• Ново
18650 литиево-йонна батерия никелова полагане на литиево-йонни батерии никелова плоча поясная лента за 18650 титуляр за съхранение на батерията 1 метър

18650 литиево-йонна батерия никелова полагане на литиево-йонни батерии никелова плоча поясная лента за 18650 титуляр за съхранение на батерията 1 метър

BGN 5.00
BGN 7.55
-34 %
В магазина

Брой продукти


Цилиндрични батеријата никел плоча / ленти / состојба / лента / појас ,
0.15*27mm никел лента, 18650 li-ion батерија Ni лента,
99.96% Чист никел во дресот на никел плоча 0.15 mm(дебелина)*27m(ширина)
Овој производ директно од суровини од висока чистота никел плоча валање, повеќе од 99.96% на никел содржина, со гаранција на висока чистота никел, ниско-отпор (15% пониска отколку традиционалниот процес така), за да се избегне традиционалното занает материјали во процесот на топење на додавање резултира намалување на никел со чистота, отпорноста се зголемува дефект, овој метод не го менува хемискиот состав на енергија никел плоча.
1 M Никел Лента 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Подробности

Тип:
Кутия За Съхранение На Батерии
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Литиева Батерия Никелова Уплътнение За Притежателя На Батерии 18650
търговска марка:
Сплавное семе
Десантен кораб:
Капка корабоплаването е на разположение
Цени на едро:
Продажба на едро на разположение
Тип Елемент:
1 м никелова Лента
Модел:
92187
Тип:
Цилиндрична батерия никелова плоча / лента / лист / лента / колан

Те също купуват с този продукт

10 бр./лот 3.7 3000 mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Bluetooth на лаптопа Електронна книга Power Bank преносим потребителят 4045145

BGN 92.78

Модел : ЕЛ 4045145Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)4×45×145Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 3000m AhОколу Тежина : 41gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 елемента EN-EL5 EN-EL5 EnEl5 камера батерия за Nikon MH-61 P100 P4 P500 P510 P5000 P5100 P6000 P80 P90 S10 3700 5200 4200 7900 5900

BGN 18.00 22.21

2 парчиња x Dura Pro 1200m Ah ENEL5 ENEL5 En El5 Liion Батерија За Nikon Камера Coolpix P80 P90 P100 P500 P510 P520 Батерија Новите ENEL5 Замена на БАТЕРИЈАТА за NIKON Камери 3.7 V 1200m Ah / LiionКарактеристики : 1...

10 бр./лот 3.7 46 ма литиево-полимерна Li-Po литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 говорител на мишката записващо устройство 360819

BGN 47.98

Модел : ЕЛ 360819Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.6×8×19Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 46m AhОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10 бр./lot оригинален Panasonic Car remote key 3V батерия Li CR2354 button battery инструмент и измерване на батерията

BGN 55.00 57.60

Опис : Датум на производство : последната 1 месеци 5 години на важењето употреба на Батеријата : други типови на батерии Општите батерија големина : копчето тип општите батерија Потекло : Индонезија

Liitokala lii-100 1.2 V 3.2 3.7 V V 26650 зарядно+1бр INR18650-25R 2500mAh 18650 за електронна цигара е акумулаторна батерия

BGN 14.08

Превозот листата : Liitokala lii100 полначот 1 PCS За Samsung INR1865025 R 2500m Ah 1 PCSLii100 Полначот опис на Производот : Прво, го полначот барања и функции : 1...

3.7 V 45mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth-слушалки за mp3 mp4, mp5 говорител на мишката записващо устройство 301020 031020

BGN 11.18

Модел : ЕЛ 301020Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3×10×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 45m AhОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 бр Eleoption 1500mAh 7.2 V Ni-MH вакуум за пречистване на пода акумулаторна батерия за монетния двор 4200 Mint 4205

BGN 45.00 56.32

1500m Ah 7.2 V NiМЗ Вакуум Кат Почиста Батерија заНане 4200 Нане 4205Спецификација : 1.Оваа батеријата е целосно компатибилен со Нане 4200 42052.дава копија на подолго траење, сигурност и издржливост3.Лесна Инсталација да отстраните стари и се ставаат во нов, во основа plug and play.4.Лесен за полнење и поврзување5.Votlage : 7.2 V / 7.2 Volt6.Капацитет : 1.5 Ах / 1500m Ah7.Боја : СветлоЗелена8.Батерија Тип : НуМзПакет : 2 x 1500m Ah Вакуум Батеријата за Нане 4200 4205

