• Ново
лятна риза стил нови върхове дамски блузи печатни ежедневни ризи camisas femininas blusas реколта кимоно жилетка плюс размер

лятна риза стил нови върхове дамски блузи печатни ежедневни ризи camisas femininas blusas реколта кимоно жилетка плюс размер

BGN 6.00
BGN 7.26
-17 %
В магазина

Брой продукти


Шик Жените Chiffon Boho Дами Кимоно Долго Cardigan Лабава Блуза Кратко Sleeve Блузи Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Chiffon Боја : Мулти Боја Стил : Секси Клуб Вечер Партија,Секојдневен,Лето Плажа Големина : S, M, L,XL, Големина Lengh Ракав Биста S 69cm/27.17" 32cm/12.6" 126cm/49.61" М 71cm/27.95" 34cm/13.39" 130cm/51.18" L 73cm/28.74" 36cm/14.17" 134cm/52.76" XL 75см/29.53" 38cm/14.96" 138cm/54.33" Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Она Што Ќе Добиете :
1 x Секси Блузи

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Украса:
Няма
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Геометрична
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
РОПАЛИЯ
Тип Тъкани:
Шифон
Материал:
Polyester
Яка:
V-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Кратък
Цвят:
многоцветен

Те също купуват с този продукт

YRRETY дамски дантелени блузи и потници 2018 Секси Дълбоко V образно деколте с дълъг ръкав с цип на цветя бродерия твърди ризи ежедневни тънки блузи Blusas

BGN 22.00

Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите...

Бяла Блуза, Риза 2018 Пролет Лято Мода Половината От Ръкавите На Жените В Памучна Блуза, Творчески Коте Котка Шаблон Ризи Потници

BGN 92.00 129.60

Материјал : Памук 95%, Spandex 5% MРамо 38cm Градите 96cm Ракав 45см Должина 56cm LРамо 39cm Градите 100cm Ракав 46cm Должина 57cmНие не сме само производ продавачот, но, исто така, добавувач на услуги...

2017 новата есенна дамски дрехи Копринени конци празна прежди дантела Малки жени риза с дълъг ръкав шифон жени лейси блуза, топ 669J 30

BGN 17.00 19.36

$7.0 $ 6.38 $11.0 $ 10.89 $11.0 $ 10.73 $13.0 $ 12.30 $12.0 $ 10.58 $12.0 $ 10.08 $12.0 $ 10.25 $14.0 $ 9.59 $13.0 $ 12.21 $12.0 $ 11.48 $13.0 $ 12.21 $14.0 $ 13.20 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 54 21.28 86 33.88 56 22.06 34 13.40 L 55 21.67 90 35.46 57 22.46 35 13.79 XL 56 22.06 94 37.04 58 22.85 36 14.18 2 XL 57 22.46 98 38.61 59 23.25 37 14.58Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

[Кот д ' Шен] 2018 нова пролет лято мода жена блузи с дълъг ръкав Сплайсированные шарени фалшиви две части V-образно деколте, блуза, риза S077

BGN 31.00 36.00

Детали : Ткаенини : Боја : Сина / сиваГОЛЕМИНА (Единица : CM) : Една ГолеминаБиста 112 Должина 5473 Рамо 45 Ракав 54Перење метод : нежно миење ,длабоко боја облека за миење одделноТежина : кг±Answer : ___________________________ Note : (1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инчи)Бидејќи ова е мерено од страна на човекот ,таму би можело да биде од 13 см грешки.Pls го знаеме тоа.

Нов прием на 2017 Дамски ежедневни тънка цветна плюс размера на печатни блуза мода дълго лято три четвърти от тънка шифоновая риза 993D 30

BGN 21.00 22.50

$9.0 $ 7.91 $8.0 $ 7.51 $10.0 $ 8.39 $17.0 $ 14.37 $11.0 $ 9.88 $11.0 $ 9.08 $9.0 $ 8.86 $11.0 $ 9.47 $9.0 $ 7.63 $13.0 $ 11.18 $15.0 $ 12.89 $13.0 $ 11.26Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 65 25.61 82 32.31 57 22.46 L 66 26.00 86 33.88 58 22.85 XL 67 26.40 90 35.46 59 23.25 2 XL 68 26.79 94 37.04 60 23.64 3 XL 69 27.19 98 38.61 61 24.03 4 XL 70 27.58 102 40.19 62 24.43Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Плюс Размер Блузи Жени 2018 Пролет Нова Модна Марка Шифоновые Блузи Плътни Цветове, С Дълъг Ръкав Блуза, Риза Дамски Блузи Blusas

BGN 16.00 18.53

Плус Големина Блузи Жените 2018 Пролет Нов Моден Бренд Chiffon Блузи Цврсти Бои Долг Ракав Блуза Кошула Женски Блузи Blusas

