• Ново
Liislee за Hyundai i25 / i35 / i45 автомобили парковочная камера + 4,3 LCD монитор NTSC PAL = 2 в 1 парковочная система за обратно виждане

Liislee за Hyundai i25 / i35 / i45 автомобили парковочная камера + 4,3 LCD монитор NTSC PAL = 2 в 1 парковочная система за обратно виждане

BGN 70.00
BGN 86.18
-19 %
В магазина

Брой продукти


Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг Систем
За Hyundai i25 / i35 / i45
Пакетот Вклучува :
(1) Еден Целосен Сет за во Автомобил Rear View Camera (Одговара Табличка Светилка или Обратно Дупка)
(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC/PAL)
ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За Hyundai i25 / i35 / i45
4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)
Plug & Play Автомобил Rear View Camera (HD Ноќ Визија)
Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. со добра водоотпорен функција. 3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 5. Поддржува NTSC ТВ систем 6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Спецификација : 1.Пиксели : 656(H) * 492(V) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 420 TV lines 7.Sync. Систем : внатрешни 8.S/N Сооднос : >48 Db 9.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 10 секунди.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 11.Баланс На Белата Боја : Автоматски 12.Вода-доказ : IP66 13.Видео Кабел Должина : околу 6m Specifiation За 4.3" TFT LCD Монитор Клучни Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет 4.3" color TFT LCD монитор Висока резолуција на слика : 480 W * RGB * 272 H. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема Не аудио влез или излез Количка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатини Спецификации : TFT-LCD Боја Следи големина на Екран : 4.3 инчен Видео : 2-канален видео влезот Резолуција : 960 H x 240 V Напојување : DC 12 V + / - 10% Заден поглед на приоритет Екранот црн екран на нема сигнал Видео систем : NTSC / PAL Оперативни моќност : 9 - 24 V DC Тековната потрошувачка : 3 W (Макс) Операција температура : -20 ~ 50 целзиусови степени температура на Чување : -30 ~ 70 целзиусови степени Видео сигнал : 1 Vp - p 75 целзиусови степени Димензија : 108 x 82 x 15 mm Одобрен : CE / FCC
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.
За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.

Подробности

Тип Елемент:
Кола Монитори
Името На Модела:
CM-1436-Hyundai
търговска марка:
Лиисли
Тегло На Продукта:
500g
Размер На Елемента:
130мм*110*90мм
Размер На Дисплея:
4.3
Настаняване:
В Тире
Вид На Материала:
Пластмаса И Фитинги
Разделителна способност:
800x480

Те също купуват с този продукт

Fansel 10.2 Инчов Ultra-thin HD 1080P Video Car Headrest Monitor MP5 Плейър Touch Screen Button USB/SD / HDMI слот / FM-предавател

BGN 204.00 283.62

10.2 Инчен Ултратенок HD 1080 P Видео Автомобил потпирачи за глава Следи MP5 Играч на Допир Копче на Екранот USB / SD / HDMI Слот / FM Предавателот Посебни Карактеристики : 10.2 инчен TFT LCD Дигитален автомобил потпирачи за глава MP5 player 1.Боја систем : PAL / NTSC (автоматско пребарување систем) 2.10.2 инчен Дигитални TFT LCD Екран 3.Display Mode : 16 : 9 широк приказ агол 4.Пиксели : 1366(W) × 3(RGB) × 768(H) 5.2 начин AV влез може да се поврзе со другиот уред во автомобил 6.автомобил потпирачи за глава MP5 Играч без перница 7.Вграденво 2.0 USB port / HDMI ™ / SD / MMC картичка...

Автомобилна камера за обратно виждане, монитор за обратно виждане реверсивная парковочная помещение за Mercedes - Benz C/E / CLS/W203/W211/W209/B200 A160 W219 GLS 300

BGN 42.00 49.06

Revrese камераВисока дефиниција Rearview камера во Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PAL(Според вашата земја, Ако имате посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас)Ефективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција520 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојаЦрнаВодоотпорен : IP68IP69kВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.3 mОпис : во Автомобил следењеОвој монитор може многу спречување на несреќи за да се спаси од непотребно губење или проблеми при возење во рикверц, преку избегнување на децата, сообраќајот, пешаците, играчки, и домашни миленици.Нежен и uique Одбивни дизајн, стабилни перформанси, јасна слика и одличен ефект.Оваа LCD е посебно дизајниран за да се поврзете со вашиот автомобил камераСпецификации : Автомобил следи Екран Димензии : 4.3 инчи Екран Компонента : Color TFTLCD Пиксели : 800*480 Aspect Ratio : 4 : 3 Contrast Ratio : 350 : 1 За Време на Одговор : B→W 30ms W→B 10ms Видео Фреквенција : PAL / NTSC Видео : 2 AV текст авто...

