• Ново
Liislee Car Rear Camera For Citroen C6 4D Sedan 2005~2012 / Back Parking Camera / HD CCD RCA NTST PAL / License Plate OEM Light

Liislee Car Rear Camera For Citroen C6 4D Sedan 2005~2012 / Back Parking Camera / HD CCD RCA NTST PAL / License Plate OEM Light

BGN 26.00
BGN 36.34
-28 %
В магазина

Брой продукти


Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера
1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица
2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter
3, Боја LCD Монитор Екранот
4, 4 Сензори Видлив Паркинг Систем
Повеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата :
HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Камера
За Citroen C6 Седан 4 D 2005~2012
Табличка Светилка Големина За Референца
Повеќе Јасни Фотографии За Референца
Сите Вклучени Во Пакетот
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Клучни Карактеристики : 1 .High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. со добра водоотпорен функција. 3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 5. Поддржува NTSC ТВ систем 6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Спецификација : 1.Ефективна Pixls : 440.000 (752x582) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.Леќи на камерата : 18.5 мм 8.Sync. Систем : внатрешни 9.S/N Сооднос : >48 Db 10.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Баланс На Белата Боја : Auto 13.Вода-доказ : IP66 14.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство за Инсталација Жици Дијаграм
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање Преку Ali Express ЗАЧУВАМ .
За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. 1) Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Соединетите американски Држави, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот.

Подробности

Кабел или безжична връзка:
Тел
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
търговска марка:
Лиисли
Материал На Черупката:
Пластмаса
Екскурзовод На Линия:
ДА
Тип На Сигнала На Алармата:
На Резервната Камера За Кола
Дължина видеокабеля:
6M
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА

Те също купуват с този продукт

Людмила за Toyota Canarado / Estima / Tarago / камера за обратно виждане на автомобила / HD CCD нощно виждане / резерв на обратна парковочная камера

BGN 32.00 44.54

Lyudmila Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Тојота Canarado / Estima / TaragoПовеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Тојота Canarado / Estima / TaragoКако да се инсталира : 1...

Динамично насочване задната камера за Kia Cerato / Sephia хетчбек / 580 ТВ линии HD 860 пиксела паркинг Intelligentized

BGN 58.00 88.42

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа KIA Cerato / Sephia HatchbackNTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За KIA Cerato / Sephia HatchbackПриклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

Людмила за Volkswagen VW Touran 2011~2013 / камера за обратно виждане на автомобила / обратна резервно помещение / HD CCD нощно виждане + широк зрителен ъгъл

BGN 32.00 44.69

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2011~2013Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2011~2013Како да се инсталира : 1...

За Toyota HighLander / Kluger 2014 2015 / HD CCD Night Vision + високо качество / паркинг резерв на камера / Камера за задно виждане

BGN 31.00 43.42

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Toyota High Lander / Kluger 2014 Година 2015 ГодинаПовеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Toyota High Lander / Kluger 2014 Година 2015 ГодинаКако да се инсталира : 1...

Актуализация GSPSCN реверсивная резервната камера за обратно виждане LED Night Vision с пълен докосване на екрана 7-инчов LCD монитор огледала за обратно виждане

BGN 57.00 69.76

Answer : ___________________________ Note : Постојат 7 камера модели Ве молиме изберете еден модел кој што сакате да го купите!Екранот Параметар Дисплеј : 7 инчи TFTLCD (16 : 9), моќност ≤3 W Дигитален екран Резолуција : 480 (H) 272 (V) Влезен напон : DC 12 V36 V Камера Параметар Image sensor : PC7070 K Пиксели : 800480 Image format : NTSC,PAL Дијагонала агол на гледање : 170 степени Оценет напон : DC12 V Заштита ниво : IP69 се Прикаже : Видео формат : NTSC ПАЛ автоматско префрлување Сигнал Текст : Две видео влез,обратен сите на патот,сите начинот на кој може да се пристапи од страна на DVD и други видео Супермен дизајн, обратен автоматски да го исклучите датотека исклучување од работа! ! Најголемиот врв на 5инчен highdefinition дигитален дисплеј : лесно Можете да ја прилагодите осветленоста на екранот, во контраст, прилагодете го односот на аспектот...

Car Dash Cam DVR Video for Audi car Car DVR for Audi Car (year2013-2015) S5 S7 S8/A1 A3 A4 A5 A6 A7 Q3 Q5

BGN 120.00

Автомобил Цртичка Cam DVR Видео за Ауди автомобил нов Автомобил DVR за Ауди Автомобили (year20132015) S5 S7 S8 / A1 A3 A4 A5 A6 A7 Q3 П5слика покаже на навистина автомобил инсталирате,повеќе кул,поубави и повеќе совршена!Технички Спецификации : 1...

