• Ново
Син Сладководни Натурален 925 Сребърни Перли Бижута Дамски Пръстен Обеци С Перли Колие С Висулка, Циркон Гривни Подарък Кутия

Син Сладководни Натурален 925 Сребърни Перли Бижута Дамски Пръстен Обеци С Перли Колие С Висулка, Циркон Гривни Подарък Кутия

BGN 13.00
BGN 18.78
-31 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер На Пръстен:
9, 8, 6, 10, 7
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Унисекс, жени, любовници,мъжете
Тип На Метали:
Сребро
търговска марка:
БЕЛ НОЕЛ
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Материал:
перлата на
Случай:
Сватба
Формамодел:
Кръг
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Висулка / Огърлица Верига / Пръстен / Обеци / Гривна
Вид На Перли:
Сладководни Перли
is_customized:
Yes
Стил:
Класически
Основният Цвят На Камъка:
Сини
Размер На Пръстен:
6/7/8/9/10
Качество:
ААА+
Държава производител:
Китай
подарък:
Безплатен Ковчег За Бижута
is_customized:
Yes
дължина на гривната:
18+2 см
Дължина на веригата:
45 + 5 см
Марка. лого:
925 Sterling

Те също купуват с този продукт

100 бр. / лот 20 * 15 мм стъклен глобус пръстен от бронз и златно цвете короната тава регулируема комплект пръстени стъклена бутилка пръстен ръчно изработени бижута под?

BGN 91.00 107.20

Нашата продавница вебстраница : 100sets / многуГолемина на топка : За 20mmОтворање : За 15mmМатеријал : стакло топката со бакар метален прстен наодиПо собата : Една чаша свет, еден прстенБелешки : Тие се полуготови производи, ќе треба DIY со лепакДруги стил сакате ...

Kpop Peacock Ring For Women Animal Jewelry Fashion Jewelry Gold/Silver Color Wholesale R1646Y

BGN 10.00 19.17

Злато Прстени за Мажи / Жени жолто Злато Позлатен 2015 Нова Ѕвезда Трендовски Накит Со Подарок Кутија Австриската Кристал Кристал Прстен R109злато ѕвезда прстенСтил : мода накит прстен Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

NIBA високо качество многоцветен неръждаема стомана, дамски бижута пръстен годежен пръстен за жени

BGN 9.00 11.28

MOQ 1pcs Големина 69# Тежина 8 g Ширина 9mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

Горещи продажба AAA + CZ чифт пръстени за жени, мъже злато диамантен годежен пръстен бижута

BGN 6.00 6.38

MOQ 1pcs Големина 5# / 6# / 7# / 8# / 9# / 10# / 11# / 12# / 13#, Ширина : 6mm Тежина 5g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

Кинель Жени Чешки Бижута Древни Бронзови Пръстени За Подарък Старинни Бижута Черен Червен Камък Смола Турски Женски Етнически Пръстени

BGN 2.00 2.06

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel Жените Бохемски Накит Древните Бронзени Прстени За Подарок Гроздобер Накит Црна, Црвена Смола Камен турски Женски Етничка Прстени Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Прстени Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Позлата Античките Злато Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : A1794CUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.2...

Сватбена Украса Crystal Сватбени Подаръци Колие Колие Обици Набор От Сватбените Бижута На Булката Горещи Продажба На Сватбени Бижута, Бижута Комплекти

BGN 3.00 4.46

Свадба Накит Кристал Булчински Подароци Ѓердан Ѓердан Обетки Поставите Свадба Накит Сетови Невести Топла Продажба На Свадба Накит СетовиШопинг ГаранцијаПревозотПовратни информации

Kpop дамски пръстен цвят ААА + кубичен цирконий сватбени и годежни пръстени подарък кутия злато / сребро цвят на едро R1644Y

BGN 10.00 19.15

Злато Прстени за Мажи / Жени жолто Злато Позлатен 2015 Нова Ѕвезда Трендовски Накит Со Подарок Кутија Австриската Кристал Кристал Прстен R109злато ѕвезда прстенСтил : мода накит прстен Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