Елегантни дамски дантелени блузи летни дамски блузи шифоновые Дамски ризи 3/4 ръкав Blusas Mujer 2017 ризата Femme размер XL

BGN 13.00 18.26

Домот на Жените Чипка Блуза Лето Дами Тело Блузи Chiffon Жените Кошули 3 / 4 Ракав Blusas Mujer 2016 Година Chemise Femme Плус Големина XLОзнака ГолеминаБистаSleeveДолжинаXS82.0 cm32.3"48.0 cm18.9"52.0 cm20.5"S88.0 cm34.6"49.0 cm19.3"53.0 cm20.9"М94.0 cm37.0"50.0 cm19.7"54.0 cm21.3"L100.0 cm39.4"51.0 cm20.1"55.0 cm21.7"XL106.0 cm41.7"52.0 cm20.5"56.0 cm22.1"ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 13 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор...

Мода Жените Бохемската Плажни Дрехи, Летни Блузи, Ризи Горещи Жени Четката Ежедневните Свободни Шифоновые Блузи, Ризи

BGN 12.00 12.14

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : ChiffonБоја : Покаже Како СликаГолемина : Една Големина Одговара На ПовеќетоБиста : За 136cm / 53.5"Должина : 91112cm / 35.8"44.1"Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот...

Дантела шевове Секси V-образно деколте с дълги ръкави без презрамки върховете лейси блуза бродерия цветя на една кука дамски блузи Blusas Mujer BH804

BGN 16.00 19.18

продавница за облека вистинска големина на плочка волумен мерење на лента,24cm грешка е нормалниот опсег.Контакт со нас на : Ако имате било какви прашања,pls ве молиме контактирајте со нас Ali Express ,Ако ние не сме на интернет, ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро!1.конкурентна цена, колку повеќе наредбата, пониска цена ќе добиете.Ние се комбинираат за испорака за вас, ако се купат повеќе од еден предмети.2.висок квалитет, уживаат висок углед во нашите клиенти.3.Сите бесплатен превозот методи се во нашите опција стандардно.брзо и безбедно превозот, ние најчесто ги користат Кина Пост Воздух Mail или UPS или ЕМС или другите...

2018 риза дамски блузи и ризи с дълъг ръкав риза femme дамски поло блуза ежедневни дамски блузи blusas mujer de moda черен

BGN 15.00 22.08

КУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГА

Принцеса сладка Лолита брокат градина Лолита пластове ръкав лейси риза ZJY043

BGN 40.00 44.35

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

Дамски блузи и ризи за есен елегантни дами V образно деколте Волан с дълъг ръкав твърди Blusas ежедневни flare sleeve свободни топове top cross

BGN 22.00 31.84

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Кратък Стил Шифоновая Блуза Жените Риза С Дълъг Ръкав Офис Дама Жени Върховете Blusas Femininas Camisas Mujer

BGN 10.00 12.62

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Памук мешавиниГолемина на : S "МL,XL 2 XL Големина Рамо Биста Ракав Должина S 36cm / 14.2" 86cm / 33.8" 56cm / 22" 67cm / 26.4" М 37cm / 14.6" 90cm / 35.4" 57cm / 22.4" 68cm / 26.8" L 38cm / 15" 94cm / 37" 58cm / 22.8" 69cm / 27.2" XL 39cm / 15.4" 98cm / 38.6" 59cm / 23.2" 70cm / 27.6" 2 XL 40cm / 15.8" 102cm / 41.2" 60cm / 23.6" 71cm / ненамерно самоповредување, додека 28.2"Рамо : НеограниченПоловината : Неограничен(1 инч=2.54 см)Пакетот Вклучува : 1* Жените блузаShipping Policy (1) За избега предмети, Ние ќе се потрудиме да услуга за вас! (2) ве молиме контактирајте со нас со реден број, име и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигнувањето...

дамски блузи лято елегантен пристрастие блуза шифон свободни ризи дамски ежедневни топ женски плюс размер дамски дрехи Blusas

BGN 16.00 18.78

Добредојдовте на нашата продавницаДраги пријатели : ние имаме свои фабрика, нашите производи имаат голем број на инвентар, немојте да се грижите за проблемот на инвентар, можете да нарачки директно, доколку сакате да го нарачате повеќе стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена, ние поддршка пад на превозот, може да се меша со цел, нашата фабрика се наоѓа во dongguan сити, провинцијата guangdong, ние, главно, се произведува машки и женски јакни, палта, панталони и плетење жените чизми, децата плетени ракавици, ве молиме проверете ја нашата продавница, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг...

