• Ново
BUBM soft big volume 9 pcs U disk bag 9 pcs U type shield bag 7 цвята неопреновый материал мек син черен камуфлаж червен синьо

BUBM soft big volume 9 pcs U disk bag 9 pcs U type shield bag 7 цвята неопреновый материал мек син черен камуфлаж червен синьо

BGN 18.96
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
1.Боја : 7 бои (исто како слики)
Ве молиме изберете боја внимателно.Ние ќе им испрати до вас според вашите барања.
2.Лесен за користење
3.Тоа е погодно да се земе.Тоа е мека случај.
4.Голем волумен.Може да се стави вашите 9 компјутери У диск во тоа.
5.Таа е погодна за вашиот У диск, U типот на штитот, читач на картички или други слични дигитални производи.
Спецификации
1.Материјал : neoprene
2 : Големина : 17*1*10СМ
3.Тежина : од 0,05 КИЛОГРАМИ
Пакетот вклучува :
1 компјутер У диск торба
1.Ние прифаќаме следниве плаќање
A. Money bookers
Б. Western Union,Money transfer
C. Кредитна Картичка
D. Банкарски трансфер Alipay.Запад Унија,TT.Сите големи кредитна картичка се прифатени преку сигурна исплата
процесор ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1.Објектот ќе биде предаден, кога ќе се прими плаќањето.
2.Pls проверете ја адресата внимателно и бидете сигурни дека тоа е завршена и точно кога ќе го поставите цел.Така што ќе може да
добиете shippment во времето.
3.Ако не го добиете вашиот shippment во рок од 30 дена од вашата исплата.Pls не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ги провери shippment и одговор за вас.s.а.стр.Клиентите задоволство е нашата цел.
4.Превозот време : 15-20 работни дена бесплатен превозот од Кина Пост.Ако сакате да ја примите shippment побрзо, ние може да ги испраќате до вас од страна на DHL,FEDEX,ТНТ и така натаму.Но, повеќе пријави се на вашата сметка
5.Превозот вклучува : поштенски,доделување на
6.Со цел да бидете сигурни дека ќе го добиете вашиот shippment со данок врз увозот,ние прогласи тоа со пониска вредност.
Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Овие трошоци се на вашата сметка.(Љубезно се Забележи : ако доаѓаат од Шпанија, Brail, Русија или Италија, тоа ќе потрае неколку дена за да се оди преку царинската а понекогаш може да се плати данок.)
7.Превозот Време :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот ќе го примите објект.Ако се задржи стварта во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека стварта се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.Не постојат исклучоци.Превозот цена е beared од двете страна на продавачот и купувачот на половина.
2.Сите retured предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со следење не,специфични resons за враќање и вашиот PO бр.
3.Pls контактирајте со нас пред да го испрати назад.Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објект во нејзината оригинална амбалажа со сите компоненти и додатоци се вклучени.

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Пътуване
Дължина На Продукта:
17cm
Вид На Модела:
Твърд
Височина На Продукта:
1cm
Номер На Модела:
9SBR
Тегло На Продукта:
0.05kg
Основен Материал:
Найлон
Състав На Материала:
Найлон
Аксесоари За Пътуване:
Организаторите На Опаковката
Широчина На Елемента:
10cm
търговска марка:
BUBM
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

Голяма пътна чанта, дамска мода случайни уикенд дамска чанта ръчен багаж размер 44 * 30*19 см 48% отстъпка 153

BGN 20.00 39.36

Голем Патна Торба Жена Мода Обичните Викенд Кеси Duffle рачен Багаж Големина 44*30*19cm 48% ПОПУСТ 153Производ Состојба : 100% Нов Топла продажбаПроизвод Стил : патна торба за Пакување на Коцки Weekender Торба Патување Мажи Жени Багаж Патни Торби Виткање ТорбаПакување : 1 парче во кеса ДИМЕНЗИИ : 44cm x 30cm x 19cm ≈ 17.3 инчен x 11,8 инчен x 7.48 инченМора да се обрне внимание На следните состојби : 1.Целосно име : Ако сте руски купувачот...

