• Ново
316 неръждаема стомана Crystal сватба титан стомана пръст пръстени за жени и мъже, пръстен от неръждаема стомана промоция отстъпка

316 неръждаема стомана Crystal сватба титан стомана пръст пръстени за жени и мъже, пръстен от неръждаема стомана промоция отстъпка

BGN 1.00
BGN 2.54
-61 %
В магазина

Брой продукти


Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичните Мали
Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број.
Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.
Материјал
316 L не ' Рѓосувачки челик ( слободен Никел и олово )
боја
Сребрена / Злато
големина
НИ големина 6 7 8 9 10 11
Широк
6.0 mm широк
Висок квалитет кристално прстен

Подробности

Размер На Пръстен:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Цвят на метала:
Позлатени, посеребренный, черен пистолет с покритие
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Crystal
Тип Инсталация:
Създаване на канал
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Случай:
Сватба
Пол:
Жени
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Широчина На Повърхността:
6мм
Номер На Модела:
J10066

Те също купуват с този продукт

Коледен подарък наклон австрийски кристал годежни пръстени / обещание пръстен от неръждаема стомана Чар бижута пръстен

BGN 10.00 10.06

MOQ 1pcs Големина 6#,7#,8#,9#ширина : 16mm Тежина 10g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 310days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

3 цвята vintage dragon eye Cat eye glass dome cabochon САМ Art Jewelry пръстени подарък за изпращане на приятел регулируем пръстен ръчно изработени

BGN 2.00

wyприклучокstartЖешка Стока$1.88$1.88$1.98$1.88$1.42$1.52$2.69$2.79wyприклучоккрајПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

JEXXI изискан 925 сребро пеперуда открити пръстени за жени, подарък за парти лилаво кубичен Циркон диамантен годежен пръстен Bijoux

BGN 3.00 4.80

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

Качеството на вольфрамовое пръстен реколта черни мъжки пръстени 8 мм мода годежен пръстен, Пръстен за мъже Пълен размер едро

BGN 13.00 19.68

Опис : Машки прстен, Волфрам прстен, црн прстенМатеријал : ВолфрамНето тежина : 14.9 gПакување : OPP вреќаПревозот : Превозот бесплатноПодарок : торба СомотКвалитет на Волфрам Прстен Гроздобер Црна Машко Прстен 8мм Мода Свадба Бенд Прстен за Мажи Полна Големина трговија на Големо

Поддръжка на полк Ангел преносим цифров фотоапарат, мобилен телефон, фотоапарат, статив, скоба живеят три равнина на камерата на статив изпрати клип

BGN 40.00 47.23

Мобилен телефон камера tripod заградата живеат три авион триГлавните параметри : Висина : 1.05 MСкладирање висина : 35 CMДел број : ЧетириТежина : 380 грамаПоддршка Полица Поддршка може да се купатДобредојде на Големо, целУмре умре перика практика глава боја на коса салон има виножито умре манекен главата коса лажни главаШефот на косата, шминка, коса перика практика глава коса кукла манекен главата лажни главата пченка топла бојаАнгел РомантиченПосебни решетката за перика алаткаПоддршка заградаСите предмети Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...

QUEENWISH Мъжки Wedding Band вольфрамовое пръстен с бяла матова повърхност на черно вътре в синьо стъпка край comfort Fit мода пръстен бижута

BGN 25.00 35.18

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

Кинель Жени Чешки Бижута Древни Бронзови Пръстени За Подарък Старинни Бижута Черен Червен Камък Смола Турски Женски Етнически Пръстени

BGN 2.00 2.06

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel Жените Бохемски Накит Древните Бронзени Прстени За Подарок Гроздобер Накит Црна, Црвена Смола Камен турски Женски Етничка Прстени Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Прстени Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Позлата Античките Злато Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : A1794CUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.2...

SUTEYI 3 цвята Котешко око червени очи на кристал кабошон купол бижута пръстени подарък за изпращане на приятел регулируем пръстен ръчно изработени

BGN 1.89

ПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната...