5 едно гише жично огледалото за обратно виждане на автомобила с широк преглед на agnle car rear reversing camera white Stainless steel shell material

BGN 60.00 70.38

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

DIYSECUR безжичен двойна 4,3-инчов екран, огледалото за обратно виждане на автомобила монитор + водоустойчив кола за задно виждане обратно на резервната кола на помещен?

BGN 159.00 191.46

Двоен Екран 4.3 инчен TFT LCD Задните Видите Автомобил Огледало Монитор +2 x Задните Видите Обратна Копија Автомобил КамераДвојно 4.3 инчен екран наназад на rearview огледало, АнтиГолеми очилаАвтоматски сигнал за откривање, AV сигнал авто откривање на моќ / исклучувањеВодоотпорен IR камера со широк агол на гледање4 канал видео влезовиDual 4.3" инчен TFT LCD Огледало Следење На Dvd Видео Плеер Обратен Копија Автомобил КамераТоа делува како нормален ретровизорот, и рефлектор автоматски ќе се појавува кога монитор е исклучен...

Fongent High Resolution HD 5 Inch Car Mirror Monitor 2CH Video Input 800*480 DC 12V~24V Car Parking Монитор

BGN 48.00

постојат 3 точка на овој производи за да изберете!првиот е само Следење, ако ви треба одредена камерата можете да го купите од нас заедно!вториот е се следи и Универзална камерата заедно.третиот е монитор, Универзална Безжична Камера заедно.ако имате проблем да ги купите ве молам дозволете ми да знам!ние сме една фабрика во шенжен Кина, ако ви треба Големо купување ве молиме контактирајте со нас, повеќе квалитет подобра цена за вас.

Liislee за Hyundai Grandeur 2011~2015 4.3 TFT LCD монитор + камера за обратно виждане на автомобила резервното = 2 в 1 система за паркиране на коли

BGN 74.00 90.85

Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг СистемЗа Hyundai Возвишеност 2011~2015Пакетот Вклучува : (1) Еден Целосен Сет за во Автомобил Rear View Camera (Одговара Табличка Светилка или Обратно Дупка)(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC / PAL)ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За Hyundai Возвишеност 2011~2015HD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)Plug & Play Автомобил Rear View Camera (HD Ноќ Визија)Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .Highdefinition и 170 степен широк гледање агли 2...

Широко място за паркиране на автомобила на ъгъла на обектива видите водоустойчивый IP 69K + място среда в таблото 4,3 монитор дисплей на автомобила монтирани за Toyota Prado

BGN 41.00 48.48

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

Монитор огледала на автомобила супер 480 x 272 цветен TFT LCD екран с широк зрителен ъгъл 5-инчов монитор огледала за обратно виждане на автомобила

BGN 34.00 46.21

480 x 272 5 Инчен Колор TFT LCD Екран Широк Приказ Агол Автомобил на ретровизорот се СледиСпецификации : Функција : Автомобил На Ретровизорот Се СледиЕкран : TFTLCDГолемина На Екранот : 5 ИнченСистем : PAL / NTSC систем(auto switch)Екранот Формат : 16 : 9Моќност : ≤3 WНапојување : DC 12 V / 24 VВидео : 2 VA текст за автоматско префрлувањеКонтраст : 350 : 1Пиксели : 480 x 272Средина Влажност : 10% ~ 90%Оперативен Температура : 20 ~ +60℃Складирање Температура : 40 ~ +85℃Домување Материјал : ABSИнсталација : Инсталирање на табла, лесен за инсталација и деинсталацијатаСпецијални антиголеми очила за око поглед заштита, во позиција на оригиналниот ретровизоротПроизвод Големина : 285mm x 82mm x 20mmНето Тежина : 285gПогоден Автомобил : УниверзалнаПо Продажбата На Услугата : 1 Година ГаранцијаПакет Тежина : 403 G / 14.22 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 295*155*65 ММ / 11.61*6.10*2.56 ИнчиМало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1 x Следење1 x Кабел

