• Ново
4 бр./lot оригинален Panasonic Car remote key 3V батерия Li CR2354 button battery инструмент и измерване на батерията

4 бр./lot оригинален Panasonic Car remote key 3V батерия Li CR2354 button battery инструмент и измерване на батерията

BGN 30.00
BGN 32.00
-6 %
В магазина

Брой продукти

Опис : Датум на производство : последната 1 месеци 5 години на важењето употреба на Батеријата : други типови на батерии Општите батерија големина : копчето тип општите батерија Потекло : Индонезија

Подробности

Номинално Напрежение:
3v
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
is_customized:
Yes
търговска марка:
Panasonic
Номинална Мощност:
560mAh
Размер:
23mm x 5.4mm
Номер На Модела:
CR2354

Те също купуват с този продукт

10 бр./лот 3.7 105 mah акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 mp5 гривна ръчен часовник 451225

BGN 51.18

Модел : ЕЛ 451225Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)4.5×12×25Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 105m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Полимер 302248 032248 Bluetooth стерео led лампа топлинна бельо литиева батерия завод директни продажби

BGN 11.60

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 3мм*22mm*48mmПолначот : батеријаСтандарден капацитет : 220mahтекстурата на материјалот : Литиум кобалт оксидИме на производ : полимерПолнење напон : 3.7 VТемпература на чување : 2040 степенработна температура : 2055 степенНето тежина : 8.8 (g) (g)Поле на примена : електронски производМинималниот капацитет : 220mahРок на траење : 1 годиниЕлектрични core стандард : Четиринаесет илјади и еденвнатрешна отпорност : 100 HaoПојдовни напон : 3.8 VОптоварување напон : 3.7 VДали да ја полните : батеријаНоминалниот капацитет : 220mahБатеријата СпецификацијаТип : литиум јонска полимер (електрични core заварување заштита одбор заварување линија пакет висока температура пластика)Номиналниот напон : 3.7 V4.2 VДо работен напон : 2.75 VПолнење на животната средина : 045 степенЦиклус на животот : 500 пати (0.2 C празнење, 0.2 C полнење...

3 бр./лот 105575 3.7 V 4500mah живот полимерна литиево-йонна акумулаторна батерия за DIY mobile emergency power charging treasure DVD PDA 105475

BGN 38.38

Модел : ЕЛ 105575Димензија : Дебелина(± 0.5)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)10×55x75Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 4500 m Ah±5%Околу Тежина : 83gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3шт CGA-DU21 CGA DU21 камера батерия + LCD USB зарядно устройство за Panasonic NV-GS330 GS400 GS408 GS500 GS508 MX500 PV-GS90 GS120 GS150

BGN 60.00 79.49

Power Trust 3 Pcs CGADU21 CGA DU21 Камера Батеријата + LCD USB Полнач за Panasonic NVGS330 GS400 GS408 GS500 GS508 MX500 PVGS90 GS120 GS150 GS180 GS320 GS4007.2 V 3000m Ah CGADU21Panasonic Литиум јонска Батерија Пакет☞ Главниот Fea на сличен легален начин : ♣...

3 бр./лот 3.7 в 3800 mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Bluetooth на лаптопа tablet PC, електроника лампа за сигурност 3552140

BGN 47.98

Модел : ЕЛ 3552140Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.5×52×140Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 3800m AhОколу Тежина : 61gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

12 X PKCELL Battery 910A LR1 размер N AM5 E90 MN9100 алкална батерия сухи батерии за крилото на разговора

BGN 13.00 17.17

МОДЕЛ : N Големина LR1 Алкална БатеријаБатерија Тип : Големина N B attery 1.5 V LR1 AM5 E90 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : N Големина LR1 AM5 Алкална БатеријаГолемина : 12.0 mm*30.2 mmНапон : 1.5 VХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : Дигитална камера, MP3, Walkman,Електронски Играчки ,Калкулатори,Меморија резерви,Пејџери,Часовници,Bluetooth слушалки,Шеќер и Крвен притисок на набљудувачите и така натаму.

