• Ново
20 бр/lot оригинален Panasonic Car remote key 3V батерия Li CR2354 button battery инструмент и измерване на батерията

20 бр/lot оригинален Panasonic Car remote key 3V батерия Li CR2354 button battery инструмент и измерване на батерията

BGN 96.00
BGN 100.80
-5 %
В магазина

Брой продукти

Опис : Датум на производство : последната 1 месеци 5 години на важењето употреба на Батеријата : други типови на батерии Општите батерија големина : копчето тип општите батерија Потекло : Индонезија

Подробности

Номинално Напрежение:
3v
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
is_customized:
Yes
търговска марка:
Panasonic
Номинална Мощност:
560mAh
Размер:
23mm x 5.4mm
Номер На Модела:
CR2354

Те също купуват с този продукт

2pcs VariCore Original INR18650 30Q 3000mAh батерия li-lon battery power батерии за използването на електронни цигари

BGN 14.00 14.40

Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиумјон батерии Батерија Тип : INR1865030 Q Батеријата Спецификации : 18 * 65 (mm) Батерија материјал : Литиумјонска (liion Литиумјонска батерија) батериски напон : 3.6 V внатрешниот отпор на батеријата : 26mw или помалку Оценет капацитет : 3000 m Ah Батерија струја : 15a континуирано крварење, моментален тековната може да се стави 2530 A (Ана) Батерија Спецификации : празнење на струја, со високи перформанси...

Нов LIR2477 3.6 V бутон акумулаторни литиеви батерии Батерията 2477 зареждане на литиево-йонна батерия крака крака 10 бр./лот

BGN 29.00 30.40

​Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

10 бр./лот 3.7 150 mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалка мишка гривна ръчен часовник 402020 042020

BGN 54.38

Модел : ЕЛ 402020Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 1)(mm)4.0×20×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 150m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 елемента kingwei 18650 батерия 3.7 V 1200mAh 18650 литиево-йонна акумулаторна батерия BRC +1x 18650 двойно зарядно устройство за фенерче фарове

BGN 22.00 31.44

2 парчиња 18650 Батерии 3.7 V 4200m Ah 18650 Liion Батерија BRC +18650 1x Двојна Полнач за Светло копче за СветлаСпецификација : Батеријата : Модел : 18650Тип : Батерија LiIon БатеријаМарк Капацитет : 4200mahНапон : 3.7 vБоја : црвенаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : ДаБезбеден и еколошки.100% Сосема Нов и Висок квалитет.18650 батерија Liion литиум батерија.одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Полначот : Модел : 18650 Двојно ПолначБатерија Тип : Батерија 18650Тежина : 82gГолемина на : 10.3*4.3*3.4 cmКабел Должина : 70cmПриклучок : НИ ЕУ приклучокБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : AC 100240 V 50 / 80 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1АСпособни за полнење 2 батерија истовременоСекоја од 1 батеријата трошоци независноКомпатибилен со мал капацитет батерииАвтоматски се прекинува полнење кога завршиКарактеристики надполнење превенција за заштита на батерииКарактеристики температура следење за да се спречи прегревањеДизајнирани за оптимален топлина дисипацијаПолнење дизајн за целосно да се комбинираат батеријатаФото покаже :

10 бр./лот 3.7 46 ма литиево-полимерна Li-Po литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 говорител на мишката записващо устройство 360819

BGN 47.98

Модел : ЕЛ 360819Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.6×8×19Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 46m AhОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3 бр./лот 105575 3.7 V 4500mah живот полимерна литиево-йонна акумулаторна батерия за DIY mobile emergency power charging treasure DVD PDA 105475

BGN 38.38

Модел : ЕЛ 105575Димензија : Дебелина(± 0.5)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)10×55x75Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 4500 m Ah±5%Околу Тежина : 83gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

901938 3.7 V 902040 620mah GPS digital camera DVD lithium battery factory direct sales MP3 MP4 bluetooth слушалката nokia battery

