• Ново
10 бр./lot оригинален Panasonic Car remote key 3V батерия Li CR2354 button battery инструмент и измерване на батерията

10 бр./lot оригинален Panasonic Car remote key 3V батерия Li CR2354 button battery инструмент и измерване на батерията

BGN 55.00
BGN 57.60
-5 %
В магазина

Брой продукти

Опис : Датум на производство : последната 1 месеци 5 години на важењето употреба на Батеријата : други типови на батерии Општите батерија големина : копчето тип општите батерија Потекло : Индонезија

Подробности

Номинално Напрежение:
3v
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
is_customized:
Yes
търговска марка:
Panasonic
Номинална Мощност:
560mAh
Размер:
23mm x 5.4mm
Номер На Модела:
CR2354

Те също купуват с този продукт

7.4 V 3000mAh литиево-полимерна LiPo батерия за таблет PC Power bank GPS PSP DVD PAD DIY E-Book 38116110

BGN 23.00 25.58

Оваа батерија се Состои од 2 парчиња батеријата како што е нашата слика да покажува.капацитетот е, исто така, 3000m Ah, Volt По Комбинација Стане 7.4 V .7.4 V 3000m Ah 38116110 Литиум Полимер батерија За DIY GPS PSP Моќ банка Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на DVD ПОДЛОГА ЕКниги Далечински управувач авиони....

10 бр./лот 3.7 46 ма литиево-полимерна Li-Po литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 говорител на мишката записващо устройство 360819

BGN 47.98

Модел : ЕЛ 360819Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.6×8×19Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 46m AhОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3шт CGA-DU21 CGA DU21 камера батерия + LCD USB зарядно устройство за Panasonic NV-GS330 GS400 GS408 GS500 GS508 MX500 PV-GS90 GS120 GS150

BGN 60.00 79.49

Power Trust 3 Pcs CGADU21 CGA DU21 Камера Батеријата + LCD USB Полнач за Panasonic NVGS330 GS400 GS408 GS500 GS508 MX500 PVGS90 GS120 GS150 GS180 GS320 GS4007.2 V 3000m Ah CGADU21Panasonic Литиум јонска Батерија Пакет☞ Главниот Fea на сличен легален начин : ♣...

2pcs VariCore Original INR18650 30Q 3000mAh батерия li-lon battery power батерии за използването на електронни цигари

BGN 14.00 14.40

Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиумјон батерии Батерија Тип : INR1865030 Q Батеријата Спецификации : 18 * 65 (mm) Батерија материјал : Литиумјонска (liion Литиумјонска батерија) батериски напон : 3.6 V внатрешниот отпор на батеријата : 26mw или помалку Оценет капацитет : 3000 m Ah Батерија струја : 15a континуирано крварење, моментален тековната може да се стави 2530 A (Ана) Батерија Спецификации : празнење на струја, со високи перформанси...

2 елемента kingwei 1200mah акумулаторна литиево-йонна акумулаторна литиево-йонна батерия 3.7 V жълто +1x 18650 двойно зарядно устройство за фенерче фарове

BGN 33.36

2 парчиња Висок Капацитет на Батерија 1200mah 3.7 V Литиум Liion Батерија Жолта +18650 1x Двојна Полнач за Светло HeadlampБатеријатаМодел : 18650Тип : литиум батеријаМарк Капацитет : 1200mahНапон : 3.7 vБоја : жолтаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.ПолначМодел : 18650 Двојно ПолначБатерија Тип : Батерија 18650Тежина : 82gГолемина на : 10.3*4.3*3.4 cmКабел Должина : 70cmПриклучок : НИ ЕУ приклучокБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : AC 100240 V 50 / 80 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1А>>> Способни за полнење на батеријата 1 истовремено>>> Секоја од 1 батеријата трошоци независно>>> Компатибилен со мал капацитет батерии>>> Автоматски се прекинува полнење кога заврши>>> Има надполнење превенција за заштита на батерии>>> Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање>>> Дизајнирани за оптимален топлина дисипација>>> Полнење дизајн за целосно да се комбинираат batterieФото покаже :

