• Ново
За Киа K5 2015 2017 Тел CCD Night Vision водоустойчив паркинг камера за задно виждане резервната камера за задно виждане с led

За Киа K5 2015 2017 Тел CCD Night Vision водоустойчив паркинг камера за задно виждане резервната камера за задно виждане с led

BGN 18.00
BGN 21.15
-15 %
В магазина

Брой продукти


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Kia K5 2015 2016 2017
Опис :
Карактеристики :
Користење на увезената чип, high-definition слика боја, повеќе живописни.безбеден паркинг.
Вграден-во обратна заповед, пречка растојание е јасно на прв поглед.
Дигитални фотографски чип обработка, ноќно ефект е очигледна.
Мулти-слој водоотпорен дизајн, навистина голем притисок за перење и впива водоотпорен.
Инсталиран на задниот дел на справи и табличка светилка.
Поврзување на видео кабел за да автомобил монитор, поврзете моќ кабел за да авто опашка светилка за напојување. Кога наназад, обратен автоматски мониторинг систем започна да функционира, јасно може да се види статусот зад автомобилот.
Спецификација :
Тип Rearview Камера Материјал Пластични Количество 1pcs Објект Боја Како што е прикажано на Сликата CCD Сензор ТВ Систем NTSC/PAL 768 Резолуција(H)×494(V) Пиксели, Хоризонтална Резолуција 480 TVL LED Кол 4 Водоотпорен Класа IP67 Автоматски Баланс на Белата боја Да Автоматско Осветлување Надомест Yes S/N Сооднос ≥48d B Оперативен Моќ DC 12 V ± 20% Оперативни Температура -20°C~ 75°C, RH95% Макс Складирање Температура -30°C ~ 75°C, RH95% Макс Видео Кабел Должина 6m / 19.7 ft Моќ Кабел Должина 1.2 m / 3.9 ft Нето Тежина 0.3 kg / 5.3 оз
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Подробности

Кабел или безжична връзка:
Тел
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
Материал На Черупката:
Пластмаса
Екскурзовод На Линия:
ДА
търговска марка:
канмазон
Тип На Сигнала На Алармата:
Спомагателно Оборудване, Камери Кораб Резервни
Дължина видеокабеля:
6M
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
кодекс брой:
122331
Функция:
камера за задно виждане
Марка На Автомобила:
Камера За Обратно Виждане И Система За Помощ При Паркиране
Работно напрежение:
Камера за обратно виждане 12V
сензор магьосник:
резервна камера
Автомобил, Подходящ:
За Киа K5 2015 2016 2017

Те също купуват с този продукт

BigBigRoad Car wifi DVR за Видео Рекордер Dash Cam Двухобъективные камера за Jaguar XJ XF 2005 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

BGN 121.00 134.77

Big Big Road Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Цртичка Cam Двојна Леќа Камери За Jaguar XJ XF 2005 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година Да се избегне грешка и спор ,pls бидете сигурни дека вашиот автомобил заградата треба како левата слика покажа...

Изглед отзад на колата PC1030 HD 420TVL IR за нощно виждане CMOS камера 170 градуса широкоъгълен водоустойчив автоматично обръщане на паркинг място

BGN 20.00 27.15

Автомобилот Задни Видите PC1030 HD 420 TVL IR Ноќ Визија CMOS Камера 170 Степен Широк Агол Водоотпорен Авто Обратен Паркинг КамераСпецификации : Карактеристики : 170 степен широк агол леќа...

горещо надувательство 18.5 mm Punch Universal 8 LED light Rear View & Front Camera Night Vision camera

BGN 14.35

Универзална 18.5 mm Удар Невидлива Инфрацрвена Ноќ Визија Rear View & Пред Камера 8 LED Паркинг Помош Авто Cam СистемОбјектот спецификите· Предмет Тип : Паркинг Помош· Жица или Безжично : Жица· Дисплеј : ЛЦД· Автомобил Производител : Акура,Aston Martin,Audi,Bentley,BMW,Buick,Bugatti,Cadillac,Chevrolet,Chrysler,Dodge,Ferrari,Ford,GMC,Honda,Hummer,Hyundai,Infiniti,Jaguar,Jeep,Kia,Lamborghini,Земја Rover,LexLincoln,LotMaserati,Maybach,Mazda,MercedesBenz,Mercury,Mini,Mitsubishi,Nissan,Pontiac,Porsche,Ram,RollsRoyce,Saab,Saturn,Scion,Shelby,Smart,Subaru,Suzuki,Tesla,Toyota,Volkswagen,Volvo,Opel,renault,peugeot,skoda,yamaha,citroen,Daewoo· Посебни Карактеристики : IR инфраред· Паркинг Помош Тип : Rear View Camera· Item Тежина : 0.2 kgОпис На Производот2016 година Нови Водоотпорен CCD Универзална HD Автомобил Задните видите Копија Обратно Паркинг Камера со 8 МО Инфраред светла ноќ визијаЗабелешка : ве Молиме оставете порака за да ги споделите со нас она што системот камера дали треба (NTSC или PAL)??? инаку, ние ќе испратиме NTSC систем камера во стандардниот!ПрегледОваа мини автомобил rear view camera се однесува на број на возила : автомобил, камион, RV, итн и тоа им помага за да се избегнат инциденти и да се осигурате дека вашата безбедност.Карактеристики· Анти магла стакло.· CCD слики сензор.· Поддржува NTSC / PAL видео систем.· Висок степен на ленти : IP66.· Висока дефиниција и 140170 степен широк агол на гледање.· Се применува за различни возила : автомобил, камион, RV, итн.· Лесно да се инсталира.· Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.· Помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.Спецификација· Боја : Црна / Chrome / Бела / Сребрена· Image Sensor : 1 / 4" CCD· ТВ систем : NTSC или PAL· Хоризонтална Резолуција : 420 TV lines· Пиксели : 656(H) * 492(V)· Sync...