DIYKIT Wireless 4.3 Inch Car Reversing Camera Kit Back Up Car Monitor LCD Display HD Security Metal Car Rear View Camera

BGN 57.00 69.86

4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD ДисплејНајдоброто решение за вашиот автомобил обратна систем Водоотпорен HD камера со широк приказ агол 2.4 G безжичен приемник & предавателот Висок квалитет TFT LCD монитор2 канал видео влезовиЛесна инсталација4.3 инчен Количка за TFT LCD Задните Видите Автомобил Следење на Камера DVD ВИДЕООткако на вашиот автомобил е опремен со овој компактен и модерен видео обратна систем, светот зад вашиот автомобил нема да проблеми што повеќе! Што повеќе, можете да уживате во видео која доаѓа од DVD и др благодарение на своите 2 видео влезови.Околу 2 Видео Влезови : Два влезови се двете видео влезови, белата за еден обратен камера, и жолтата за други видео опрема текст, како што се DVD видео текст.Како единица може само да се прикаже на еден видео влезот во исто време...

Liislee For Acura CL / EL Auto Rear View Camera Back Up + 4.3 LCD Monitor = 2 in 1 Parking System Assistance

BGN 67.00 82.61

Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг СистемЗа Акура CL / ЕЛПакетот Вклучува : (1) Еден Целосен Сет за во Автомобил Rear View Camera (Одговара Табличка Светилка или Обратно Дупка)(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC / PAL)ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За Акура CL / ЕЛHD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)Plug & Play Автомобил Rear View Camera (HD Ноќ Визија)Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .Highdefinition и 170 степен широк гледање агли 2...

FEELDO Car Bus 15.6 inch Roof Mounted LCD Monitor Flip Down LCD Monitor for Car DVD 3-Color AM1292

BGN 151.00 186.91

Спецификации : 1)15.6 инчен LCD Покривот Монтирани се Следи со ТВ 2)Високо Пиксели : 1366*768 3) IR,далечински управувач,двојно внесување Општи Информации : Број на Модел : TU156 Екранот Големина : 15.6" формат на Екранот : 16 : 9 Моќ : 15 W Напојување : DC12 V Систем : PAL / NTSC (Автоматско префрлување помеѓу два системи) Висока Пиксели : 1366*768 Осветленост : 500 : 1 Двојно Светлина Цевки Син Екран : Видео сигнал исчезнува со автоматски изглед на син екран Работна Температура : 20°C~+65°C OSD Јазици : англиски, Кинески Видео Влезови : Двоен влез Аудио Влезови : Лево и Десно влезови Факултативна Бои : Црна, Сива, Беж Целосна Функција Далечински Управувач со OSD Мени Покривот Монтирање Конзола Вграден IR Предавател за Безжични IR Слушалки Изграден во Двојна Купола Светлина Универзална Светлина / Контраст / Color / Спиење време Прилагодливи Додатоци : 2x Видео Влезот Кабел 1x Видео Излез Кабел 1x Далечински Управувач 6x Резервни Завртка 1x Упатство Addtional Функции : Вграден TV ТЈУНЕР (Плаќаат Екстра + ) SD / USB Читач(MP5) (Плаќаат Екстра +) VGA (Плаќаат Екстра +) FM (Плаќаат Екстра +) вградените звучници (Плаќаат Екстра +) 24 V Вграден Трансформатор (Плаќаат Екстра +)

Универсален 4.3 монитор+4 led камера за паркиране на автомобил на тел 2 в 1 е подходящ за Renault Fluence / Dacia Duster / Megane 3 / за Nissan Terrano

BGN 41.00 48.48

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

Безплатна доставка, места за паркиране, автоматични монитори водоустойчив 4 IR за нощно виждане на автомобила камера за задно виждане с 4,3-инчов LCD монитор за задно в?

BGN 44.00 51.84

Бесплатен Превозот, Авто Паркинг Следи Водоотпорен 4 IR Ноќ Визија Автомобил Rear view Camera Со 4,3 инчен LCD Rearview СледењеКамерата Спецификации : Автомобил Rear view cameraВисока дефиниција Автомобил камера огледало Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиОбјектот Спецификација : Автомобил Задна камераГолемина на екранот : 5 Инчен Екран Формат : 4 : 3Резолуција : 800*480Моќ Напон : 9 V35 V DC,Потрошувачката на Енергија;Предмет тип : Паркинг ПомошРаботат на Системот : PAL / NTSCВидео Внесување : V1 / V2.Авто...

