• Ново
Лейси блуза 2018 пролет лято дамски потници блузи, дамски ризи женски Femme шифон блуза с дълъг ръкав риза

Лейси блуза 2018 пролет лято дамски потници блузи, дамски ризи женски Femme шифон блуза с дълъг ръкав риза

BGN 51.00
BGN 63.78
-20 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Тип Тъкани:
Дантела
търговска марка:
лзтлилзт
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Материал:
Polyester
Украса:
Дантела
Стил Ръкави:
Редовен
Стил:
Ежедневни обувки
Номер На Модела:
Y684
Дължината На Дрехата:
Редовен
Материал:
Дантела
Сезон:
Пролет. лято. есен, зима

Те също купуват с този продукт

Сладки лък дамска блуза от органза без ръкави топ Celebrtiy елегантна Риза

BGN 31.98

Слатка Bowknot Жените без Ракави Organza Блуза Врвот Celebrtiy Домот Резервоарот Врвот Материјал : organza Бои : бела, црна, сива Љубезно се напомене дека мали боја разлика може да се случи поради различни компјутерски екран.Ние се обидуваме се потрудиме да ја презентираме нашата beatiful облека врз основа на нивните вистински бои, но поради различни компјутерски scree екранот, професионална фотографија(блиц на камерата, осветлување, следи поставување, итн.) и други неизбежни фактори, бојата на објектот на фотографиите може да се разликуваат малку од вистинска предмети...

2017 Нов прием на мода пролет и есен корейската риза с дълги ръкави голям размер дамски ежедневни тънка реколта блуза 402A 25

BGN 16.00 17.54

hot_tail топла, топлаАзија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 65 25.61 90 35.46 59 23.25 36 14.18 М 66 26.00 94 37.04 60 23.64 37 14.58 L 67 26.40 98 38.61 61 24.03 38 14.97 XL 68 26.79 102 40.19 62 24.43 39 15.37Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2017 лято жените шифоновая блуза, риза ежедневни риза с рамо дамски блузи елегантен къс ръкав цветен принт върховете blusas

BGN 14.00 24.16

2017 Лето Жените Chiffon Блуза Кошула Секојдневен Кошула Рамо Исклучување Женски Блузи домот Кратко Sleeve Цветни Печатење на Блузи blusas Карактеристики : · 100% Сосема Нов· Материјал : Chiffon· Боја : жолта боја бела· Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL1...

2017 нова мода жените върховете плюс размер Blusas V-образно деколте шифоновые блузи жени шифоновая блуза офис работно облекло тънки ризи 882 г 25

BGN 16.00 17.42

Само Продажба $ 8.8 Купи Сега Само Продажба $ 7.5 Купи Сегаrecommend_tail Купи Сега : $ 7.77 Купи Сега : $ 10.10 Купи Сега : $ 6.85 Купи Сега : $ 7.72 Купи Сега : $ 5.93 Купи Сега : $ 9.44 Купи Сега : $ 10.1 Купи Сега : $ 8.59 Купи Сега : $ 9.51 Купи Сега : $ 9.46 Купи Сега : $ 7.96 Купи Сега : $ 7.89 препорачувамтопла Азиски Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 82 32.31 56 22.06 32 12.61 М 59 23.25 86 33.88 57 22.46 33 13.00 L 60 23.64 90 35.46 58 22.85 34 13.40 XL 61 24.03 94 37.04 59 23.25 35 13.79 2 XL 62 24.43 98 38.61 60 23.64 36 14.18Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2017 най-новата мода женски елегантна вратовръзка пеперуда бели блузи шифоновая риза с отложным яка дамски блузи училищна блуза на жената

BGN 8.00 10.42

Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем ...

Жените Блуза 2017 Мода Жените В Памучна Риза Тънък Корпус Блуза С Дълги Ръкави Срещу Врата Обикновен Плътен Цвят Ивица Пролет И Есен Blusa

BGN 15.00 21.71

Ние ќе испраќање на цел со 7 работни дена по Aliexpress систем се врши проверка на плаќање ( Освен за празници)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена...

2017 Есен-Зима на мода лейси блуза с дълъг ръкав тънък корпус с флорални дантелени ризи, дамски блузи елегантен плюс размер дантелен топ 801G 25

BGN 18.54

Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 56 22.06 78 30.73 55 21.67 32 12.61 М 57 22.46 82 32.31 56 22.06 33 13.00 L 58 22.85 86 33.88 57 22.46 34 13.40 XL 59 23.25 90 35.46 58 22.85 35 13.79 2 XL 60 23.64 94 37.04 59 23.25 36 14.18Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Мода Дълга Риза Жени Асиметрични Дами Половината Ръкави Печат Tasse Design Bohemia Womens One Size Summer Top Casual

BGN 19.00 26.22

Име на производ : Жените Лабава Долга Кошула Боја : Како на сликата покаже Материјал : Полиестер Стил : Случајни Повод : Плажа, на Улица, Секојдневни Пакет : 1*Долга КошулаЕдна Големина одговара за речиси луѓе Градите : 130cm Половината : 114cm Хип : 108cm Пред Должина : 82cm Зад Должина : 87cm1...

