• Ново
За Мазда 3 2011 2012 2013 M3 Axela MK2 автомобил 12V автомобилна камера автомобилна камера за обратно виждане, паркинг нощ с 4 led лампи

За Мазда 3 2011 2012 2013 M3 Axela MK2 автомобил 12V автомобилна камера автомобилна камера за обратно виждане, паркинг нощ с 4 led лампи

BGN 18.00
BGN 21.15
-15 %
В магазина

Брой продукти


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Mazda 3 2011 2012 2013 М3 Axela MK2 Hatchback
Опис :
Карактеристики :
Користење на увезената чип, high-definition слика боја, повеќе живописни.безбеден паркинг.
Вграден-во обратна заповед, пречка растојание е јасно на прв поглед.
Дигитални фотографски чип обработка, ноќно ефект е очигледна.
Мулти-слој водоотпорен дизајн, навистина голем притисок за перење и впива водоотпорен.
Инсталиран на задниот дел на справи и табличка светилка.
Поврзување на видео кабел за да автомобил монитор, поврзете моќ кабел за да авто опашка светилка за напојување. Кога наназад, обратен автоматски мониторинг систем започна да функционира, јасно може да се види статусот зад автомобилот.
Спецификација :
Тип Rearview Камера Материјал Пластични Количество 1pcs Објект Боја Како што е прикажано на Сликата CCD Сензор ТВ Систем NTSC/PAL 768 Резолуција(H)×494(V) Пиксели, Хоризонтална Резолуција 480 TVL LED Кол 4 Водоотпорен Класа IP67 Автоматски Баланс на Белата боја Да Автоматско Осветлување Надомест Yes S/N Сооднос ≥48d B Оперативен Моќ DC 12 V ± 20% Оперативни Температура -20°C~ 75°C, RH95% Макс Складирање Температура -30°C ~ 75°C, RH95% Макс Видео Кабел Должина 6m / 19.7 ft Моќ Кабел Должина 1.2 m / 3.9 ft Нето Тежина 0.3 kg / 5.3 оз
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Подробности

Кабел или безжична връзка:
Тел
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
Материал На Черупката:
Пластмаса
Екскурзовод На Линия:
ДА
търговска марка:
канмазон
Тип На Сигнала На Алармата:
Спомагателно Оборудване, Камери Кораб Резервни
Дължина видеокабеля:
6M
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
кодекс брой:
122391
Функция:
камера за задно виждане
Марка На Автомобила:
Камера За Обратно Виждане И Система За Помощ При Паркиране
Работно напрежение:
Камера за обратно виждане 12V
сензор магьосник:
резервна камера
Автомобил, Подходящ:
За Мазда 3 2011 2012 2013 M3 Axela MK2 хетчбек

Те също купуват с този продукт

LED Color широкоъгълен водоустойчив HD обектив CCD камера за задно виждане задна камера за задно виждане за универсална камера за нощно виждане

BGN 30.38

LED Боја 170° Широк Агол Водоотпорен HD Леќа Обратен CCD Камера обратна rearview камера за Универзална ноќ визија камераГлавни карактеристики : 1, Универзална Rearview Копија Камера2, 170 Степен широк агол на гледање3, Умре фрлија Метал домување4, Мал и компактен дизајн5, Комплетно водоотпорен домување6, Метал антикражба заградата7, Едноставна инсталација за монтери8, слаба светлина чувствителност за 0.5 Лукс9, Обратна слика10, Боја : Црна11, Бара 12 V DC напојувањеТехнички Спецификации : 1, ТВ Системи : NTSC / PAL2, Слика Сензори : Боја CMOS3, Вкупно Пиксели : 688 * 4884, Резолуција : 480 TV Линии5, Леќи : 2.8 mm6, Видео Излез : 1.0 vpp композитен видео во 75ohm7, Напојување : DC 9 V15 V8, Оперативни Температури (Сте...

Гореща продажба на камера за задно виждане на автомобила обратна паркинг резерв HD камера водоустойчива IP67 за Mercedes Benz Vito Viano B-Class MPV

BGN 18.00 20.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од високо квалитетни и издржливи материјали со Висока дефиниција и широк гледање агли Поддршка боја CMOS слика и NTSC ТВ систем Водоотпорен, антишок, антитоплина, антивлажна Кога автомобил го грбот нагоре ,сликата ќе се прикаже во реално време backup на сликите автоматскиАпликации : Мерцедес Бенц Viano (2004 денес) / Вито (2004денес) / B Класа MPVСпецификации : Image Sensor : Боја CMOS Резолуција : 420 TV lines IP водоотпорен одделение : IP67 ТВ Систем : NTSC Ефективни Пиксели : 648 x 488 Агол Леќа (Сте) : 170 степени S / N Сооднос : Подобро од 48 d B Минимална осветлување : 0.04 Лукс / Ф1.2 Оперативни температура : 20 C до 60 C Извор на Енергија : DC 12 V Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Rear View Camera 1 x Видео Кабел 1 x Моќ Кабел

