• Ново
SUTEYI 3 цвята Котешко око червени очи на кристал кабошон купол бижута пръстени подарък за изпращане на приятел регулируем пръстен ръчно изработени

SUTEYI 3 цвята Котешко око червени очи на кристал кабошон купол бижута пръстени подарък за изпращане на приятел регулируем пръстен ръчно изработени

BGN 1.89
В магазина

Брой продукти


Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Цвят на метала:
Черен Пистолет, Покрит, Антични Е Покрита С Бронз, Антично Сребро, Покрито
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Широчина На Повърхността:
20 mm
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Стил:
Пънк
Пол:
Жени
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Материал:
Стъкло
Случай:
Сватба
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Домашни любимци
Номер На Модела:
YS-C-R138
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

Жени 2 бр. / 1 компл. Титановая стомана Златна брак годежни пръстени Bague Homme Bagues Анел Falange Rosi Yuzuk US Size 6-9 бижута

BGN 2.00 3.50

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТСостојба : 100% Сосема НовПол : ЖенитеСтил : ПрстениМатеријал : Титаниум ЧеликПломба : ЦиркониНИ Големина : 6 7 8 9Пакет : 1 Пар ПрстениAnswer : ___________________________ Note : Бои можеби малку различни, поради различни монитори.Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење 13cm.

2017 изискана благородна неръждаема стомана покрит с розово злато голямо Кристално пръстен за сватбена насърчаване Can ' t Move T02

BGN 35.00 41.60

САД $ 7.5 / ЦенаСАД $ 5.39 / ЦенаСАД $ 12.99 / ЦенаСАД $ 13.99 / ЦенаСАД $ 17.99 / ЦенаСАД $ 5.99 / ЦенаСАД $ 5.59 / ЦенаСАД $ 14.2 / ЦенаМоден накит Најновите Стил ПрстенУбава прстен за e verybodyМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликКамен материјал : вештачки кристалноКамен големина : 3ммПрстен Големина : US(5#)= EUR(49#)НАС(6#)= EUR (52#)НАС(7#)= EUR (54#)НАС(8#)= EUR ( 57#)НАС(9#)= EUR (59#)

JEXXI лилаво CZ Кристал кристал пръстени за жени елегантна мода група бижута сребро 925 годежни пръстени

BGN 4.00 6.43

Прстени големина : 7,8,9Материјал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1pcПечат : сребро 9251 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

G293 мода Anneau Анел имитация на перли регулируеми Anillos открити пръстени жени сватбена украса anillo Bijoux момичета безименен пръст

BGN 0.62

Производ : Мода жените прстенБоја : Злато / Сребрена ПозлатенМатеријал : алуминиумски+ Симулирани БисериГолемина : ПрилагодливТежина : 2gКоличина : 1pcsПакување : OPP пакетсличен стил clip earring pls кликнете на сликатасличен стил на студ earring pls кликнете на сликатасличен стил на студ earring pls кликнете на сликатаПревозот : Цел $5 ,Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦел>= $5 ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mailили Ali Express Стандард за Испоракаили Epacket, САД)Цел>= $150 , International Express( како на пример, DHL,EMS,Aramex или други комерцијални Курир,Освен Оддалечените Области)ние прифаќаме пад на превозотСе враќа : Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Парите назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна.ни email секогаш кога имате било каков проблем со предмети да ви донесе од нас,па ве молиме немојте само да ни остави лош повратни информации.Забелешки : еве некои предлог за чување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време.1.ве молиме не го ставајте вашиот накит во пот рака или да ги стави во вода.2.ве молиме не го носат истиот оној накит, за цело време,го користите вашиот различни накит за возврат.3.стави во кутија за накит кога ќе не носи тоа,да ги задржи од влажен воздух и прашина.3.ве молиме да не се судираат со други тешко предмети.благодарение толку многу за вашето трпение!

Kpop Peacock Ring For Women Animal Jewelry Fashion Jewelry Gold/Silver Color Wholesale R1646Y

BGN 10.00 19.17

Злато Прстени за Мажи / Жени жолто Злато Позлатен 2015 Нова Ѕвезда Трендовски Накит Со Подарок Кутија Австриската Кристал Кристал Прстен R109злато ѕвезда прстенСтил : мода накит прстен Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

СУТЕЙИ Викканское пръстен Ин Ян, черно и бяло стъкло баланс на личността кръгъл купол бижута пръстени регулируеми пръстени ръчно изработени

BGN 1.90

ПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната...

