• Ново
Пеперуда кухи издълбани случайни дървени пръчици за коса игли САМ обикновено жените китайски японски дървени прическа на бижута, аксесоари, декорации

Пеперуда кухи издълбани случайни дървени пръчици за коса игли САМ обикновено жените китайски японски дървени прическа на бижута, аксесоари, декорации

BGN 4.00
BGN 7.44
-46 %
В магазина

Брой продукти


Здраво, драги клиент! Добредојдовте во мојата продавница и тука се и некои совети за вас :
1. Dropshipping , трговија на Големо , Прилагодувањето се нудат и ние имаме доволно искуство и професија на овие услуги.
2. Не vaild следење на број кога цел е помалку од $5 , бавно и untracked; за нарачки над $5 , брод со vaild следење на број, e Packet е слободен за НАС .
3. Руските купувачи да го користите целосното име , право претставуваат код. Инаку испорака ќе пропадне.
4. Ако има нешто во ред со цел, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, јас сум подготвен да им помогне на вас, однапред ви благодариме.
Должина : 18cm
тежина : 9g
Материјал : Сандаловина

Повод : Годишнина, Свадба, Забава, Роденден, Ангажирање, Одмор, Секојдневно, Подарок
Известување : Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики

Подробности

Тип Елемент:
Облекло за коса
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
H020023
Тип:
Пръчици За Коса
Материал:
Дърво
търговска марка:
EXYNLON
Стил:
Casual/Спортен
Формамодел:
фея
Тип На Метали:
Няма
Украса За Коса:
сватбени аксесоари
родословни:
гребен за коса
щипки за коса:
украса за коса
Дамски Фиби За Коса:
пръчка за коса
украса на косата:
Аксесоари За Коса
украса за глава:
прическа
сватбена украса за коса:
сватбени прически
китайски аксесоари за коса:
сватбена прическа
прическа:
щипки за коса за жени
brige:
дървени бижута за коса

Те също купуват с този продукт

10 бр./лот цветна мивка и морска звезда 20 * 24 мм и 22 * 27 mm висулка звезда сплав емайл Чар САМ аксесоари за колие гривна

BGN 5.20

Име : Емајл DIY pendantБоја : Како се покажеГолемина : 20 * 24mm&22*27mmМатеријал : АлуминиумскиЦена за 10pcsАко ви треба други Глеѓ Pendant ,ве молиме да се купи тукаАко ви треба ѓердан или скокаат прстен,ве молиме да се купи тукаПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

ZOSHI 2017 мода Златен цвят, бижута комплекти Макси колиета и висулки лигавник колиета буци bijoux изявление колие обици

BGN 5.00 8.16

Тука е и други симулација накит сетови,ако ви се допаѓа,едноставно кликнете на сликата!!!Имаме и Други Накит Сетови,ако сакате,само кликнете во!!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

JEXXI романтичната Луна заобиколен от звезди 925 сребро сватбена колие обици набор е прекрасен комплект бижута за жени, момичета

BGN 6.00 8.67

Материјал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)Печат : сребро 9251 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

100 бр. / лот от Сребърен хром жаба Crystal Пин брошка дамска мода бижута

BGN 350.40

Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина 57mm x 50mm,Прилагодите Стил Клиент дизајн е во ред MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T / T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPSот , DHL, TNT, EMS Апликација Свадба Brooch, Brooch За Поканата, Sash, Aair Бенд, Капи, Шалови ,Појас, Подарок Кутија Декорација, Облека, ДекорацијаПовеќе Стил за васBrooch / ТокаАвион BroochСАД Знаме Боја Brooch48 Гроздобер Стил за ИДЕНТИФИКАЦИЈА ЗначкаПеперутка BroochКамео Тока / Brooch / Pendant

Мода мъжете икона аксесоар изявление жени ретро пънк шал пина женски брошки букет шапки и бижута. → игли Bijoux

BGN 6.40

Топла Продажба ID : 6720 95% ПОПУСТ парче 7.80 100 95% ПОПУСТ парче 38.00 100 95% ПОПУСТ парче 6.40 100 95% ПОПУСТ парче 5.80 100 95% ПОПУСТ парче 4.99 100 95% ПОПУСТ парче 4.99 100 95% ПОПУСТ парче 7.80 100 95% ПОПУСТ парче 5.80 100 Топла Продажба ID : 5148 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ парче 4.29 100 95% ПОПУСТ парче 5.77 100 95% ПОПУСТ парче 4.98 100 95% ПОПУСТ парче 9.48 100 95% ПОПУСТ парче 5.18 100 95% ПОПУСТ парче 7.98 100 95% ПОПУСТ парче 4.98 100 95% ПОПУСТ парче 6.05 100 95% ПОПУСТ парче 7.90 100 95% ПОПУСТ парче 6.62 100 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ парче 5.08 100 95% ПОПУСТ парче 100 4.98Brooch Големина : 5.0 cm*3.8 cm

6 бр. / опаковане. нов неръждаема стомана барабани за нокти пиърсинг на езика бижута леопардовый зърното бар пръстен барабани търговия на Едро