Laijie безжична камера за Leon SEAT Ibiza Cordoba Alhambra Altea Exeo Toledo / HD Night Vision Auto камера за обратно виждане / NTSC PAL

BGN 47.00 62.02

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор За SEAT Ibiza / Леон / Кордоба / Alhambra / Altea / Exeo / Толедо ( Само погодни за одредени верзии на модели на АВТОМОБИЛИ ) Набавка белешки : камерата default NTSC стандард, ако треба PAL систем, ве молиме оставете поракаГо замени табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца Ако вашиот табличка светла се исти како оние подолу, ве молиме ги споделите со насСет 1 : За Автомобил DVD (РКА)Сет 2 : За Автомобил Монитор (РКА)Сет 3 : ПОМОШЕН СетИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

DC 12V Auto Parktronic EU-Car License Plate Frame камера за задно виждане HD Night Vision Reverse камера за задно виждане с 4 IR led

BGN 28.00 37.79

DC 12 V Авто Parktronic ЕУ Автомобил Табличка Рамка Rear View Camera HD Ноќ Визија Обратна Rear View Camera со 4 ИНФРАЦРВЕНАТА СветлинаСпецификации : Карактеристики : Боја rear view camera со ЕУ табличка носителот Вертикална положба се прилагодува со spacer линии и огледало функција Го поддржува автоматски баланс на белата боја и осветлување надомест Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи абразија иСлика Сензор : 1 / 3 " Color CMOSЕфективни Пиксели : PAL 512(H) X582(V), NTSC 512(H) X492(V)Хоризонтална Резолуција : 420 TVLМинимална Осветлување : 0.1 ЛуксЛеќа Агол : 170 степенСинхронизација : Внатрешни синхронизацијаЈачина на бучава сооднос : >48dbСигнал Систем : PAL / NTSCЕлектронски Shutter : АвтоматскиВидео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 OhmНапојување : DC 12 VТековната Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR наОперативен Температура : 20~+60, RH95% MaxТемпература на чување : 30~ +80, RH95% MaxПакет Тежина : 495 G / 17.46 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 560*150*50 ММ / 22.05*5.91*1.97 ИнчиМало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1 x Автомобил Rear View Camera1 x Видео Кабел1 x Моќ Кабел1 x Упатство

Людмила безжична камера за Volkswagen VW Phaeton 2002~2009 автомобилна камера за обратно виждане / HD CCD Night Vision / резервна камера за задно виждане

BGN 46.00 59.42

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Phaeton 2002~2009Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

за Toyota Yaris 2004~2014 CCD автомобили резерв парковочная камера интелигентна песни динамично насочване на камерата за обратно виждане

BGN 68.00 89.92

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера за Toyota Yaris 2004~2014 NTSC / РКА / HD CCD 3089 ЧИП Интелигентни Поддршка Песни АголИзградена Во Gyroscope Сензор ! Answer : ___________________________ Note : автомобил име што споменавме е само за референца...

Yeshibation безжична резерв парковочная камера за Mitsubishi Outlander Sport HD CCD Night Vision 170 широка камера за обратно виждане

BGN 46.00 60.02

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Мицубиши ASX 2010~2015За Мицубиши RVR 2010~2015За Мицубиши Outlander Sport 2010~2015Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

за Skoda Rapid Hatchback Liftback 2013~2015 CCD автомобили резерв парковочная камера интелигентна песни динамично насочване на камерата за обратно виждане

BGN 68.00 89.92

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера За "Шкода" Брза Hatchback / Liftback 2013~2015 NTSC / РКА / HD CCD 3089 ЧИП Интелигентни Поддршка Песни АголИзградена Во Gyroscope Сензор ! Answer : ___________________________ Note : автомобил име што споменавме е само за референца...