JEXXI красива пеперуда формата на сърце годежен пръстен за момичета подарък 925 сребро пръстени за жени сватба розов кристал

BGN 4.00 5.28

Материјал : 925 Sterling Silver / Скапоцен Камен ЦиркониБоја : Исто како Големина на Слика : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Цветни Австрийски Кристал 925 Сребро Кристални Сватбени Бижута, Бижута Комплекти Син Обеци / Висулка / Колие / Гривна

BGN 21.00 22.37

2016 година фунтасреброjewelryy Поставува Луксузни Круг Виножито Кристал Накит Сетови 925 Sliver Обетки / Pendant / Ѓердан / ХривнијаМатеријал : Кристал Боја : исто со слика Состојба : 100% Сосема Нов Производ големина : Ѓердан : 19*15mm ; обетки : 15*38m m ; Бразлетна : 1.5*21 см ; прстен : 15*19m mПакет тежи : Ѓердан : 27.48 g ; Обетки : 9.02 g ; Бразлетна : 27.84 g ; Прстен : 7.23 g

EAMIOR 3 цвята класически проста популярен нов пристигане за мъже годежен пръстен от неръждаема стомана годежен пръстен любителите на подарък за свети Валентин

BGN 2.94

EAMIOR 3 Бои Класичен Едноставна Популарна Нови Пристигнување За Мажи од Нерѓосувачки Челик, Свадба Бенд Ангажман Прстен Љубители на Вљубените Подарок Производи Детали Тежина : 4.6 g Материјал : Титаниум Челик Достапни САД Големини : 6,7,8,9,10,11,12 Бои : Сребрена,Црна,Злато ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

DOKOL уникален Трапецоид AAA CZ камък на годежни пръстени, златен цвят Жени Crystal пръстен бижута anillos mujer DKR0008

BGN 7.63

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Златна БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар / МесингПодарок за : Девојка / Жена / Мајка / ПријателиЕколошки Стандард : Олово слободни, Никел слободни, Кадмиум слободни

WPAITKYS зелен кубичен цирконий сребърен цвят бижута за жени ключодържател сватбен Макси колие, дълги обици пръстен безплатен подарък кутия

BGN 20.00 36.45

uff1fuff1f uff1fuff1f американски ДОЛАРИ 6.uff1fuff1f19.uff1f ДОЛАРИ 14.uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f ДОЛАРИ 14.uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f uff1fuff1f

Нова прибывшая мода унисекс пръстени ангажимент златист цвят выдалбливают пръстени за жени, подаръци

BGN 9.00 11.20

2016 Година Нови Пристигна Мода Унисекс Свадба Бендови Злато Позлатен Шупливи Надвор Прстени За Жените ПодароциUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mailUSDКликнете тука!!! Промоција на Голема цел од голем попуст !!! Аллах pendant Африкански накит поставите 18 K златен ѓерданRODUCT КАРАКТЕРИСТИКИСтил : Мода накит, ПрстениМатеријал : Еколошки бакар,18k вистински злато позлатен, не 100% солидна златоГолемина : прикажува слика,ве молиме да забележите декаПовод : Ангажирање / партија / годишнината / подарокСостојба : 100% сосема нов,одлична занаетНАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!СЛИКАНакит треба caressed прецизно одржувањеЗа shippmentНие ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHLАко имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќањеПовратни информации : Ве молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со насВашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

JEXXI лилаво CZ Кристал кристал пръстени за жени елегантна мода група бижута сребро 925 годежни пръстени

BGN 4.00 6.43

Прстени големина : 7,8,9Материјал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1pcПечат : сребро 9251 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

925 сребро мода малко цвете прекрасни жени подарък тайландски сребърен ретро стил дамски пръстени пръсти бижута пръстен евтино

BGN 8.00 9.28

Нашата големо продавница во Yiwu градПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!!!.

Kpop годежни пръстени за жени сърце пръстен с предавателна ААА + цирконий злато / сребро цвят романтичен подарък Дамски пръстени R1641

BGN 10.00 19.17

Стил : мода накит прстен Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...