FEELDO 19 Roof Mounted LCD Bus Monitor Car Bus Flip Down TFT LCD Monitor with IR Transmitter 3-Color AM1297

BGN 235.00 289.87

Карактеристики : 1)19 инчи Покривот Монтирани LCD Автобус Следи 2)Висока Резолуција : 1680*1050 3) IR,далечински управувач,двојно внесување Општи Информации : Боја : црна, сива и беж Екранот Големина : 19" формат на Екранот : 16 : 9 Моќ : 24 W Напојување : DC12 V Систем : PAL / NTSC (Автоматско префрлување помеѓу два системи) Висока Резолуција : 1680*1050 Осветленост : 500 : 1 Quad Светлина Цевки Син Екран : Видео сигнал исчезнува со автоматски изглед на син екран Работна Температура : 20°C~+65°C OSD Јазици : англиски, Кинески Видео Влезови : Двоен влез Аудио Влезови : Лево и Десно влезови Факултативна Бои : Црна, Сива, Беж Целосна Функција Далечински Управувач со OSD Мени Покривот Монтирање Конзола Вграден IR Предавател за Безжични IR Слушалки Изграден во Двојна Купола Светлина Универзална Светлина / Контраст / Color / Спиење време Прилагодливи Додатоци : 2x Видео Влезот Кабел 1x Видео Излез Кабел 1x Далечински Управувач 6x Резервни Завртка 1x Упатство Addtional Функции : Вграден TV ТЈУНЕР (Плаќаат Екстра + ) SD / USB Читач(MP5) (Плаќаат Екстра +) VGA (Плаќаат Екстра +) FM (Плаќаат Екстра +) вградените звучници (Плаќаат Екстра +) 24 V Вграден Трансформатор (Плаќаат Екстра +)

Liislee за Hyundai ix25 2014~2015 4.3 TFT LCD монитор + камера за обратно виждане на автомобила резервното = 2 в 1 система за паркиране на коли

BGN 74.00 90.86

Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг СистемЗа Hyundai ix25 2014~2015Пакетот Вклучува : (1) Еден Целосен Сет за во Автомобил Rear View Camera (Одговара Табличка Светилка или Обратно Дупка)(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC / PAL)ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За Hyundai ix25 2014~2015HD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)Plug & Play Автомобил Rear View Camera (HD Ноќ Визија)Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .Highdefinition и 170 степен широк гледање агли 2...

Liislee за Volkswagen VW Touran / Touran, Golf - 4.3 TFT LCD монитор + резервна камера за обратно виждане на автомобила = 2 в 1 система за паркиране на коли

BGN 69.00 84.98

Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг СистемЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touran / Голф Touran 2003~2010Пакетот Вклучува : (1) Еден Целосен Сет за во Автомобил Rear View Camera (Одговара Табличка Светилка или Обратно Дупка)(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC / PAL)ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touran / Голф Touran 2003~2010HD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)Plug & Play Автомобил Rear View Camera (HD Ноќ Визија)Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .Highdefinition и 170 степен широк гледање агли 2...

гореща продажба 4.3-инчов pocket колата камера с авто дисплей приемник комплект и видео предавател