пролет / лято 2018 Мода жените шифоновая блуза с дълъг ръкав pure solid casual slim ruffles ризи потници

BGN 24.00 47.97

пролет / лето 2018 мода жените chiffon блуза на долги ракави чиста цврст секојдневен тенок возбудува кошули, блузиматеријал : 100% полиестербоја : црвена и бежголемина : SMLXL2 XL

JYConline с дълъг ръкав лейси блуза, Дамски ризи Чисто Blusas Renda дантела мозайка дамска блуза тънки блузи секси ризи Ropa Mujer

BGN 16.00 19.02

JYConline Долг Ракав Чипка Блуза женските Кошули Чиста Blusas Renda Чипка Комбинација Жените Блуза Тенок Блузи Секси Кошули Ropa Mujer1...

2017 мода лято бяла дантела Дамски дрехи с дълъг ръкав шифон дамски ризи блузи Blusas черни дамски потник блуза 51C 30

BGN 16.00 19.20

Само Продажба $ 8.7 Купи Сега Само Продажба $ 8.4 Купи Сега$15.29 $ 7.8 $11.01 $ 7.8 $7.98 $ 8.0 $11.80 $ 11.5 $12.39 $ 8.92 $14.14 $ 11.6 $12.22 $ 9.78 $10.09 $ 7.06 $11.15 $ 9.59 $10.64 $ 8.2 $11.00 $ 8.82 $6.49 $ 5.69 го препорачувам го препорачувам го препорачувам Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 55.5 21.87 85 33.49 57 22.46 32.5 12.80 L 56.5 22.26 89 35.07 58 22.85 33.5 13.20 XL 57.5 22.66 93 36.64 59 23.25 34.5 13.59 2 XL 58.5 23.05 97 38.22 60 23.64 35.5 13.99 3 XL 59.5 23.44 101 39.79 61 24.03 е 36,5 14.38Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Simplee Ruffles lace up шифоновая блуза, риза жените Секси v образно деколте flare ръкав пискюл Майк 2017 лято плаж къса blusas

BGN 16.00 31.97

ГолеминаS / cmM / cmL / cmНАС4681012Велика БРИТАНИЈА81012АУ81012ЕУ3436384042БистаПлочка889296Препорачувам869090949498Sleeve555657Shoul дер35.5Е 36,537.5Манжетната16.517.518.5Полите Ширина878889Должина373839Answer : ___________________________ NOTE : 1...

2017 есен и зима темперамент Дворец елегантен Фея хит Цвят волани яка тръба ръкав

BGN 61.00 72.00

Хит Боја Flounced Јака Труба Ракав Кошула Големина S : Должина 60 Биста 82 Ракав Должина 66 Рамо 40 Големина M : Должина 60 Биста 86 Ракав Должина 66 Рамо 41 Големина L : Должина 60 Биста 90 Ракав Должина 66 Рамо 411...

нов fahsion пролет лято с дълъг ръкав, дамски дантелени блузи тънък елегантен плюс размер секси риза топ 980F35

BGN 17.00 25.25

$12.0 $ 9.58 $12.0 $ 8.52 $14.0 $ 9.72 $13.1 $ 9.8 $10.0 $ 6.72 $7.0 $ 6.23 $11.0 $ 10.42 $14.0 $ 11.62 $10.0 $ 9.54 $12.0 $ 10.84 $11.0 $ 11.06 $11.0 $ 9.46големина информацииГолемина(cm)бистадолжинаполовинатаsleeveрамоS8061706033М8462746134L8863786235XL9264826336XXL9665866437XXXL10066906538 детали за производот$12.0 $ 9.12 $11.0 $ 8.92 $10.0 $ 7.13 $12.0 $ 9.17 $12.0 $ 8.50 $24.0 $ 8.99 $9.0 $ 8.89 $9.0 $ 6.87 $12.0 $ 9.59 $13.0 $ 9.49 $13.0 $ 11.81 $8.0 $ 6.38Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме овозможи 24 см грешка на мерењето.Плаќање : 1...

