• Ново
2017 пролет и лято бяла женска риза памук slim basic shirt casual all-match ol с дълъг ръкав medium v175

2017 пролет и лято бяла женска риза памук slim basic shirt casual all-match ol с дълъг ръкав medium v175

BGN 29.00
BGN 57.28
-49 %
В магазина

Брой продукти

детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Твърд
Тип Тъкани:
Батик
Стил:
Официално
Материал:
Памук
Номер На Модела:
МСУ-V175
Яка:
Стойка
Дължината На Дрехата:
Редовен
Украса:
На крилото
Стил Ръкави:
Редовен

Те също купуват с този продукт

5XL тънък елегантен фалшив 2 бр макси шифоновая блуза лейси риза дамски Офис дрехи на една кука дълги дантелени блузи за жени Върховете 2017

BGN 23.00 27.41

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

2018 Пролет Лято Изкуство Прости Свободни Блузи Памук, Лен Batwing Sleeve-Top Mori Момиче Plus Size Дамски Блузи Кимоно, Блуза, Топ

BGN 40.00 76.64

2018 Пролет Лето Уметност Едноставно Се Изгубат Блузи Памук, Лен Batwing Ракав Врвот Mori Девојка Плус Големина Жените Блузи Кимоно Блуза ВрвотТкаенини : 70% Лен+ 30% ПамукМодел Големина : 160cm 45kgЕдна ГолеминаГолемина Должина Рамо Биста Ткаенината Една големина 57 46 145 24Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 13 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

SHILO GO Fashion Street Women червено поло A-Line свободни ежедневни къси ръкави овча кожа естествена кожа блуза дамска блуза

BGN 192.00

Ние си Factorey штекер за разумна ценаМало + на Големо + ОЕМНие повеќе нема да одговори на следниве прашања : 1) u Може да ми испратите реална слика ? Сите вистински фото биде објавена на опис на производот, Ако се препродавач,u сакате објавено реална слика на нашиот вебсајт,најдобар начин е купите потоа снимање ur сопствена слика 2) Може да имам на попуст ?Малопродажната нема попуст во прилог на големо или вредност ќе стигне до одредена границаНашиот профит е ограничена за секој предмети,ако у мислам прескапата,само не купите.не трошете време да преговараат pls Вратат во суштина, го Носат ти пат !Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 23 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 36 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени.Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност...

Пролет 2018 Писта Дамски Потници И Блузи Европейската Мода Лук Врата Печат Елегантни Ризи Дами Офис Риза Blusas Femininas

BGN 27.00 33.97

Пролет 2018 Пистата Женска Блузи И Блузи Европската Мода Лак Вратот Печати Домот Кошули Дами Канцеларија Кошула Blusas FemininasИме : МаицаДолжина На : РедовнаМатеријал : ПолиестерГолемина : M / L / XL / 2 XLБоја : Како на сликатаДекорација : print Лак ВратотДолжина Рамо Биста Ракав Азија Големина cm инчен cm инчен cm инчен cm инченМ 67 26.4 38 15.0 90 35.4 59 23.2L 68 26.8 39 15.4 94 37.0 60 23.6XL 69 27.2 40 15.7 98 38.6 61 24.02 XL 70 27.6 41 16.1 102 40.2 62 24.4 1...

CHICEVER Дамски ризи топ блузи с дълъг ръкав свободни плюс размера на ежедневни Пролет мозайка накъдрен женска риза мода облекло нова

BGN 37.00 64.00

ГОЛЕМИНАL : должина : 73cm,биста : 112cm,ракав должина : 56cm,манжетната : 20cm,рамо : 40cm,се препорачува тежина : 110125kgXL : должина : 74cm,биста : 116cm,ракав должина : 57cm,манжетната : 21cm, рамо : 41cm, се препорачува тежина : 125140kgXXL : должина : 75см,биста : 120cm,ракав должина : 58cm,манжетната : 22cm, рамо : 42cm, се препорачува тежина : 140155kg3 XL : должина : 76cm,биста : 124cm,ракав должина : 59cm,манжетната : 23cm, рамо : 43cm, се препорачува тежина : 155165kg4 XL : должина : 77cm,биста : 128cm,ракав должина : 60cm,манжетната : 23cm, рамо : 44cm, се препорачува тежина : 165180kgAnswer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инченanswer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 23cm грешки што е нормалнаТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

Нов летен моден стил Дамски ризи Vestido плюс размера на свободни О-образно деколте печат Половината ръкави шифоновая риза за жени голяма блуза, топ

BGN 32.80

Детали За ПроизводотМатеријал : chiffon 95%полиестерПовод : Случајни лабава плус големина кошула работа печати овратот Половина ракав chiffonБои : црна, белаГолемини : M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL 6size

Годишната лейси риза мода жените лейси блуза, риза с къс ръкав кухи V-образно деколте корейски плетене на една кука блуза Flare ръкавите на Женските ризи

BGN 23.00 27.47

1 100% Сосема Нов2 Materi al : Полиестер+Чипка3 Материјал на платно ви дава пријатно чувство.4 Бои за избор : Бела4...