Безжична универсална водоустойчива камера за задно виждане с 4 led задни камери за обратно виждане RCA Night Vision Parking Assistance Camera

BGN 12.00 14.72

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Безжична камера rearviewСо KUNFINEКарактеристики и спецификации : Предности:• Лесно да го инсталирате• Висока дефиниција• Универзална AV приклучок кој се поврзува со автомобил екран или GPS• Ноќ визија• Широк агол обратно паркинг камера• Вклучуваат голема квалитетни LED светла• Шокдоказ• Водоотпорен• Копија паркинг камера• 1 година гаранцијаСпецификација : • ТВ систем : NTSC / PAL• Ефективни пиксели : 658 x 462 пиксели / 628 x 586 пиксели• Уреди со покажувач област : 5.961 x 4.276 mm• Хоризонтална резолуција : 420 TVL• Shutter speed : 1 / 6020us• Минимум осветлување : 0.1 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 лукс со LED)• Леќа агол : 170°• Водоотпорен : IP67IP68• Видео излез : 1.

Hot-sale Universal Car Back Rear View HD Parking Camera Auto Parking CCD Reverse Camera Backup Camera Low Consumption Built

BGN 102.35

Rearview Копија Паркинг Обратна Им Помогне На Камера Компактен Тенок Стил Табличка Планината CamГи Содржи Сите Потребни Кабли И Жици Морски Одделение Водоотпорен ИзградбаРастојание Скала Линија Се Прикаже : За Паркинг, Наназад, Длабочина Перцепција Ноќно ОсветлувањеIRLED Светла за Осветлување Боја Слика Излез Авто Слика на ВредностаСпецификации : 10 LED Светло Ноќ Визија Камера : Слика сензор : Боја 1 / 3" CCD СензорПоддржува NTSC или PAL Видео Систем,Резолуција : 712(H)¡486(V) ПикселиХоризонтална резолуција : 480 TVLАвтоматски Баланс На Белата БојаАвтоматско осветлување надоместМинимална осветлување 0.2 лукс самоРКА видео излез Vpp / 75 OhmРаботат на 12 V DC / ca...

На задната камера за Mercedes Benz S400 S450 S500 S550 S600-автомобили парковочная помещение / високо качество / HD CCD + водоустойчив + широк зрителен ъгъл

BGN 34.00 47.58

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа MB Мерцедес Бенц S Класа W221Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Мерцедес Бенц S W221 S300 S350 S400 ( Не сите Верзии имаат оваа Обратна Дупка )За Мерцедес Бенц S W221 S450 S500 S600 ( Не сите Верзии имаат оваа Обратна Дупка )За Мерцедес Бенц S W221 S63 S65 AMG ( Не сите Верзии имаат оваа Обратна Дупка )За Мерцедес Бенц S W221 S320 S420 CDI ( Не сите Верзии имаат оваа Обратна Дупка )Како да се инсталира : 1...

Подходяща за монтаж резервна камера на mercedes-benz в автомобил видеоинтерфейс с инструкции за паркиране

BGN 278.00 308.80

Автомобил Видео Интерфејс За МерцедесОва видео интерфејс работи за 20092014 Мерцедес Comand Онлајн NTG4.5 Аудио 50 APS или Аудио 20 A / B / C / E / GL / ML / SLS / SL / GLK / CLS / GLA / SLK класа*Тоа е еден начин пред приказ на камерата сигнал на текст за да додавате надворешни пред камера додаток.*Тоа е еден начин rear view camera сигнал на текст за да додавате надворешни обратна камера додаток.*Со активно паркинг упатства систем,се движат од воланот.*Со ОЕМ радар сензори за детекција покажува на екранот.*Автоматско префрлање на тркалатавидете камера текст на ангажирање на обратна опрема.*ШВ НАТОПИ switcher поставување за да изберете резолуција 800 X480 или 480x234*Компатибилен фабриката следи и 7.2 инчен и 5.8 инчен екран.*Со 4pins круг LVDS конектори излез на оригиналната екран.*ОЕМ моќ кабел plug and play инсталација,не треба да се намали некој од оригиналот на жици.Ние сме во потрага за промет на големо трговија на мало програмерите за соработка,нашата предност е да се обезбеди силна техничка поддршка и најдобра услуга,ако сакате да знаете повеќе детали на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас сега !Нашите УслугиГаранција1...

Liislee Car Rear Camera For Derways Aurora 2011~2012 / задна парковочная помещение / HD CCD RCA NTST PAL / лампа за осветление регистрационен номер OEM

BGN 28.00 39.04

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка КамераЗа Derways Аурора 2011~2012За Микро Rexton 2006~2012Табличка Светилка Големина За РеференцаПовеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

BigBigRoad за BMW X1 F48 / X3 F25 F10 F30 Car wifi DVR за Видео Рекордер Novatek 96655 Car black box dash cam Camera

BGN 112.00 124.24

Big Big Road За BMW X1 2016 Година / X3 F25 Автомобил wifi DVR Возење Видео Рекордер скриени Инсталација Novatek 96655 Автомобил црна кутија цртичка cam Забелешка : важно !!!!! одговара за BMW seires (како на сликата) ве Молиме да ја прочитате пред да нарачате.тоа не е погодна за вашиот автомобил или не., ве молиме да ми кажете,јас ќе ви препорача соодветна Автомобил DVR за вас .ви благодариме...

