• Ново
2 бр./лот общ Коприна багажника с ниска талия копринени бикини, копринени гащи гамаши, къси панталони

2 бр./лот общ Коприна багажника с ниска талия копринени бикини, копринени гащи гамаши, къси панталони

BGN 24.00
В магазина

Брой продукти

Опис на производот : Име : Свила плажа панталони Материјал : 100% mulberry свила Боја : Многу бои слики.Така pls дозволете ми да знам од која боја сакате да ги купите, пред да го стави на ред. Ви благодарам многу се Мијат и се грижат : Рака мие, одделно од другите предмети; Висат сува, или кул iron на задната страна ве Молиме не го изложувајте свила под силно сонце. Големина на : Слободен Големина, тоа е флексибилен половината : 66cm110cm(по strech) должина : 31cm Нозе широк : 62cm
Свила за здравствена заштита ефикасност : 1.За нега на кожата : Свила протеини, влакна е богата со амино, амино хидрофилна фактор, има многу силна вшмукување влажни секс, може да се регулира влага на кожата, да ги задржи на кожата се чисти. Свила влакна содржи 18 видови на амино киселини слични на човечка кожа состојки, може да се зголеми виталноста на епителни клетки, и да се спречи стврднување на артериите, негуваат кожата. 2.Ув заштита : Свила fibroin б на глицин, тирозин и триптофан е ув заштитен, можат ефикасно да се спречи ултравиолетово (ув) зрачење, значително го намалуваат ризикот од развој на рак на кожата. 3.Загадувањето на антимикробна : Свила влакна има добра hygroscopicity и стави навлажни, тоа може да се направи на кожата брзо потење, апсорпција на метаболизмот на јаглерод диоксид. Свила sericin состав има способност да го спречи грини и мувла, раса, има антисептички кожата алергија ефект 4.Браздата отпорни, анти-стареењето : Свила содржи лизин, леуцин, итн може да се забрза метаболизмот на кожата површината липидите мембрана, подобрување на еластичноста на кожата, подобрување на циркулацијата на крвта, како што се threonine, serine, спречување на сува кожа брчките, одложување стареење на кожата.

Подробности

Размер:
One Size
Тип Елемент:
Бикини
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Коприна
Номер На Модела:
СФК-003
Тип Чорапогащи:
Бойшорт
Секси Суггестивный:
No
Състав На Материала:
100% коприна черница
Украса:
Няма
Тип На Повдигане:
малоэтажный къща
Непристойная Снимка:
No
търговска марка:
танзиц
детайли дизайна на облекло:
блестка
Дълги панталони:
Багажника
класификация на тъканите:
копринен материал
Вид На Талията:
ниска талия
Функция:
антибиотик
съдържанието на компоненти:
над 95%
Стил:
Ежедневен

Те също купуват с този продукт

Секси талия бельо женски гащи размер M L бамбук безшевни задника атлет гама цветове Дамски бикини 2014 нова марка 3 бр./лот

BGN 12.00 12.78

Discriptionголемина информацииAnswer : ___________________________ Note : Големини означени начин (на пример : M, XXXL, Слободни Големината, итн.) имаат различни земји, ве молиме погледнете го следново информации за димензиите на реалните мерни податоци...

4 бр дамско бельо гащи памук секси дамски бикини бельо синьо Лоскутная мода женски гащи марка SEVENRAINBOW

BGN 12.00 24.32

2017 нов стил 4 парчиња измешани бои жените долна облека Кратко Секси Жена е Гаќи leucorrhea долна Облека Моден Бренд Женски Кратко

BllooBeell секси дантелено дамско бельо апартамент колан, Дамски гащи памук слабините, момичето непрекъснато гащи триъгълник хладен елегантен

BGN 5.00 7.66

Ве Молиме Љубезно Забелешка!!!1 : Можеби понекогаш транспорт брзина бавно, ако е датум на испорака ќе заврши и пакет уште не е пристигнат , ве молиме да ни даде порака , ние може да се прошири за заштита на денот.2 : Ако пакетот не пристигне во рок од 60 дена (Бразил е во рок од 90 дена),а вие не сакате да чекате повеќе, ние и ветуваме ние ќе им даде целосна наплата.3 : Бидете сигурни дека вашето тело мерење навистина натпревари на нашата детали големина, на пример : половината , колковите...

Нов модел с Висока Талия Дамски бикини чист памук секси интимни выдалбливают плътен цвят гащи дишащи гащи

BGN 5.00 7.97

Почитувани купувачи, добредојдовте да ја посетите нашата продавница !Пакување : Opp вреќа Независни пакувањеБидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на нашата големина.Навестување за изборот на соодветна големина на : М : половината 57 CM70 CM hipline : 83 CM94 CM тежина 40 KG52 KGL : половината 70 CM76 CM hipline : 94 CM100 CM тежина 52 KG60 KGXL : половината 76 CM83 CM hipline : 100 CM106 CM тежина 60 KG68 KGПлочка на мерење : Плочка мерење поради прирачник за мерење, не може да постои 12cm грешка.1.Не поминуваат ноќтаНоќта е најдобро време да се бактериски раст, голем број на бактерии ќе се направи долна облека чистење станува потешко.2...

