• Ново
Hot-sale Universal Car Back Rear View HD Parking Camera Auto Parking CCD Reverse Camera Backup Camera Low Consumption Built

Hot-sale Universal Car Back Rear View HD Parking Camera Auto Parking CCD Reverse Camera Backup Camera Low Consumption Built

BGN 102.35
В магазина

Брой продукти


Rearview Копија Паркинг Обратна Им Помогне На Камера - Компактен Тенок Стил Табличка Планината Cam
Ги Содржи Сите Потребни Кабли И Жици - Морски Одделение Водоотпорен Изградба
Растојание Скала Линија Се Прикаже : За Паркинг, Наназад, Длабочина Перцепција - Ноќно Осветлување
IR-LED Светла за Осветлување - Боја Слика Излез - Авто Слика на Вредноста
Спецификации :
10 LED Светло Ноќ Визија Камера :
Слика сензор : Боја 1/3" CCD Сензор
Поддржува NTSC или PAL Видео Систем,
Резолуција : 712(H)¡486(V) Пиксели
Хоризонтална резолуција : 480 TVL
Автоматски Баланс На Белата Боја
Автоматско осветлување надомест
Минимална осветлување 0.2 лукс само
РКА видео излез Vpp/75 Ohm
Работат на 12 V DC / ca. 200m A
Оперативен Температура : -20¡ãC~ 60¡ãC, RH95% Max
Температура на чување : -30¡ãC ~ 60¡ãC, RH95% Max
Видео кабел должина : 5m
Напојување кабел должина : 1.5 м
Дупчење Додатоци(Бесплатен Дар)
Пакет се вклучени :
1 x Автомобил Задните Видите LED Светло Ноќ Визија Камера
1 x 5 M Видео Кабел.
1 x Моќ Кабел
1 x Дупчење Додатоци

Подробности

Кабел или безжична връзка:
Тел
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
Екскурзовод На Линия:
ДА
Материал На Черупката:
Пластмаса
търговска марка:
Эйнкар
Тип На Сигнала На Алармата:
Аксесоари
Дължина видеокабеля:
6M
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Името На Цвета:
Черен
Напрежение:
DC 12V
специални характеристики:
Нощен версия, водоустойчив
Вид На Продукта:
Място На Колата Отзад, Паркуя Резервно Помещение

Те също купуват с този продукт

BigBigRoad за BMW X1 F48 / X3 F25 F10 F30 Car wifi DVR за Видео Рекордер Novatek 96655 Car black box dash cam Camera

BGN 112.00 124.24

Big Big Road За BMW X1 2016 Година / X3 F25 Автомобил wifi DVR Возење Видео Рекордер скриени Инсталација Novatek 96655 Автомобил црна кутија цртичка cam Забелешка : важно !!!!! одговара за BMW seires (како на сликата) ве Молиме да ја прочитате пред да нарачате.тоа не е погодна за вашиот автомобил или не., ве молиме да ми кажете,јас ќе ви препорача соодветна Автомобил DVR за вас .ви благодариме...

На 170 градуса цветно нощно виждане водоустойчив универсална камера за задно виждане на автомобила обратна резервната камера за задно виждане

BGN 20.64

170 степен Боја Визија Ноќ Водоотпорен Универзален Автомобил Задните Видите Обратна Копија КамераГлавни карактеристики : 1...

JIAYITIAN камера за задно виждане за Skoda Rapid Spaceback NH1 2013~2018/резерв парковочная помещение / нощно виждане/ камера регистрационен номер

BGN 42.69

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Yeshibation безжична резерв парковочная камера за Mitsubishi Outlander Sport HD CCD Night Vision 170 широка камера за обратно виждане

BGN 46.00 60.02

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Мицубиши ASX 2010~2015За Мицубиши RVR 2010~2015За Мицубиши Outlander Sport 2010~2015Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

Людмила безжична камера за Volvo XC90 XC 90 от 2002~2014 автомобилна камера за обратно виждане задна резервно помещение / HD CCD автомобили парковочная камера

BGN 45.00 59.42

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Volvo XC90 2002~2014Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

LiandLee дръжка на багажника на кола за задно виждане реверсивная парковочная камера за Porsche Cayenne 92A 2010~2017

BGN 63.00 70.40

Liand Lee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За porsche Cayenne 92 A 2010~2017HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол ЛеќаЗаменете Trunk се Справи со Switch | Со Паркинг Референца Линии | РКА КонекторОдговара : За porsche Cayenne 92 A 2010~2017Liand Lee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За porsche Cayenne 92 A 2010~2017Посебна Напомена : 1...

