• Ново
Probty EN-EL15 EN EL15 батерия за Nikon 1 V1 D600 D610 D750 D800 D810A D810 D800E D7000 D7100 D7200 цифров фотоапарат

Probty EN-EL15 EN EL15 батерия за Nikon 1 V1 D600 D610 D750 D800 D810A D810 D800E D7000 D7100 D7200 цифров фотоапарат

BGN 25.00
BGN 28.78
-13 %
В магазина

Брой продукти


ОПИС
Објектот специфики :
Број на модел : EN-EL15
Излезен Напон : 7.0 V
Капацитет : 2499m Ah
Хемија : Li-ion
Тип : Батеријата Пакет
Батерија : Да
Состојба : Нова
Карактеристики :
1.EN-EL15 дигитална камера Батеријата Овозможува подолго репродукција
2.Краток спој и преоптоварување заштита
3.100% компатибилен со Оригинална батерија
4.време на снимање Li-ion Батерија Без меморија ефект
Компатибилен со :
Nikon D600
Nikon D610
Nikon D750
Nikon D800
Nikon D800 E
Nikon D810
Nikon D7000
Nikon D7100
Nikon D7200
Nikon 1 V1
1x EN-EL15 батеријата
1) да ја прифатиме Alipay,Moneybookers,West Union,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по аукција затворени. 3) Продажбата на даноци,дополнителни ТРЕСКА давачки,ДДВ,Царински такси и Должност за увоз во вашата земја ќе биде на вас,ако ги има. 1) Точка ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата е расчисти. 2) Точка ќе се превезува по Воздушен mail (Хонг Конг,Кина,Сингапур или Швајцарската Пост,ние ја објавите објекти со логистика агент.). 3) Превозот времето е различно за различни земја, тоа е до времето и обичаи.Превозот време (РЕПУБЛИКА) : 18-27 работни дена во целина;12-21 работни денови : Азија земји;4-6 работни недели во : Русија,Мексико,Бразил,Јужна Америка ( построги Обичај Инспекција );3-5 работни недели : Португалија,чешка,Шпанија,Германија,Источна Европа ( построги Обичај Инспекција ) ве Молиме потврдете трансакцијата одеднаш откако ќе добиете пакет.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас преку e-mail систем.

Подробности

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
EN-EL15
търговска марка:
probty
Тип:
Стандартна Батерия
Воспользуйся:
Камера

Те също купуват с този продукт

3 бр./лот 3.7 в 3800 mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Bluetooth на лаптопа tablet PC, електроника лампа за сигурност 3552140

BGN 47.98

Модел : ЕЛ 3552140Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.5×52×140Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 3800m AhОколу Тежина : 61gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 елемента EN-EL5 EN-EL5 EnEl5 камера батерия за Nikon MH-61 P100 P4 P500 P510 P5000 P5100 P6000 P80 P90 S10 3700 5200 4200 7900 5900

BGN 18.00 22.21

2 парчиња x Dura Pro 1200m Ah ENEL5 ENEL5 En El5 Liion Батерија За Nikon Камера Coolpix P80 P90 P100 P500 P510 P520 Батерија Новите ENEL5 Замена на БАТЕРИЈАТА за NIKON Камери 3.7 V 1200m Ah / LiionКарактеристики : 1...

2x2600mah Kingwei Battery For Samsung 18650 Li-ion Rechargeable Battery +1x18650 Dual Charger for LED Flashlight Toys

BGN 38.00

2x2600mah Батеријата За Samsung 18650 Liion Батерија +1x18650 Двојна Полнач за LED Светилка ИграчкиБатеријатаМодел : 18650Тип : LiIon Батерија за SAMSUNGМарк Капацитет : 2600mahНапон : 3.7 VБоја : РозеваТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија Liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.ПолначМодел : 18650 Двојно ПолначБатерија Тип : Батерија 18650Тежина : 82gГолемина на : 10.3*4.3*3.4 cmКабел Должина : 70cmПриклучок : НИ ЕУ приклучокБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : AC 100240 V 50 / 80 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1А>>> Способни за полнење 2 батерија истовремено>>> Секоја од 1 батеријата трошоци независно>>> Компатибилен со мал капацитет батерии>>> Автоматски се прекинува полнење кога заврши>>> Има надполнење превенција за заштита на батерии>>> Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање>>> Дизајнирани за оптимален топлина дисипација>>> Полнење дизајн за целосно да се комбинираат батеријатаФото покаже :