BGN 48.08

4.3 Инчен TFT LCD Боја на Екранот Џебголемина на Задните Приказ на Монитор + Ноќно Rearview Автомобил Камера + Видео Предавателот & Примачот за Полнење4.3 Инчен TFTLCD Автомобил Reaview Следи Спецификации : · Главни Карактеристики : Со две канал на текст Поддршка rotatable екранот Со висока резолуција на слики Поддршка полна боја LED светлото на екранот Ниска потрошувачка на енергија за користење долго време· Мониторот ќе започне автоматски, и synchronously се прикажат видео од rearview камерата кога сте'повторно поддршка на вашиот автомобил;мониторот ќе се затвори сама по подлога· Сцени ќе се намали за да се rearview камерата автоматски додека сте'повторно поддршка на автомобилот и да се вратите на оригиналната сцени, по што· Со многу лесно се инсталира· Без аудио влез или излез· Екран црн екран на нема сигнал· Поддржува Автомобил DVD, VCD, камера, STB, сателитски приемник, и други видео опрема· Екран : Големина на : 4.3 инчен TFT LCD Резолуција : 480x272· Мени Копчиња : Brightness / Contrast / Хуе / Сатурација· Поддршка Јазик : Англиски, Кинески, Шпански· Поддршка Видлива Област : 96mm x 54 mm· Работна Температура : Работа : од 0 до 80 степени C Складирање : 10 до 80 степени C· Напојување : DC 12 V 24 V· Потрошувачка на енергија : 2 W· Материјал : ABC· Боја : Црна· Пакет Тежина : 219g· Камера Карактеристики : · Донесува PC1030 image sensor· Висока дефиниција 420 TV линија резолуција· 120 степен широк агол леќа· Доаѓа со 9pcs IRLed диоди, поддршка ноќ визија функција, можете лесно може да се добие јасна ситуација во грбот.· IP68 водоотпорен дизајн, може да бидат инсталирани во возилото и надвор од автомобилот.· Одговара за повеќето возила, и лесна инсталација.·· Image Sensor : PC1030· Резолуција : 420 TV линија· Леќа Агол : 2.8 mm (120 степени)· S / N Сооднос : Подобро од 48d B· Видео Излез : РКА конектор, 1.0 vpp, 75ohm· Напојување : 12 V DC (+ / 10%)· Водоотпорен Одделение : IP68· Обратен Стража Линија Функција : НИКОЈ· Ноќ Визија Функција : Да (9pcs IR Led диоди)· Боја : Balck· Производ Големина (L x W x H) : 25 х е 36,5 mm· Нето Тежина : 52g· Пакет Тежина : 187g· Пакет Димензија (L x W x H) : 130 x 80 x 75mm

Безжичен стил кола 9-инчов TFT LCD сензорен екран облегалката за глава кола дисплей монитор за обратно виждане дисплей на камерата за обратно виждане за обратно вижда?

BGN 52.00 60.80

Wireles Автомобил Стил 12 V24 V 9 инчен TFT LCD Екран на Допир за Автомобил потпирачи за глава се Прикаже Следи Задните Приказ на Екранот за Rearview Обратна Копија Камера Автомобил ТВ ЕкранотПроизводство Опис : 9" TFT LCD екран во боја монитор.Полна боја LED светлото на екранот.Високарезолуција на слика.Ниска потрошувачка на енергија.Со 2 AV влез.AV1 поврзува со автомобил DVD, VCD и други видео опрема.AV2 поврзува со автомобил rearview камера.Паркинг rearview приоритет : мониторот ќе започне автоматски и synchronously се прикажат видео од rearview камерата кога сте врзани за вашиот автомобил.Мултиизбирање јазик : англиски, руски, германски, Кинески, итн.Екран размер (16 : 9 / 4 : 3) е прилагодлив.Светлина / контраст / боја се прилагодливи.2 начини за да го инсталирате : стоење или монтирање.Не аудио влез или излез.Доаѓа со IRдалечински контролер.Спецификација : Големина на екранот : 9inch TFTmonitoruprightDisplay Mode : 16 : 9Видео System F : PAL / NTSCdual систем automaticallyswitchesПиксели : 680* 234Оперативен напон : 12 V24 Vwide напонНоминална моќност : 7 W2 AV inputreversing automaticdisplayКонтраст : 400 : 1Работна температура : 20+60Температура на чување : 40+85Пакет Содржина (Три избори) : A...

Безплатна доставка 7 инчов TFT цветен огледало LCD екран за обратно виждане на колата на монитора гръб на камерата

BGN 54.00 63.81

Бесплатен Превозот 7 Инчен TFT Боја Огледало LCD Автомобил Rearview ЕкранотСледи Копија КамераПосебни карактеристики : Автомобил ретровизор Универзална clipза да вклучите за да exsisting ретровизорот Висока резолуција дигитални Остри LCD панел вградени Паметни и лесен допир копче за контрола Двојна видео влезови за rear view camera и DVD Моќ мемориска функција & ниска тековната потрошувачка на BMWстил кабел подигнат со тесна врскаКарактеристики : Големина на екран : 7 инченДвојно ТВ систем : PAL / NTSC.Резолуција : 480*234*RGB(QVGA)Две видео внесување : AV1, AV2...

Горещ продажба на автомобил обратно нагоре се обръща caemra black shell+5 монитор огледало на дисплея на автомобила за Hyundai IX35 2010/2012 / tucson 2011

BGN 50.00 58.45

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање Се применува за оригиналниот автомобил Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира...