Dispalang най-добрите пътни аксесоари за жени Ница Сърце Print калъф за куфар за момичета протектори на багаж модели калъфи за багаж

BGN 24.00 34.22

Dispalang најдобри патуваат додатоци за жени Убаво Срце Печати Куфер Покритие за Девојки Багаж заштитници Модели Багаж Опфаќа Ставка Опис : Количка Случај Покрие / Багаж Заштитна маска Функција : Одличен 3 D ефект печатење, Лесно да се препознае Еластичност, Нуладоказ, НечистотијаДоказ, Перат Тежина : 140 190g Главен Материјал : 97% polyeter, 3% spandex Пакување : Секој торба полна со транспарентна polybag Големина : S, M, L Optionals S=20 инчи Куфер, ќе се применуваат до 18 до 22 инчен suitcases (стандардна големина Suitcases) M=24 инчен Куфер, ќе се применуваат до 22ри до 26 инчи suitcases (стандардна големина Suitcases) L=28 инчи Куфер, ќе се применуваат до 26 до 30 инчен suitcases (стандардна големина Suitcases)Answer : ___________________________ Note : Покрие САМО,куфер сега не се вклучени.

BAGSMART 2018 пътни чанти жени косметичка притежателя бижута колие гривна пръстен на ухото чанта чанта за опаковане на бижута, чанти

BGN 29.00 47.97

BAGSMART 2018 Патни Торби Жените Козметички Торба Накит Носителот Ѓердан Хривнија Уво Прстен Торба Торбичка Накит Пакување Кеси

Dispalang ретро мотоциклет пътна чанта хладен нощен пътна чанта мъжки туристическа чанта големи дамски пътни чанти чанта

BGN 48.00 79.98

Dispalang Ретро Мотоцикл Патување Bag Кул преку Ноќ Патна Торба Мажите Туристички Торба Големи Жените Патување Чанти Патување Duffel Торба Со Независни Чевли SocketПочитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање, тогаш можете да поседуваат уникатен дизајн за себе.

Dispalang Голям Капацитет Мъжете Пътна Чанта Вълк Животните Печат Ежедневни Помещение Уикенд Чанта Бизнес Чанта Многофункционален Наплечная Чанта

BGN 48.00 63.97

Dispalang Голем Капацитет Мажите Патна Торба Волкот Животински Печати Секојдневен Багаж Викенд Торба Бизнис Чанта Мултифункционален Торба

Високо качество на мода черно и кафе памук платно двойна функция мъжки пътни чанти ръчен багаж с цип Безплатна доставка

BGN 60.78

Детали за производот Сите слики се земе страна на самите себе, ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи Боја : Црна, каки Димензии : должина : 45см висина : 25cm ширина : 25cm рамо појас : 135cm рака појас : 18cm

Dispalang пътни принадлежности 20/22/24/26/28/28 инча количка чанта за носене прахоустойчив калъф мустаци шаблон еластичен багажа защитни капаци

BGN 24.00 36.78

Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!Dispalang Патување Додатоци 20 / 22 / 24 / 26 / 28 / 28 инчен Количка Случај Прашина Маска Moustache Шема Еластична Багаж КапациПочитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.

BONAMIE пътни чанти Животински модел вратата стенни чанта за съхранение на организаторът джоб за съхранение на деца Детски играчки, шкаф 3 джоба

BGN 22.00 36.80

1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .2.За царина ?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Полиестер водоустойчив сгъваем дамски пътни чанти организаторите на дамска чанта на жена bolso mujer bolsa feminina за момичета