ZUCZUG нов 4x18650 литиево-йонна батерия за съхранение на пластмасова скоба на притежателя калъф скоростна 8 пинов контакт черен (3.7 V-14.8 V) акумулаторни кутии

BGN 2.00 2.38

Зема 1 / 2 / 3 / 4 стандардна големина 18650 батерии рамо до рамо да се формираат компактна батеријата на 3.7 V rechargeables Чувајте ги вашите батерии организиран и заштитениСпецификација Материјал : АБС Боја : Црна Оригиналната Кутија : НЕ Големина : Прибл.78mm * 21mm / 40mm / 60mm / 80mm * 21.5 мм (исклучувајќи ги доведе дел) Тежина : Околу.10g / 15g / 20g / 25g Pin : должина Прибл.3.5 мм, лонгитудинални, проред : Прибл.72.5 mm (и двете се на работ на работ проред) Монтажа дупки : Отворот Прибл.3мм, лонгитудинални, проред Прибл.55мм (Теренот е растојанието центарот до центарот на отворот) упатство за употреба : 1 единечна 18650 употреба на батеријата 3.7 V...

10 бр./лот 3.7 60 mah акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 / mp5 мишката гривна ръчен часовник 381220

BGN 47.98

Модел : ЕЛ 381220Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.8×12×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 60m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10 бр./лот 3.7 105 mah акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 mp5 гривна ръчен часовник 451225

BGN 51.18

Модел : ЕЛ 451225Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)4.5×12×25Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 105m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

DSTE EN-EL22 en-el22 литиево-йонна батерия + UDC125A Dual USB зарядно за фотоапарат Nikon 1 J4 S2

BGN 19.18

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија ENEL221x DSTE Бренд USB Порт Патување за ПолнењеБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 10.1 Wh / 1400 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Текст : МИКРО USB 5 V / 2.1 A(МИН)Излез : 8.4 V x1 700m A8.4 V 500m A x2Компатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Nikon : 1 J4 S2

7.4 V 3000mAh литиево-полимерна LiPo батерия за таблет PC Power bank GPS PSP DVD PAD DIY E-Book 38116110

BGN 23.00 25.58

Оваа батерија се Состои од 2 парчиња батеријата како што е нашата слика да покажува.капацитетот е, исто така, 3000m Ah, Volt По Комбинација Стане 7.4 V .7.4 V 3000m Ah 38116110 Литиум Полимер батерија За DIY GPS PSP Моќ банка Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на DVD ПОДЛОГА ЕКниги Далечински управувач авиони....

20 бр/lot оригинален Panasonic Car remote key 3V батерия Li CR2354 button battery инструмент и измерване на батерията

BGN 96.00 100.80

Опис : Датум на производство : последната 1 месеци 5 години на важењето употреба на Батеријата : други типови на батерии Општите батерија големина : копчето тип општите батерија Потекло : Индонезија

2 елемента kingwei 18650 батерия 3.7 V 1200mAh 18650 литиево-йонна акумулаторна батерия BRC +1x 18650 двойно зарядно устройство за фенерче фарове

BGN 22.00 31.44

2 парчиња 18650 Батерии 3.7 V 4200m Ah 18650 Liion Батерија BRC +18650 1x Двојна Полнач за Светло копче за СветлаСпецификација : Батеријата : Модел : 18650Тип : Батерија LiIon БатеријаМарк Капацитет : 4200mahНапон : 3.7 vБоја : црвенаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : ДаБезбеден и еколошки.100% Сосема Нов и Висок квалитет.18650 батерија Liion литиум батерија.одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Полначот : Модел : 18650 Двојно ПолначБатерија Тип : Батерија 18650Тежина : 82gГолемина на : 10.3*4.3*3.4 cmКабел Должина : 70cmПриклучок : НИ ЕУ приклучокБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : AC 100240 V 50 / 80 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1АСпособни за полнење 2 батерија истовременоСекоја од 1 батеријата трошоци независноКомпатибилен со мал капацитет батерииАвтоматски се прекинува полнење кога завршиКарактеристики надполнење превенција за заштита на батерииКарактеристики температура следење за да се спречи прегревањеДизајнирани за оптимален топлина дисипацијаПолнење дизајн за целосно да се комбинираат батеријатаФото покаже :

