• Ново
естествени перли бижута нов AAA + 10 мм сив Shell перлена огърлица, гривна / обеци набор от мъниста сватбена сребърна кука за жени

естествени перли бижута нов AAA + 10 мм сив Shell перлена огърлица, гривна / обеци набор от мъниста сватбена сребърна кука за жени

BGN 22.00
BGN 42.51
-48 %
В магазина

Брой продукти


Опис На Производот
Директно фабрика цена,Исклучителен квалитет.
трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓердан
Превозот Чини : ( Ер 12-22 дена нормално)
На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.
бисер големина : 10-11 mm
ѓердан должина : 18 инчи. (Променете ја должината на контакти ве молиме да ни)
Бидејќи на варијанса во големини на природни скапоцени камења, должини може да се разликуваат ~0.5 во. .
затворач : ние се уште имаат 14k злато затворач риба
обликот $15,топката форма $2
ние можеме да снабдување сите што ви треба, бидејќи ние сме најголемите бисери на големо друштво во кина.
Некои прашање, ве молиме погледнете го следново;
П : Дали овие вистински вистински бисери?
A : Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери.
П : Што велат дека овие се вистински бисери, зошто цените се толку ниски?
A : Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит по многу ниски цени.
П Дали ви се комбинираат на превозот?
A : Нашите превозот е бесплатен за светот, само неколку долари осигурување надомест
П : Може да ј се добие мојата ѓердан или нараквица во подолг или пократок должина?
A : Да, само кажете ни ја вашата prefered должина, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање. Цена може да се разликува од должината промени.
П : сакам да го променам друг затворач, дали е тоа во РЕД?
A : Да, ние може да понуди некои други достапни clasps за вашиот објект. Само кажете ни ги вашите prefered затворач и плати некои дополнителни такси, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање.
П; Дали ви трговија на големо?
A : Да, ние сме оригинална снабдувач. Ние нудиме најдобрите бисери на конкурентни цени, и нашиот занает е НАЈДОБАР. Ве молиме контактирајте со нас за промет на големо детали.
П : може да ви испрати комбинираат фактура во друга земја?
A : жал ми е. Јас не може да го стори тоа. Прописите не се признае на нашите прави тоа. но, ние може да се комбинираат превозот вашите елементи
По Услуга и Политика на Враќање :
-Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.
Ве молиме ни e-mail наскоро . Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
-Ако објектот е дефектен, ни e-mail за наплата на аукција затворање цена.
-Сите не-производ поврзани со надоместоците (како што е превозот, трансакција, обработка на уплатата, и
осигурување), не се враќа.

Подробности

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
ХУАРОНГКАНГЙОУ
Стил:
Класически
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Номер На Модела:
3-20 mm
Включено Допълнително Описание На Продукта:
1
Случай:
Сватба
Материал:
перлата на
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Пол:
Жени, любовници, унисекс
Формамодел:
Лицето
Тип На Метали:
Сребро
Стил:
Романтика
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Те също купуват с този продукт

COLORFISH Luxury 4 ct Asshcer Cut Solitaire годежни пръстени за жени синтетична Сона истински годежен пръстен от сребро проба 925

BGN 34.00 52.22

Ние сме професионални за производство на 925 фунта сребрен накит во Кина Сите производи се направи од страна на 925 sterling silver (поддршка тест)...

Благородството на жената перлени бижута 8-9 мм бял натурален прясна вода akoya перлена огърлица 17-18 сребърни бижута

BGN 21.00 31.31

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...

925 stering сребърни бижута сребърни обеци обръч горещи продажба на модни дамски находки големи огромни ежедневни твърди обеци обръч CE020

BGN 3.00 4.19

Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цена на aliexpress.ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!времето е ограничено,само да го направи тоа...

Vnox 6 мм/8 мм злато-цвят неръждаема стомана сватбени и годежни пръстени за любовник двойка бижута 2 бр./лот

BGN 8.00 14.19

ПРОИЗВОД НАСТАВАЗошто да изберете од не ' рѓосувачки челик накит? Не ' рѓосувачки челик накит не оцрни и оксидираат, Тоа не како сребро ќе се црни, Тоа не како бакар накит алергија склони, Тоа не како легура накит, бидејќи на олово...