Цветен LCD монитор превозно средство с автомобилен CCD дисплей за обратно виждане камера за обратно виждане резервна камера, 2 в 1 автоматична система за помощ при пар?

BGN 42.00 49.89

Specificatio ns : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PALЕфективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција520 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојацрнаВодоотпорен : IP69 KВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.5 мНашата камера е higly ВодоотпоренНашата камера е оригинален камерата,многу е лесно да се инсталираКабли accessaries за ИнсталацијаМногу јасна слика во вашиот монитор по инсталацијаНие ќе ги направиме сите тестирање пред да брод од вашата целПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатство1...

860 Пиксела Задната Част На Резервната Камера За Кола За Mazda 3 Mazda3 Sendan / Mazdaspeed6 / Mazda Speed Atenza / Паркинг За Обратно Виждане

BGN 55.00 84.05

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Mazda 3 Mazda3 Sendan / Mazdaspeed6 / Mazda Брзина AtenzaNTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Mazda 3 Mazda3 Sendan / Mazdaspeed6 / Mazda Брзина AtenzaПриклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

BigBigRoad за nissan sunny Car DVR камера огледало за обратно виждане син екран видеорекордер Dash Cam с оригинален монтиране на стена

BGN 133.00 147.62

Автомобил Огледало DVR Камера Син Екран FHD 1080 P Двојна Леќа Видео Рекордер Цртичка Cam Паркинг Следи со Оригинални Заградата Главните Карактеристики : 1 , 4,3инчен IPS Голема Екранот4.3 инчен IPS екран обезбедува инстант видео репродукција...

Людмила за Toyota Auris / Blade / камера за обратно виждане на автомобила / реверсивная резервно помещение / HD CCD камера за нощно виждане за паркиране на автомобили

BGN 32.00 43.98

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Toyota Auris / Сечилото 2006~2012Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа TOYOTA Auris MK1 2006~2012За TOYOTA Auris E150 2006~2012За ТОЈОТА Сечилото MK1 2006~2012Како да се инсталира : 1...

Gspscn Car Backup Camera Metal HD Reverse Camera Mini Front view / камера за задно виждане, 8 led светлини за нощно виждане водоустойчив IP69

BGN 16.00 19.97

Карактеристики : ОДРЖЛИВ ДИЗАЈН ЗА СИТЕ СОСТОЈБИ : На трајни и хардсе користи за дизајн на паркинг rearview камерата има потенцијал да го издржат сите неповолни временски услови...

3.0 Inch Fh06 Car Van Full HD 1080P DVR камера камера шофиране записващо устройство

BGN 20.00 23.44

Категорија : (Неутрални) FH06 камера за возење рекордер 3.0 инчен HD 1080 PБоја : ЦрнаШколка материјал : ППЛеќи на камерата : 120 ° висока резолуција широк агол леќаВидео резолуција : 1920 * 1080 P / 280 * 720 P 30 рамки / секФото резолуција : 5120 * 1920Јазик : англиски, руски, Кинески (Поедноставен), Кинески (Традиционалните), корејски, Јапонски и така натамуГолемина на екранот : 3.0 инчен HD LCD дисплејБрој на камери : 1Видео формат : Mjpeg, АудиоФото формат : JPEGЕфект : стандардНепрекинато јамка снимање : Лесна јамка снимањето, нема секунди левоАвтомобил вклучите машината : поддршка колата се подигне, исклучете исклучувањеMotion detection : поддршкаГодина, Месец, Ден Часови : ПоддршкаМемориска картичка : ТФ (максимална поддршка 32 G)Микрофон : поддршкаUSB функција : моќност за да се поврзете компјутерски податоциВлезен напон : Автомобил порт за полнење DC 1224 VИзлезен напон : DC 5 V1 AБатерија : вграденво литиум батерија 180mahНето тежина : 150gБруто Тежина : 162gПроизвод големина : 9 * 5.3 * 3.5 см, автомобил полнач линија должина 300cmПакување големина : 16 * 12 * 6cmПакување : пластични кесиПакување листа : Возење рекордер 3.0 инчен * 1, автомобил линија за полнење * 1, на англиски јазик прирачник * 1, фиксна вшмукување чаша додатоци * 1

Людмила за Lexus GX 470 GX470 / място за паркиране на автомобил / на задната камера за обратно виждане / Камера за обратно виждане / HD CCD Night Vision

BGN 32.00 44.54

Lyudmila Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа LexGX470 J120 2002~2009 ( Без Резервно Тркало на задната )Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа LexGX470 J120 2002~2009Како да се инсталира : 1...

