• Ново
6 бр./лот качество дамски копринени гащи на коприна и копринени бикини Дамски бикини вълни на женски гащи

6 бр./лот качество дамски копринени гащи на коприна и копринени бикини Дамски бикини вълни на женски гащи

BGN 56.00
В магазина

Брой продукти


Опис на производот : Име : жените свила долна облека Ткаенини : 100% mulberry свила Боја : Многу бои слики.Така pls дозволете ми да знам од која боја сакате да ги купите, пред да го стави на ред. Ви благодарам многу се Мијат и се грижат : Рака мие, одделно од другите предмети; Висат сува, или кул iron на задната страна ве Молиме не го изложувајте свила под силно сонце. Големина Половината(cm) на Колкот(cm) L 67-73 86-96 XL 73-80 89-99 XXL 80-88 91-105
Свила за здравствена заштита ефикасност : 1.За нега на кожата : Свила протеини, влакна е богата со амино, амино хидрофилна фактор, има многу силна вшмукување влажни секс, може да се регулира влага на кожата, да ги задржи на кожата се чисти. Свила влакна содржи 18 видови на амино киселини слични на човечка кожа состојки, може да се зголеми виталноста на епителни клетки, и да се спречи стврднување на артериите, негуваат кожата. 2.Ув заштита : Свила fibroin б на глицин, тирозин и триптофан е ув заштитен, можат ефикасно да се спречи ултравиолетово (ув) зрачење, значително го намалуваат ризикот од развој на рак на кожата. 3.Загадувањето на антимикробна : Свила влакна има добра hygroscopicity и стави навлажни, тоа може да се направи на кожата брзо потење, апсорпција на метаболизмот на јаглерод диоксид. Свила sericin состав има способност да го спречи грини и мувла, раса, има антисептички кожата алергија ефект 4.Браздата отпорни, анти-стареењето : Свила содржи лизин, леуцин, итн може да се забрза метаболизмот на кожата површината липидите мембрана, подобрување на еластичноста на кожата, подобрување на циркулацијата на крвта, како што се threonine, serine, спречување на сува кожа брчките, одложување стареење на кожата.

Подробности

Размер:
L, XL, XXL
Тип Елемент:
Бикини
Пол:
Жени
Номер На Модела:
hyb-002
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Коприна
Секси Суггестивный:
No
Състав На Материала:
100% коприна черница
търговска марка:
танзиц
Украса:
Яка
Тип Чорапогащи:
Обобщение
Тип На Повдигане:
малоэтажный къща
Непристойная Снимка:
No
детайли дизайна на облекло:
дразнят
Дълги панталони:
Обобщение
класификация на тъканите:
копринен материал
Вид На Талията:
ниска талия
Функция:
антибиотик
съдържанието на компоненти:
над 95%
Стил:
Ежедневен

Те също купуват с този продукт

FORUDESIGNS дамско бельо гащи Еднорог модел прашки секси бикини бельо жена прашки Cuecas Tanga плюс размер за момичета

BGN 14.38

За Нашата Продавница1 Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.2.На дд стоката во вашата шопинг кошничка, добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.За Плаќање1.Можете да платите со Банковен налог, Western Union, Master Card, Visa, Зачувам, Кредитна картичка2...

момиче выдалбливает дантелено бельо от чист памук, дишащи черни прашки танга секси бикини бельо ropa interior femenina

BGN 11.06

Врвот парче бела газа пати некои браздата некои помали може да ги прифати блиску до местото на целМ погоден за хип 8792cm панталони 26 27L погодни за хип 9297cm панталони 27 29XL погоден за хип 97102cm панталони 28 31

Секси талия бельо женски гащи размер M L бамбук безшевни задника атлет гама цветове Дамски бикини 2014 нова марка 3 бр./лот

BGN 12.00 12.78

Discriptionголемина информацииAnswer : ___________________________ Note : Големини означени начин (на пример : M, XXXL, Слободни Големината, итн.) имаат различни земји, ве молиме погледнете го следново информации за димензиите на реалните мерни податоци...