Wirelss truck bus wireless transmitter receiver kit 7 inch Display монитор 7-инчов TFT LCD Display монитор

BGN 105.89

Описи7" следење, компактна големина со сјајни случај дизајн за луксузен изглед;Едно копче со количка за функцијата за лесно ракување, подобра заштита кога не се користи;поврзете до 2 камери за мултинасока приказ;Автоматско префрлување помеѓу 2 видео влезови, поддршка Video2 обратен приоритет;Ладење отвори и двострано paster дизајн за подобро објект на заштита;5m продолжување видео кабел за лесна конекција со камери;Компатибилност со било кој видео надзор / автомобилот наназад камери, автомобил ДВД.СледиГолемина на екранот : 7nchРезолуција : 480(H) x RGB x 272(V)Модел : PAL / NTSCНапојување : DC 12 VВидлива Област : 96mm x 54mmПотрошувачка на енергија : 2 W2канален видео внесување : V1 / V2 автопрефрлувањеДимензии : 135mm(L) x 111mm(W) x 24mm(H)КамератаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Со најновата генерација на сликата чип сензор, одличен ефект на бојаШирок агол и голем агол на гледањеВодоотпорен дизајнЛесно да се прилагоди на единица агол и лесно да се качиСпецификации : Слика сензор : CMOS 1030Леќа агол : 135Ефективни пиксели : 656*492 пикселиРезолуција : 420 TVLТВ систем : NTSC / PAL факултативнаСо 18 ноќ светла визијаБез далечина линија ознакиБаланс на белата боја : автоматскиВодоотпорен одделение : IP67Напојување : DC 1224 VТековната потрошувачка : 60m AСетилните област : 4.08 x 3.102 mmМинимална осветлување : 0.10.5 Лукс / F=1.2 (0 Лукс со IR за)Видео излез : РКА конектор, 1.0 Vpp, 75ohmОперативен Температура : 20 75 степен Centigrade,RH 95% MAXСкладирање температура : 40 85 степен Centigrade, RH 95% MAXБоја : црнаНоќта визуелниот опсег : 05 MНапојување должина на кабел : 1 MСе применува за камиони, автобусиОбјектот Големина : 97mm x 73mm

DIYSECUR 3,5-инчов цветен TFT LCD монитор за обратно виждане авто монитор паркинг монитор за обратно виждане с 2ch видеовходом

BGN 30.00 36.29

3.5 инчен Колор TFT LCD Автомобил Следи со Видео Влезот 2Два влезови се двете видео влезови, еден за обратен камера, а на други за други видео опрема влезови, како што се DVD видео текст...

HD CCD night vision car rear back up camera with 4.3 car mirror screen monitor and wireless car receiver and transmissioning

BGN 61.00 72.30

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера параметриАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

[Високо качество] автоматична парковочная система 4.3-инчов автомобилен монитор LED +камера за задно виждане нощно виждане CCD

BGN 37.02

4.3 Инчен Автомобил Обратен Огледало за Надгледување на LED +Rear View Camera CCD Ноќ Визија Автоматски Паркинг Систем за Бекап Автомобил МониториОбјектот спецификите· Предмет Тип : Автомобил Монитори· Сместување : ВоDash· Големина На Екранот : 4.3"· Item Големина : 16 : 9· Име на модел : SDMC043· Резолуција : 800x480· Материјал Тип : ABS Пластика· Item Тежина : 400 g· Тип : : Паркинг систем· Видео систем : : NTSC / PAL (авто switchable)· Напојување : : DC 12 V· Екран : : TFT LCD· Погледнете Агол : : 150 степен· Image sensor : : 1 / 3 CCD· Feasure 1 : : 180 степен прилагодливи флип стојат· Feasure 2 : : Дигитални color TFT LCD автомобил rearview следење· Бои : : ЦрнаОпис На Производот4.3 инчен Автомобил Обратен Огледало Монитор+4 LED Задни Видите CCD Камера Ноќ Визија Автоматски Паркинг Систем за Бекап Автомобил МониториПаркинг систем се состои од 4.3 инчен монитор со LED копија на камерата...

4.3 Сгъваем монитор за обратно виждане на автомобила и на 170 градуса автомобилна камера за обратно виждане пластмасова обвивка комплект водоустойчиви IPK подходящ з?

BGN 44.00 52.19

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камера Паркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...