2017 есента и зимата са женски с дълъг ръкав плюс Сюз бархатное палто на висока яка на риза женски голям размер поло изрязване на върховете 4XL

BGN 22.00 43.20

ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи облека се плочка мерење, поради различни методи, различни скала грешка ситуацијата е поинаква...

Нов 2018 Пролет Есен Мода Дънки Жена Свободни Дамски Блузи И Ризи С Дълъг Ръкав Дамски Блузи Дънкови Дънки, Блуза, Дамски Дрехи

BGN 22.00 31.20

Нови 2017 Пролет / Есен Мода Девојки Лабава Тексас Жените Блузи Долги Ракави Кошули Жените Блузи Фармерки Блуза Женски Повик ОблекаПРОИЗВОД INFARMATIONФармерки Јакни Жените Грб 2017 Пролет, Есен Долг Ракав Црна Еден Гради Мода Каузална Тексас Јакна за Жените Основните Палта Производ Infarmation Име на Производ : Жените Жан јакна / Девојки облека / женска облека Материјал : Памук+ Полиестер Погоден За Сезона : Пролет, Есен Дизајн Функција : Мода Боја : Слика боја, Големина : MLXLXXL Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво ЧистењеПРОИЗВОД INFARMATIOСтрана Должина Рамо Градите, Половината Ракав должина M 66 36 85 75 63 L 66 37 90 80 63 XL 67 39 95 85 64 XXL 69 40 100 90 65 1...

2018 Пролет Лято Изкуство Прости Свободни Блузи Памук, Лен Batwing Sleeve-Top Mori Момиче Plus Size Дамски Блузи Кимоно, Блуза, Топ

BGN 40.00 76.64

2018 Пролет Лето Уметност Едноставно Се Изгубат Блузи Памук, Лен Batwing Ракав Врвот Mori Девојка Плус Големина Жените Блузи Кимоно Блуза ВрвотТкаенини : 70% Лен+ 30% ПамукМодел Големина : 160cm 45kgЕдна ГолеминаГолемина Должина Рамо Биста Ткаенината Една големина 57 46 145 24Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 13 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

5XL тънък елегантен фалшив 2 бр макси шифоновая блуза лейси риза дамски Офис дрехи на една кука дълги дантелени блузи за жени Върховете 2017

BGN 23.00 27.41

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Плюс Размер в 3 цвята гореща разпродажба 2017 мек памучен лейси блуза с къс ръкав дълга риза BOHO Style for Ladies Free Shipping

BGN 11.00 12.14

Плус Големина 3 Бои Топла Продажба 2015 Мек Памук, Чипка Блуза Кратко Sleeve Долга Должина на Кошула BOHO Стил за Дами Бесплатен ПревозотПоради прирачник за мерење ќе биде 23 cm грешка.pls разбирање尺寸 前衣长 后衣长 胸围 腰围 S 74 82 88 90 M 75 83 94 96 L 76 84 100 102 XL 77 85 106 108 XXL 78 86 108 112

Твърди Жени Лято Без Презрамки Блуза С Рамо Свободни Ежедневни Ризи Блузи 3/4 Къдри На Ръкавите Червен Черен Зелен Блуза Облекло

BGN 7.00 8.19

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Главната Боја : КАКО На Сликата шоуНово во Мода,Жените мода се облекуваатСтил : женска 3 / 4 ракав блуза Материјал : ПолиестерПакет се вклучени : 1x блузаГолемина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Должина(cm) S 68 46 94 52 M 80 68 9853 L 1012 810 10254 XL 1214 1012 106 55Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

2017 пролет бели дамски блузи с дълъг ръкав плюс размера на женските офис ризи мода есен случайни дизайн на дамски блузи 6 цвята

BGN 26.00 34.96

Детални Функција : 100% сосема нов, со ознака, пакување со opp вреќаБоја : бела , црвена , розова , жолта , Длабоко Сина , Светло синаКоличина : 1 BUC јакнаГолемина Информации : S : Должина 64.5 CM, Градите 76 CM, Рамо 34 CM , Ракав 56.5 CMМ : Должина 65 CM, Градите 80СМ, Рамо 35 CM , Ракав 57 CML : Должина 65.5 CM, Градите 84 CM, Рамо 36 CM , Ракав 57.5 CMX L : Должина 66 CM, Градите 88 CM, Рамо 37 CM , Ракав 58 CMXX L : Должина 66.5 CM, Градите 92 CM, Рамо 38 CM , Ракав 58.5 CMXXX L : Length67 CM, Градите 96 CM, Рамо 39 CM , Ракав 59 СМОва е Азија големина,Внимание!!мери со раце, ве молиме овозможи 13cm грешкии боја можеби малку се разликува со реалноста, тоа е нормално.не се избира големина од имагинација, ве молиме изберете според нашите големина на табела.