• Ново
СУТЕЙИ Викканское пръстен Ин Ян, черно и бяло стъкло баланс на личността кръгъл купол бижута пръстени регулируеми пръстени ръчно изработени

СУТЕЙИ Викканское пръстен Ин Ян, черно и бяло стъкло баланс на личността кръгъл купол бижута пръстени регулируеми пръстени ръчно изработени

BGN 1.90
В магазина

Брой продукти


Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Цвят на метала:
Черен Пистолет, Покрит, Антични Е Покрита С Бронз, Антично Сребро, Покрито
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
YS-C-R35
Случай:
Сватба
Формамодел:
Геометрична
Материал:
Стъкло
Стил:
Класически
Широчина На Повърхността:
20 mm
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Пол:
Унисекс
Функция:
Украса
is_customized:
Yes
Размер На Стъклото :
18мм
Цвят на метала:
Позлатен бронз, сребърно покритие, Черна
стил пръстени:
Художествена Фотография Стъкло Кабошон Купол Пръстен
Заглавие:
Колдовское пръстен Ин Ян черно-бял пръстен
Занаят:
Леене, Ръчна Изработка
Използвайте поводи:
парти по случай рождения Ден

Те също купуват с този продукт

QUEENWISH Мъжки Wedding Band вольфрамовое пръстен с бяла матова повърхност на черно вътре в синьо стъпка край comfort Fit мода пръстен бижута

BGN 25.00 35.18

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

Африкански Бижута Прекрасна Сватба, Златист Цвят Кристал Колие Набор От Страна На Жената Сватбена Мода Пръстен, Гривна, Обици Набор

BGN 17.00 31.98

Состојба : 100% нов Кол : 1 сет Материјал : злато / сребрена позлатен,Кристал Големина : се погледне на слика во Боја : се погледне на слика Совршен обработка 100% физички слика

JEXXI пълни с бели кристали със зелен кубическим цирконием инсталиране на жените сватбени пръстени 925 сребро партия на едро на пръстените

BGN 5.00 7.28

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Kpop Peacock Ring For Women Animal Jewelry Fashion Jewelry Gold/Silver Color Wholesale R1646Y

BGN 10.00 19.17

Злато Прстени за Мажи / Жени жолто Злато Позлатен 2015 Нова Ѕвезда Трендовски Накит Со Подарок Кутија Австриската Кристал Кристал Прстен R109злато ѕвезда прстенСтил : мода накит прстен Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

WPAITKYS зелен кубичен цирконий сребърен цвят бижута за жени ключодържател сватбен Макси колие, дълги обици пръстен безплатен подарък кутия

BGN 20.00 36.45

uff1fuff1f uff1fuff1f американски ДОЛАРИ 6.uff1fuff1f19.uff1f ДОЛАРИ 14.uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f ДОЛАРИ 14.uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f

JEXXI лилаво CZ Кристал кристал пръстени за жени елегантна мода група бижута сребро 925 годежни пръстени

BGN 4.00 6.43

Прстени големина : 7,8,9Материјал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1pcПечат : сребро 9251 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Сватбена Украса Crystal Сватбени Подаръци Колие Колие Обици Набор От Сватбените Бижута На Булката Горещи Продажба На Сватбени Бижута, Бижута Комплекти

BGN 3.00 4.46

Свадба Накит Кристал Булчински Подароци Ѓердан Ѓердан Обетки Поставите Свадба Накит Сетови Невести Топла Продажба На Свадба Накит СетовиШопинг ГаранцијаПревозотПовратни информации

Търговия на едро с имитация на перли, пръстен златен цвят австрийски кристал Модни бижута прекрасен регулируема CZ пръстен за жени (KA0148)

BGN 11.00 12.10

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, прстени Материјал : еколошки бакарни легури , вистински злато позлатен, ААА Австриската кристал или , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, подарок кутија (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина СЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Прстени

JEXXI красива пеперуда формата на сърце годежен пръстен за момичета подарък 925 сребро пръстени за жени сватба розов кристал

BGN 4.00 5.28

Материјал : 925 Sterling Silver / Скапоцен Камен ЦиркониБоја : Исто како Големина на Слика : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Поддръжка на полк Ангел преносим цифров фотоапарат, мобилен телефон, фотоапарат, статив, скоба живеят три равнина на камерата на статив изпрати клип

BGN 40.00 47.23

Мобилен телефон камера tripod заградата живеат три авион триГлавните параметри : Висина : 1.05 MСкладирање висина : 35 CMДел број : ЧетириТежина : 380 грамаПоддршка Полица Поддршка може да се купатДобредојде на Големо, целУмре умре перика практика глава боја на коса салон има виножито умре манекен главата коса лажни главаШефот на косата, шминка, коса перика практика глава коса кукла манекен главата лажни главата пченка топла бојаАнгел РомантиченПосебни решетката за перика алаткаПоддршка заградаСите предмети Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...