• Ново
Vintage choucong Classic Jewelry 10KT White Gold Filled GF Three Stone Multi Round 5A кубичен цирконий годежен пръстен пръстен подарък

Vintage choucong Classic Jewelry 10KT White Gold Filled GF Three Stone Multi Round 5A кубичен цирконий годежен пръстен пръстен подарък

BGN 118.00
BGN 175.84
-33 %
В магазина

Брой продукти


Прстен Големина на (mm) САД, велика БРИТАНИЈА Janpan германски Франција Швајцарија Chian Периметар Дијаметар
5 j1/2 9 15.75 49 9 9 49.3 15.7
6 l1/2 12 16.5 51.5 11.5 12 51.8 16.5
7 O 14 17.25 54 14 14 54.4 17.3
8 П 16 18 56.5 16.5 16 56.5 18.1
9 S 18 19 59 19 18 59.5 18.9
10 Т1/2 20 20 61.5 21.5 20 62.1 19.8
11 V1/2 23 20.75 64 24 23 64.6 20.
12 Y 25 21.25 66.5 27. 5 25 67.2 21.4
Превозот време 1. Кога плаќањата се расчисти, јас ЌЕ БРОД ОБЈЕКТ во рок од 1-3 работен ден (со исклучок на државни празници и неочекувани работи). Тоа обично трае околу 8-25 работни дена за САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, 15-30 работни дена да го Европа. Сепак, тоа ќе бидат одложени поради доцнењето на царинење.
2. побрзо Превозот е достапен додека дополнителен надоместок ќе се наплатува. Ако треба, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Враќање Размена политика Ако вашиот предмет ќе пристигне во задоволување состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас.
Ако не е така, ве Молиме Контактирајте со нас во рок од 7 дена по добивањето на објектот, ние ќе замена или рефундирање на пари (s/h не се враќа). Сè може да се реши без да остават негативен фидбек. ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.
Контактирајте со НАС
1. pls оставете го вашиот телефонски број ,тоа е погодно за пост канцеларија да ве контактираме кога ќе објектот ќе пристигне ,или објектот ќе биде испратена назад до мене ,и јас сум одговорен за превозот само за еден пат ,доколку предметот се враќа за недостаток на вашиот телефонски број ,и јас не сум во позиција да ја !па ве молиме да бидете сигурни дека телефонскиот број е лево и десно !Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка !
2. Иако ние се големо внимание за да се избегне боја варијанта, но тоа може да се случи од време на време, ве молиме да користите фотографии како водич само. Ви благодариме.
3. За било какви прашања, слободно контактирајте со нас throuth порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Подробности

Размер На Пръстен:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Сладък/Романтичен
Случай:
Сватба
Широчина На Повърхността:
5мм
Пол:
Жени
Функция:
тракер настроението
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
търговска марка:
choucong
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Формамодел:
Домашни любимци
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Номер На Модела:
бхджн
Материал:
Кубичен Цирконий
Тип На Метали:
10-каратово бяло злато е попълнено
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Пръстени
Тип На Метали:
Бяло Злато
Пол:
Жени
Стил:
Класически
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Метален Печат:
10КТ

Те също купуват с този продукт

Принцесата И Кралицата На Короната Кух Сърцето Група Пръстен С Уникален Дизайн Сватба Годежен Crystal Пръст Пръстен За Жени Бижута

BGN 3.00 4.59

Ставка ОписОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : Сребро Материјал : Алуминиумски, Кристално Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Пакет се Вклучени : 1pc x Прстен Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба...

Вечна сватба жените подарък дума 925 сребро реален дълъг почти през цялата 8-9 мм естествени перли колие пуловер верига 130 см

BGN 145.00 279.54

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

YIKALAISI 2017 естествени сладководни перли комплект бижута висулка / пръстен 925 стерлинги сребърни бижута, колиета колие високо качество

BGN 21.00 29.60

dianxiaobao_1Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!Материјал : Природните слатководни бисерБисер големина : 89 / 910 mmДолжина : Pendant 45 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)прстен се променливи во големинаМетал : 925 sterling silver / циркониНапомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Златист цвят жени эфиопские монети, бижута 22K златист цвят эфиопские бижута комплекти за партита и годеж

BGN 20.00 21.60

Злато Позлатен Жените Етиопската Монети, Накит Сетови 22 K Злато Позлатен Етиопската Накит Сетови За Партијата И АнгажирањеMinmum цел>$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Благородството на жената перлени бижута 8-9 мм бял натурален прясна вода akoya перлена огърлица 17-18 сребърни бижута

BGN 21.00 31.31

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...

Вечна сватба жените подарък дума 925 сребро истински ярки истински перли естествени сладководни перли колие почти

BGN 499.00 960.00

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

Размер 6-13 далеч choucong Fashion Jewelry неръждаема стомана 316L високо качество Crystal 3 цвята сватба на жените и мъжете пръстен за подарък любовник

BGN 12.00 12.78

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик пол : жените и Мажите Прстен ширина:8мм Камен : Кристал Камен тежина : 2ct Видови : Прстен Стил : свадба прстен Големина : Состојба : Нова главна боја : бела&black&gold&злато се зголеми Квалитетот : ВисокКога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

Голям Размер На 10 На Марката Луксозни Изключителен Златист Цвят На Големия Кристал Пръстен Бонбони Сватбени Пръстени За Мъже Жени Bohe От Бижута-Продажба

BGN 13.00 24.96

Големи Димензии 10 Бренд На Луксузни Ексклузивни Злато Позлатен Голема Кристал Прстен Бонбони Свадба Прстени За Мажи Жени Bohe Накит ПродажбаПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИСтил : мода накит, ПрстениМатеријал : еколошки бакар, Highend Австриската циркон кристал злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов, Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1 парче Хартија картичка,OPP вреќа,подарок кутијаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

925 stering сребърни бижута сребърни обеци обръч горещи продажба на модни дамски находки големи огромни ежедневни твърди обеци обръч CE020

BGN 3.00 4.19

Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цена на aliexpress.ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!времето е ограничено,само да го направи тоа...

натурален mujer за жени, подарък, сребро-бижута подарък за майка си 2 броя от 10-11 мм бял сладководни култивирани перли колие 17

BGN 50.00 95.47

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...