• Ново
8 мм черно въглеродни влакна инкрустированное малко скосом мъже / жени hi-tech дяволът proof сватбена вольфрамовое пръстен

8 мм черно въглеродни влакна инкрустированное малко скосом мъже / жени hi-tech дяволът proof сватбена вольфрамовое пръстен

BGN 18.00
BGN 19.18
-6 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер На Пръстен:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 9, 10, 10.5, 11, 11.5, 13
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Широчина На Повърхността:
8мм
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Стил:
Класически
Пол:
Мъже
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Материал:
Няма
Случай:
Годеж
Тип На Метали:
tungsten
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
358B

Те също купуват с този продукт

JEXXI лилаво CZ Кристал кристал пръстени за жени елегантна мода група бижута сребро 925 годежни пръстени

BGN 4.00 6.43

Прстени големина : 7,8,9Материјал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1pcПечат : сребро 9251 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Fansheng New Fashion lovers ' Wedding Bands Dubai / Етиопия / Africa/India gold color бижута златни пръстени за жени, подаръци

BGN 8.00 10.40

Fansheng Нова Мода љубители' Свадба Бендови Дубаи / Етиопија / Африка / Индија Злато Позлатен Накит Златни Прстени За Жените ПодароциUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mailUSDКликнете тука!!! Промоција на Голема цел од голем попуст !!! Аллах pendant Африкански накит поставите 18 K златен ѓерданRODUCT КАРАКТЕРИСТИКИСтил : Мода накит, ПрстениМатеријал : Еколошки бакар,18k вистински злато позлатен, не 100% солидна златоГолемина : прикажува слика,ве молиме да забележите декаПовод : Ангажирање / партија / годишнината / подарокСостојба : 100% сосема нов,одлична занаетНАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!СЛИКАНакит треба caressed прецизно одржувањеЗа shippmentНие ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHLАко имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќањеПовратни информации : Ве молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со насВашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

925 сребро мода малко цвете прекрасни жени подарък тайландски сребърен ретро стил дамски пръстени пръсти бижута пръстен евтино

BGN 8.00 9.28

Нашата големо продавница во Yiwu градПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!!!.

Планински кристал африкански эфиопские бижута изявление колиета, обеци аксесоари, сватбена украса на сватба бижута

BGN 44.80

Компанијата Alibaba Webesite : Кристал африкански Етиопската Накит сетови изјава Ѓердани Обетки Додатоци Свадба Декорација свадба Накит сетовиНапомена : Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail & epacket(НИ)Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја)Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено ве Молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

Африкански Бижута Прекрасна Сватба, Златист Цвят Кристал Колие Набор От Страна На Жената Сватбена Мода Пръстен, Гривна, Обици Набор

BGN 17.00 31.98

Состојба : 100% нов Кол : 1 сет Материјал : злато / сребрена позлатен,Кристал Големина : се погледне на слика во Боја : се погледне на слика Совршен обработка 100% физички слика

G293 мода Anneau Анел имитация на перли регулируеми Anillos открити пръстени жени сватбена украса anillo Bijoux момичета безименен пръст

BGN 0.62

Производ : Мода жените прстенБоја : Злато / Сребрена ПозлатенМатеријал : алуминиумски+ Симулирани БисериГолемина : ПрилагодливТежина : 2gКоличина : 1pcsПакување : OPP пакетсличен стил clip earring pls кликнете на сликатасличен стил на студ earring pls кликнете на сликатасличен стил на студ earring pls кликнете на сликатаПревозот : Цел $5 ,Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦел>= $5 ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mailили Ali Express Стандард за Испоракаили Epacket, САД)Цел>= $150 , International Express( како на пример, DHL,EMS,Aramex или други комерцијални Курир,Освен Оддалечените Области)ние прифаќаме пад на превозотСе враќа : Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Парите назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна.ни email секогаш кога имате било каков проблем со предмети да ви донесе од нас,па ве молиме немојте само да ни остави лош повратни информации.Забелешки : еве некои предлог за чување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време.1.ве молиме не го ставајте вашиот накит во пот рака или да ги стави во вода.2.ве молиме не го носат истиот оној накит, за цело време,го користите вашиот различни накит за возврат.3.стави во кутија за накит кога ќе не носи тоа,да ги задржи од влажен воздух и прашина.3.ве молиме да не се судираат со други тешко предмети.благодарение толку многу за вашето трпение!