BGN 3.00 3.76

Ставка ОписОпис : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТип : Папокот Пирсинг накитМатеријал : 316 L хируршки нерѓосувачки челикГолемина : 2.8 cm / 1.10"Количина : 6pcsСликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Лилаво микс цвят птици брошки за мъже бижутериен марка емайла шал игли жени изявление пънк жени брошка чанти брошка аксесоар

BGN 8.00 10.56

Топла Продажба ID : 5258 95% ПОПУСТ парче 6.90 100 95% ПОПУСТ парче 5.90 100 95% ПОПУСТ парче 7.60 100 95% ПОПУСТ парче 4.60 100 95% ПОПУСТ парче 7.86 100 95% ПОПУСТ парче 11.80 100 95% ПОПУСТ парче 10.20 100 95% ПОПУСТ парче 12.80 100 95% ПОПУСТ парче 4.18 100 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ парче 4.98 100 95% ПОПУСТ парче 5.77 100 95% ПОПУСТ парче 6.20 100Можете да се меша бојата еден многуBrooch Големина : 4.2 cm*2.5 cm

2 елемента акрилни риболовни вилици и тунели седлото тапи за уши пиърсинг обеци продължавам ушите на носилка ушни сензори секс бижута за тяло

BGN 3.00 3.22

2 ПАРЧИЊА Акрилик Риболов Приклучоци и Тунели Седло Уво Приклучоци Пирсинг Обетки Уво Expanders Носилки Уво Мерачи на Сексот Телото Накит Големина : 10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm,22mm,25мм Боја : Како слики Пакување : се Продаваат како 2БР

Фалшиви Пръстени Стени Не Пиърсинг Бижута За Тяло 316 Неръждаема Стомана Обръч За Ноздрите На Халки На Носа На Great Wall Pattern Фалшиви Бижута Септо

BGN 3.00 3.94

лажни септумот пирсинг,пирсинг де septo лажни,septo лажни,пирсинг не septo,септумот clicker,лажни пирсинг,septo,лажни nostril пирсинг,носот прстени бесплатен превозот,клип нос Медицински Челик,пирсинг orelha cartilagem, ' рскавицата, обетки,септумотЛажни Септумот Прстени Не Пирсинг На Тело Накит 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик Nostril Обрачот Носот Прстени Кинескиот Ѕид Шема Лажни Septo НакитОпис На ПроизводотКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Површина : Високо Полиран Сјајна Боја : Сребро Големина : 11m м Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи ќе добие 1 КомпјутерПревозот : 14~29 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Производот Се Покажесептумот пирсингПревозот И ПакувањеЦел Бесплатен Превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење Infomation)Испорача : 14~30 денаЦел > Бесплатен Превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и Следење на информациите кои), Реализација : 14~30 денаЦел > Бесплатен Превозот за e Packet (Само во сад ), Реализација : 7~15 денаУслугаВи благодариме многу за избор на предмети, ние обезбеди 7 daysreturn услуга : Квалитет Проблем : Ние ќе ги провери и erery парче пред превозот, сепак некои може да добијат оштетување за време на превозот...

Сърцето на носа халка, обръч на носа, пиърсинг обеци реална преграда профилни 16 г преграда бижута сензори пиърсинг на носа, пиърсинг бижута спирала

BGN 4.00 5.12

Срцето носот прстен обрачот носот пирсинг обетки вистински септумот clicker 16g септумот накит мерачи носот пирсинг накит пирсинг хеликсПовод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно НосењеКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба : 100% Сосема Нов, Одлична ЗанаетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликКоличина : 1 ПарчеГолемина : 1.2 mm(16g)*10мм (Бар Дијаметар : 1.2 mm, Бар Должина : 10мм)Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)Испорача : 1430 денаЦел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 715 дена

J014 търговия на Едро мода качество със сребърно покритие австрийски кристал колие / обеци пъпка сватбени бижута, бижута комплекти за жени, момичета

BGN 19.00 36.80

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

Бял нар 925 сребро, бижута комплекти обеци / висулка / колие / пръстени размер 6/7/8/9 за жени Безплатна доставка

BGN 15.00 28.80

Ви благодариме за посетата !Објект : Бела Гранат 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Обетки / Pendant / Ѓердан / Прстени Големина 6 / 7 / 8 / 9 За Жените Бесплатен превозотСостојба : НоваМатеријал : сребро 925Големина : Прстен Големина 6...

Африкански Мъниста Комплект Бижута Дубай Със Сребърно Покритие Луксозни Планински Кристал Жени Сватба Огърлица, Гривна, Обеци Изискани Бижута

BGN 20.00 39.98

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : Сребрена / позлатен,Кристал Големина : како на сликата покаже Боја : како на сликата покаже Совршен обработка 100% физички слика

Приказно Морганитовые модни бижута, бижута комплекти с овална форма сребро штампованное шампанско Циркон обеци, огърлица, пръстен Sz 678910 JS650A

BGN 12.00 14.21

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

Златист Цвят На Краката Бижута На Crystal Выдалбливают Водно Конче Пискюл Къс Чорап За Жени Глезена Гривна-Верига Подаръци

BGN 2.00 2.27

Добредојдовте во мојата продавницаОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Објектот Тип : Жените Глуждот Материјал : Aolly Боја : Злато Chians Должина : 3050cm Пакет се Вклучени : 1pc x Anklet Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба.Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...