3.7 V 45mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth-слушалки за mp3 mp4, mp5 говорител на мишката записващо устройство 301020 031020

BGN 11.18

Модел : ЕЛ 301020Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3×10×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 45m AhОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

5шт / 5Card PKCELL 6LR61 9V E22 MN1604 522 супер алкална батерия 6F22 Superior

BGN 23.00 31.98

​5 Парчиња 5 Cards 9 V 6 LR61 E22 MN1604 522 Супер Алкална Батерија 9 V Сува БатеријатаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : Personal digital multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач,

DSTE EN-EL22 en-el22 литиево-йонна батерия + UDC125A Dual USB зарядно за фотоапарат Nikon 1 J4 S2

BGN 19.18

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија ENEL221x DSTE Бренд USB Порт Патување за ПолнењеБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 10.1 Wh / 1400 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Текст : МИКРО USB 5 V / 2.1 A(МИН)Излез : 8.4 V x1 700m A8.4 V 500m A x2Компатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Nikon : 1 J4 S2

KingWei Pink 10Pcs Real Capacity 2000mAh 18650 Батерия 3.7 v Rechargeable Li ion Battery For LED Flashling Факел

BGN 32.00 46.18

Батеријата Модел : 18650Тип : LiIon Батерија на Марк Капацитет : 2000mah Напон : 3.7 vБоја : ЖолтаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Слики ПокажуваатУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

10 бр./лот 3.7 60 mah акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 / mp5 мишката гривна ръчен часовник 381220

BGN 47.98

Модел : ЕЛ 381220Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.8×12×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 60m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 бр Eleoption 1500mAh 7.2 V Ni-MH вакуум за пречистване на пода акумулаторна батерия за монетния двор 4200 Mint 4205

BGN 45.00 56.32

1500m Ah 7.2 V NiМЗ Вакуум Кат Почиста Батерија заНане 4200 Нане 4205Спецификација : 1.Оваа батеријата е целосно компатибилен со Нане 4200 42052.дава копија на подолго траење, сигурност и издржливост3.Лесна Инсталација да отстраните стари и се ставаат во нов, во основа plug and play.4.Лесен за полнење и поврзување5.Votlage : 7.2 V / 7.2 Volt6.Капацитет : 1.5 Ах / 1500m Ah7.Боја : СветлоЗелена8.Батерија Тип : НуМзПакет : 2 x 1500m Ah Вакуум Батеријата за Нане 4200 4205

24V 6Ah 6S3P 18650 литиева батерия 6000mah 25.2 V електрически педал / електрически велосипед / + подходящо зарядно устройство 24 V (25.5 V)

BGN 93.00 105.60

Производ Параметри Превозот Листа : 1, 24 V (25.2 v) батеријата 1 unids 6 Ah 2, 24 V (беа 25,5 v) Полначот 1А 1 unids Оценет Напон : 24 V влезен напон : 25.2 V Излезен напон : 21 V да 25.2 V Батерија Капацитет : 6 Ah Мобилен Големина : 130 * 65 * 70mm тежината на батеријата : за 1 кг Со заштита коло : за полнење и празнење, над сегашната, краток спој заштита функција, итн...

10 бр. / лот 3.7 на 300 ма 303035 литиево-йонна полимерна батерия за диктофони дръжка smartband, умни часовници с bluetooth

BGN 41.00 43.18

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :303035Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.0×30 ×35Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 300м АхОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10 бр./лот 3.7 46 ма литиево-полимерна Li-Po литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 говорител на мишката записващо устройство 360819

BGN 47.98

Модел : ЕЛ 360819Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.6×8×19Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 46m AhОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10 бр./лот 3.7 150 mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалка мишка гривна ръчен часовник 402020 042020

BGN 54.38

Модел : ЕЛ 402020Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 1)(mm)4.0×20×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 150m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Liitokala lii-100 1.2 V 3.2 3.7 V V 26650 зарядно+1бр INR18650-25R 2500mAh 18650 за електронна цигара е акумулаторна батерия

BGN 14.08

Превозот листата : Liitokala lii100 полначот 1 PCS За Samsung INR1865025 R 2500m Ah 1 PCSLii100 Полначот опис на Производот : Прво, го полначот барања и функции : 1...