Видеоинтерфейс 2015 за Mercedes-benz B-class (W246) с реверсивным вход камера и входа на предната камера

BGN 283.00 307.20

Возила Медиумите Видео Интерфејс За 2015 МерцедесОва видео интерфејс работи за 2015 Мерцедес Comand Онлајн NTG5.0 / NTG5.1 / Аудио 20 нови C / нова Б / E / новиот CLA / новиот CLS класа*Тоа е еден начин пред приказ на камерата сигнал на текст за да додавате надворешни пред камера додаток.*Тоа е еден начин rear view camera сигнал на текст за да додавате надворешни обратна камера додаток.*Со активно паркинг упатства систем,се движат од воланот.*Со ОЕМ радар сензори за детекција покажува на екранот.*Автоматско префрлање на тркалатавидете камера текст на ангажирање на обратна опрема.*ШВ НАТОПИ switcher поставување за да изберете резолуција 800 X480 или 960 X480.*Компатибилен фабриката следи и 7.4 инчен и 8.4 инчен екран.*Со 4pins круг LVDS конектори излез на оригиналната екран.*ОЕМ моќ кабел plug and play инсталација,не треба да се намали некој од оригиналот на жици.Ние сме во потрага за промет на големо трговија на мало програмерите за соработка,нашата предност е да се обезбеди силна техничка поддршка и најдобра услуга,ако сакате да знаете повеќе детали на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас сега !Нашите УслугиГаранција1...

Людмила безжична камера за Volkswagen VW Phaeton 2002~2009 автомобилна камера за обратно виждане / HD CCD Night Vision / резервна камера за задно виждане

BGN 46.00 59.42

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Phaeton 2002~2009Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

Anshilong Car Reverse камера за задно виждане за Hyundai ix25 2015, Kia New Carens

BGN 17.60

Купувачот ве Молиме забелешка : Пред да ја купите оваа камера, ве молиме да се измери вашиот автомобил Право табличка светла големина, за да се види дали е околу 9.cm x 3.5 cm x 3.2 cm Ние ви препорачуваме овој ОЕМ Камера за : Hyundai IX25 2015 година, Новата Kia Carens Камера : Сензор : 1 / 4" PC7440 боја на сликата LED сензор : 4pcs (не инфраред LED) ТВ систем : PAL / NTSC Ефективни пиксели : 712 H×486 V(PAL) / 704 H×576 V(NTSC) Видео излез : РКА конектор,1.0 vpp,75ohm Резолуција : 0.5 Лукс Резолуција : 420 TV lines SNR Max : 45d B Пиксели динамички опсег : 60d B Рамка го оценувате : 60fps(@27 MHzin NTSC) / 50fps(@27 MHzin PAL) Shutter : Електронски Возен Shutter Авто треперење откривање и отказ на Сликата Обратна : Леводесно огледало Оптички : 125° Напојување : DC 12 V±10% потрошувачка на Енергија : Max 100m A Operati0ng температура : 30 до +60 степен(RH95% Макс.) Температура на чување : 20 до +70 степен(RH96% Макс.) Водадоказ : IP67IP68 Пакет : 1 x Автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M Видео кабел 1 x Моќ Кабел

Людмила безжична камера за Volvo XC90 XC 90 от 2002~2014 автомобилна камера за обратно виждане задна резервно помещение / HD CCD автомобили парковочная камера

BGN 45.00 59.42

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Volvo XC90 2002~2014Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

HD 1280*720 пиксела 1000TV линия за Jeep Compass Cherokee, Wrangler Patriot Grand Cheroke car rearview back reverse parking camera

BGN 44.00 62.40

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

1280 * 720 пиксела 1000TV линия на 170 градуса за Jeep Compass Cherokee, Wrangler Patriot Grand Cherokee Car Rearview Reverse Back Camera

BGN 43.00 59.20

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

за Toyota Yaris 2004~2014 CCD автомобили резерв парковочная камера интелигентна песни динамично насочване на камерата за обратно виждане

BGN 68.00 89.92

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера за Toyota Yaris 2004~2014 NTSC / РКА / HD CCD 3089 ЧИП Интелигентни Поддршка Песни АголИзградена Во Gyroscope Сензор ! Answer : ___________________________ Note : автомобил име што споменавме е само за референца...