BGN 30.00 33.60

100% Сосема Нов Моден ранец, Торба за на училиште, децата девојкиПолиестер, водоотпорен виткање отворено жените патување чанти организаторите duffle чанти женски bolso mujer bolsa feminina за девојкиВе молиме да обрнете внимание за да торба големина.Отвори Големина : должина 47cm висина 37cm ширина 19cm тежина : 0.23 kgВиткање димензии : должина 18cm висина 15см ширина 6cmЗабелешка : различни серии поставата различни.Оваа торба е многу мала .Но, се е цврста издржлива.Имаме чанти паричници ранци училишни чанти и паричници монета purses.Ве молиме посетете ја нашата продавницаМода обичните мода полиестер децата училишни торби жените патна торба спортски торби отворено торба, компјутерски торби mochila infantil escolar feminina bolsas mujeres bolsos за девојки и момчиња жени мажиСосема Нов и Висок квалитетДобар избор за васТоа е изработен од полиестер, чувство е добро.Уникатна, Прекрасна и моден ДизајнУживајте во вашата убавина и Ослободување вашиот ШармМоже да се користи како училишни торби,жените чанта,мажите патување , рамо кеси компјутерски торби момчиња торба,спортски торби, голем капацитет .Лесно да се носатСтил : Случајни / Европа и Америка стил девојки дами feminina masculinaМатеријал : полиестерКеси Боја : сина, зелена морнарица роузПлаќањеНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Dispalang Еластичен Участък Чанта За Багаж За Жени, Водоустойчиви Дъжд, Прах За Носене В Куфар Абстрактен Цветен Принт Пътни Принадлежности

BGN 24.00 31.98

Dispalang Еластична Водат Багаж Покритие За Жените Водоотпорен Дожд Прашина Случај На Куфер Апстракт Цветни Печати за Патување Додатоци Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе!!!!!!! Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе!!!!!!! Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе!!!!!!!Сите клиенти, ве молиме да не изберете погрешен .МОРА да се ВИДИ јасно Опис.Сликите се само за референца и покажува на екранот на Поклопецот .Куфер Покрие Големина : S M XL ФакултативнаS=20 инчи Куфер, ќе се применуваат до 18 до 22 инчен suitcases (стандардна големина Suitcases)M=24 инчен Куфер, ќе се применуваат до 22ри до 26 инчи suitcases (стандардна големина Suitcases)L=28 инчи Куфер, ќе се применуваат до 26 до 30 инчен suitcases (стандардна големина Suitcases)Куфер Покрие Големина Форма(единица : cm)Багажникот ГолеминаОдговара ВисинаОдговара ШиринаОдговара ДлабочинаКоличка Корица Големина(H*W)18"22"5054 CM3640 CM2024 CMS : 58*44 CM22"26"6165 CM4044 CM2327 CMМ : 74*50 CM26"30"7074 CM4347 CM2630 CML : 80*63 CMСовети : ве молиме мерка вашиот багаж големина пред да нарачате!Како капак има еластичност,па ако може да не се сигурни како да го изберат,можете да изберете токму големина.Како вашиот багаж е 22",ако не можете да се сигурни големина,изберете М е во РЕД!!!Почитувани Купувачи : Ако овие багаж капаци не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашиот багаж капаци.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел на овој производ подолу.Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!Шопинг Водич1.Изберете Производи→2.Додади Во Кошничка→3.место цел→4.Цена На Вредноста(Доколку Е Потребно)→5.Shippment→6.Плаќање Проверка од Страна на Aliexpress(24 ЧАСА)Плаќање1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе...

Dispalang Мъжки Women Екип Gloverall Пътни Чанти Голям Капацитет Мултифункционална Ръчно Чантата Candy Print Багажная Чанта Business Weekender Чанти

BGN 48.00 63.97

Dispalang Mens Жените Duffle Патни Торби Голем Капацитет Мултифункционален Рака Бонбони Торба Печати Багаж Торба Бизнис Weekender Кеси

BONAMIE естествена кожа жени корици за паспорти мъже класически бизнес пътна чанта за паспорт ID на притежателя на картата чанти за самолетни билети Червен

BGN 14.00 26.88

77201.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .2.За царина ?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

TEGAOTE мъжка чанта мода найлон твърди унисекс голям капацитет дамска бизнес пътуване голям багаж чанти, пътни чанти жени