Дантела шевове Секси V-образно деколте с дълги ръкави без презрамки върховете лейси блуза бродерия цветя на една кука дамски блузи Blusas Mujer BH804

BGN 16.00 19.18

продавница за облека вистинска големина на плочка волумен мерење на лента,24cm грешка е нормалниот опсег.Контакт со нас на : Ако имате било какви прашања,pls ве молиме контактирајте со нас Ali Express ,Ако ние не сме на интернет, ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро!1.конкурентна цена, колку повеќе наредбата, пониска цена ќе добиете.Ние се комбинираат за испорака за вас, ако се купат повеќе од еден предмети.2.висок квалитет, уживаат висок углед во нашите клиенти.3.Сите бесплатен превозот методи се во нашите опција стандардно.брзо и безбедно превозот, ние најчесто ги користат Кина Пост Воздух Mail или UPS или ЕМС или другите...

YRRETY дамски дантелени блузи и потници 2018 Секси Дълбоко V образно деколте с дълъг ръкав с цип на цветя бродерия твърди ризи ежедневни тънки блузи Blusas

BGN 22.00

Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите...

Бяла Блуза, Риза 2018 Пролет Лято Мода Половината От Ръкавите На Жените В Памучна Блуза, Творчески Коте Котка Шаблон Ризи Потници

BGN 92.00 129.60

Материјал : Памук 95%, Spandex 5% MРамо 38cm Градите 96cm Ракав 45см Должина 56cm LРамо 39cm Градите 100cm Ракав 46cm Должина 57cmНие не сме само производ продавачот, но, исто така, добавувач на услуги...

Шанхай Story дамски блузи китайската традиционна облекло за жени, китайски дрехи китайска риза дамски потници бельо блузи

BGN 35.00 68.80

Пакет : 1 Парче На Кинески Кошула[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашата посакувана градник...

Принцеса сладка Лолита брокат градина Лолита пластове ръкав лейси риза ZJY043

BGN 40.00 44.35

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

2018 Летни памучни потници Дамски блузи антични мъниста на една кука ежедневни къдри выдалбливают елегантни свободни 5XL голям плюс Размери на ризи

BGN 23.00 28.78

Висок КвалитетГОЛЕМИНА ДЕТАЛИВе молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување1 инч=2.54 смПРОИЗВЕДЕ ДЕТАЛИФАБРИКАТА СИЛАДобредојдовте на visite нашата фабрикави благодариме​

Лятна дамска тънка риза полупрозрачна блуза с дълъг ръкав дамски джоб с 5 цвята S-XL

BGN 25.60

Големина / cm S Биста : 92cm Должина : 66cm Ракав : 57cm Рамо : 37cm М Биста : 96cm Должина : 67cm Ракав : 58cm Рамо : 38cm L Биста : 100cm Должина : 68cm Ракав : 59cm Рамо : 39cm XL Биста : 104cm Должина : 69cm Ракав : 60cm Рамо : 40cm Големина / инчен S Биста : 36.2〃 Должина : 26.0〃 Ракав : 22.4〃 Рамо : 14.6〃 М Биста : 37.8〃 Должина : 26.4〃 Ракав : 22.8〃 Рамо : 15.0〃 L Биста : 39.4〃 Должина : 26.8〃 Ракав : 23.2〃 Рамо : 15.4〃 XL Биста : 40.9〃 Должина : 27.2〃 Ракав : 23.6〃 Рамо : 15.7〃Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Плюс размер памук бельо жени блуза, риза плътен бял, бежов, червен свободни случайни летни ризи блуза стари ленени блузи Blusas C107

BGN 27.00 35.84

Гроздобер плус големина лен блузаТкаенини : лен + памукБоја : беж, бела, црвенаГолемина : една големина Големина Должина Биста Полите Ткаенината Ракав должина со рамо Една големина 60 120 116 30 46Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 13 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

2018 новата пролетна мода Дамски дрехи, секси женски ризи, блузи с дълги ръкави твърди битови отложной яка дамски блузи D536 30

