• Ново
Черно кубичен цирконий сребърен цвят бижута за жени партия колие с висулка, гривни, обеци, пръстени безплатен подарък кутия WPAITKYS

Черно кубичен цирконий сребърен цвят бижута за жени партия колие с висулка, гривни, обеци, пръстени безплатен подарък кутия WPAITKYS

BGN 16.00
BGN 27.18
-41 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер На Пръстен:
9, 8, 6, 10, 7
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Парти
Стил:
Класически
Номер На Модела:
PJS2021
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Материал:
Полускъпоценни камъни
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
търговска марка:
WPAITKYS
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Висулка / Колиета Верига/Обеци/Гривни/Пръстени
Формамодел:
Цвете
Основният Цвят На Камъка:
Черен
Качество:
ААА
Държава производител:
Китай
подарък:
Безплатен Ковчег За Бижута
is_customized:
Yes
Дължина вериги:
45+5 см
Дължина На Гривната:
18 СМ (+2 СМ)

Те също купуват с този продукт

925 stering сребърни бижута сребърни обеци обръч горещи продажба на модни дамски находки големи огромни ежедневни твърди обеци обръч CE020

BGN 3.00 4.19

Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цена на aliexpress.ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!времето е ограничено,само да го направи тоа...

Размер 6-13 далеч choucong Fashion Jewelry неръждаема стомана 316L високо качество Crystal 3 цвята сватба на жените и мъжете пръстен за подарък любовник

BGN 12.00 12.78

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик пол : жените и Мажите Прстен ширина:8мм Камен : Кристал Камен тежина : 2ct Видови : Прстен Стил : свадба прстен Големина : Состојба : Нова главна боја : бела&black&gold&злато се зголеми Квалитетот : ВисокКога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

последният дизайн, естествени перли, бижута истински Бял Akoya култивирани перли/зелен камък Костенурка jewe висулка колие сватбен сребърна кука

BGN 22.00 29.71

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...

Вечна сватба жените подарък дума 925 сребро реален дълъг почти през цялата 8-9 мм естествени перли колие пуловер верига 130 см

BGN 145.00 279.54

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

Голям Размер На 10 На Марката Луксозни Изключителен Златист Цвят На Големия Кристал Пръстен Бонбони Сватбени Пръстени За Мъже Жени Bohe От Бижута-Продажба

BGN 13.00 24.96

Големи Димензии 10 Бренд На Луксузни Ексклузивни Злато Позлатен Голема Кристал Прстен Бонбони Свадба Прстени За Мажи Жени Bohe Накит ПродажбаПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИСтил : мода накит, ПрстениМатеријал : еколошки бакар, Highend Австриската циркон кристал злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов, Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1 парче Хартија картичка,OPP вреќа,подарок кутијаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

Вечна сватба жените подарък дума 925 сребро истински ярки истински перли естествени сладководни перли колие почти

BGN 499.00 960.00

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

Африкански мъниста сватбена нигерийски колие черното злато AB мъниста Кристал Сватба парти бижута 6C-XJZ005

BGN 37.00 71.98

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Групи Материјал : Стакло, Корали, Имитација Бисер, Тиркизна Стил : Класичен, Тренди, Слатки Романтични, Етнички, Hyperbole, Канцеларија, Чешка итн...

AINUOSHI кръгъл отвор синьо бяла Sona сватбени пръстени сребро 925 цвете жени сватба, годеж годишнина любовник пръстени подарък

BGN 30.00 51.94

ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 410 (Можете да оставите порака за она што големината сакате) Главни Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 5mm x 4( 0.47 Карат x 4) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : DE Главниот Камен Боја : Сина Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver Поставка : 925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато Заврши Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

Queenwish черно волфрамов карбид пръстени rose gold цвят на келтски Дракон инкрустация годежни пръстени за двойки бижутата

BGN 24.00 33.58

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

Златист цвят жени эфиопские монети, бижута 22K златист цвят эфиопские бижута комплекти за партита и годеж

BGN 20.00 21.60

Злато Позлатен Жените Етиопската Монети, Накит Сетови 22 K Злато Позлатен Етиопската Накит Сетови За Партијата И АнгажирањеMinmum цел>$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Красива Червена Кристален Сватба Сватбени Бижута На Булката Жени Златна Диадема Колие Обици Набор Bijoux Сватба Бижута И Аксесоари

BGN 21.00 25.58

Убава Црвена Кристал Свадба Свадба Накит Сетови Невестата Жените Злато Тиара Ѓердан Earring Поставите Bijoux Свадба Накит Додатоци

Модни Нигерия сватбени африкански мъниста бижута, бяло кристално колие гривна, обеци Безплатна доставка VV-283

BGN 29.00 56.18

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, свадба ѓердан Накит должина : 18 инчи Мушка Големина : 6mm Материјал : Стакло, Кристал, Корали, или од Пластика Бисер Стил : Африкански мушка Дополнителни информации : Ставки вклучени : Ѓердан / Нараквица / Earring Пакување : 1 ѓердан + 1 хривнија + earring (1 пар) Пакување : Пластични PVC кеса, затворени за да се спречи влага и оксидација...

