Multijet 843 [20032011] Hatchback "Опел" Astra 2002 2005 2.2 DTI G [19982005] "Опел" Astra H 2005 2009 1.3 CDTI H [2004 година наваму] "Опел" Astra H 2004 2009 ГОДИНА 1.9 CDTI H [2004 година наваму] "Опел" Astra H 2004 2009 ГОДИНА 1.9 CDTI 16 V H [2004 година наваму] "Опел" Astra H Спорт Изведат 2005 2009 1.9 CDTI H [2005 година наваму] Hatchback "Опел" Astra H Twintop 2005 2009 1.9 CDTI H [20052009] Конвертибилна "Опел" Corsa 2006 2012 1.3 CDTI D [2006 година па наваму] "Опел" Signum 2004 2008 1.9 CDTI [2003 година наваму] Hatchback "Опел" Vectra C 2004 2009 ГОДИНА 1.9 CDTI C [20022009] "Опел" Vectra C GTS 2004 2009 ГОДИНА 1.9 CDTI C [2002 година наваму] Hatchback "Опел" Zafira НА 2000 2005 2.0 DTI 16 V A [19992005] MPV "Опел" Zafira НА 2002 2005 2.2 DTI 16 V A [19992005] MPV "Опел" Zafira Б 2005 2011 1.9 CDTI Б [2005 година наваму] Saab 93 2005 2007 1.9 Ti D [2005 година наваму] Имот Saab 93 2007 2012 1.9 TTi D [2005 година наваму] Имот Saab 93 2004 2012 1.9 Ti D YS3 F [2002 година наваму] Saab 93 2007 2012 1.9 TTi D YS3 F [2002 година наваму] Опел Astra 2005 2009 1.3 CDTI МК V [20042010] Опел Astra 2004 2009 година 1.9 CDTI МК V [20042010] Опел Astra 2004 2009 година 1.