• Ново
5 бр. / лот твърд пластмасов батерия защитни кутии за съхранение на седалките титуляр за 18650 18350 cr123a lithium 18500 притежателя на батерия Безплатна доставка

5 бр. / лот твърд пластмасов батерия защитни кутии за съхранение на седалките титуляр за 18650 18350 cr123a lithium 18500 притежателя на батерия Безплатна доставка

BGN 5.00
BGN 6.82
-27 %
В магазина

Брой продукти


5 компјутери/многу Тешко Пластични Батеријата Заштитни Кутии за Складирање Случаи Држачот За 18650 18350 CR123 A 18500 Батеријата Носителот Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Висок квалитет на ПВЦ материјал, транспарентни и практични. Специјално дизајниран во внатрешната страна, да се спречи батерии од тркалање. Лесен за носење околу. Заштита на животната средина кога батеријата се истроши. Погоден за 16340/18650/CR123 A. Заштита на животната средина да се задржи батерии безбедно, одделени и безбедна Батерии не се вклучени. Карактеристики : Материјал : ПВЦ Димензија : 77mm(Должина) x 42mm(Ширина) x 22mm(Висина) Боја : Транспарентна Одговара : 4pcs 16340 /2pcs Батерија 18650 Пакет Вклучуваат : 5 x Батерии Случај (Batterys не се вклучени) Забелешка : Оваа ставка доаѓа без мало кутија, но ние ќе се пакувам и пред превозот. Драги Пријатели, Добредојдовте на нашата Продавница на . Превозот Однос На сопствени даноци не се вклучени. (тоа зависи од вашиот локален обичај) Нормално ние ги испратите на поштенските. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл. Но, тие не се слободни. Политика на враќање Ние ќе им даде на наплата ако не го добиете вашиот парцела. Понекогаш поштенски е малку одложи за испорака на пратката, ако не ја добиете вашата цел пред заштита времето е завршена, Можете да побарате од нас да се прошири на времето. Повратна информација за Вашето задоволство е наша конечна цел. 5 ѕвезди позитиви feeback ќе биде прифатена. се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели. Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви посакам сите најдобрите

Подробности

Тип:
Кутия За Съхранение На Батерии
Номер На Модела:
JA00116-5шт
търговска марка:
Jninsens
Пакет:
No
Предмет на:
18650 18350 cr123a lithium 18500 притежателя на батерията

Те също купуват с този продукт

Tectra 2xBP-820 BP 820 BATTERY +Digital Charger with Car Plug for Canon Camera XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF М31

BGN 65.00 73.09

Tectra 2x BP820 БП 820 БАТЕРИЈАТА +Дигитален Апарат со Автомобил Приклучокза Canon Камера XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF M31 HF M40BP820 7.2 V / 2000m Ah Liion Батерија за Canon Камерите : HF G10, HF G20,HF G30, HF M30,HF M300, HF M301,HF M31, HF M32,HF M40, HF M400,HF M41, HF S10,HF S100, HF S11,HF S20, HF S200,HF S21, HF S30,HF11, HF20,HF200, HF21,HG20, HG21,HF200,XA10Карактеристики : 1...

Bekkinsale 65mah arc lithium battery, smart bracelet, литиева батерия, arc lithium polymer battery, 301328 Rechargeable Li-ion C

BGN 14.00 19.20

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3.7 V полимерна литиева батерия 503035053035 driving recorder MP5 Bluetooth sound 520mah акумулаторна литиево-йонна клетка

BGN 15.00 19.60

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Liitokala нови защитени оригинална батерия 18650 NCR18650B 3400mAh с печатна платка 3.7 V Безплатна доставка

BGN 6.00 11.20

Опис на Бренд : Liitokala Клетка : Liion Батерија тип : NCR18650 B Капацитет : 3400 m Ah Напон : 3.7 V Големина : Ø18mm x 65 mm Тежина : 46g ве Молиме проверете ја вашата светилка може да ги поддржи мазна контакт точка Полнење на највисоко превозот цена и Одземање 50% за секој дополнителен објект...

Акумулаторна литиево-йонна батерия, LI60B, LI-60B, за цифрови фотоапарати Olympus FE-370 FE370 ...

BGN 9.76

Батерија LiIon LI60 B LI60 B Батеријата Пакет за Олимп FE370 FE370 Дигитални Камери ..Пакетот вклучува : 1x компатибилен батеријата Пакет Li60 BВе молиме имајте на ум, ова е замена на батеријата пакет компатибилен со Ricoh Li60 B...

