• Ново
Превключвател Датчик За Налягане На Температурата На Маслото 4921479 За Двигателя Cummins Q1323

Превключвател Датчик За Налягане На Температурата На Маслото 4921479 За Двигателя Cummins Q1323

BGN 43.00
BGN 50.40
-15 %
В магазина

Брой продукти


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Апликации : За Cumnins Мотор
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Месинг
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!
IVOK е професионална притисок за светло и сензор на температура на компанија основана во 2009 година. Тоа е посветен во R&D, производство и маркетинг на притисок и сензор на температура од нејзиното основање.
На IVOK тим мајстори на јадрото на технологијата на сензор апликација, која вклучувајќи Керамички Притисок, пропелтечи грег тенок филм, Силициум микро топење, итн.

Подробности

Разделителна способност:
Сензор за температура на маслото
Обхват На Измерване:
4921479
Стил:
Тип На Варистора
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Повторяемост:
X
Чувствителност:
4921479
линеен:
ключ за температура на маслото
Хистерезис:
X
Тип На Сигнала:
Сигнал Напрежение Ток
Тип:
Датчик За Налягане На Маслото
търговска марка:
ИВОК
Името На Вида:
Сензор за температура на маслото
Произход:
Китай
Брой Пин Кода:
4-пинов конектор
Номер на OEM производителя:
4921479

Те също купуват с този продукт

сензора за кислород за Mercedes Benz W636 W639 Vito Viano

BGN 142.56

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

Истински Mopar HVAC климатик ниско налягане, превключвател на налягането на изключване за Chrysler PT Cruiser 2.4 L 05058736AA 05058487AA

BGN 175.00 205.60

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да,1 година гаранцијаСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Dodge SRT VIPER 8.4 L V10 SFI, 6брзини мануелен TREMEC Купе 2013 За Dodge SRT VIPER GTS 8.4 L V10 SFI, 6брзини мануелен TREMEC Купе 2013За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски GT 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски GT КОНВЕРТИБИЛНА 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс GT 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс GT КОНВЕРТИБИЛНА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 5Брзина HD Прирачник GT 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V ХО Турбо, 5Брзина HD Прирачник GT КОНВЕРТИБИЛНА 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски КОНВЕРТИБИЛНА 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски Ограничен 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски Туринг 2006, 2007 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс 2008, 2009 година, За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс БАЗА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс КОНВЕРТИБИЛНА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2008 Година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс Ограничен 2007 Година, 2008 Година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Брзински Автоматски VLP 41 TE Транс Турнеја 2007, 2008, 2009, 2010 За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен КОНВЕРТИБИЛНА 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен Ограничен 2006 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 2008, 2009 година, За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 БАЗА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 КОНВЕРТИБИЛНА 2007 година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2008 Година За Chrysler PT Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен T350 Ограничен 2007 Година За Chrysler PT Cruiser 2.

ДОКСА сензор за пулса позицията на коляновия вал за VW Passat B5 Golf, Jetta MK4 Beetle Bora A3 S3 A4 A6 A8, TT Allroad 078906433A 06A906433

BGN 25.50

Дел No : 1 JD906433 078906433 A 06 A906433 C 06 A906433 E Друг Дел Бр : 1 JD 906 078 433 906 433 A 06 A 906 433 C 06 A 906 433 E име на Производ: Вратило Позиција Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Passat A4 078906433 AОдговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 19972005 1.6 1.8 Т 2.0 2.8(ВО) За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 19982007 1.6 1.8 Т 2.0 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 19992005 1.6 1.8 Т 2.0 За "ФОЛКСВАГЕН" Буба 19992010 1.6 1.8 Т 2.0 За "ФОЛКСВАГЕН" Бора 19992005 1.6 1.8 Т 2.0 За A3 S3 19972003 1.8 1.8 Т За A4 19952008 1.8 Т 1.6 2.4 , 2.8(ВО) 3.0(ВО) За A6 19982005 1.8 2.4 2.8(ВО) 3.0(ВО) За A8 19942003 2.8 За TT 19992002 За Allroad 20072011 2.7 Т (МТ)ПРЕВОЗОТ(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 37days да пристигне во светот...

Безплатна доставка MC33272 MC33272ADR2G

BGN 17.00 17.41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Сензор за карти, датчик за налягане в смукателния колектор 12232201 93333350 AMW250118 28086011 93333350 1914240656 за Fiat, Opel Renault

BGN 13.00 16.72

ОЕМ : 12232201 93333350 AMW250118 ФАY022 FAY022SMW250118 28086011 93333350 1914240656 F00099 P350Примена на Моделот : За Chevrolet Celta 1.0 mpfi gasolina 08 / 0012 / 02 Celta 1.0 gasolina 10 / 0203 / 06 Celta 1.0 flexpower Flex 06 / 0512 / 08 Celta 1.4 mpfi gasolina 08 / 0312 / 06 Gasolina classico 1.0 01 / 0312 / 05 Corsa 1.0 gasolina 02 / 0208 / 05 Corsa 1.8 mpfi gasolina 02 / 02...