2017 изискана благородна неръждаема стомана покрит с розово злато голямо Кристално пръстен за сватбена насърчаване Can ' t Move T02

BGN 35.00 41.60

САД $ 7.5 / ЦенаСАД $ 5.39 / ЦенаСАД $ 12.99 / ЦенаСАД $ 13.99 / ЦенаСАД $ 17.99 / ЦенаСАД $ 5.99 / ЦенаСАД $ 5.59 / ЦенаСАД $ 14.2 / ЦенаМоден накит Најновите Стил ПрстенУбава прстен за e verybodyМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликКамен материјал : вештачки кристалноКамен големина : 3ммПрстен Големина : US(5#)= EUR(49#)НАС(6#)= EUR (52#)НАС(7#)= EUR (54#)НАС(8#)= EUR ( 57#)НАС(9#)= EUR (59#)

WPAITKYS зелен кубичен цирконий сребърен цвят бижута за жени ключодържател сватбен Макси колие, дълги обици пръстен безплатен подарък кутия

BGN 20.00 36.45

uff1fuff1f uff1fuff1f американски ДОЛАРИ 6.uff1fuff1f19.uff1f ДОЛАРИ 14.uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f ДОЛАРИ 14.uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f

Кинель Жени Чешки Бижута Древни Бронзови Пръстени За Подарък Старинни Бижута Черен Червен Камък Смола Турски Женски Етнически Пръстени

BGN 2.00 2.06

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel Жените Бохемски Накит Древните Бронзени Прстени За Подарок Гроздобер Накит Црна, Црвена Смола Камен турски Женски Етничка Прстени Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Прстени Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Позлата Античките Злато Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : A1794CUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.2...

Цветни Австрийски Кристал 925 Сребро Кристални Сватбени Бижута, Бижута Комплекти Син Обеци / Висулка / Колие / Гривна

BGN 21.00 22.37

2016 година фунтасреброjewelryy Поставува Луксузни Круг Виножито Кристал Накит Сетови 925 Sliver Обетки / Pendant / Ѓердан / ХривнијаМатеријал : Кристал Боја : исто со слика Состојба : 100% Сосема Нов Производ големина : Ѓердан : 19*15mm ; обетки : 15*38m m ; Бразлетна : 1.5*21 см ; прстен : 15*19m mПакет тежи : Ѓердан : 27.48 g ; Обетки : 9.02 g ; Бразлетна : 27.84 g ; Прстен : 7.23 g

Kpop дамски пръстен цвят ААА + кубичен цирконий сватбени и годежни пръстени подарък кутия злато / сребро цвят на едро R1644Y

BGN 10.00 19.15

Злато Прстени за Мажи / Жени жолто Злато Позлатен 2015 Нова Ѕвезда Трендовски Накит Со Подарок Кутија Австриската Кристал Кристал Прстен R109злато ѕвезда прстенСтил : мода накит прстен Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

Качеството на вольфрамовое пръстен реколта черни мъжки пръстени 8 мм мода годежен пръстен, Пръстен за мъже Пълен размер едро

BGN 13.00 19.68

Опис : Машки прстен, Волфрам прстен, црн прстенМатеријал : ВолфрамНето тежина : 14.9 gПакување : OPP вреќаПревозот : Превозот бесплатноПодарок : торба СомотКвалитет на Волфрам Прстен Гроздобер Црна Машко Прстен 8мм Мода Свадба Бенд Прстен за Мажи Полна Големина трговија на Големо

Almei Vintage Бижута Ring With Pink Blue CZ Zircon Jewellery Анел Feminino луксозни кристални пръстени за жени, най-Добрите подаръци момиче Y006

BGN 5.00 6.56

ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphire,Almei Гроздобер Накит Прстен Со Розова боја се Сини CZ Циркон Накит Anel Feminino Луксузни Кристал Прстени За Жените Најдобрите Подароци Девојки Y006Almei Гроздобер Накит Прстен Со Розова CZ Дијамантски Накит Anel Feminino Luxusmarke Кристал Прстени За Жените Најдобрите Подароци Девојки Y006ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.

EAMIOR 3 цвята класически проста популярен нов пристигане за мъже годежен пръстен от неръждаема стомана годежен пръстен любителите на подарък за свети Валентин

BGN 2.94

EAMIOR 3 Бои Класичен Едноставна Популарна Нови Пристигнување За Мажи од Нерѓосувачки Челик, Свадба Бенд Ангажман Прстен Љубители на Вљубените Подарок Производи Детали Тежина : 4.6 g Материјал : Титаниум Челик Достапни САД Големини : 6,7,8,9,10,11,12 Бои : Сребрена,Црна,Злато ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...