DuraPro 2 елемента EN-EL3E EN-EL3e литиево-йонна батерия + USB двойно зарядно устройство за Nikon D70 D70S D80 D90 D100 D200 D300 D300s D700 камери

BGN 36.00 39.50

Dura Pro 2 парчиња ENEL3 E EN EL3e Liion Батерија + USB Двојна Полнач За Nikon D70 D70 S D80 D90 D100 D200 D300 D300 S D700 КамераENEL3e 7.4 V 1800 m Ah / LiIon Батерија за Nikon КамераКомпатибилен Nikon Камера Модели : За Nikon D300 S D300 D100 D200 D700 D70 S D80 D90 D50За Nikon МЗ18 A полначБатеријата Карактеристики : 1...

KingWei 100 бр./лот 18650 Батерия от 3000 mah 3.7 за акумулаторни литиево-йонни батерии за Power Bank фенерче

BGN 804.00 855.54

Батеријата Бренд Модел : King Wei 18650Тип : LiIon Батерија на Реалниот Капацитет : 3000mah Нормално V oltage : 3.7 v Max V oltage : 4.2 v Боја : ЖолтаТежина : 45gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да >>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Слики ПокажуваатУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

401220 3.7 V 80mAh литиево - полимерна литиево-полимерна батерия за Bluetooth слушалка мишка гривна ръчен часовник 041220

BGN 12.78

Модел : ЕЛ 401220Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)4.0×12×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 80m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3 бр./лот 3.7 на 4200 mah Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Bluetooth на лаптопа tablet PC, електроника защитно лампа 5076100

BGN 39.98

Модел : ЕЛ 5076100Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)5.0×76×100Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 4200m AhОколу Тежина : 56gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

KingWei Pink 10Pcs Real Capacity 2000mAh 18650 Батерия 3.7 v Rechargeable Li ion Battery For LED Flashling Факел

BGN 32.00 46.18

Батеријата Модел : 18650Тип : LiIon Батерија на Марк Капацитет : 2000mah Напон : 3.7 vБоја : ЖолтаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Слики ПокажуваатУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

Brand New Waterproof 4 x 18650 Батерия Кутия Case with DC Dual USB Ports for Light Bike велосипедна лампа Power Bank Box за телефони

BGN 19.71

Бренд Нови Водоотпорен 4 x Батерија 18650 Кутија Случај со DC USB Двојна Пристаништа за Велосипед Светлина Велосипед Светилка Моќ Банка Кутија за мобилни ТелефониМожеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!! Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет...

12 X PKCELL Battery 910A LR1 размер N AM5 E90 MN9100 алкална батерия сухи батерии за крилото на разговора

BGN 13.00 17.17

МОДЕЛ : N Големина LR1 Алкална БатеријаБатерија Тип : Големина N B attery 1.5 V LR1 AM5 E90 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : N Големина LR1 AM5 Алкална БатеријаГолемина : 12.0 mm*30.2 mmНапон : 1.5 VХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : Дигитална камера, MP3, Walkman,Електронски Играчки ,Калкулатори,Меморија резерви,Пејџери,Часовници,Bluetooth слушалки,Шеќер и Крвен притисок на набљудувачите и така натаму.

2 елемента kingwei High Capacity 1200mah 3.7 V 18650 литиево-йонна акумулаторна батерия за Power Bank фенерче + 1x18650 двойно зарядно устройство

BGN 31.44

1pcs навистина capcity 1200mah 3.7 V 18650 Liion Батерија за Напојување Банка Светло +1x18650 Двојна ПолначБатеријатаМодел : 18650Тип : LiIon БатеријаМарк Капацитет : 1200mahНапон : 3.7 vБоја : жолтаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија Liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.ПолначМодел : 18650 Двојно ПолначБатерија Тип : Батерија 18650Тежина : 82gГолемина на : 10.3*4.3*3.4 cmКабел Должина : 70cmПриклучок : НИ ЕУ приклучокБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : AC 100240 V 50 / 80 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1А>>> Способни за полнење 2 батерија истовремено>>> Секоја од 1 батеријата трошоци независно>>> Компатибилен со мал капацитет батерии>>> Автоматски се прекинува полнење кога заврши>>> Има надполнење превенција за заштита на батерии>>> Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање>>> Дизајнирани за оптимален топлина дисипација>>> Полнење дизајн за целосно да се комбинираат батеријатаФото покаже :