2017 изискана благородна неръждаема стомана покрит с розово злато голямо Кристално пръстен за сватбена насърчаване Can ' t Move T02

BGN 35.00 41.60

САД $ 7.5 / ЦенаСАД $ 5.39 / ЦенаСАД $ 12.99 / ЦенаСАД $ 13.99 / ЦенаСАД $ 17.99 / ЦенаСАД $ 5.99 / ЦенаСАД $ 5.59 / ЦенаСАД $ 14.2 / ЦенаМоден накит Најновите Стил ПрстенУбава прстен за e verybodyМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликКамен материјал : вештачки кристалноКамен големина : 3ммПрстен Големина : US(5#)= EUR(49#)НАС(6#)= EUR (52#)НАС(7#)= EUR (54#)НАС(8#)= EUR ( 57#)НАС(9#)= EUR (59#)

Kpop дамски пръстен цвят ААА + кубичен цирконий сватбени и годежни пръстени подарък кутия злато / сребро цвят на едро R1644Y

BGN 10.00 19.15

Злато Прстени за Мажи / Жени жолто Злато Позлатен 2015 Нова Ѕвезда Трендовски Накит Со Подарок Кутија Австриската Кристал Кристал Прстен R109злато ѕвезда прстенСтил : мода накит прстен Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

Търговия на едро с обици подарък 8 мм нова пристигане блясък на естествен 925 сребро Червен Камък обтегач обеци на ухото шипове за жени бижута

BGN 7.00 13.95

Опис*100% Сосема Нов.Главниот Камен : Сребро,Ахат*Големина : 8mm*20mm*Нето Тежина : 4.0 g*Пакет, вклучувајќи : 1 Пар * ОбеткиМатеријал : Алуминиум & КристалиБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Трговија на големо Позитивно членДобредојдовте на пинг Li Продавницаевтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете..превозот Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење Service DHLAbout 37 dayswww.dhl.comEMSAbout 714 dayswww.ems.comКина Пост Air About 1030 dayswww.17track.net / Index En.htmle Packet За 718 дена www.usps.comНајдобри цени и ние гарантираме дека на шопинг со нас е 100% сигурен и доверлив.Повратни информации : 1...

ThreeGraces елегантен лилав кръг на кубичен цирконий Камък жените 925 стерлинги сребърни бижута Сватба парти бижута комплекти за Brdesmaid JS118

BGN 14.00 23.39

100% Сосема НовСтил : Мода Накит СетовиГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно НосењеПодарок за : Девојка / Жена / МајкаПогодни за : Млади и Зрелост и женскиEarring Големина : 2*1.2 смPendant големина : 2.6*1.6 смЃердан Должина : Околу 43 смПрстени Големина : 6.7.8# ( Нормално, ние ќе испратиме 7#, ако сакате друга големина .ве молиме дозволете ми во порака : )Three Graces Домот Пурпурна Круг Кубни Циркони Камен Жените Фунта Сребро 925 Свадба Партија Накит Сетови За Brdesmaid JS118​

Африкански Бижута Прекрасна Сватба, Златист Цвят Кристал Колие Набор От Страна На Жената Сватбена Мода Пръстен, Гривна, Обици Набор

BGN 17.00 31.98

Состојба : 100% нов Кол : 1 сет Материјал : злато / сребрена позлатен,Кристал Големина : се погледне на слика во Боја : се погледне на слика Совршен обработка 100% физички слика

JEXXI красива пеперуда формата на сърце годежен пръстен за момичета подарък 925 сребро пръстени за жени сватба розов кристал

BGN 4.00 5.28

Материјал : 925 Sterling Silver / Скапоцен Камен ЦиркониБоја : Исто како Големина на Слика : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

JEXXI пълни с бели кристали със зелен кубическим цирконием инсталиране на жените сватбени пръстени 925 сребро партия на едро на пръстените

BGN 5.00 7.28

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...