за Skoda Rapid Hatchback Liftback 2013~2015 CCD автомобили резерв парковочная камера интелигентна песни динамично насочване на камерата за обратно виждане

BGN 68.00 89.92

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера За "Шкода" Брза Hatchback / Liftback 2013~2015 NTSC / РКА / HD CCD 3089 ЧИП Интелигентни Поддршка Песни АголИзградена Во Gyroscope Сензор ! Answer : ___________________________ Note : автомобил име што споменавме е само за референца...

Laijie безжична камера за Leon SEAT Ibiza Cordoba Alhambra Altea Exeo Toledo / HD Night Vision Auto камера за обратно виждане / NTSC PAL

BGN 47.00 62.02

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор За SEAT Ibiza / Леон / Кордоба / Alhambra / Altea / Exeo / Толедо ( Само погодни за одредени верзии на модели на АВТОМОБИЛИ ) Набавка белешки : камерата default NTSC стандард, ако треба PAL систем, ве молиме оставете поракаГо замени табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца Ако вашиот табличка светла се исти како оние подолу, ве молиме ги споделите со насСет 1 : За Автомобил DVD (РКА)Сет 2 : За Автомобил Монитор (РКА)Сет 3 : ПОМОШЕН СетИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Liislee автомобили резервно помещение за Peugeot 407 2D coupe / 4D Sedan / камера за задно виждане CCD нощно виждане

BGN 29.00 52.34

Автомобил Табличка Светилка Камерата / RAC за Полнач / Rear View Camera / Обратна Паркинг КамераЗа Peugeot 407 купе 2 D / Седан 4 DАвтомобил Задна Камера со CCD Чип и HD Леќа!Повеќе реална и јасна, Широк Агол и Ноќ Визија!Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

LED Color широкоъгълен водоустойчив HD обектив CCD камера за задно виждане задна камера за задно виждане за универсална камера за нощно виждане

BGN 30.38

LED Боја 170° Широк Агол Водоотпорен HD Леќа Обратен CCD Камера обратна rearview камера за Универзална ноќ визија камераГлавни карактеристики : 1, Универзална Rearview Копија Камера2, 170 Степен широк агол на гледање3, Умре фрлија Метал домување4, Мал и компактен дизајн5, Комплетно водоотпорен домување6, Метал антикражба заградата7, Едноставна инсталација за монтери8, слаба светлина чувствителност за 0.5 Лукс9, Обратна слика10, Боја : Црна11, Бара 12 V DC напојувањеТехнички Спецификации : 1, ТВ Системи : NTSC / PAL2, Слика Сензори : Боја CMOS3, Вкупно Пиксели : 688 * 4884, Резолуција : 480 TV Линии5, Леќи : 2.8 mm6, Видео Излез : 1.0 vpp композитен видео во 75ohm7, Напојување : DC 9 V15 V8, Оперативни Температури (Сте...

LiandLee дръжка на багажника на кола за задно виждане реверсивная парковочная камера за Audi A5, S5 8T 2007~

BGN 63.00 70.40

Liand Lee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За Ауди А5 S5 8 T 2007~2016 годинаHD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол ЛеќаЗаменете Trunk се Справи со Switch | Со Паркинг Референца Линии | РКА КонекторОдговара : За Ауди А5 S5 8 T 2007~2016 годинаLiand Lee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За Ауди А5 S5 8 T 2007~2016 годинаПосебна Напомена : 1...

2017 задната част на задната автоматична парковочная камера HD Car Parking Reverse Camera за всички автомобили резерв нощен версия водоустойчив фотоапарат slr

BGN 17.58

"Топлопродажба Универзална 2017 Задните Врати Авто Паркинг Приказ на HD Камера Паркинг CCD Обратна Камера за Сите Автомобили Копија Ноќ Верзија Водоотпорен Камера 170 степени Агол IP68Дијагонала агол на 170 степени и хоризонтална агол од 120 степени* Водоотпорен,Ноќта Верзија* Широк Агол за Паркинг, Избегнете опасност* Универзални за Повеќето Автомобили, Мали Дизајн* Лесно Да Се Инсталира, Јасна Слика* Ниска Потрошувачка на Енергија, Погоден за Повеќето Enviromental СостојбаКарактеристики : Анти магла стакло. РКА конектор. Висок степен на ленти : IP68. Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање. Се применува за различни возила, како и автомобил, камион, RV, итн. Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Тоа помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.Спецификација : Хоризонтална Резолуција : 420 TV linesЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенМинимална Осветлување : 0.5 ЛуксЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) x 492(V)Напојување : DC 12 VSync...