BigBigRoad за Kia K2 Rio седан и хечбек, ceed е 2013 Hyundai Accent Solaris Verna 2014 I30 за задно виждане за кола обратно на резервно помещение

BGN 32.00 37.25

За Kia К2 Рио Седан Hatchback Ceed 2013 Hyundai Акцент Solaris Verna 2014 I30 да се избегне грешка и disptue.pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да нарачате...

1280 * 720 пиксела 1000TV линия на 170 градуса за Jeep Compass Cherokee, Wrangler Patriot Grand Cherokee Car Rearview Reverse Back Camera

BGN 43.00 59.20

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

JIAYITIAN камера за задно виждане за Skoda Rapid Spaceback NH1 2013~2018/резерв парковочная помещение / нощно виждане/ камера регистрационен номер

BGN 42.69

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Liislee Car Parking Camera / Reverse Camera For Mitsubishi Montero Sport / камера за обратно виждане / лампа регистрационен номер OEM

BGN 28.00 39.09

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка КамераЗа Мицубиши Montero Спорт 2008~2015За Мицубиши Nativa 2008~2015За Мицубиши Предизвикувач 2008~2015Табличка Светилка Големина За РеференцаПовеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Liislee автомобилна камера за обратно виждане, за да Roewe 350 / 350 MG 2010~ / задна камера / HD CCD RCA NTST PAL / лампа регистрационен номер OEM

BGN 29.00 40.00

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка КамераЗа Roewe 350 / 350 MG 2010~2016 година​Повеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Plug and play incar camera video multimedia interface for mercedes glk 350 year 2014 with parking guidelines

BGN 290.00 308.80

Возила Медиумите Видео Интерфејс За Мерцедес NTG4.5 СистемОва видео интерфејс работи за 20112014 Мерцедес Comand Онлајн NTG4.5 Аудио 50 APS или Аудио 20 A / B / C / E / GL / ML / SLS / SL / GLK / CLS / GLA / SLK класа*Тоа е еден начин пред приказ на камерата сигнал на текст за да додавате надворешни пред камера додаток.*Тоа е еден начин rear view camera сигнал на текст за да додавате надворешни обратна камера додаток.*Со активно паркинг упатства систем,се движат од воланот.*Со ОЕМ радар сензори за детекција покажува на екранот.*Автоматско префрлање на тркалатавидете камера текст на ангажирање на обратна опрема.*ШВ НАТОПИ switcher поставување за да изберете резолуција 800 X480 или 480x234*Компатибилен фабриката следи и 7.2 инчен и 5.8 инчен екран.*Со 4pins круг LVDS конектори излез на оригиналната екран.*ОЕМ моќ кабел plug and play инсталација,не треба да се намали некој од оригиналот на жици.Ние сме во потрага за промет на големо трговија на мало програмерите за соработка,нашата предност е да се обезбеди силна техничка поддршка и најдобра услуга,ако сакате да знаете повеќе детали на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас сега !Нашите УслугиГаранција1...

За Киа K5 2015 2017 Тел CCD Night Vision водоустойчив паркинг камера за задно виждане резервната камера за задно виждане с led

BGN 18.00 21.15

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Kia K5 2015 2016 2017Опис : Карактеристики : Користење на увезената чип, highdefinition слика боја, повеќе живописни.безбеден паркинг.Вграденво обратна заповед, пречка растојание е јасно на прв поглед.Дигитални фотографски чип обработка, ноќно ефект е очигледна.Мултислој водоотпорен дизајн, навистина голем притисок за перење и впива водоотпорен.Инсталиран на задниот дел на справи и табличка светилка.Поврзување на видео кабел за да автомобил монитор, поврзете моќ кабел за да авто опашка светилка за напојување...