BGN 17.00 18.77

$10.50 $ 6.83 $7.89 $ 6.55 $14.54 $ 9.89 $10.20 $ 6.73 $10.97 $ 9.87 $12.66 $ 11.77 $13.77 $ 11.43 $10.50 $ 9.24 $9.89 $ 9.40 $12.94 $ 10.22 $12.66 $ 9.50 $9.99 $ 9.49Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 90 35.46 55 21.67 36 14.18 М 59 23.25 94 37.04 56 22.06 37 14.58 L 60 23.64 98 38.61 57 22.46 38 14.97 XL 61 24.03 102 40.19 58 22.85 39 15.37Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Нов 2018 Пролет Есен Мода Дънки Жена Свободни Дамски Блузи И Ризи С Дълъг Ръкав Дамски Блузи Дънкови Дънки, Блуза, Дамски Дрехи

BGN 22.00 31.20

Нови 2017 Пролет / Есен Мода Девојки Лабава Тексас Жените Блузи Долги Ракави Кошули Жените Блузи Фармерки Блуза Женски Повик ОблекаПРОИЗВОД INFARMATIONФармерки Јакни Жените Грб 2017 Пролет, Есен Долг Ракав Црна Еден Гради Мода Каузална Тексас Јакна за Жените Основните Палта Производ Infarmation Име на Производ : Жените Жан јакна / Девојки облека / женска облека Материјал : Памук+ Полиестер Погоден За Сезона : Пролет, Есен Дизајн Функција : Мода Боја : Слика боја, Големина : MLXLXXL Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво ЧистењеПРОИЗВОД INFARMATIOСтрана Должина Рамо Градите, Половината Ракав должина M 66 36 85 75 63 L 66 37 90 80 63 XL 67 39 95 85 64 XXL 69 40 100 90 65 1...

2017 новата есенна дамски дрехи Копринени конци празна прежди дантела Малки жени риза с дълъг ръкав шифон жени лейси блуза, топ 669J 30

BGN 17.00 19.36

$7.0 $ 6.38 $11.0 $ 10.89 $11.0 $ 10.73 $13.0 $ 12.30 $12.0 $ 10.58 $12.0 $ 10.08 $12.0 $ 10.25 $14.0 $ 9.59 $13.0 $ 12.21 $12.0 $ 11.48 $13.0 $ 12.21 $14.0 $ 13.20 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 54 21.28 86 33.88 56 22.06 34 13.40 L 55 21.67 90 35.46 57 22.46 35 13.79 XL 56 22.06 94 37.04 58 22.85 36 14.18 2 XL 57 22.46 98 38.61 59 23.25 37 14.58Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Dioufond 2018 New Flare Sleeve Дамски ризи твърди памучни дамски блузи, ежедневни пълна дамска блуза с V-образно деколте, дрехи за жени

BGN 24.37

Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Секогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот, ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме додадете некои пари да брод од страна на други пратката, ви благодарам многу.Превозот : 1.Воздухопловната (1535 Дена за Испорака) (Бесплатен превозот + Следење на број)2.EMS(612 Дена за Испорака со Следење на Број, им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)3.DHL(57 Денови за Испорака со Следење на Број, им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)Ние Ќе Се Потрудиме Да Се Направи Добро Се Справи Со Секој Клиент, Ако Имате Било Каков Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Нас...

Жена дъно с ресни шифоновые ризи четката блузи три четвърти от Flare ръкав пролет тънък O-образно деколте четката срастване върховете 2018

BGN 21.00 34.70

100% Нов и Висок квалитет;Материјал : Chiffon;Боја : Како на сликата покажува;Големина Опис : Ве молиме имајте во предвид дека ова е азија Големина, па ве молиме да ја проверите деталите мерења внимателно!!!Биста : 88cm; Рамо : 36cm; Должина : 48cm; Ракав : 48cm;Пакување Листа : 1 Pc

2018 риза дамски блузи и ризи с дълъг ръкав риза femme дамски поло блуза ежедневни дамски блузи blusas mujer de moda черен

BGN 15.00 22.08

КУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГА

H. SA 2018 дамски шик блузи и блузи с къс ръкав за мъже печатна ежедневни градинска дрехи, Блузи, ежедневни летни плажни ризи блуза на жената

BGN 17.00 31.20

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Плюс размер жени дами лято свободни цветни блузи и блузи с дълъг ръкав от рамото риза ежедневна блуза облекло L XL XXL XXXL

BGN 11.00 13.38

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели...

Кимоно Жените Летен Стил Кимоно Жилетка Плюс Размер С Дълъг Ръкав Ежедневни Риза Слон Печат Блуза Mujer Ropa Camisas Femininas

BGN 19.00 19.18

Големина Должина S 78cm М 79cm L 80смВо ПаркВисок квалитет, прифатлива цена, ве молиме остатокот увери купувањеГолемина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликуваатмалку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.За Poyment MethadЦелосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка(1)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...