BGN 51.00 100.00

TEGAOTE Мажите Патна Торба Мода Најлон Солидна Унисекс Голем Капацитет Duffle Бизнис Патување Голем Багаж Торби за Патување Totes ЖениAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Многофункционални Преносими Пътни Чанти Водоустойчив Обувки, Чанта Скоростна Пътни Принадлежности Чанта Вентилация Организатор На Пътни Принадлежности Чанта

BGN 7.00 8.96

Драг пријател1.Ве молиме бидете сигурни да проверите вашата нарачка со адреса и телефонски број.Обично во 25 до 60 дена по испратени да пристигне(Бразил и Либан треба 45 до 90 дена), доколку ви е потребна помош може да ни даде порака, ние ќе ви помогнат.2.Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот поставување,осветлување,снимање,итн.3.Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување.4.Руски пријатели се обрне внимание : ве Молиме потврдете дали тоа е твоето полно име ...

FORUDESIGNS Русия САЩ флаг печат калъф калъфи за колички куфар 18-28 инча прахоустойчив еластичен багажа защитен калъф Испания

BGN 24.00 39.98

modname=ckeditorПлаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации.1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

30% отстъпка човек удебеляване на платно пътни чанти Weekendtas мода багаж опаковане на кубчета чанта за пътуване дамска чанта мъжки X087

BGN 37.00 52.58

30% ПОПУСТ Човек Задебелување на Платно Патни Торби Weekendtas 2016 Година Мода Багаж Пакување Коцки Торба Weekender Патуваат Duffle Торба Мажите X087Производ Состојба : 100% Нов Топла продажбаПроизвод Стил : човек Патна Торба за Пакување на Коцки Weekender Торба Патување Мажите Багаж Патни Торби Duffle Торба МажиПакување : 1 парче во кеса ДИМЕНЗИИ : 50cm x 29cm x 20cm ≈ 19.69 инчен x 11.4 инчен x 7.87 инченМора да се обрне внимание На следните состојби : 1.Целосно име : Ако сте руски купувачот...

Мода Оксфорд Печат На Корица За Паспорт, Портфейл За Пътуване Многофункционални Документи Пакет Банкови Карти Организатор На Телефон Ключ Аксесоари Калъф

BGN 13.00 17.25

Информации За ПроизводотМатеријал : 300 D Водоотпорен НајлонБоја : Темно Сина.Пинк.Зелена.БраунГолемина : 18.6 x 6 x 12cm(7.32 x 2.36 x 4.72 инчи)Производ : Ќе добиете само 1pcs складирање торбаГолеминаБојаПроизвод ЕкранотДетали За ПроизводотДобар квалитет за да се создаде подобар живот! Ние ќе ви даде најдобри производи и услуги! 1.Ако имате проблем во врска со превозот, големина, боја и други проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и оценка...

Нова мода мъжете пътна чанта ретро естествена кожа голям капацитет пътна чанта за преносим Европейски и американски мъже багажная чанта

BGN 124.00 174.40

Сите производи се во оваа продавница се направени од крава кријат, не сакаат кожа направени од други тен процеси...

Crazy Horse кожени пътни чанти Чанта мъжки куриерска чанта диспечерския портфейл Fit in 17 инча лаптоп 7083B

BGN 186.00 218.32

14698271440335170 Мали Пари Чанта парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЛудиот Коњ Кожа Патни Торби Чанта Мажите Гласник Торба Испраќање Briefcase се Вклопуваат во 17 инчи Лаптоп 7083 BЧантата е Функција : Материјал : 100% Гаранција вистински одлично лудиот коњ кожа Мерка : Големина приближно 16.5" L x 5.5" D x 13.5" H Инчи (42cm L x 14cm D x 34.2 cm H) Бои : Кафеава кафе Додатоци : Бронзени тон хардвер,Патент врвот затворање , екстра прилагодливи долго рака, Внатре има zippered џеб, и има добра ipad џеб, и има ѕид zippered џеб и zippered средината оддел, и има две дополнителни џебови (одговара за мобилен телефон џебови и паричникот џеб​