• Ново
142030 702030*2 3.7 V 1000mAh акумулаторна литиево полимерна батерия за мотоциклет Bluetooth каска Bluetooth високоговорител направи си САМ играчка

142030 702030*2 3.7 V 1000mAh акумулаторна литиево полимерна батерия за мотоциклет Bluetooth каска Bluetooth високоговорител направи си САМ играчка

BGN 15.98
В магазина

Брой продукти


Модел : ЕЛ - 702030-2 P
Димензија : Дебелина(± 1)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)
142030
Номиналниот Напон : 3.7 V
Капацитет : 1000m Ah±5%
Околу Тежина : 15g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
ние не сме одговорни за undelivered адреса. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
Следново е превозот време референца за некои земји.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.

Подробности

Размер:
Prismatic
Тип:
Литиево-полимерна
търговска марка:
Easylander
Тип Набиране:
Само Батерии
Номер На Модела:
142030
Номер На Батерията:
1бр
Номинална Мощност:
1000mAh
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

мощни 4бр BPI NiZn 1.6 V 2500mwh акумулаторна батерия AA + 4 слота Ni-Zn NiMH AA AAA зарядно комплект

BGN 30.00 53.90

100% Сосема Нов Ni Zn Rechargeble Батерија : Висок Напон Ni Zn 1.6 volt НикелЦинк Rechargeble Батеријата Супериорен Моќ Густина На Ni Zn батеријата обезбедува повисок напон во помали и полесни пакет од други акумулатори 1.6 v vs 1.2 v Стандард Ni MH и Ni Cd НикелЦинк Rechargeble Батеријата има развиено висока густина на енергија, високоциклус на животот и ниска цена на никелцинк (Ni Zn) батерија идеални за апликации што побарувачката за високо празнење стапка способности...

Tectra 2xBP-820 BP 820 BATTERY +Digital Charger with Car Plug for Canon Camera XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF М31

BGN 65.00 73.09

Tectra 2x BP820 БП 820 БАТЕРИЈАТА +Дигитален Апарат со Автомобил Приклучокза Canon Камера XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF M31 HF M40BP820 7.2 V / 2000m Ah Liion Батерија за Canon Камерите : HF G10, HF G20,HF G30, HF M30,HF M300, HF M301,HF M31, HF M32,HF M40, HF M400,HF M41, HF S10,HF S100, HF S11,HF S20, HF S200,HF S21, HF S30,HF11, HF20,HF200, HF21,HG20, HG21,HF200,XA10Карактеристики : 1...

3шт нов оригинален HE4 2500mAh li-lon батерия 18650 3.7 V акумулаторни батерии максимална мощност 20A, 35A за Изтегляне на LG e-цигара

BGN 14.00 17.76

18650 HE4 2500m Ah батерија на висок квалитет со голема енергија до 30 A празнење 18650 HE4 2500mah Детали за Производот : Потекло : Јужна Кореја Модел : DBHE41865 Стандарден капацитет : 2500mah Стандарден напон : 3.6 V Сечење празнење напон : 2.5 v Одржлив испуштање струја : 20 A Употреба : електрични алатки, електрично возило на батерии, индустриски, јуни, граѓанското опрема, и други електронски цигари карактеристики : 1...

Продажба на едро 100 бр./лот един слот 1 x 1.5 V AAA батерия, калъф за носене на притежателя калъф черен с кабел за запояване на свързване

BGN 30.00 57.57

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Изработени од АБС материјал, лесен,удобен за носење Оваа батерија кутија за носител со жици,погоден за 1 x AAA батерии...

чисто нов оригинален NCR18650B 3.7 V 3400 mAh 18650 акумулаторна литиева батерия Батерия никел заваряване лист

BGN 8.00 10.88

Забелешка : Поради временските услови, и откривање грешки на полначот на пазарот се различни, капацитетот на батеријата тест е нормално во 30003400m Ah...

