• Ново
Търговия на едро с обици подарък 8 мм нова пристигане блясък на естествен 925 сребро Червен Камък обтегач обеци на ухото шипове за жени бижута

Търговия на едро с обици подарък 8 мм нова пристигане блясък на естествен 925 сребро Червен Камък обтегач обеци на ухото шипове за жени бижута

BGN 7.00
BGN 13.95
-50 %
В магазина

Брой продукти


Опис
*100% Сосема Нов.
Главниот Камен : Сребро,Ахат
*Големина : 8mm*20mm
*Нето Тежина : 4.0 g
*Пакет, вклучувајќи : 1 Пар * Обетки
Материјал : Алуминиум & Кристали
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Трговија на големо Позитивно член
Добредојдовте на пинг Li Продавница
евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете..
превозот Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење Service DHLAbout 3-7 dayswww.dhl.com
EMSAbout 7-14 dayswww.ems.com
Кина Пост Air About 10-30 dayswww.17track.net/Index En.html
e Packet За 7-18 дена www.usps.com
Најдобри цени и ние гарантираме дека на шопинг со нас е 100% сигурен и доверлив.
Повратни информации :
1. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) ако не сте задоволни со нашата предмети. Многу Благодарам.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас

Подробности

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Нови Бижута
Стил:
Модерен
търговска марка:
ХУАРОНГКАНГЙОУ
Пол:
Жени, момичета, мъже, любовници'
Материал:
Crystal
Случай:
Парти
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Формамодел:
Лицето
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Номер На Модела:
Подарък кутия
Витрина за бижута в различни цветове:
червен черен розов бял син цвят на бонбони

Те също купуват с този продукт

Almei Vintage Бижута Ring With Pink Blue CZ Zircon Jewellery Анел Feminino луксозни кристални пръстени за жени, най-Добрите подаръци момиче Y006

BGN 5.00 6.56

ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphire,Almei Гроздобер Накит Прстен Со Розова боја се Сини CZ Циркон Накит Anel Feminino Луксузни Кристал Прстени За Жените Најдобрите Подароци Девојки Y006Almei Гроздобер Накит Прстен Со Розова CZ Дијамантски Накит Anel Feminino Luxusmarke Кристал Прстени За Жените Најдобрите Подароци Девојки Y006ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.

3 цвята vintage dragon eye Cat eye glass dome cabochon САМ Art Jewelry пръстени подарък за изпращане на приятел регулируем пръстен ръчно изработени

BGN 2.00

wyприклучокstartЖешка Стока$1.88$1.88$1.98$1.88$1.42$1.52$2.69$2.79wyприклучоккрајПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Планински кристал африкански эфиопские бижута изявление колиета, обеци аксесоари, сватбена украса на сватба бижута

BGN 44.80

Компанијата Alibaba Webesite : Кристал африкански Етиопската Накит сетови изјава Ѓердани Обетки Додатоци Свадба Декорација свадба Накит сетовиНапомена : Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail & epacket(НИ)Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја)Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено ве Молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

Цветни Австрийски Кристал 925 Сребро Кристални Сватбени Бижута, Бижута Комплекти Син Обеци / Висулка / Колие / Гривна

BGN 21.00 22.37

2016 година фунтасреброjewelryy Поставува Луксузни Круг Виножито Кристал Накит Сетови 925 Sliver Обетки / Pendant / Ѓердан / ХривнијаМатеријал : Кристал Боја : исто со слика Состојба : 100% Сосема Нов Производ големина : Ѓердан : 19*15mm ; обетки : 15*38m m ; Бразлетна : 1.5*21 см ; прстен : 15*19m mПакет тежи : Ѓердан : 27.48 g ; Обетки : 9.02 g ; Бразлетна : 27.84 g ; Прстен : 7.23 g

Качеството на вольфрамовое пръстен реколта черни мъжки пръстени 8 мм мода годежен пръстен, Пръстен за мъже Пълен размер едро

BGN 13.00 19.68

Опис : Машки прстен, Волфрам прстен, црн прстенМатеријал : ВолфрамНето тежина : 14.9 gПакување : OPP вреќаПревозот : Превозот бесплатноПодарок : торба СомотКвалитет на Волфрам Прстен Гроздобер Црна Машко Прстен 8мм Мода Свадба Бенд Прстен за Мажи Полна Големина трговија на Големо

Кинель Жени Чешки Бижута Древни Бронзови Пръстени За Подарък Старинни Бижута Черен Червен Камък Смола Турски Женски Етнически Пръстени

BGN 2.00 2.06

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel Жените Бохемски Накит Древните Бронзени Прстени За Подарок Гроздобер Накит Црна, Црвена Смола Камен турски Женски Етничка Прстени Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Прстени Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Позлата Античките Злато Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : A1794CUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.2...

JEXXI красива пеперуда формата на сърце годежен пръстен за момичета подарък 925 сребро пръстени за жени сватба розов кристал

BGN 4.00 5.28

Материјал : 925 Sterling Silver / Скапоцен Камен ЦиркониБоја : Исто како Големина на Слика : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...