Стенжорн сензор за сблъсък FoMoCo Ford OEM CM5T-14C676-AA, CM5T14C676AA

BGN 31.98

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

MD141510 нов датчик за детонация на двигателя датчик за детонация за Mitsubishi Galant, Eclipse

BGN 65.00 87.06

Опис● Име на производ : Затропа Сензор● Дел Бр : MD141510● Осветленост Дел Број : 80237015001 802 37015 001 E001 T15075НАПОМЕНА : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нов датчик за детонация stuka за 1983-1992 PONTIAC CHEVY GMC V6 и V8 SUBURBAN 10456017 10456205 10456287 1997562 KS6017 5S2155

BGN 14.00 14.38

Состојба : Висок Квалитет, Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери дел Број : 10456017 , 10456205 , 10456287 , 1997562 213274 , 213325 , 21389 , KS6017 , 1580761 8019975620 , KS2 , KNS1008 , 5 S2155 , SU121 Fitment за под модели; 1983 Oldsmobile 98 4.1 L 252 Cu...

РАЗПРОДАЖБА СЕГА! Нов OEM 5W1Z-14529-BA автоматично master ключа на прозореца OEM 5W1Z-14529-БА за Lincoln Town Car 2003-2008 5W1Z-14529-BA

BGN 20.61

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!ПРОДАЖБА СЕГА ВРВОТ ОЕМ 5 W1 Z14529BA Автоматско Господар Прозорецот за Префрлање ОЕМ 5 W1 Z14529ДИПЛОМА за Линколн Градот Автомобил 20032008 5 W1 Z14529БА5 W1 Z14529BA / YS213101 / 9013265 W1 Z14529 BA / 5 W1 Z14529BA / 5 W1 Z14529 BAза Линколн Градот Автомобил 20032009 20032008 ЗА Линколн Градот Автомобил на Електрична Енергија Прозорец Господар ПрефрлатеПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

3171490 Нов Сензор На Скоростта На Прехвърляне За Камион Volvo, Mercedes 155422717 31714906880 0135426717 1077500 3962959 8150500 1594138

BGN 22.38

Детални Апликации ; Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Крстот Референца И OE број листа Бренд Број ЗА COJALI : 2260294 ЗА ДТ : 2.27063 ЗА VDO : 340216009002 Z ЗА VOLVO : 3171490 ЗА VDO : 340216009002 C Заменува Дилер Дел Броеви : 3171490 1077500 3962959 2.27063 2260294 155422417 2.27063 СП 340 216 009 002 340 216 009 001 340216009002 Z 340216009002 C 340216009002 340216009001 340216009002 Z 340216009002 C 215920102301 FITMENT КАКО што е ПОДОЛУ : ЗА VOLVO За МерцедесБЕНЦОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

23518092 Датчик За Температура На Охлаждащата Течност Течно Гориво Датчик За Температура За Detroit Diesel 53 71 92 149 Series 60

BGN 27.00 31.20

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Апликации : За Детроит Дизел 53 71 92 149 Серија 60Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МесингСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина1...

Кислороден сензор Lambda AIR FUEL RATIO O2 сензор за CHEVROLET TRACKER 2344129 2344129 30020694 1999-2000

BGN 38.00 48.00

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛНОСТ : CHEVROLET TRACKER 19992000 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.

Сензор за положение на коляновия вал на двигателя корона за 1997-1998 Jeep Grand Cherokee 5.2 L-V8 за CHRYSLER DODGE DAKOTA Durango Ram 56027870

BGN 25.00 27.01

ОписГо заменува дилер дел броеви : 56027870 PC127 56027870 AB 56027272 2132369 5 S1724 SU3027SS10127 AL2204 CSS813 2132369 213 2369 714894 714894 47810147626 47810 56027870 56027870 AB 5 S1724 ss1012711b1 87008291Fitment : CHRYSLER "РЕНО"Jeep19971998 Jeep Grand Cherokee 5.2 L 5211 CC 318 Cu...