3.7 V полимеризационная литиева батерия, 601533061533 дръжка за запис, дръжка за четене, малка камера, 230mah Акумулаторна литиево-йонна елемент

BGN 12.00 16.80

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

CGA-S006 CGR CGA S006E S006 S006A DMW-BMA7 DMW BMA7 Dual USB зарядно устройство за Panasonic DMC FZ7 FZ8 FZ18 FZ28 FZ30 FZ35 FZ38 FZ50

BGN 17.00 19.74

CGAS006 CGR CGA S006 E S006 S006 A DMWBMA7 DMW BMA7 Двојна Полнач за Panasonic DMC FZ7 FZ8 FZ18 FZ28 FZ30 FZ35 FZ38 FZ50 Камери Компатибилни Модели : За Panasonic DMCFZ7 FZ8 FZ18 FZ28 FZ30 FZ5 FZ50,итн Пакет вклучува : 1x CGAS006 Батеријата Двојна USB Полнач за Спецификација : Влез : DC 5 V / 1 A(Мин.) Излез : 4.2 V или 8.4 V 800m A(x1) 600m A(x2) Настава : 1...

602248 3.7 V 620mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Mp3 mp4 DVR камера на мобилен телефон GPS PSP 062248 602250

BGN 11.00 11.18

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел : 602248Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)6.0×22×48Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 620m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 елемента 1100mAh NB-2L NB 2Л NB2L NB-2LH, акумулаторна литиево-йонна батерия +зарядно за кола+на ЕС щекер за CANON camera 350D 400D G7 G9 S30 S40 Z1

BGN 27.00 39.06

2pc 1100m Ah NB2 L NB 2 L NB2 L NB2 LH Батерија Liion Батерија +Автомобил Полнач+ЕУ Приклучок за камера на CANON 350 D 400 D Г7 G9 S30 S40 Z1 NB2 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7.4 V 1200m Ah / LiionКарактеристики : 1...

Гореща 360821P със защитно дъска 3.8 V 50MAH литиево-полимерна батерия светлинен обувки флаш обувки, акумулаторна литиево-йонна клетка

BGN 12.00 15.68

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

4 бр etinesan AA lifepo4 батерии 3.2, 1500 ма 14500 литиева батерия + зарядно устройство ( батерията се прилагат за детски играчки фенерче)

BGN 30.00 41.58

капацитет : 1500 mah (добар квалитет) спецификации : аа големина (14505) или (14500) напон на 3.2 v капацитет : 1500 mah бренд : etinesan хемија : литиум фосфат (lifepo4) димензии : дијаметар : 14,5 мм, висина : 50,5 mm карактеристики : нема меморија ефект долг период на зреење мала тежина и висока енергетска густина иста големина како аа батерија, но беше 3 пати повисок напон носивост до 1500 циклуси батеријата тестирани врз основа на меѓународни електронски комисија (iec) стандарди на капацитет, квалитет и трајност на еколошки, без мемориска ефект, еколошкипријателски материјали идеална замена за алкални или nimh аа клетки (забелешка : секој lifepo4 аа или ааа ќелија со одредена ќелија да ја замени две алкални или nimh аа или ааа клетки...

Акумулаторна полимерна батерия, мобилни динамиката на 3,7 в, радио, Walkman, литиеви батерии, 112560 a продукти, акумулаторни литиево-йонни батерии

BGN 20.00 26.40

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

1x AA AAA 14500 Battery Hard Plastic Storage Box Coloful Protect Case for 5/7 Alkaline Cells полезен контейнер с държач на куката

BGN 2.00 2.86

1x АА / AAA / 14500 Батеријата Тешко Пластична Кутија за Складирање Coloful Заштита на Случај за 5 / 7 Алкална Клетки Корисни Сад со Кука НосителотОва е АА / AAA / 14500 Батеријата Заштитна кутија за складирање , може да effectly заштита на батеријата и практично и функционално, неопходност во вашето семејство...

Tectra 1 PC BP-820 BP 820 замяна на литиево-йонна батерия за Canon XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF М31 HF M40

BGN 35.00 39.50

Tectra 1 КОМПЈУТЕР BP820 БП 820 Замена Liion Батерија за Canon XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF M31 HF M40BP820 7.2 V / 2000m Ah Liion Батерија за Canon Камерите : BP828, BP828, BP820, BP820, 8598 B002 HF G10, HF G20,HF G30, HF M30,HF M300, HF M301,HF M31, HF M32,HF M40, HF M400,HF M41, HF S10,HF S100, HF S11,HF S20, HF S200,HF S21, HF S30,HF11, HF20,HF200, HF21,HG20, HG21,HF200,XA10Карактеристики : 1...