Безплатна доставка за Benz E200L E300L C200 C260 E200 C63 AMG C300 camera Car Park Rearview backup reversing HD, CCD от Hetida

BGN 29.00 30.38

Паркинг Rearview Камера f или Бенц E200 L E300 L C200 C260 E200 C63 AMG C300 камера​(F или референца, истиот бренд автомобил во различни држави може да се јавите друго име, ве молиме проверете ја камерата димензија и инсталација внимателно во вашиот автомобил пред да го купат,Благодарам.)CCD камера има подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD.NTSC (Стандардно),ПАЛ(Опционално, иста цена како NTSC) Речиси сите дигитални монитори може да биде компатибилен со двете NTSC & ПАЛ...

JiaYiTian камера за задно виждане за Hyundai Tucson JM 2004~2010 CCD / Night Vision резервна камера, камера за обратно виждане Камера регистрационен номер

BGN 41.36

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Промоция за грижи система за паркиране, камера за вида отзад на колата нощно виждане Led с монитор огледала на автомобила Led 5 инча цветове

BGN 50.00 59.18

Промоција За Паркинг Помош Систем, ПРЕДВОДЕНА НоќВизија Автомобил Rear View Camera Со 5 инчен LED БојаАвтомобил Огледало СледењеSpecificatio ns : ретровизорот Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PALЕфективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција500 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојацрнаВодоотпорен : IP69 KВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.5 мНашата камера е higly ВодоотпоренНашата камера е оригинален камерата,многу е лесно да се инсталираКабли accessaries за ИнсталацијаМногу јасна слика во вашиот монитор по инсталацијаНие ќе ги направиме сите тестирање пред да брод од вашата целПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатство1...

PLUSOBD Wifi Car For Camera Benz GLK X204 2017 OEM Car Black Box 1080P Full HD Таблото Dash Cam NT96655 1080p, автомобилен видеорекордер wifi

BGN 112.00

Wifi Автомобил Камера За Benz GLK X204 2016 година ОЕМ Автомобил Црна Кутија 1080 P Full HD Табла Цртичка Cam NT96655 1080p, Автомобил DVR wifiИнформации ве молиме : Ова DVR е специјален дизајн за Benz GLK X204 20092015 висока конфигурација.Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, немојте да се купи...

Система за помощ при паркиране на автомобил 4.3 LTF LCD HD 800*480 авто монитор + автомобилна камера за обратно виждане 2 в 1 Безплатна доставка

BGN 40.00 47.46

Паркинг Помош Систем 4.3" LTF LCD HD 800*480 Автомобил Следење+ Автомобил обратна камера 2 ВО 1 Бесплатен ПревозотSpecificatio ns : Обратна камераВисока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PALЕфективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција520 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојацрнаВодоотпорен : IP69 KВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.5 мАвтомобил следи спецификации : големина на Екран : 4.3 инчен2канален видео внесување : V1 / V2(Автоматско префрлување)Видео Фреквенција : PAL / NTSC Резолуција : 800*480 Aspect Ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 VПроизвод големина : 122 MM * 77 MM * 9 MMРаботна температура : 20~+80Забелешки : ве молиме да се Поврзете на Rearview камерата е моќ кабел со Обратен камера, и да се поврзете камерата е во видео кабел со LCD екран жолт кабел(Видео V1),тогаш LCD екран ќе се покаже на Камерата за видео кога ќе се Наназад, и престанете да ја пуштате филм.Екранот црн екран на нема сигналНашата камера е higly ВодоотпоренНашата камера е оригинален камерата,многу е лесно да се инсталираКабли accessaries за ИнсталацијаМногу јасна слика во вашиот монитор по инсталацијаНие ќе ги направиме сите тестирање пред да брод од вашата целПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатство1...

BigBigRoad за toyota Vellfire кола на син екран на предното огледало, DVR + камера за задно виждане, видео рекордер един dashcam паркинг монитор

BGN 102.00 114.14

Big Big Road за тојота Vellfire Автомобил Син Екран пред огледало DVR + rear view camera видео рекордер dashcam паркинг следи Главните Карактеристики : 1 , 5инчен IPS Голема Екранот5 инчен IPS екран обезбедува инстант видео репродукција...

Людмила автомобили интелигентна паркинг следи камера за BMW X5 E53 E70 / X6 E71 / резервна камера за обратно виждане / Камера за обратно виждане / HD CCD

BGN 64.00 95.74

Автомобил Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераLyudmila SONY CCD Квалитет Чип + HD Ноќ Визија + ВодаДоказ + Широк АголЗа БМВ Х5 E53 1999~2006За БМВ Х5 E70 2006~2013За BMW X6 E71 2008~2014За BMW X6 M 2009~2014Rear View Camera со Intelligentized Динамичен Водство ТраекторијатаРазлични прикажување на слика со Висока дефиниција на слика и видео .Камерата Песна Принцип : Вграденна жиро сензор Автоуреди со покажувач на телото насока, се Генерираат динамички песна на сликата мапата.Посебни Информации : Постојат многу автомобилската фабрика во целиот свет , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

За Toyota Previa XR50 / камера за обратно виждане на автомобила / реверсивная парковочная помещение / HD CCD Night Vision + водоустойчив резерв парковочная камера

BGN 32.00 44.66

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Тојота Previa XR50Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Тојота Previa XR50Како да се инсталира : 1...

