• Ново
Queenwish годежен пръстен за мъже black волфрам карбид годежен пръстен Златен БРАЗДА инкрустация двойка обещание пръстени бижута

Queenwish годежен пръстен за мъже black волфрам карбид годежен пръстен Златен БРАЗДА инкрустация двойка обещание пръстени бижута

BGN 25.00
BGN 35.04
-29 %
В магазина

Брой продукти

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА
Queenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност. Кои се движат од цврста стил волфрам карбид прстени, да прстени со благороден метал инлеи, 6mm или 8мм појавување на свадба бенд, адвокатско & женска, ќе се најде на волфрам прстен или волфрам карбид свадба прстен во овој дел дека совршено го претставува и тебе за свадба, ангажман, или секојдневен стил.
Карактеристики неверојатна колекција на безвременски волфрам прстени за мажите и жените. Почнувајќи од класичните прстен стилови на сечење на работ и современи дизајни, постои волфрам прстен за да одговараат на сите вкусови.
Queenwish Ангажман Прстен за Мажи Црна Волфрам Карбид Свадба Бенд Злато Ритам Пломба Неколку Ветување Прстени Мода Накит
Куршум Точка
1. Високи полски Заврши, 24k Злато Позлатен Центар Ритам Inset
2. Две Тон Вистински Солидна Волфрам Карбид
3.Кобалт Слободни, Удобност Одговара
4.Ширина : 8мм,Дебелина : 2.3 mm(приближно)
Гроздобер Свадба Прстени/Единствен Ангажман Прстен/Ветување Прстени Ова е одличен Солидна Волфрам Карбид со 24k Злато Позлатен Центар Пломба Мажите Свадба Бенд! Ќе добиете Солидна Волфрам Прстен како што е прикажано на сликата! Овој прстен е многу уникатна и доаѓа со 24k Злато Позлатен Центар во средината! Ова дава исклучи многу модерен и софистициран изглед! Сите наши Волфрам накит е направен само со најдобрите изработка. Присутни лицето на кое љубов со оваа неверојатна прстен додека има мир на ум дека тие се носи висок квалитет парче! Секој прстен е професионално страна направена од тешка категорија волфрам и рака полиран, обезбедува највисок квалитет на изработка. Волфрам е високо отпорен на гребење и четири пати потешко од титаниум. Овој прстен е 8мм во ширина и функции", удобност одговара" така да корисникот не мора да се справи со иритирачки чувство дека повеќето прстени се даде. Секој прстен доаѓа со бесплатен накит кутија. Женска Солидна Волфрам Карбид Црното Злато Прстен Свадба Бенд Ангажман Прстен
Ви благодариме за кои покажуваат интерес за нашите производи. Со цел да понуди подобра услуга и бидете во тек со најновите промоции и производи, ве Молиме да се претплатите на нашата продавница.
Плаќање
1. Нашите цени не вклучуваат никаква царина или данок.
2. Можеме да го прифатиме Т/T и western union, најдобар начин е директно онлајн плаќање. можете да изберете за себе.

Подробности

Размер На Пръстен:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип На Метали:
tungsten
Материал:
Метални
Номер На Модела:
QWTURA-8312 най -
Широчина На Повърхността:
8мм
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Кралицата!
Стил:
Модерен
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Формамодел:
Кръг
Случай:
Сватба
Функция:
подарък
Размер На Пръстен:
Ширина
Метален Печат:
Черно Волфрам Карбид
черно волфрам:
евтини волфрам пръстени
пръстени от черното злато:
черно пръстен от волфрам
прости брачни халки:
Годежни Пръстени
Дамски Пръстен:
вечно пръстен от волфрам
Инкрустация И Декорация:
Инкрустация 24-каратово злато, огледало & блясък за нокти
черно вольфрамовое пръстен:
пръстен от волфрамов карбид
подходящи брачни халки:
бижута, пръстени, волфрам,
златар мода:
годежни пръстени за жени