3.7 V литиево-полимерна батерия 601235 300mAh запис pen point reading pen MP3 mouse steelmate акумулаторна литиево-йонна клетка

BGN 22.00 30.40

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3 бр. / лот 900mAh NB-11LH батерия камера за Canon A2300 IS, A2400 IS, A2500, A2600, A3400 IS, A3500 IS, ELPH 110 HS едро

BGN 23.00 26.30

NB11 L Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 3.7 V 900m Ah / Liion Компатибилен Камера Модели : За Canon NB11 L NB11 LH и Canon Power Shot A2300 Е A2400 Е A2500 A2600 A3400 Е A3500 Е A4000 Е ELPH 110 ХС ELPH 115 ХС ELPH 130 ХС ELPH 135 Е ELPH 140 СЕ ELPH 150 Е ELPH 160 ELPH 170 Е ELPH 320 ХС ELPH 340 ХС ELPH 350 ХС SX400 Е SX410 Е Пакетот Вклучува 3* NB11 L Батерии За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 23 дена откако вашата уплата е завршен...

3380140 3шт 3.7 5000 mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Bluetooth на лаптопа tablet PC, електроника лампа за сигурност

BGN 44.00 46.38

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел : 3380140Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.3×80×140Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 5000m AhОколу Тежина : 45gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Защитете 7.4 V 3000 mAh 8.4 V 18650 литиево-йонна батерия велосипедни фарове специална батерия DC 5.5 MM

BGN 21.00 21.68

Батеријата параметри Оценет напон : 7.4 V Номинална моќност : 3000 m Ah Полнење напон : DC 8.4 V Максимално полнење на струјата : 2 A Празнење критичниот напон : 6 V Полнење напон исклучување : 8.4 V Батерија големина : 37 mm * 37 mm * 67 mm должина на Кабел : Две DC 5.5 конектор Почитувани Купувачи : Здраво, добредојдовте на вас! Sike Laier Мултифункционален Конектор За Полнач Дистрибуција Продавница! Производите се испратени директно до фабриката...

Liitokala нови защитени оригинална батерия 18650 NCR18650B 3400mAh с печатна платка 3.7 V Безплатна доставка

BGN 6.00 11.20

Опис на Бренд : Liitokala Клетка : Liion Батерија тип : NCR18650 B Капацитет : 3400 m Ah Напон : 3.7 V Големина : Ø18mm x 65 mm Тежина : 46g ве Молиме проверете ја вашата светилка може да ги поддржи мазна контакт точка Полнење на највисоко превозот цена и Одземање 50% за секој дополнителен објект...

2x WAMA прозрачна пластмаса 2-слот 26650 18650 литиево-йонна батерия, Защитна кутия за батерии кутии за съхранение на ПП материали калъф

BGN 5.00 6.38

Транспарентна Пластика 2 ПАРЧИЊА 26650 Батеријата Заштита Кутија 18650 Литиум Батерии Чување на Кутии Животната средина ПП Материјали Продавница СлучајОва е 26650 / 18650 Батеријата Заштитна кутија за складирање , може да effectly заштита на батеријата и практично и функционално, неопходност во вашето семејство...

8x Eleoption 7.2 V 2500mAh подмяна на вакуумни панели за iRobot Roomba Braava 380 & 380T

BGN 133.00 156.45

Eleoption 2500m Ah NiМЗ 7.2 Volt Батерија за i Robot Roomba Braava 380 380 TФункција : Votlage : 7.2 V.Капацитет : 2500m Ah.Хемија : НУМЗ.Боја : Зелена.Компатибилни Модели : За Roomba Braava 380 / 380 T.Пакетот вклучува : 8 x Батеријата За i Robot Roomba Braava 380 / 380 T

Батерия WEP200, литиево-йонна батерия 3.7 V, 3D очила 501220 100mAh, Bluetooth слушалка, Акумулаторна литиево-йонна батерия

BGN 24.00 32.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

2 елемента високо качество на нов пристигане гореща мощност 11.1 V 2200mAh 15C литиева батерия Li-ПОЛИ акумулаторна батерия Drop Shipping

BGN 43.00 45.42

Висок Квалитет на Нови Пристигнување Топла Моќ 11.1 V 2200m Ah 15 C литиум Батерија LiПОЛИ Батерија на Пад на Превозот Карактеристики : 11.1 V 2200m Ah LiПОЛИ Батерија на Сосема Нов Топла Моќ 11.1 V 2200m Ah 15 C литиум батерија...

2+2X AA AAA 1800mAh 3000mAh батерия 1.2 V лилаво + USB зарядно устройство

BGN 20.78

2+2 X АА ААА 1800m Ah 3000m Ah Батерија 1.2 V Пурпурна + USB ПолначМеѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во продажба цена или на превозот обвиненија...