Liislee Car Rear Camera For Derways Aurora 2011~2012 / задна парковочная помещение / HD CCD RCA NTST PAL / лампа за осветление регистрационен номер OEM

BGN 28.00 39.04

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка КамераЗа Derways Аурора 2011~2012За Микро Rexton 2006~2012Табличка Светилка Големина За РеференцаПовеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

LiisLee Car CCD Night View Vsion задната камера за Volkswagen VW Tiguan MK1 2007~2017 back up Reverse CAM

BGN 38.00 47.86

Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan MK1 2007~2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan MK1 2007~2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan MK1 2007~2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan MK1 2007~2017 Обратно Паркинг Единица CAMИнсталација : Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan MK1 2007~2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAM

HD 1280*720 пиксела 1000TV линия за Jeep Compass Cherokee, Wrangler Patriot Grand Cheroke car rearview back reverse parking camera

BGN 44.00 62.40

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

BigBigRoad за Kia K2 Rio седан и хечбек, ceed е 2013 Hyundai Accent Solaris Verna 2014 I30 за задно виждане за кола обратно на резервно помещение

BGN 32.00 37.25

За Kia К2 Рио Седан Hatchback Ceed 2013 Hyundai Акцент Solaris Verna 2014 I30 да се избегне грешка и disptue.pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да нарачате...

DC 12V Auto Parktronic EU-Car License Plate Frame камера за задно виждане HD Night Vision Reverse камера за задно виждане с 4 IR led

BGN 28.00 37.79

DC 12 V Авто Parktronic ЕУ Автомобил Табличка Рамка Rear View Camera HD Ноќ Визија Обратна Rear View Camera со 4 ИНФРАЦРВЕНАТА СветлинаСпецификации : Карактеристики : Боја rear view camera со ЕУ табличка носителот Вертикална положба се прилагодува со spacer линии и огледало функција Го поддржува автоматски баланс на белата боја и осветлување надомест Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи абразија иСлика Сензор : 1 / 3 " Color CMOSЕфективни Пиксели : PAL 512(H) X582(V), NTSC 512(H) X492(V)Хоризонтална Резолуција : 420 TVLМинимална Осветлување : 0.1 ЛуксЛеќа Агол : 170 степенСинхронизација : Внатрешни синхронизацијаЈачина на бучава сооднос : >48dbСигнал Систем : PAL / NTSCЕлектронски Shutter : АвтоматскиВидео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 OhmНапојување : DC 12 VТековната Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR наОперативен Температура : 20~+60, RH95% MaxТемпература на чување : 30~ +80, RH95% MaxПакет Тежина : 495 G / 17.46 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 560*150*50 ММ / 22.05*5.91*1.97 ИнчиМало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1 x Автомобил Rear View Camera1 x Видео Кабел1 x Моќ Кабел1 x Упатство

Liislee резервно помещение за Шевролет Chevrolet Tracker / GEO Tracker 2013~2015-Parking Camera / NTST PAL / License Plate OEM Light

BGN 28.00 39.17

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка КамераЗа Chevy Chevrolet Tracker / ГЕО Tracker 2013~2015Табличка Светилка Големина За РеференцаПовеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Людмила безжична камера за Volkswagen VW Phaeton 2002~2009 автомобилна камера за обратно виждане / HD CCD Night Vision / резервна камера за задно виждане

BGN 46.00 59.42

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Phaeton 2002~2009Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

FEELDO Car HD CCD камера за обратно виждане с 4-led подсветка за BYD F6 Parking Backup Camera Kit FD-5447

BGN 17.00 19.55

Општи Информации Компатибилност За BYD F6 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CCD Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло ДА Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

LED Color широкоъгълен водоустойчив HD обектив CCD камера за задно виждане задна камера за задно виждане за универсална камера за нощно виждане

BGN 30.38

LED Боја 170° Широк Агол Водоотпорен HD Леќа Обратен CCD Камера обратна rearview камера за Универзална ноќ визија камераГлавни карактеристики : 1, Универзална Rearview Копија Камера2, 170 Степен широк агол на гледање3, Умре фрлија Метал домување4, Мал и компактен дизајн5, Комплетно водоотпорен домување6, Метал антикражба заградата7, Едноставна инсталација за монтери8, слаба светлина чувствителност за 0.5 Лукс9, Обратна слика10, Боја : Црна11, Бара 12 V DC напојувањеТехнички Спецификации : 1, ТВ Системи : NTSC / PAL2, Слика Сензори : Боја CMOS3, Вкупно Пиксели : 688 * 4884, Резолуција : 480 TV Линии5, Леќи : 2.8 mm6, Видео Излез : 1.0 vpp композитен видео во 75ohm7, Напојување : DC 9 V15 V8, Оперативни Температури (Сте...

Yeshibation безжична CCD обратна на резервно помещение за Mitsubishi Montero Sport 2008~2015 парковочная помещение осветление за регистрационен номер

BGN 47.00 61.47

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Мицубиши Montero Спорт 2008~2015Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...