DuraPro 4БР 7.4 V 1800mAh EN-EL9 EN-EL9 ENEL9 акумулаторна батерия камера батерия + зарядно устройство Nikon D40 D40X D60, D3000 D5000

BGN 49.00 53.90

Dura Pro 4pcs 7.4 V 1800m Ah ENEL9 EN EL9 ENEL9 Камера Полнење на Батеријата Батеријата + Полнач За Nikon D40 D40 X D60 D3000 D5000 ENEL9 Замена на БАТЕРИЈАТА за NIKON Камери 7.4 V 1800m Ah / LiionКарактеристики : 1...

10 бр. / лот 3.7 на 300 ма 303035 литиево-йонна полимерна батерия за диктофони дръжка smartband, умни часовници с bluetooth

BGN 41.00 43.18

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :303035Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.0×30 ×35Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 300м АхОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3.7 v литиево-йонна акумулаторна батерия 304170 850mAh MP3. MP4. MP5 MP5 резервни части за ремонт на батерии

BGN 12.00 12.78

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :304170Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.0×41×70Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 850mОколу Тежина : 5gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 елемента kingwei 1200mah акумулаторна литиево-йонна акумулаторна литиево-йонна батерия 3.7 V жълто +1x 18650 двойно зарядно устройство за фенерче фарове

BGN 33.36

2 парчиња Висок Капацитет на Батерија 1200mah 3.7 V Литиум Liion Батерија Жолта +18650 1x Двојна Полнач за Светло HeadlampБатеријатаМодел : 18650Тип : литиум батеријаМарк Капацитет : 1200mahНапон : 3.7 vБоја : жолтаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.ПолначМодел : 18650 Двојно ПолначБатерија Тип : Батерија 18650Тежина : 82gГолемина на : 10.3*4.3*3.4 cmКабел Должина : 70cmПриклучок : НИ ЕУ приклучокБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : AC 100240 V 50 / 80 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1А>>> Способни за полнење на батеријата 1 истовремено>>> Секоја од 1 батеријата трошоци независно>>> Компатибилен со мал капацитет батерии>>> Автоматски се прекинува полнење кога заврши>>> Има надполнење превенција за заштита на батерии>>> Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање>>> Дизајнирани за оптимален топлина дисипација>>> Полнење дизајн за целосно да се комбинираат batterieФото покаже :

10 бр./лот 3.7 3000 mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Bluetooth на лаптопа tablet PC, електроника лампа за сигурност 3555140

BGN 89.58

Модел : ЕЛ 3555140Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.5×55×140Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 3000m AhОколу Тежина : 53gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10 бр./лот 3.7 46 ма литиево-полимерна Li-Po литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 говорител на мишката записващо устройство 360819

BGN 47.98

Модел : ЕЛ 360819Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.6×8×19Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 46m AhОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

18650 литиево-йонна батерия никелова полагане на литиево-йонни батерии никелова плоча поясная лента за 18650 титуляр за съхранение на батерията 1 метър

BGN 5.00 7.55

Цилиндрични батеријата никел плоча / ленти / состојба / лента / појас ,0.15*27mm никел лента, 18650 liion батерија Ni лента,99.96% Чист никел во дресот на никел плоча 0.15 mm(дебелина)*27m(ширина)Овој производ директно од суровини од висока чистота никел плоча валање, повеќе од 99.96% на никел содржина, со гаранција на висока чистота никел, нискоотпор (15% пониска отколку традиционалниот процес така), за да се избегне традиционалното занает материјали во процесот на топење на додавање резултира намалување на никел со чистота, отпорноста се зголемува дефект, овој метод не го менува хемискиот состав на енергија никел плоча.1 M Никел Лента 1...

10 бр./лот 3.7 3000 mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Bluetooth на лаптопа Електронна книга Power Bank преносим потребителят 4045145

BGN 92.78

Модел : ЕЛ 4045145Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)4×45×145Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 3000m AhОколу Тежина : 41gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...