чисто нов оригинален NCR18650B 3.7 V 3400 mAh 18650 акумулаторна литиева батерия Батерия никел заваряване лист

BGN 8.00 10.88

Забелешка : Поради временските услови, и откривање грешки на полначот на пазарот се различни, капацитетот на батеријата тест е нормално во 30003400m Ah...

602248 3.7 V 620mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Mp3 mp4 DVR камера на мобилен телефон GPS PSP 062248 602250

BGN 11.00 11.18

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел : 602248Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)6.0×22×48Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 620m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Литиева батерия с голям капацитет серия 7.4 V прахосмукачка 4400mAh пластинчатая линия 8239112 електрически инструменти Акумулаторна литиево-йонна елемент

BGN 62.00 83.20

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3.7 V литиево-полимерна батерия 601235 300mAh запис pen point reading pen MP3 mouse steelmate акумулаторна литиево-йонна клетка

BGN 22.00 30.40

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3.7 V полимерна литиева батерия, 401120401119 Bluetooth слушалките, обща батерия, малки играчки, малки съоръжения, Акумулаторна батерия Li-ion C

BGN 26.00 35.20

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Продажба на едро 100 бр./лот един слот 1 x 1.5 V AAA батерия, калъф за носене на притежателя калъф черен с кабел за запояване на свързване

BGN 30.00 57.57

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Изработени од АБС материјал, лесен,удобен за носење Оваа батерија кутија за носител со жици,погоден за 1 x AAA батерии...

Поща 3.7 V полимерна литиева батерия, 401430 240MAH смарт гривна, писалка камера, Bluetooth-слушалка акумулаторна литиево-йонна клетка

BGN 24.00 32.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

100 бр./лот батерия 18650 Батерия 2000 mah 3.7 В литиево-йонни батерии за Powerbank Факел Лазерна писалка led фенерче

BGN 587.36

100pcs / многу Батерија 18650 Батеријата 2000mah 3.7 V LiIon Батерија Батерии За Powerbank Факел Ласерски Пен Led Светилка100% Оригинални 100pcs PCB Batery 3.7 v Батерија 18650 4200mah Литиум LiIon Батерија Полнење Батерии За LED Светлото на Големо Литиум Тип : LiIon Тесто y Број на Модел : Батерија 18650 Номиналниот Капацитет : 2000mah Номинален Напон : 3.7 v Батерија : Да Батерија Време : До 500 пати 18650 Bateria Пакување : 100pcs 3.7 v 18650 LiIon Батерија за Употреба : Светилка, LED, Ласерски Пен, Headlamp>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет на батерија заштитени батерии.>>> 18650 3.7 V 2000mah батерија Liion литиум батерија .>>> Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.Релевантни Производи За Вашите Информации :

1x AA AAA 14500 Battery Hard Plastic Storage Box Coloful Protect Case for 5/7 Alkaline Cells полезен контейнер с държач на куката

BGN 2.00 2.86

1x АА / AAA / 14500 Батеријата Тешко Пластична Кутија за Складирање Coloful Заштита на Случај за 5 / 7 Алкална Клетки Корисни Сад со Кука НосителотОва е АА / AAA / 14500 Батеријата Заштитна кутија за складирање , може да effectly заштита на батеријата и практично и функционално, неопходност во вашето семејство...

3.7 V полимерна литиева батерия, 803040 1100mAh трехпроводный навигатор, говорител Bluetooth, безжични слушалки акумулаторна литиево-йонна клетка

BGN 30.00 40.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3.7 V полимеризационная литиева батерия, 601533061533 дръжка за запис, дръжка за четене, малка камера, 230mah Акумулаторна литиево-йонна елемент

BGN 12.00 16.80

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

мощни 4бр BPI NiZn 1.6 V 2500mwh акумулаторна батерия AA + 4 слота Ni-Zn NiMH AA AAA зарядно комплект

BGN 30.00 53.90

100% Сосема Нов Ni Zn Rechargeble Батерија : Висок Напон Ni Zn 1.6 volt НикелЦинк Rechargeble Батеријата Супериорен Моќ Густина На Ni Zn батеријата обезбедува повисок напон во помали и полесни пакет од други акумулатори 1.6 v vs 1.2 v Стандард Ni MH и Ni Cd НикелЦинк Rechargeble Батеријата има развиено висока густина на енергија, високоциклус на животот и ниска цена на никелцинк (Ni Zn) батерија идеални за апликации што побарувачката за високо празнење стапка способности...

3.7 V полимерна литиева батерия 601120 120mAh 3D очила Bluetooth smart-часовници гривна steelmate акумулаторна литиево-йонна клетка

BGN 19.00 25.60

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...