Brand New Luxury Trendy Austrian Crystal Сладко Ring Жените И Мъжете Бижута Златист Цвят На Големия Камък Пръстен На Едро Анель

BGN 11.00 20.78

Брендот За Луксузна Нов Луксузен Австриската Кристал Симпатична Прстен Жените И Мажите Златен Накит Позлатен Голем Камен Прстен, Трговија На Големо AnelПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИБренд : Магијата ЗонаСтил : мода накит, прстениМатеријал : еколошки бакар, врвот кристал / ААА+ Циркони,злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов, Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1 парче Хартија картичка,OPP вреќа,кутијаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

Луксозни Модни Кристални Пръстени Bague Femme Златен Цвят С Инкрустирани Миниатюрни Циркон Годежен Пръстен На Любов, Подарък За Жени, Мъже Anillos Бижута

BGN 4.00 4.80

НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато / сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 1560 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

Кухи сребро 925 треска диамантен годежен пръстен за жени планински кристал, бижута пръстен реколта bijoux аксесоари бижута DD066

BGN 3.00 7.01

Шупливи 925 фунта sliver ангажман свадба прстен за жените cz дијамантски накит прстен гроздобер bijoux додатоци bijouterieПредмет : Прстен За Жените Материјал : 925 sterling silver Главниот Камен : ААА CZ Дијамант Пакување : Пена Фах Претставуваат : Мода,Класичен,Гроздобер,Романтични Повод : Секојдневниот Носат,Свадба,забава,Ангажираност на Тули Боја : Јасна : Срцето&Стрелка Функција : Жените Накит,Подароци за Дами1...

Размер 6-13 далеч choucong Fashion Jewelry неръждаема стомана 316L високо качество Crystal 3 цвята сватба на жените и мъжете пръстен за подарък любовник

BGN 12.00 12.78

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик пол : жените и Мажите Прстен ширина:8мм Камен : Кристал Камен тежина : 2ct Видови : Прстен Стил : свадба прстен Големина : Состојба : Нова главна боја : бела&black&gold&злато се зголеми Квалитетот : ВисокКога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

AINUOSHI кръгъл отвор синьо бяла Sona сватбени пръстени сребро 925 цвете жени сватба, годеж годишнина любовник пръстени подарък

BGN 30.00 51.94

ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 410 (Можете да оставите порака за она што големината сакате) Главни Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 5mm x 4( 0.47 Карат x 4) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : DE Главниот Камен Боја : Сина Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver Поставка : 925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато Заврши Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

титанов мъжки и дамски пръстен годежен пръстен двойка пръстени двойката алианс aneis анел feminino masculino anillos bague

BGN 32.00 63.84

Фото референца , бојата на вистински прстен може да се малку различни, поради отсјајот,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање...

Красива Червена Кристален Сватба Сватбени Бижута На Булката Жени Златна Диадема Колие Обици Набор Bijoux Сватба Бижута И Аксесоари

BGN 21.00 25.58

Убава Црвена Кристал Свадба Свадба Накит Сетови Невестата Жените Злато Тиара Ѓердан Earring Поставите Bijoux Свадба Накит Додатоци

Queenwish черно волфрамов карбид пръстени rose gold цвят на келтски Дракон инкрустация годежни пръстени за двойки бижутата

BGN 24.00 33.58

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

choucong Vintage 7 мм*5 мм камък 5а Циркон камък 14К бяло злато са пълни с любители на 3-в-1 годежен пръстен SZ 5-11 подарък

BGN 270.40

Прстен Големина на (mm) САД, велика БРИТАНИЈА Janpan германски Франција Швајцарија Chian Периметар Дијаметар5 j1 / 2 9 15.75 49 9 9 49.3 15.76 l1 / 2 12 16.5 51.5 11.5 12 51.8 16.57 O 14 17.25 54 14 14 54.4 17.38 П 16 18 56.5 16.5 16 56.5 18.19 S 18 19 59 19 18 59.5 18.910 Т1 / 2 20 20 61.5 21.5 20 62.1 19.811 V1 / 2 23 20.75 64 24 23 64.6 20.12 Y 25 21.25 66.5 27...

AINUOSHI нова марка 1 карата кръгла кройката 6 Зубец пръстен на Radoslav на ринга 925 сребро диамантен годежен пръстен на Юбилейното пръстен бижута

BGN 37.00 41.58

modname=ckeditor AINUOSHI Нов Бренд 1 Карат Круг Исечете 6 Prong Прстен Sona Прстен 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Бенд Годишнината Прстен НакитОпис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга...

CiNily Created White Blue Пинк Fire Opal Silve Plated на Едро мода сватба за жени, бижута размер на пръстен 6 7 8 9 OJ6518

BGN 11.00 21.26

Бренд : Ci NilyМетал : Сребро ПозлатенГлавниот Камен & Големина На : Создадени Белиот Оган Опал 7x3mm(Max)Син Оган Опал 7x2mmx2pcsПинк Оган Опал 6x2mmx2pcsДодаток Камен & Големина : НикојПрстен Големина : #6 #7 #8 #9Тежина : 2.40 gПрстен Врвот Димензија : 9mmКоличина : 1 buc ПрстенКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...