Те също купуват с този продукт

NIBA високо качество многоцветен неръждаема стомана, дамски бижута пръстен годежен пръстен за жени

BGN 9.00 11.28

MOQ 1pcs Големина 69# Тежина 8 g Ширина 9mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

Горещи продажба AAA + CZ чифт пръстени за жени, мъже злато диамантен годежен пръстен бижута

BGN 6.00 6.38

MOQ 1pcs Големина 5# / 6# / 7# / 8# / 9# / 10# / 11# / 12# / 13#, Ширина : 6mm Тежина 5g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

SUTEYI 3 цвята Котешко око червени очи на кристал кабошон купол бижута пръстени подарък за изпращане на приятел регулируем пръстен ръчно изработени

BGN 1.89

ПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната...

Almei Vintage Бижута Ring With Pink Blue CZ Zircon Jewellery Анел Feminino луксозни кристални пръстени за жени, най-Добрите подаръци момиче Y006

BGN 5.00 6.56

ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphire,Almei Гроздобер Накит Прстен Со Розова боја се Сини CZ Циркон Накит Anel Feminino Луксузни Кристал Прстени За Жените Најдобрите Подароци Девојки Y006Almei Гроздобер Накит Прстен Со Розова CZ Дијамантски Накит Anel Feminino Luxusmarke Кристал Прстени За Жените Најдобрите Подароци Девојки Y006ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.

Търговия на едро с обици подарък 8 мм нова пристигане блясък на естествен 925 сребро Червен Камък обтегач обеци на ухото шипове за жени бижута

BGN 7.00 13.95

Опис*100% Сосема Нов.Главниот Камен : Сребро,Ахат*Големина : 8mm*20mm*Нето Тежина : 4.0 g*Пакет, вклучувајќи : 1 Пар * ОбеткиМатеријал : Алуминиум & КристалиБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Трговија на големо Позитивно членДобредојдовте на пинг Li Продавницаевтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете..превозот Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење Service DHLAbout 37 dayswww.dhl.comEMSAbout 714 dayswww.ems.comКина Пост Air About 1030 dayswww.17track.net / Index En.htmle Packet За 718 дена www.usps.comНајдобри цени и ние гарантираме дека на шопинг со нас е 100% сигурен и доверлив.Повратни информации : 1...

Kpop дамски пръстен цвят ААА + кубичен цирконий сватбени и годежни пръстени подарък кутия злато / сребро цвят на едро R1644Y

BGN 10.00 19.15

Злато Прстени за Мажи / Жени жолто Злато Позлатен 2015 Нова Ѕвезда Трендовски Накит Со Подарок Кутија Австриската Кристал Кристал Прстен R109злато ѕвезда прстенСтил : мода накит прстен Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

Коледен подарък наклон австрийски кристал годежни пръстени / обещание пръстен от неръждаема стомана Чар бижута пръстен

BGN 10.00 10.06

MOQ 1pcs Големина 6#,7#,8#,9#ширина : 16mm Тежина 10g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 310days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

QUEENWISH Мъжки Wedding Band вольфрамовое пръстен с бяла матова повърхност на черно вътре в синьо стъпка край comfort Fit мода пръстен бижута

BGN 25.00 35.18

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

FYM Hot Womens Smiply Style AAA кубичен Циркон пръстена за сватбени жените истински сребърен цвят пръст бижута сватбени пръстени

BGN 3.00 6.22

Превозот Политика 1.Цел Не следење на информации можете да ги пратите онлајн ) за 1560 дена испорака; ако не можете да се прифатат без следење на информации се надевам дека не место цел...

Търговия на едро с имитация на перли, пръстен златен цвят австрийски кристал Модни бижута прекрасен регулируема CZ пръстен за жени (KA0148)

BGN 11.00 12.10

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, прстени Материјал : еколошки бакарни легури , вистински злато позлатен, ААА Австриската кристал или , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, подарок кутија (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина СЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Прстени