Easylander 291634 3.7 V 115 mAh акумулаторна литиево-полимерна батерия за bluetooth слушалки, mp3 високоговорител за ipod nano6 nano 6 6th A1366

BGN 15.98

Модел : ЕЛ 291634Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)2.9×16×34Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 115m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10 бр. / лот 3.7 на 300 ма 303035 литиево-йонна полимерна батерия за диктофони дръжка smartband, умни часовници с bluetooth

BGN 41.00 43.18

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :303035Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.0×30 ×35Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 300м АхОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3шт CGA-DU21 CGA DU21 камера батерия + LCD USB зарядно устройство за Panasonic NV-GS330 GS400 GS408 GS500 GS508 MX500 PV-GS90 GS120 GS150

BGN 60.00 79.49

Power Trust 3 Pcs CGADU21 CGA DU21 Камера Батеријата + LCD USB Полнач за Panasonic NVGS330 GS400 GS408 GS500 GS508 MX500 PVGS90 GS120 GS150 GS180 GS320 GS4007.2 V 3000m Ah CGADU21Panasonic Литиум јонска Батерија Пакет☞ Главниот Fea на сличен легален начин : ♣...

2x2600mah Kingwei Battery For Samsung 18650 Li-ion Rechargeable Battery +1x18650 Dual Charger for LED Flashlight Toys

BGN 38.00

2x2600mah Батеријата За Samsung 18650 Liion Батерија +1x18650 Двојна Полнач за LED Светилка ИграчкиБатеријатаМодел : 18650Тип : LiIon Батерија за SAMSUNGМарк Капацитет : 2600mahНапон : 3.7 VБоја : РозеваТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија Liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.ПолначМодел : 18650 Двојно ПолначБатерија Тип : Батерија 18650Тежина : 82gГолемина на : 10.3*4.3*3.4 cmКабел Должина : 70cmПриклучок : НИ ЕУ приклучокБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : AC 100240 V 50 / 80 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1А>>> Способни за полнење 2 батерија истовремено>>> Секоја од 1 батеријата трошоци независно>>> Компатибилен со мал капацитет батерии>>> Автоматски се прекинува полнење кога заврши>>> Има надполнење превенција за заштита на батерии>>> Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање>>> Дизајнирани за оптимален топлина дисипација>>> Полнење дизајн за целосно да се комбинираат батеријатаФото покаже :

3 бр./лот 3.7 115 mah акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 / mp5 мишката гривна ръчен часовник 401317

BGN 23.98

Модел : ЕЛ 401317Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)4.0×13×17Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 115m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

901938 3.7 V 902040 620mah GPS digital camera DVD lithium battery factory direct sales MP3 MP4 bluetooth слушалката nokia battery

BGN 9.00 13.52

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

3.7 v литиево-йонна акумулаторна батерия 304170 850mAh MP3. MP4. MP5 MP5 резервни части за ремонт на батерии

BGN 12.00 12.78

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :304170Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.0×41×70Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 850mОколу Тежина : 5gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

KingWei Pink 10Pcs Real Capacity 2000mAh 18650 Батерия 3.7 v Rechargeable Li ion Battery For LED Flashling Факел

BGN 32.00 46.18

Батеријата Модел : 18650Тип : LiIon Батерија на Марк Капацитет : 2000mah Напон : 3.7 vБоја : ЖолтаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Слики ПокажуваатУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

2 елемента kingwei High Capacity 1200mah 3.7 V 18650 литиево-йонна акумулаторна батерия за Power Bank фенерче + 1x18650 двойно зарядно устройство

BGN 31.44

1pcs навистина capcity 1200mah 3.7 V 18650 Liion Батерија за Напојување Банка Светло +1x18650 Двојна ПолначБатеријатаМодел : 18650Тип : LiIon БатеријаМарк Капацитет : 1200mahНапон : 3.7 vБоја : жолтаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија Liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.ПолначМодел : 18650 Двојно ПолначБатерија Тип : Батерија 18650Тежина : 82gГолемина на : 10.3*4.3*3.4 cmКабел Должина : 70cmПриклучок : НИ ЕУ приклучокБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : AC 100240 V 50 / 80 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1А>>> Способни за полнење 2 батерија истовремено>>> Секоја од 1 батеријата трошоци независно>>> Компатибилен со мал капацитет батерии>>> Автоматски се прекинува полнење кога заврши>>> Има надполнење превенција за заштита на батерии>>> Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање>>> Дизајнирани за оптимален топлина дисипација>>> Полнење дизајн за целосно да се комбинираат батеријатаФото покаже :