Liitokala lii-100 1.2 V 3.2 3.7 V V 26650 зарядно+1бр INR18650-25R 2500mAh 18650 за електронна цигара е акумулаторна батерия

BGN 14.08

Превозот листата : Liitokala lii100 полначот 1 PCS За Samsung INR1865025 R 2500m Ah 1 PCSLii100 Полначот опис на Производот : Прво, го полначот барања и функции : 1...

KingWei 100 бр./лот 18650 Батерия от 3000 mah 3.7 за акумулаторни литиево-йонни батерии за Power Bank фенерче

BGN 804.00 855.54

Батеријата Бренд Модел : King Wei 18650Тип : LiIon Батерија на Реалниот Капацитет : 3000mah Нормално V oltage : 3.7 v Max V oltage : 4.2 v Боја : ЖолтаТежина : 45gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да >>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Слики ПокажуваатУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

KingWei Pink 10Pcs Real Capacity 2000mAh 18650 Батерия 3.7 v Rechargeable Li ion Battery For LED Flashling Факел

BGN 32.00 46.18

Батеријата Модел : 18650Тип : LiIon Батерија на Марк Капацитет : 2000mah Напон : 3.7 vБоја : ЖолтаТежина : 37gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Слики ПокажуваатУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

10 бр./лот 3.7 150 mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалка мишка гривна ръчен часовник 402020 042020

BGN 54.38

Модел : ЕЛ 402020Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 1)(mm)4.0×20×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 150m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10 бр./лот 3.7 60 mah акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 / mp5 мишката гривна ръчен часовник 381220

BGN 47.98

Модел : ЕЛ 381220Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)3.8×12×20Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 60m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

901938 3.7 V 902040 620mah GPS digital camera DVD lithium battery factory direct sales MP3 MP4 bluetooth слушалката nokia battery

BGN 9.00 13.52

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Easylander 291634 3.7 V 115 mAh акумулаторна литиево-полимерна батерия за bluetooth слушалки, mp3 високоговорител за ipod nano6 nano 6 6th A1366

BGN 15.98

Модел : ЕЛ 291634Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)2.9×16×34Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 115m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

DuraPro 2 елемента EN-EL3E EN-EL3e литиево-йонна батерия + USB двойно зарядно устройство за Nikon D70 D70S D80 D90 D100 D200 D300 D300s D700 камери

BGN 36.00 39.50

Dura Pro 2 парчиња ENEL3 E EN EL3e Liion Батерија + USB Двојна Полнач За Nikon D70 D70 S D80 D90 D100 D200 D300 D300 S D700 КамераENEL3e 7.4 V 1800 m Ah / LiIon Батерија за Nikon КамераКомпатибилен Nikon Камера Модели : За Nikon D300 S D300 D100 D200 D700 D70 S D80 D90 D50За Nikon МЗ18 A полначБатеријата Карактеристики : 1...

3 бр./лот 105575 3.7 V 4500mah живот полимерна литиево-йонна акумулаторна батерия за DIY mobile emergency power charging treasure DVD PDA 105475

BGN 38.38

Модел : ЕЛ 105575Димензија : Дебелина(± 0.5)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)10×55x75Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 4500 m Ah±5%Околу Тежина : 83gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10 бр. / лот 3.7 на 300 ма 303035 литиево-йонна полимерна батерия за диктофони дръжка smartband, умни часовници с bluetooth

BGN 41.00 43.18

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :303035Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.0×30 ×35Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 300м АхОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3 бр./лот 3.7 115 mah акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth слушалки mp3 / mp5 мишката гривна ръчен часовник 401317

BGN 23.98

Модел : ЕЛ 401317Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)4.0×13×17Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 115m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...