BigBigRoad за BMW X1 F48 / X3 F25 F10 F30 Car wifi DVR за Видео Рекордер Novatek 96655 Car black box dash cam Camera

BGN 112.00 124.24

Big Big Road За BMW X1 2016 Година / X3 F25 Автомобил wifi DVR Возење Видео Рекордер скриени Инсталација Novatek 96655 Автомобил црна кутија цртичка cam Забелешка : важно !!!!! одговара за BMW seires (како на сликата) ве Молиме да ја прочитате пред да нарачате.тоа не е погодна за вашиот автомобил или не., ве молиме да ми кажете,јас ќе ви препорача соодветна Автомобил DVR за вас .ви благодариме...

FEELDO Car HD CCD камера за обратно виждане с 4-led подсветка за BYD F6 Parking Backup Camera Kit FD-5447

BGN 17.00 19.55

Општи Информации Компатибилност За BYD F6 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CCD Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло ДА Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

най-добрият продажба на водоустойчивый резервната кола CMOS паркуя се обръща фотоапарат, Камера за обратно виждане на автомобила от 150 градуса ъгъл поглед

BGN 12.93

2016 година Автомобил Обратна Задните Видите Копија Камера CMOS Автомобил Rear View Camera 150 Степени Поглед АголОбјектот спецификите· Жица или Безжично : Жица· Школка Материјал : Пластика· Леќа Материјал : Пластични + Стакло· Автомобил Производител : Audi,BMW,Buick,Chevrolet,Ферари,Форд,Хонда,Hyundai,Infiniti,Џип,Киа,Земјиште Rover,LexMazda,MercedesBenz,Mitsubishi,Nissan,Saab,Suzuki,Toyota,Volkswagen,Volvo,Opel,renault,peugeot,skoda,citroen· Должина на Видео Кабел : 6 M· Аларм Тип : Додатоци· Материјал Тип : Abs· Предмет Тип : Паркинг Помош· is_customized : ДаОпис На ПроизводотКарактеристики : Анти магла стакло.CMOS слики сензорВисок степен на ленти : IP66.Highdefinition и 150 степен широк агол на гледање.Се применува за различни возила : автомобил, камион, RV, итн.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и малата големина освои't привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.Спецификација : Слика Сензор : CMOS 1 / 4 MT9 V125 или PC1030, бојаТВ систем : NTSCХоризонтална Резолуција : 420 TV линијаМинимална Осветлување : 0.5 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmSync...

Людмила реле храна за Toyota RAV4 / Vanguard не е резервна гума на врата / камера за обратно виждане на автомобила / HD CCD резервната камера за задно виждане

BGN 40.00 50.78

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Toyota RAV4 / Претходница БЕЗ Резервно Тркало На ВратаПовеќе Јасна Слика За Различни АглиЗА Toyota RAV4 / Претходница БЕЗ Резервно Тркало На ВратаОпис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

jiaYiTian камера за задно виждане за Мицубиши Grandis MPV Space Wagon CCD нощно виждане обратна резервно помещение паркинг

BGN 39.44

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

BigBigRoad за Kia K2 Rio седан и хечбек, ceed е 2013 Hyundai Accent Solaris Verna 2014 I30 за задно виждане за кола обратно на резервно помещение

BGN 32.00 37.25

За Kia К2 Рио Седан Hatchback Ceed 2013 Hyundai Акцент Solaris Verna 2014 I30 да се избегне грешка и disptue.pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да нарачате...

Liislee резервно помещение за Шевролет Chevrolet Tracker / GEO Tracker 2013~2015-Parking Camera / NTST PAL / License Plate OEM Light

BGN 28.00 39.17

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка КамераЗа Chevy Chevrolet Tracker / ГЕО Tracker 2013~2015Табличка Светилка Големина За РеференцаПовеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Liislee автомобилна камера за обратно виждане, за да Roewe 350 / 350 MG 2010~ / задна камера / HD CCD RCA NTST PAL / лампа регистрационен номер OEM

BGN 29.00 40.00

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка КамераЗа Roewe 350 / 350 MG 2010~2016 година​Повеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

JIAYITIAN камера за задно виждане за Skoda Rapid Spaceback NH1 2013~2018/резерв парковочная помещение / нощно виждане/ камера регистрационен номер

BGN 42.69

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...