Easylander 291634 3.7 V 115 mAh акумулаторна литиево-полимерна батерия за bluetooth слушалки, mp3 високоговорител за ipod nano6 nano 6 6th A1366

BGN 15.98

Модел : ЕЛ 291634Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)2.9×16×34Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 115m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3.7 v литиево-йонна акумулаторна батерия 304170 850mAh MP3. MP4. MP5 MP5 резервни части за ремонт на батерии

BGN 12.00 12.78

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :304170Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.0×41×70Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 850mОколу Тежина : 5gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2x2600mah Kingwei Battery For Samsung 18650 Li-ion Rechargeable Battery +1x18650 Dual Charger for LED Flashlight Toys

BGN 38.00

2x2600mah Батеријата За Samsung 18650 Liion Батерија +1x18650 Двојна Полнач за LED Светилка ИграчкиБатеријатаМодел : 18650Тип : LiIon Батерија за SAMSUNGМарк Капацитет : 2600mahНапон : 3.7 VБоја : РозеваТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија Liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.ПолначМодел : 18650 Двојно ПолначБатерија Тип : Батерија 18650Тежина : 82gГолемина на : 10.3*4.3*3.4 cmКабел Должина : 70cmПриклучок : НИ ЕУ приклучокБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : AC 100240 V 50 / 80 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1А>>> Способни за полнење 2 батерија истовремено>>> Секоја од 1 батеријата трошоци независно>>> Компатибилен со мал капацитет батерии>>> Автоматски се прекинува полнење кога заврши>>> Има надполнење превенција за заштита на батерии>>> Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање>>> Дизајнирани за оптимален топлина дисипација>>> Полнење дизајн за целосно да се комбинираат батеријатаФото покаже :

DuraPro 2 елемента EN-EL3E EN-EL3e литиево-йонна батерия + USB двойно зарядно устройство за Nikon D70 D70S D80 D90 D100 D200 D300 D300s D700 камери

BGN 36.00 39.50

Dura Pro 2 парчиња ENEL3 E EN EL3e Liion Батерија + USB Двојна Полнач За Nikon D70 D70 S D80 D90 D100 D200 D300 D300 S D700 КамераENEL3e 7.4 V 1800 m Ah / LiIon Батерија за Nikon КамераКомпатибилен Nikon Камера Модели : За Nikon D300 S D300 D100 D200 D700 D70 S D80 D90 D50За Nikon МЗ18 A полначБатеријата Карактеристики : 1...

PALO highquality charger with LCD dispaly 4 channels battery charger + 4 броя aa NIMH 1.2 V 3000mah NiMH акумулаторни батерии

BGN 22.00 30.91

​4 Слотови LCD Паметен Полнач на АА / AAA Батерии + 4 парчиња аа 3000mah + 4 парчиња AAA1100mah полнење батерии nicd, nimhЗа полначот : Спецификација : 1.Овој полнач може да се наплатат 14pcs АА / AAA NiМЗ / NiCd акумулатори LCD дисплеј...

2 елемента kingwei 18650 батерия 3.7 V 1200mAh 18650 литиево-йонна акумулаторна батерия BRC +1x 18650 двойно зарядно устройство за фенерче фарове

BGN 22.00 31.44

2 парчиња 18650 Батерии 3.7 V 4200m Ah 18650 Liion Батерија BRC +18650 1x Двојна Полнач за Светло копче за СветлаСпецификација : Батеријата : Модел : 18650Тип : Батерија LiIon БатеријаМарк Капацитет : 4200mahНапон : 3.7 vБоја : црвенаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : ДаБезбеден и еколошки.100% Сосема Нов и Висок квалитет.18650 батерија Liion литиум батерија.одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Полначот : Модел : 18650 Двојно ПолначБатерија Тип : Батерија 18650Тежина : 82gГолемина на : 10.3*4.3*3.4 cmКабел Должина : 70cmПриклучок : НИ ЕУ приклучокБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : AC 100240 V 50 / 80 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1АСпособни за полнење 2 батерија истовременоСекоја од 1 батеријата трошоци независноКомпатибилен со мал капацитет батерииАвтоматски се прекинува полнење кога завршиКарактеристики надполнење превенција за заштита на батерииКарактеристики температура следење за да се спречи прегревањеДизајнирани за оптимален топлина дисипацијаПолнење дизајн за целосно да се комбинираат батеријатаФото покаже :

Brand New Waterproof 4 x 18650 Батерия Кутия Case with DC Dual USB Ports for Light Bike велосипедна лампа Power Bank Box за телефони

BGN 19.71

Бренд Нови Водоотпорен 4 x Батерија 18650 Кутија Случај со DC USB Двојна Пристаништа за Велосипед Светлина Велосипед Светилка Моќ Банка Кутија за мобилни ТелефониМожеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!! Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет...