• Ново
2017 Нов прием на есенна блуза лейси риза дамска блуза с дълъг ръкав офис дамска блуза дамски потник дамски блуза 826E 30

2017 Нов прием на есенна блуза лейси риза дамска блуза с дълъг ръкав офис дамска блуза дамски потник дамски блуза 826E 30

BGN 17.00
BGN 19.66
-14 %
В магазина

Брой продукти


$ $ 6.23 $ $ 6.93 $ $ 8.93 $ $ 9.71 $ $ 9.20 $ $ 7.34 $ $ 8.06 $ $ 10.20 $ $ 9.12 $ $ 9.71 $ $ 9.38 $ $ 11.14
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 59 23.25 91 35.85 62 24.43 35 13.79 M 60 23.64 95 37.43 63 24.82 36 14.18 L 61 24.03 99 39.01 64 25.22 37 14.58 XL 62 24.43 103 40.58 65 25.61 38 14.97 2 XL 63 24.82 107 42.16 66 26.00 39 15.37
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$ $ 9.73 $ $ 10.34 $ $ 8.41 $ $ 9.74 $ $ 8.88 $ $ 9.53 $ $ 8.71 $ $ 9.19 $ $ 9.75 $ $ 9.05 $ $ 8.61 $ $ 9.76

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
търговска марка:
РАЗБИРА СЕ ИСТОРИЯТА НА XIAO
Материал:
Полиестер, Ликра
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил:
Офис Дама
Тип Тъкани:
Платно
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Выдалбливают
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
V-Образно Деколте
Стил Ръкави:
Ръкав-Пеперуда
Пол:
Жени
Ръкав:
Лонгсливы
вариант дрехи:
Строен
смяна:
Корейски
Стил На Носене:
началната корона
комбинирана форма:
Сингълтън
Тип Яка:
V-Образно Деколте
тип ръкав:
Ръкав Лотос
Модел:
Чисто
Цвят:
Жълто, Розово, Синьо Небе

Те също купуват с този продукт

Писта дамска блуза, дълга секси дълбоко V-образно деколте и тънък пристрастие блузи 2017 лято женски черна бяла синя риза с пищни ръкави топ мода

BGN 44.00 63.20

Пистата Женска Блуза на Долги Секси Длабок V деколте, Тенок Кавга Блузи 2017 Лето Женски Црна, Бела Сина Кошула Издувам Ракав Врвни Мода Големина на Табелата (cm) Големина Рамо Биста Тело Должина Половината Ракав S 35 90 60 70 58 M 36 94 60.5 74 59 L 37 98 61 78 60Топло Совети : Ако не сте сигурни која големина одговара на вас, ве молиме контактирајте со нас директно...

Лято Корейски Дрехи Жени Грах Бели Блузи Blusas Mujer Blusa Feminina Camisa Блуза, Риза Дамски Ризи 2017

BGN 5.00 6.72

Лето корејски Облека на Жените Polka Точка Бели Блузи Blusas Mujer Blusa Feminina Camisa Блуза Chemise Жените Кошули 2017 Пријател, и Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! 2017 Лето Жените 's, TShirt Polka Црни Точки Облека Кошула Овратот Кратки Блузи Дното Блузи биста рамо должина на ракав М 86cm / 34.65 38cm / 14.96 16cm / 6.30 61cm / 24.02 L 90cm / 36.22 40cm / 15.75 16cm / 6.30 62cm / 24.41 XL 94cm / 37.79 42cm / 16.54 17cm / 6.69 63cm / 24.80 XXL 98cm / 39.37 44cm / 17.32 17cm / 6.69 64cm / 25.20Материјал : Памук мешавина Повод : Повик за Ракав : Краток Сезона : Летни Боја на располагање : бела Забелешки : 1 инч = 2.54 см 1...

JYConline с дълъг ръкав лейси блуза, Дамски ризи Чисто Blusas Renda дантела мозайка дамска блуза тънки блузи секси ризи Ropa Mujer

BGN 16.00 19.02

JYConline Долг Ракав Чипка Блуза женските Кошули Чиста Blusas Renda Чипка Комбинација Жените Блуза Тенок Блузи Секси Кошули Ropa Mujer1...

Шанхай Story с къс ръкав мандарина яка традиционни китайски върховете черно Бельо топ с флорални китайски блузками GD213

BGN 34.00 67.20

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашата посакувана градник...

Дамски Дрехи Елегантна Бродерия Бели Блузи, Риза С Дълъг Ръкав Офис Работно Облекло Ежедневни Тънки Блузи 004

BGN 8.00 10.90

Жените Облека Домот Везови Бели Блузи Долг Ракав Кошула Канцелариска Работа Секојдневен Носат Дебели Блузи Плус ГолеминаБоја 1 На Големината : Тагови / Нема...

2017 най-новата мода женски елегантна вратовръзка пеперуда бели блузи шифоновая риза с отложным яка дамски блузи училищна блуза на жената

BGN 8.00 10.42

Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем ...

Елегантност риза жени с дълъг ръкав шифоновая блуза, официални дамски блузи офис Дама Blusas Femininas лук дизайн Camisas Mujer униформи

BGN 28.00 33.74

започнетекрајотГОЛЕМИНА НА ЖЕНИТЕ Единица : cm ( инчен ) кошула S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен Рамо 35 13.65 36 14.04 37 14.43 38 14.82 39 15.21 40 15.6 41 15.99 градите 80 31.2 84 32.76 88 34.32 92 35.88 96 37.44 100 39 104 40.56 sleeve 56 21.84 57 22.23 58 22.62 59 23.01 60 23.4 61 23.79 62 24.18 должина 56 21.84 57 22.23 58 22.62 59 23.01 60 23.4 61 23.79 62 24.18 половината 68 26.52 72 28.08 76 29.64 80 31.2 84 32.76 88 34.32 92 35.88 1cm=0.39 инчиКако дел од производот верзија на посебни и поединечни стил, големина може да биде 13 см грешка постои, за повикување само!

dower me 2017 Дамски дълга бяла блуза, корейски стил дамски твърди елегантни Blusas женски офис блузи с дълъг ръкав риза

BGN 28.00 47.98

Големина(cm)размеррамо+ракавплечо+гильзабистабюстполовинаталиния талиидолжинадлинныйsleeveгильзаXL68120 70XXL70126 71XXXL72132724 XL74138 73Answer : ___________________________ Note : 1...

Винтидж дантела мозайка дамски блузи, риза пролет лято на О-образно деколте с дълъг ръкав от дантела с флорални блузи женски выдалбливают дамски блузи

BGN 11.00 14.35

Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^^ Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^^ Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде помош во времето...

2018 пролет нова тежка бродерия звезда риза окото ивица топ без подплата връхни дрехи и черна бутон за пола 2 бр комплект дрехи за момиче

BGN 42.00 47.98

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Жените Блуза 2017 Мода Жените В Памучна Риза Тънък Корпус Блуза С Дълги Ръкави Срещу Врата Обикновен Плътен Цвят Ивица Пролет И Есен Blusa

BGN 15.00 21.71

Ние ќе испраќање на цел со 7 работни дена по Aliexpress систем се врши проверка на плаќање ( Освен за празници)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена...

Сладки лък дамска блуза от органза без ръкави топ Celebrtiy елегантна Риза

BGN 31.98

Слатка Bowknot Жените без Ракави Organza Блуза Врвот Celebrtiy Домот Резервоарот Врвот Материјал : organza Бои : бела, црна, сива Љубезно се напомене дека мали боја разлика може да се случи поради различни компјутерски екран.Ние се обидуваме се потрудиме да ја презентираме нашата beatiful облека врз основа на нивните вистински бои, но поради различни компјутерски scree екранот, професионална фотографија(блиц на камерата, осветлување, следи поставување, итн.) и други неизбежни фактори, бојата на објектот на фотографиите може да се разликуваат малку од вистинска предмети...

нов fahsion пролет лято с дълъг ръкав, дамски дантелени блузи тънък елегантен плюс размер секси риза топ 980F35

BGN 17.00 25.25

$12.0 $ 9.58 $12.0 $ 8.52 $14.0 $ 9.72 $13.1 $ 9.8 $10.0 $ 6.72 $7.0 $ 6.23 $11.0 $ 10.42 $14.0 $ 11.62 $10.0 $ 9.54 $12.0 $ 10.84 $11.0 $ 11.06 $11.0 $ 9.46големина информацииГолемина(cm)бистадолжинаполовинатаsleeveрамоS8061706033М8462746134L8863786235XL9264826336XXL9665866437XXXL10066906538 детали за производот$12.0 $ 9.12 $11.0 $ 8.92 $10.0 $ 7.13 $12.0 $ 9.17 $12.0 $ 8.50 $24.0 $ 8.99 $9.0 $ 8.89 $9.0 $ 6.87 $12.0 $ 9.59 $13.0 $ 9.49 $13.0 $ 11.81 $8.0 $ 6.38Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме овозможи 24 см грешка на мерењето.Плаќање : 1...

2018 нов шифон дамски блуза, риза секси рамо с къс ръкав печат на цветни ежедневни дамски дрехи Blusas жени върховете 62G 30

BGN 13.00 13.15

Азија Големина Должина Биста Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 86 33.88 34 13.40 84 33.10 М 59 23.25 90 35.46 35 13.79 88 34.67 L 60 23.64 94 37.04 36 14.18 92 36.25 XL 61 24.03 98 38.61 37 14.58 96 37.82 2 XL 62 24.43 102 40.19 38 14.97 100 39.40Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Добра Блуза Есен Цветен Принт Дамски Ветровка С Дълъг Ръкав, Жилетка Дамски Връхни Облекла Ежедневни Отворена Бод Дълги Якета, Палта

BGN 37.00 48.02

"Tags / Нема биста рамо Должина на ракавS 88cm / 34.6"" 38cm / 15.0"" 59cm / 23.2"" 81cm / 31.9"" М 92cm / 36.2"" 39cm / 15.4"" 60cm / 23.6"" 82cm / 32.3"" L 96cm / 37.8"" 40cm / 15.7"" 61cm / 24.0"" 84cm / 33.1"" XL 100cm / 39.4"" 41cm / 16.2"" 62cm / 24.4"" 85cm / 33.5"" Кога ќе го видите моделот носи тоа, дека 's рекламирање p Popo, кога ќе го видите објектот на закачалка, дека 's вистински p Popo, и дека ќе биде иста како ќе ја примите...

Нова мода 2017 пролет и есен поло Solid All-match Секси Slim дантела и блузи прежди долна риза дамски 63i 30

BGN 13.00 15.15

hot_tail топлаАзија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 56 22.06 78 30.73 57 22.46 37 14.58 L 57 22.46 82 32.31 58 22.85 38 14.97 XL 58 22.85 86 33.88 59 23.25 39 15.37 2 XL 59 23.25 90 35.46 60 23.64 40 15.76 3 XL 60 23.64 94 37.04 61 24.03 41 16.15Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2018 новата пролетна мода Дамски дрехи с къс ръкав, блузи секси твърди ежедневни дамски блузи выдалбливают дамски ризи D587 30

BGN 17.00 19.54

$8.43 $ 6.74 $12.50 $ 9.50 $11.07 $ 9.41 $13.88 $ 8.19 $10.49 $ 9.23 $9.59 $ 7.19 $8.92 $ 6.48 $13.70 $ 10.55 $11.82 $ 10.41 $11.56 $ 8.32 $10.95 $ 9.42 $7.99 $ 6.95Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 57 22.46 94 37.04 15 5.91 42 16.55 L 58 22.85 98 38.61 16 6.30 43 16.94 XL 59 23.25 102 40.19 17 6.70 44 17.34 2 XL 60 23.64 106 41.76 18 7.09 45 17.73Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2017 Есен-Зима на мода лейси блуза с дълъг ръкав тънък корпус с флорални дантелени ризи, дамски блузи елегантен плюс размер дантелен топ 801G 25

BGN 18.54

Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 56 22.06 78 30.73 55 21.67 32 12.61 М 57 22.46 82 32.31 56 22.06 33 13.00 L 58 22.85 86 33.88 57 22.46 34 13.40 XL 59 23.25 90 35.46 58 22.85 35 13.79 2 XL 60 23.64 94 37.04 59 23.25 36 14.18Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Simplee Ruffles lace up шифоновая блуза, риза жените Секси v образно деколте flare ръкав пискюл Майк 2017 лято плаж къса blusas

BGN 16.00 31.97

ГолеминаS / cmM / cmL / cmНАС4681012Велика БРИТАНИЈА81012АУ81012ЕУ3436384042БистаПлочка889296Препорачувам869090949498Sleeve555657Shoul дер35.5Е 36,537.5Манжетната16.517.518.5Полите Ширина878889Должина373839Answer : ___________________________ NOTE : 1...