BGN 9.00 13.52

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

2 бр Eleoption 1500mAh 7.2 V Ni-MH вакуум за пречистване на пода акумулаторна батерия за монетния двор 4200 Mint 4205

BGN 45.00 56.32

1500m Ah 7.2 V NiМЗ Вакуум Кат Почиста Батерија заНане 4200 Нане 4205Спецификација : 1.Оваа батеријата е целосно компатибилен со Нане 4200 42052.дава копија на подолго траење, сигурност и издржливост3.Лесна Инсталација да отстраните стари и се ставаат во нов, во основа plug and play.4.Лесен за полнење и поврзување5.Votlage : 7.2 V / 7.2 Volt6.Капацитет : 1.5 Ах / 1500m Ah7.Боја : СветлоЗелена8.Батерија Тип : НуМзПакет : 2 x 1500m Ah Вакуум Батеријата за Нане 4200 4205

HR-2Т Polymer battery 565875 7.4 V 6000MAH 285875*2 smart home MP3 speakers Li-ion battery for DVR, GPS, MP3,MP4,мобилен телефон, високоговорител

BGN 27.00 27.18

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

24V 6Ah 6S3P 18650 литиева батерия 6000mah 25.2 V електрически педал / електрически велосипед / + подходящо зарядно устройство 24 V (25.5 V)

BGN 93.00 105.60

Производ Параметри Превозот Листа : 1, 24 V (25.2 v) батеријата 1 unids 6 Ah 2, 24 V (беа 25,5 v) Полначот 1А 1 unids Оценет Напон : 24 V влезен напон : 25.2 V Излезен напон : 21 V да 25.2 V Батерија Капацитет : 6 Ah Мобилен Големина : 130 * 65 * 70mm тежината на батеријата : за 1 кг Со заштита коло : за полнење и празнење, над сегашната, краток спој заштита функција, итн...

401220 3.7 V 80mAh литиево - полимерна литиево-полимерна батерия за Bluetooth слушалка мишка гривна ръчен часовник 041220

BGN 12.78

Модел : ЕЛ 401220Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)4.0×12×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 80m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3 бр./лот 3.7 115 mah акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 / mp5 мишката гривна ръчен часовник 401317

BGN 23.98

Модел : ЕЛ 401317Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)4.0×13×17Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 115m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

18650 литиево-йонна батерия никелова полагане на литиево-йонни батерии никелова плоча поясная лента за 18650 титуляр за съхранение на батерията 1 метър

BGN 5.00 7.55

Цилиндрични батеријата никел плоча / ленти / состојба / лента / појас ,0.15*27mm никел лента, 18650 liion батерија Ni лента,99.96% Чист никел во дресот на никел плоча 0.15 mm(дебелина)*27m(ширина)Овој производ директно од суровини од висока чистота никел плоча валање, повеќе од 99.96% на никел содржина, со гаранција на висока чистота никел, нискоотпор (15% пониска отколку традиционалниот процес така), за да се избегне традиционалното занает материјали во процесот на топење на додавање резултира намалување на никел со чистота, отпорноста се зголемува дефект, овој метод не го менува хемискиот состав на енергија никел плоча.1 M Никел Лента 1...

3.7 V 45mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth-слушалки за mp3 mp4, mp5 говорител на мишката записващо устройство 301020 031020

BGN 11.18

Модел : ЕЛ 301020Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3×10×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 45m AhОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

PALO highquality charger with LCD dispaly 4 channels battery charger + 4 броя aa NIMH 1.2 V 3000mah NiMH акумулаторни батерии

BGN 22.00 30.91

​4 Слотови LCD Паметен Полнач на АА / AAA Батерии + 4 парчиња аа 3000mah + 4 парчиња AAA1100mah полнење батерии nicd, nimhЗа полначот : Спецификација : 1.Овој полнач може да се наплатат 14pcs АА / AAA NiМЗ / NiCd акумулатори LCD дисплеј...