Колата обратно виждане резерв безжична камера за KIA Rio K2 UB Pride седан 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017

BGN 16.00 19.98

Сите наши објекти се со мало поле и сите neccessary додатоци.Ние сме производството во фабрика во шенжен, специјално производство со висока дефиниција добар квалитет автомобил додатоци...

BigBigRoad за 2017 Audi A3 седан Q5 Q7 авто wifi DVR видеорекордер скрита инсталация Novatek 96655 dash cam черна кутия

BGN 114.00 127.14

Big Big Road За 2016 2017 Ауди А3 Седан П5 Q7 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер скриени инсталација Novatek 96655 цртичка cam црна кутија Производ Детали Моќен IC : Novatek 96655 Novatek 96655 да се осигурате дека сте Јамка Снимањето, можете да го наместите видео како фрагмент 1 минута / 3 минути / 5minutes...

DIYKIT 12 vdc безжична за обратно виждане, комплект за резервно копиране водоустойчив CCD камера комплект система с 7 сензорен монитор за Коня ремарке кемпер

BGN 135.00 143.95

Безжична 7 инчен TFT LCD Автомобил СледењеIR Ноќ Визија Rear View Camera Паркинг Систем " 2 CH Видео Влез2.4 GHz Пренос & Приемник7" Ултратенок следи со допир на копчеВодоотпорна IR ноќ визија CCD камераДва влезови се двете видео влезови, еден за обратен камера, а на други за други видео опрема влезови, како што се DVD видео текст...

Novatek 4.3 TFT Full HD 1080P Car Blue огледало за обратно виждане Камера Dvr цифров видео рекордер с две камери Auto Dash Camara

BGN 95.00 100.78

Novatek 4.3" TFT Full HD 1080 P Автомобил Сина Rearview Огледало Камера Dvr Дигитален Видео Рекордер Со Две Камери Авто Цртичка CamaraВистински 1080 P FULL HD резолуција· 170 степен На+ одделение висока резолуција широк агол(Пред Лен)· 120 степен На+ одделение висока резолуција широк агол(Задна Лен)· Професионални водоотпорен Задните Лен· AVво текст,Поддршка двојна леќа конфигурација· Highend Full HD Шест Чаши Стакло Со· Напредно H...

Laijie на резервната камера за Hyundai i30cw (РР) / i40 комби / RCA или AUX за безжична HD CCD за нощно виждане на автомобила камера за задно виждане PAL NTSC

BGN 46.00 61.79

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Hyundai i40 Вагон 2011~2016 годинаГо замени табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила Објектив За Автомобил DVD (РКА)За Автомобил Монитор (РКА)За Автомобил GPS (ПОМОШЕН)Надворешните набљудувачи (РКА) треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберетеИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

BigBigRoad за FIAT Bravo 500 Palio Punto fullback ottimo Linea sedici Freemont Car Dash Cam Wifi Dual DVR Камера Car Black Box

BGN 135.00 153.41

Big Big Road За ФИАТ Браво 500 Palio Punto fullback ottimo Linea sedici Freemont Автомобил Цртичка Cam Wifi DVR Двојно Камера Автомобил Црна Кутија Забелешка : важно !!!!! Ве молиме прочитајте го пред да го нарачате.Ако тоа не е погодна за вашиот автомобил, ве молиме да ми кажете,јас ќе ви препорача соодветна Автомобил DVR за вас ...

BigBigRoad за BYD f0 f3 f6 s6 l3 g3 автомобилен видеорекордер син екран, огледалото за обратно виждане видеорекордер предна камера за кола двойна камера черна кутия

BGN 99.00 110.74

Big Big Road За BYD f0 f3 f6 s6 l3 g3 Автомобил DVR Син Екран Rearview Огледало Видео Рекордер пред камера Автомобил Двојна Камери Црна Кутија Главните Карактеристики : 1 , 5инчен IPS Голема Екранот5 инчен IPS екран обезбедува инстант видео репродукција...

LEEWA HD камера за обратно виждане на автомобила за Hawtai Bolgheri за Hyundai Santa Fe Classic SM резерв парковочная камера CA4179

BGN 18.00 21.12

Општи Информации Компатибилност За Hawtai BolgheriЗа Hyundai Santa Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа Со LED Светло БЕЗ Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68