JEAZEA 35102-38610 5S5182 TPS датчик за положение на педала на газта, за Hyundai Sonata Santa Fe Tiburon Tucson Sportage на Kia Optima

BGN 17.00 19.18

Висок Квалитет 3510238610 5 S5182 TPS Гас Позиција Сензор за Hyundai Sonata Santa Fe Tiburon Tucson Киа Оптима SportageСостојба : Нова Материјал : пластични Боја : Црна Производителот Дел Број : 3510238610 Друг Дел Број : 5 S5182 Објект се вклучени : Гас Позиција Сензор 1pc x 1 Компатибилност : Одговара За Hyundai Sonata 19992005Одговара За Hyundai Santa Fe 20012006Одговара За Hyundai Tiburon 20032008Одговара За Hyundai Tucson 20052009Одговара За Киа Оптима 20012006Одговара За Kia Sportage 20052007Ова Е Замена Објект, Не Е ОригиналнаКарактеристики Лесна инсталација...

1238079 сензор за температурата на всмукателния колектор за OPEL KADETT E MERIVA, SIGNUM TIGRA, VECTRA, ZAFIRA 1.4 1.6 1.8

BGN 11.00 12.64

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МесингСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За АЛФА РОМЕО 145 (930) 1.6 односно (19941996) За АЛФА РОМЕО 145 (930) 1.4 односно (19941996)За CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 (2009..) За CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 (2009..) За CHEVROLET ОРЛАНДО (J309) 1.8 (2011..)За "ОПЕЛ" AGILA (А) (H00) 1.0 (20032007 Година) За "ОПЕЛ" AGILA (А) (H00) 1.2 16 V Twinport (20042007) За "ОПЕЛ" ASTRA А+ (L69) 1.6 (2007..) За "ОПЕЛ" ASTRA А+ (L69) 1.8 (2007..) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.4 јас (19911998 година) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.4 Si (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1.4 јас 16 V (19961998) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН 1.6 јас 16 V (19982002) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН 1.6 јас 16 V (19982002) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН 1.6 јас 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) 1.4 јас (19911999) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 јас (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 јас (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 Si (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 јас 16 V (19961998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_B) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_B) 1.4 Si (19932001) За "ОПЕЛ" ASTRA F (53_B) 1.4 јас 16 V (19962001) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.6 i (19931996) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.4 јас (19911998 година) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.4 Si (19921998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.6 јас 16 V (19941998) За "ОПЕЛ" ASTRA F (51_, 52_) 1.4 јас 16 V (19961998) За "ОПЕЛ" ASTRA G Delvan (F70) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.6 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.4 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F48_, F08_) 1.6 (20022009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F67) 1.6 16 V (20012005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F67) 1.6 (20032005) За "ОПЕЛ" ASTRA G купе (F07_) 1.6 16 V (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.6 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.4 16 V (19982005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.6 (20022009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 16 V (19982004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.4 16 V (19982004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 (20002004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 CNG (20032004) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.6 (20022009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F70) 1.6 (20002005) За "ОПЕЛ" ASTRA GTC J 1.8 (2011..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.6 (2004..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.2 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.8 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.6 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.6 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.2 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.8 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.6 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H Twin Top (L67) 1.6 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H Twin Top (L67) 1.8 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H Twin Top (L67) 1.6 (2006..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L69) 1.6 (2007..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L35) 1.6 (2004..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L35) 1.

4410500080 ECAS сензор за височина на нивото на клапан за Mercedes Benz SCANIA RENAULT VOLVO 5021170128 1338343 20356553 0105427818

BGN 57.00 66.88

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МеталСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаПримена : За ДАФ F1800 / 1900 / 2100,F2300 / 2500 / 2700,F95 АВТОБУС За ЧОВЕКОТ / МАН С 90 / 90 M / F90 / M90 За МЕРЦЕДЕСБЕНЦ LK / LN2 / MK / O 405 / SK За SCANIA 4 серијаЗа Wabco : 441 050 008 0 / 4410500080 За ДТ : 5.10150 За Truck Line : WA.21.100 / WA21100 За EVOB: A0105427817 За Zamiennik : 4410500030 За Мерцедес Бенц : 0105427817 0105427818 За Volvo : 20356553 За ДАФ : 1247631 1247631 A 1247631 R 0082132 За ЧОВЕКОТ : 81259370010 81.259370010 81259370015 81.259370015 За Рено : 5021170128 За Scania : 1338343 1934580 За RVI : 5021170128 За WABCO : 44105000301...

ТОП ONE Turbocharger Actuator EGR Position Sensor 89455-35020 за TOYOTAHilux Land Cruiser Prado 89455-35020/ 8945535020

BGN 40.00 49.60

ТОП ЕДЕН Турбополнач Actuator EGR Позиција Сензор 8945535020 За TOYOTAHilux Land Cruiser Prado 8945535020 / 8945535020Одговара за T0yota Hilux Land Cruiser Pradoгаранција за квалитет 1year за нови дела !тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !квалитет на делови !94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 294009

Stenzhorn (x1) за сензор за налягането в гумите, Ford, датчик за контрол на налягането в гумите DR3V-1A180-DA

BGN 38.38

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...