Лято Корейски Дрехи Жени Грах Бели Блузи Blusas Mujer Blusa Feminina Camisa Блуза, Риза Дамски Ризи 2017

BGN 5.00 6.72

Лето корејски Облека на Жените Polka Точка Бели Блузи Blusas Mujer Blusa Feminina Camisa Блуза Chemise Жените Кошули 2017 Пријател, и Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! 2017 Лето Жените 's, TShirt Polka Црни Точки Облека Кошула Овратот Кратки Блузи Дното Блузи биста рамо должина на ракав М 86cm / 34.65 38cm / 14.96 16cm / 6.30 61cm / 24.02 L 90cm / 36.22 40cm / 15.75 16cm / 6.30 62cm / 24.41 XL 94cm / 37.79 42cm / 16.54 17cm / 6.69 63cm / 24.80 XXL 98cm / 39.37 44cm / 17.32 17cm / 6.69 64cm / 25.20Материјал : Памук мешавина Повод : Повик за Ракав : Краток Сезона : Летни Боја на располагање : бела Забелешки : 1 инч = 2.54 см 1...

Дамски Дрехи Елегантна Бродерия Бели Блузи, Риза С Дълъг Ръкав Офис Работно Облекло Ежедневни Тънки Блузи 004

BGN 8.00 10.90

Жените Облека Домот Везови Бели Блузи Долг Ракав Кошула Канцелариска Работа Секојдневен Носат Дебели Блузи Плус ГолеминаБоја 1 На Големината : Тагови / Нема...

Dioufond дамски клетчатая риза с дълъг ръкав отложной яка блуза, дамски ежедневни градинска облекло потници, плюс размера на Женските ризи blusas 2017

BGN 14.00 20.11

Боја : Како се Покаже во сликиГолемина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XLФункција : Plaid Жените Кошула, Памучен Материјал, 100% Сосема НовТежина За : 0.18 KGГолемина Референца : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! (ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен; 1inch=2.54 см )Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.Ние ќе испраќање на производи во рок од 7 работни дена, по систем ја потврдува вашата исплата.Ние нудиме Express, но клиентите треба да се плати за taxs во Царинската управа.Транзит време варира со различни превозот методи.Сите врати точка мора да биде по оригиналниот пакет и мора да се обезбеди на trcking број и посебна причина за враќање.Мора да победи на враќање превозот надомест освен ако не се добие погрешен ред или објектот е оштетен .Ви благодариме за вашиот understing!!Ако сакате да се вратат, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни!Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа !

Японската ученичка на гимназията квадратен яка с къс ръкав от риза с дълъг ръкав непрозрачност черен плътен цвят униформи нов JK

BGN 23.00 23.97

Јапонски средно училиште Ученичка Плоштадот јака кратки ракави Долги ракави кошула Затемнетост Црна солидна боја униформа Нови Џ.К.Колет : 1 кошула Големина(cm) Рамо Биста Кошуладолжина Кратко sleeve Долгоsleeve XS 36 88 61 18 55 S 37 91 62 18.5 56 M 38 94 63 19 57 L 39 97 64 19.5 58 XL 40 100 65 20 59 XXL 41 103 66 21 60 Забелешка : Податоци постои мала грешка, Мали боја разликата не е да се избегнуваат ...

Lenshin V-образно деколте шифоновая риза жени блуза, пуловер елегантни върховете Жена с дълъг ръкав офис Дама носи свободен стил

BGN 27.00 28.64

Внимание1 Ова е Кинески големина, помал отколку што се Европски, Американски и руски големина на општите прилика, не ја одберете големината безгрижно, мора да се измери податоци од облека што се носи сега како на сликата подолу пред купување, а потоа се однесуваат на нашата големина информации за да изберете големина за себе.2...

Нов 2017 Дамска мода ризи с дълъг ръкав тънки дантелени ризи Женски выдалбливают шифоновые ризи ежедневни блузи 349J 25

BGN 19.00 19.78

Само Продажба $ 8.7 Купи Сега Само Продажба $ 8.4 Купи Сегаrecommend_tail Купи Сега : $ 10.61 Купи Сега : $ 10.1 Купи Сега : $ 9.41 Купи Сега : $ 8.71 Купи Сега : $ 8.6 Купи Сега : $ 7.59 Купи Сега : $ 6.73 Купи Сега : $ 8.41 Купи Сега : $ 6.40 Купи Сега : $ 11.8 Купи Сега : $ 9.49 Купи Сега : $ 7.8 препорачуваме Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 57 22.46 78 30.73 54 21.28 33 13.00 66 26.00 М 58 22.85 82 32.31 55 21.67 34 13.40 70 27.58 L 59 23.25 86 33.88 56 22.06 35 13.79 74 29.16 XL 60 23.64 90 35.46 57 22.46 36 14.18 78 30.73 2 XL 61 24.03 94 37.04 58 22.85 37 14.58 82 32.31 3 XL 62 24.43 98 38.61 59 23.25 38 14.97 86 33.88Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...