Людмила безжична камера за Volvo XC90 XC 90 от 2002~2014 автомобилна камера за обратно виждане задна резервно помещение / HD CCD автомобили парковочная камера

BGN 45.00 59.42

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Volvo XC90 2002~2014Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

Универсална Мини Задната Камера За Обратно Виждане На Автомобила Паркинг Обратната Широк Вариант На Нощен Версия На Камерата Автоматична Паркинг Резервна Камера

BGN 19.15

"Нови 2017 Универзална Мини Задните HD Назад Видите Автомобил Камера Паркинг CCD Обратна Широк Верзија Ноќ Верзија 120 степени Агол на Камерата Автоматски Паркинг за Сите Автомобили Копија Камера Водоотпорен* Водоотпорен,Ноќта Верзија* Широк Агол за Паркинг, Избегнете опасност* Универзални за Повеќето Автомобили, Мали Дизајн* Лесно Да Се Инсталира, Јасна Слика* Ниска Потрошувачка на Енергија, Погоден за Повеќето Enviromental СостојбаАвтомобил Rover Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera 120 Степен Задниприказ на Backup и Паркинг Камера Универзална Водоотпорен 1 / 4 Боја CCD Слики Чип Водоотпорен Камион Автомобил Rear View Camera (Црна)Пакет Се Вклучени : 1 x Автомобил Rear View Camera1 x Кабел за Напојување1 x Видео Кабел1 x англиски јазик Прирачник за КорисникотКарактеристики : 1.Слика сензор£º70702...

HD 1280*720 пиксела 1000TV линия за Jeep Compass Cherokee, Wrangler Patriot Grand Cheroke car rearview back reverse parking camera

BGN 44.00 62.40

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

LiisLee Car CCD Night View Vsion задната камера за Volkswagen VW Tiguan MK1 2007~2017 back up Reverse CAM

BGN 38.00 47.86

Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan MK1 2007~2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan MK1 2007~2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan MK1 2007~2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan MK1 2007~2017 Обратно Паркинг Единица CAMИнсталација : Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan MK1 2007~2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAM

Людмила реле храна за Toyota RAV4 / Vanguard не е резервна гума на врата / камера за обратно виждане на автомобила / HD CCD резервната камера за задно виждане

BGN 40.00 50.78

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Toyota RAV4 / Претходница БЕЗ Резервно Тркало На ВратаПовеќе Јасна Слика За Различни АглиЗА Toyota RAV4 / Претходница БЕЗ Резервно Тркало На ВратаОпис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

На 170 градуса цветно нощно виждане водоустойчив универсална камера за задно виждане на автомобила обратна резервната камера за задно виждане

BGN 20.64

170 степен Боја Визија Ноќ Водоотпорен Универзален Автомобил Задните Видите Обратна Копија КамераГлавни карактеристики : 1...

DC 12V Auto Parktronic EU-Car License Plate Frame камера за задно виждане HD Night Vision Reverse камера за задно виждане с 4 IR led

BGN 29.00 39.63

DC 12 V Авто Parktronic ЕУ Автомобил Табличка Рамка Rear View Camera HD Ноќ Визија Обратна Rear View Camera со 4 ИНФРАЦРВЕНАТА СветлинаСпецификации : Карактеристики : Боја rear view camera со ЕУ табличка носителот Вертикална положба се прилагодува со spacer линии и огледало функција Го поддржува автоматски баланс на белата боја и осветлување надомест Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи абразија иСлика Сензор : 1 / 3 " Color CMOSЕфективни Пиксели : PAL 512(H) X582(V), NTSC 512(H) X492(V)Хоризонтална Резолуција : 420 TVLМинимална Осветлување : 0.1 ЛуксЛеќа Агол : 170 степенСинхронизација : Внатрешни синхронизацијаЈачина на бучава сооднос : >48dbСигнал Систем : PAL / NTSCЕлектронски Shutter : АвтоматскиВидео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 OhmНапојување : DC 12 VТековната Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR наОперативен Температура : 20~+60, RH95% MaxТемпература на чување : 30~ +80, RH95% MaxПакет Тежина : 495 G / 17.46 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 560*150*50 ММ / 22.05*5.91*1.97 ИнчиМало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1 x Автомобил Rear View Camera1 x Видео Кабел1 x Моќ Кабел1 x Упатство

Безплатна доставка автомобилна камера за обратно виждане за FORD MONDEO / FIESTA / FOCUS HATCHBACK/S-Max/KUGA Auto Reversing Parking Camera

BGN 17.00 27.18

Бесплатен Превозот Автомобил rear view camera за ФОРДMONDEO / FIESTA / ФОКУСОТ HATCHBACK / SMax / KUGA Авто НаназадПаркинг КамераВисока дефиниција Задна камера автомобил Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PAL(Според вашата земја, Ако имате посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас)Ефективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција520 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојаСребро.Водоотпорен : IP68IP69kВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.3 mМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од целна вас.Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитетПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатствоКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...