Безплатна доставка на 5 бр./лот модален бельо големи ярды регулируема опора беременный корема памучни бельо къси гащи гащи YX6502

BGN 19.00 22.37

Добредојдовте на вејд продавницаСреќно со вас Предмет : 6502 Стил : Кратко Ткаенини : Модални Ткаенина состав : модални, Карактеристики : Лесна, магнетна терапија, антибактериски, нега на стомакот, анти празнат, дише Половината тип : Половината Дизајн Карактеристики : чипка, тантела Шема : цврсти За луѓето Категорија : ПородилноГолемина на : СЛОБОДЕНПоловината : 70 CM се Протега : 110 CMХип : 74cm се Протега : 120 CMБедрото : 30 CM се Протега : 43 CM(Се мери со малку грешка)Ви благодариме за доаѓаатВид информации : Ако не можете да најдете она што ви треба од нашата продавница pls контактирајте со нас, тогаш ние ќе ви ги даде нашата листа и можете да изберете повеќе информации за производот ви се допаѓа таму.Сите слики се направени од страна на самите себе,ако сте веледрогерија ,ние може да се испрати на нашите оригинални слики за вас .Плаќање : 1...

Безплатна доставка нов едро ms бамбуковое влакно с висока талия корем в триъгълника лейси модел тялото бельо, жакард големи ярды 7142

BGN 7.78

Бесплатен Превозот Нови трговија на големо ms бамбус влакна на високи половината стомакот во триаголник чипка модел тело долна облека жакард големи дворови #7142Пронајдете вистинската големина за вас

HW032 горещи продажба на дамско бельо секси дантелени гащи Голям размер гащи комфорт ниска талия безшевни прозрачни чорапогащи, бельо

BGN 4.00 4.61

HW032 Топла Продажба долна облека на Жените Секси Чипка Кратко Големи Димензии Гаќи Удобност Ниска Половината Лесна Транспарентен Гаќи долна ОблекаПревозот : Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail во рок од 5 работни дена по приемот на плаќање...

Безплатна доставка бамбуковое влакна бельо пъпка коприна талия без следа прости женски гащи 7147

BGN 7.84

Бесплатен Превозот На нови жена бамбус влакна долна облека Bud свила половината нетрага едноставна голема верзија на жените кратко #7147Пронајдете вистинската големина за вас

3 бр./лот е мек и удобен модален материал боксови шорти защитни панталони за жени бикини голям размер висока талия дамско бельо

BGN 19.00 19.04

Големина : XL,XXXLXLполовината : костим за половината 6780см (2731inch),тежина 5060kgXXX Lполовината : костим за половината 90105cm (3540inch), тежина 7085kgПревозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе го провери вашиоткредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска сопроизвод,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae happeГаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад...

2017 Бикини Calcinha Ropa Interior Mujer MS Bamboo Fiber Underwear Корем, Талия Ханш Скулптура Големи Ярды Дамски Дантелени Гащи

BGN 4.78

holesale : поддршка состојба : 100% нов Материјал : бамбус влакна+модални превозот : поддршка кина пост и epacket и да ги изразат испоракаPls ги прочитате пред купување : 1...

дамски секси прозрачни прашки G-string V-стринг, бикини, бельо, бельо 8MG3

BGN 0.91

Жените Секси Транспарентен Thongs Gstring Vstring Гаќи долна Облека долна облекаОбјектот Спецификации : 100% Сосема НовГолемина : една големина одговара на НАС големина XS S (овој објект имаат само една големина, но Ткаенина е флексибилен)Материјал : Полиестер влакна (материјал е многу мека и еластичноста е лесно враќање)Се грижи за облека : Рачно миење самоИзгледа многу секси !!!Ова долна облека е дефинитивно едно парче да зачин до спалната соба активности.1...

Zohra дамско бельо секси бельо наперен бяла котка 3D печатни секси гащи гащи гащи интериорни Mujer женски Близки

BGN 6.00 7.98

Известување 1 Ве молиме прочитајте ја нашата големина на табелата пред да го купат 2.Пред исплата, ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно 3...

чиста коприна Дамски бикини Дамски висококачествени дишащи секси дантелени гащи средна височина Femme Solid Underwear Ladies Pantickers

BGN 18.00 26.08

100% Чиста Свила Гаќи Жени со Висок Квалитет Дише Секси Чипка Средината на пораст Кратко Солидна Секојдневни долна облекаГОЛЕМИНА (cm) Хип Плочка Recommed Хип Crotch должина Половината Плочка Recommed Половината Нозе Дебелина M 66 78 88 23 60 606 7 34 L 70 8894 25 64 6 77 4 36 XL 74 94100 27 68 7 480 38Ве молиме да се измери големината на вашата облека и да се споредат табела за да избере вистинската големина...