Планински кристал африкански эфиопские бижута изявление колиета, обеци аксесоари, сватбена украса на сватба бижута

BGN 44.80

Компанијата Alibaba Webesite : Кристал африкански Етиопската Накит сетови изјава Ѓердани Обетки Додатоци Свадба Декорација свадба Накит сетовиНапомена : Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail & epacket(НИ)Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја)Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено ве Молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

JEXXI красива пеперуда формата на сърце годежен пръстен за момичета подарък 925 сребро пръстени за жени сватба розов кристал

BGN 4.00 5.28

Материјал : 925 Sterling Silver / Скапоцен Камен ЦиркониБоја : Исто како Големина на Слика : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Нова прибывшая мода унисекс пръстени ангажимент златист цвят выдалбливают пръстени за жени, подаръци

BGN 9.00 11.20

2016 Година Нови Пристигна Мода Унисекс Свадба Бендови Злато Позлатен Шупливи Надвор Прстени За Жените ПодароциUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mailUSDКликнете тука!!! Промоција на Голема цел од голем попуст !!! Аллах pendant Африкански накит поставите 18 K златен ѓерданRODUCT КАРАКТЕРИСТИКИСтил : Мода накит, ПрстениМатеријал : Еколошки бакар,18k вистински злато позлатен, не 100% солидна златоГолемина : прикажува слика,ве молиме да забележите декаПовод : Ангажирање / партија / годишнината / подарокСостојба : 100% сосема нов,одлична занаетНАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!СЛИКАНакит треба caressed прецизно одржувањеЗа shippmentНие ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHLАко имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќањеПовратни информации : Ве молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со насВашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

Коледен подарък наклон австрийски кристал годежни пръстени / обещание пръстен от неръждаема стомана Чар бижута пръстен

BGN 10.00 10.06

MOQ 1pcs Големина 6#,7#,8#,9#ширина : 16mm Тежина 10g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 310days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

NIBA високо качество многоцветен неръждаема стомана, дамски бижута пръстен годежен пръстен за жени

BGN 9.00 11.28

MOQ 1pcs Големина 69# Тежина 8 g Ширина 9mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

YGK Безплатна доставка YGK бижута горещи продажба 8 мм черна тръба на военно-морския флот на САЩ Армия дизайн нов мъжки Волфрам comfort Fit пръстен

BGN 27.00 28.78

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Легендата на Zelda Господ на Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Две Тон Легендата на Zelda Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Врвот Сребрен Раб Легендата на Zelda Mens Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сјајна Црна Купола Легендата на Zelda Нови Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Цевка Star Wars Галактички Империја Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Star Wars Черепот Булчински Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Star Wars Царска Империја / Бунтовнички Алијансата / Jedi Со CZ Mens Волфрам Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сребро Bevel Сатен Центар Star Wars Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парче

Качеството на вольфрамовое пръстен реколта черни мъжки пръстени 8 мм мода годежен пръстен, Пръстен за мъже Пълен размер едро

BGN 13.00 19.68

Опис : Машки прстен, Волфрам прстен, црн прстенМатеријал : ВолфрамНето тежина : 14.9 gПакување : OPP вреќаПревозот : Превозот бесплатноПодарок : торба СомотКвалитет на Волфрам Прстен Гроздобер Црна Машко Прстен 8мм Мода Свадба Бенд Прстен за Мажи Полна Големина трговија на Големо

QUEENWISH Мъжки Wedding Band вольфрамовое пръстен с бяла матова повърхност на черно вътре в синьо стъпка край comfort Fit мода пръстен бижута

BGN 25.00 35.18

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

100 бр. / лот 20 * 15 мм стъклен глобус пръстен от бронз и златно цвете короната тава регулируема комплект пръстени стъклена бутилка пръстен ръчно изработени бижута под?

BGN 91.00 107.20

Нашата продавница вебстраница : 100sets / многуГолемина на топка : За 20mmОтворање : За 15mmМатеријал : стакло топката со бакар метален прстен наодиПо собата : Една чаша свет, еден прстенБелешки : Тие се полуготови производи, ќе треба DIY со лепакДруги стил сакате ...