Mecresh сребърен цвят кристал сватбени бижута, бижута комплекти класически Сълза Кристал сватбената огърлица комплекти Европейската партия бижута MTL516

BGN 13.00 17.14

Бренд : MecreshПредмет Тип : Булчински Накит Сетови / Свадба Накит Сетови / Ѓердан ПоставуваМатеријал : Цинк, Алуминиум , Стакло ,Кристал АААГлавната Боја : СребренаПрилики : Свадбена / Ангажирање / Партија / Матурска / ГодишнинатаПодарок за : Невестата / Деверуша / Божиќ Подарок / Нова ГодинаЕколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

AINUOSHI 0.47 карата кръгла кройката син червен Sona Bridal Solitire пръстени 925 сребро 2 клипса женски сватбени и годежни пръстени

BGN 30.00 51.94

ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 410 (Можете да оставите порака за она што големината сакате) Главни Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 5mm( 0.47 Карат) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : DE Главниот Камен Боја : Сина, Црвена Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver Поставка : 925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато Заврши Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

естествени перли бижута нов AAA + 10 мм сив Shell перлена огърлица, гривна / обеци набор от мъниста сватбена сребърна кука за жени

BGN 22.00 42.51

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...

Безплатна гравиране на надраскване волфрам карбид гравиране пръстен комплект двойка съвпадение годежен 5 мм и 3,5 мм широчина размер 4-13

BGN 71.65

Бренд : SayaМатеријал : 85.7% ВолфрамШирина : 3,5 мм за жена, 5mm за човекотГолемина : 413 amd половина големина,Пакет : едно парче на прстен со бесплатен подарок кутија и полски платноКако да се измери прстен големина

Широк 8 мм мода годежни пръстени златни пръстени за жени, мъже бижута златист цвят въртящи мъжете Индия / эфиопские/африкански елементи

BGN 7.00 7.20

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТШирок 8мм Мода Свадба Бендови Златни Прстени За Жени Мажи Накит 18 K Злато Позлатен Rotatable Мажите Индија / Етиопската / Африкански ПредметиМатеријал : Бакар или позлатени, а не чисто злато , нормално тоа ќе се чуваат во боја за две години.Повод : Marrige,Годишнина,Ангажирање,забава, Подароци и така натаму.Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар.Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа.НАПОМЕНА : Производ големина, ве Молам, Како што е прикажано на сликата, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!Нарачката износот е над $180, ние ќе ја испрати преку DHL / UPS / Aramex / Федекс слободно, но данок не е вклученаНие главните направи најдобар висок квалитет накитАко било какви прашања, ве молиме да не hestitate да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часаИспорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail :2045 работни дена да повеќето земјиAli Express Стандард Превозот:1635 работни дена да повеќето земји,Доколку вашата земја ги поддржува оваа логистика, ве молиме обидете се да се избере тоаDHL / UPS / Федекс / Aramex : за 47 денаEMS : за 725 работни денаНајголемиот дел налози,можеме слободно да се организира од страна Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме...

Голям Размер На Бижута Комплекти За Эфиопского Златен Цвят Жени Бижута На Коса Писта На Косата Е Нож С Висулка, Гривна, Обеци, Пръстен

BGN 30.00 32.80

Напомена : Голема Големина Накит Сетови За Етиопските Злато Боја На Жените Накит, Коса Синџир На Косата Се Држиме Pendant Алка Обетки ПрстенMinmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

LNRRABC двойка кристални пръстени сватба 1 чифт високи жени и мъже от роза цвете сребърни бижута ХИПОАЛЕРГИЧЕН нов стил

BGN 2.82

Почитувани Купувачи : 1 Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвориспорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време...

Ден на свети Валентин бижута отношение Mirron полированное пръстен изрежеш край на едро с безплатна подарък кутия

BGN 29.26

Бренд : SayaМатеријал : 85.7% Волфрам ,Никогаш Нема Да Избледи, Нула Доказ, Кобалт СлободниУдобноста се Вклопуваат, Мулти со кои се соочуваат дијамант сече на работ прстенБоја : Сјајна СребренаШирина : 3,5 мм ширина за Жена, 5mm за ЧовекотГолемина : 412 и половина големина, исто така, може да се прилагоди.Пакет : едно парче на прстен со бесплатен подарок кутија и полски платноБесплатни гравирање, ве молиме оставете порака за engrave содржина.Како да се измери прстен големинаПлаќањеНие силно препорачува да направите исплата во Aliexpress, тоа е подобро да се заштити купувачот профит,се надевам, ќе може да разбирањето!1...