SP&CITY Fashion Дантела Sexy Women Underwear Ladies безшевни гащи памук выдалбливают гащи секс ремък ремък бельо

BGN 3.18

SP&ГРАДОТ на Модата Чипка Секси долна облека на Жените Дами Лесна Кратко Памук Шупливи Надвор Гаќи Секс Gstring Камшик Женска долна Облека М ГОЛЕМИНА : НИСКА ПОЛОВИНАТА 5670 CM L ГОЛЕМИНА : НИСКА ПОЛОВИНАТА 6480СМ XL ГОЛЕМИНА : НИСКА ПОЛОВИНАТА 6890 CM

Ixuejie 7 бр./лот жени памук седмица бельо ниска талия гащи модни дамски бикини гащи

BGN 16.00 20.78

Ixuejie 7pcs / многу Жени Памук Недела долна облека Ниска Половината Кратко Мода Кратко Дами ГаќиГолемина : M,L,XLМполовината : 28cm, одговараат за hipline 7080см(2731.5 инчен)Lполовината : 30cm...

AWAYTR чист памук V-образен с ниска талия на дамско бельо за бременни дантелени бикини бременност гащи високо качество Танга безшевни бикини

BGN 7.98

Спецификации : Пол : ЖенитеПредмет Тип : КраткоШаблон Тип : ЦврстиДекоративни : Чипка КапчињаМатеријал : Памук+Акрил+SpandexПакетот вклучува : 1 PC ПанталонаГолемина M : Се Вклопи Половината 7290 cm;Тежина 4555 kgГолемина L : Се Вклопи Половината 7694 cm; Тежина 5562kgГолемина XL : Се Вклопи Половината 8098 cm; Тежина 6270 kgГолемина XXL : Се Вклопи Половината 84102 cm; Тежина 7077 kgБоја : Како на слики

6шт Дамски бикини памук писмо на печатни лук гащи малоэтажный сладък страхливец дамски шорти, бельо бикини за момичета M L XL

BGN 12.00 12.78

6 PCS Женска Гаќи Памук Писмо Печатени Лак Кратко Низок пораст Симпатична Underpant Женска Шорцеви долна облека Кратко За Девојки M L XL

Безплатна доставка точки гамаши Chong ся 2018 ms тънка дантела нови панталони за сигурност изплъзна три минути панталони 7235

BGN 8.86

Бесплатен Превозот Ставовите leggings чун xia 2017 ms тенка чипка нов безбедносен панталони sneaked далеку три минути панталони #7235Пронајдете вистинската големина за вас

2018 Calcinha Ropa Interior Mujer бикини нови дамски безшевни панталони с висока талия Shuitu дантела топло тяло скулптура на бельо

BGN 7.98

holesale : поддршкасостојба : 100% новиМатеријал : Памук + Spandexпревозот : поддршка кина пост и epacket и да ги изразат испоракаВерзија на суперпозитивни О! ...

2018 Специална Оферта Cueca Чорапогащи, Бельо, Прозрачни И Кухи Памук Дамско Бельо Лук Гащи Горещи Продажба На Газови Прашки Бикини

BGN 13.00 14.70

топла M L XLПоловината : 28cm 30cm 32cmЗатегнувачка : 52cm 54cm 56cmдолго : 18cm 19cm 20cm Грешка од 13 cm, Нормално, ние ќе брод можете 6 бои во една парцела, но можете да изберете бои, исто така, само оставете порака за нас, тогаш ние ќе брод на стоките според вашиот избор, ви благодариме.БЕЛЕШКИ : 1, важно е да обезбеди информации, правото на име и презиме , пост код и адреса на англиски јазик , ќе не стигне пратката ако информацијата не е во право...

Бельо жена памук мода лук бельо чист цвят бельо Момиче ниска талия секси бельо M L XL 3 бр. /лот

BGN 5.00 5.97

Материјал : 95% Памук, 5% Spandex Големина На ТабелатаГолеминаМLXLПоловината56 см / 22"60 cm / 23.6"64 cm / 25"Се водат110 см114 см120 смОдговара За Половината5868 см 22.8" 26.7"6676 cm 26" 30"7484 cm 29" 33"Одговара За Колковите8593 cm 33" 36"9098 см 35" 38"95105 cm 37" 41"Центар Должина21 см22 см23 смНИ Големина4668810Руската Големина424444464648Европската Големина363838404042Купувачот Забелешка : Рака мерење ќе има разлики од околу 12cm.1 cm = 0.39Answer : ___________________________ Note : 1...