• Ново
Mecresh сребърен цвят кристал сватбени бижута, бижута комплекти класически Сълза Кристал сватбената огърлица комплекти Европейската партия бижута MTL516

Mecresh сребърен цвят кристал сватбени бижута, бижута комплекти класически Сълза Кристал сватбената огърлица комплекти Европейската партия бижута MTL516

BGN 13.00
BGN 17.14
-24 %
В магазина

Брой продукти


Бренд : Mecresh
Предмет Тип : Булчински Накит Сетови/ Свадба Накит Сетови/ Ѓердан Поставува
Материјал : Цинк, Алуминиум , Стакло ,Кристал ААА
Главната Боја : Сребрена
Прилики : Свадбена /Ангажирање / Партија /Матурска /Годишнината
Подарок за : Невестата /Деверуша /Божиќ Подарок /Нова Година
Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

Подробности

Цвят на метала:
Болт, Скоба
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Материал:
Crystal
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Номер На Модела:
MTL516
Случай:
Сватба
Тип На Метали:
Цинк Сплав
is_customized:
Yes
Включено Допълнително Описание На Продукта:
1 бр. колие/1 чифт обеци
Формамодел:
Капка Вода
Пол:
Жени
търговска марка:
мекреш
Форма:
Капка Вода / Сълзи Падат
Цвят:
Сребро
Друг Камък:
Планински кристал
Тип:
Сватбени Бижута / Сватбената Огърлица Комплекти
is_customized:
Yes
Доставка:
Безплатна доставка
Случаи:
Сватба/Годеж/Парти/Бала/Годишнина
Подарък за:
Годеница / Приятелка На Булката / Мама / Приятелка / Съпруга / Подарък За Коледа / Нова Година
Пакет:
Шампанско обвивка
Екологичен Стандарт:
Хипоалергичен, не съдържа олово, никел, кадмий,

Те също купуват с този продукт

COLORFISH Luxury 4 ct Asshcer Cut Solitaire годежни пръстени за жени синтетична Сона истински годежен пръстен от сребро проба 925

BGN 34.00 52.22

Ние сме професионални за производство на 925 фунта сребрен накит во Кина Сите производи се направи од страна на 925 sterling silver (поддршка тест)...

Безплатна гравиране на надраскване волфрам карбид гравиране пръстен комплект двойка съвпадение годежен 5 мм и 3,5 мм широчина размер 4-13

BGN 71.65

Бренд : SayaМатеријал : 85.7% ВолфрамШирина : 3,5 мм за жена, 5mm за човекотГолемина : 413 amd половина големина,Пакет : едно парче на прстен со бесплатен подарок кутија и полски платноКако да се измери прстен големина

YIKALAISI 2017 естествени сладководни перли комплект бижута висулка / пръстен 925 стерлинги сребърни бижута, колиета колие високо качество

BGN 21.00 29.60

dianxiaobao_1Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!Материјал : Природните слатководни бисерБисер големина : 89 / 910 mmДолжина : Pendant 45 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)прстен се променливи во големинаМетал : 925 sterling silver / циркониНапомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Кралство Ма Златист Цвят Нигерийская Сватба Африкански Мъниста Комплект Бижута Саудитски Романтични Бижута Колие Гривна, Обеци, Пръстен Комплект

BGN 22.00 47.98

Материјал : Австриската Кристал, Злато ИсполнетБоја : како на сликатаЃердан должина : околу 420mmХривнија должина : околу 200mmПрстенот со дијаметар : 19 ммКоличина : 1 Сет (Neckace, Нараквица, Earring, Прстен)Состојба : 100% Сосема Ново Царство Ма Златна Боја Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Саудиска Романтична Накит Сетови Ѓердан Хривнија Earring Прстен СетНајчесто поставувани ПРАШАЊА1...

Вечна сватба жените подарък 925 сребро истински перли сладководни перли earbob формата на сърце water are simple earring обеци

BGN 75.00 143.54

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

8 мм мъжки титанов пръстен мъжки вечерни бижута сватба сини годежни пръстени

BGN 4.78

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број.Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.Материјал316 L не ' Рѓосувачки челик ( слободен Никел и олово )бојаСинаголеминаголемина 7 8 9 10 11 12Широк8.0 mm широкЗабелешка6 size=16mm со дијаметар од 7 големина=17mm во дијаметар 8 големина=18mm со дијаметар од 9 size=19mm во дијаметар 10 големина=20mm во дијаметар 11 size=21mm во дијаметар 12 големина=22mm во дијаметар13 големина=23mm во дијаметар

Visisap Classic 4 нокът фин пръстен сватба сватбени пръстени за жени AAA кубичен цирконий бижута луксозен бял златист цвят VSR094

BGN 3.00 5.63

Нашето производство главно се специјализираат во високоодделение имитација на накит,вклучувајќи прстени,обетки,белегзии & накит, ѓердани и накит сетови и др...

Голям Размер На Бижута Комплекти За Эфиопского Златен Цвят Жени Бижута На Коса Писта На Косата Е Нож С Висулка, Гривна, Обеци, Пръстен

BGN 30.00 32.80

Напомена : Голема Големина Накит Сетови За Етиопските Злато Боја На Жените Накит, Коса Синџир На Косата Се Држиме Pendant Алка Обетки ПрстенMinmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Африкански мъниста сватбена нигерийски колие черното злато AB мъниста Кристал Сватба парти бижута 6C-XJZ005

BGN 37.00 71.98

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Групи Материјал : Стакло, Корали, Имитација Бисер, Тиркизна Стил : Класичен, Тренди, Слатки Романтични, Етнички, Hyperbole, Канцеларија, Чешка итн...

LNRRABC двойка кристални пръстени сватба 1 чифт високи жени и мъже от роза цвете сребърни бижута ХИПОАЛЕРГИЧЕН нов стил

BGN 2.82

Почитувани Купувачи : 1 Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвориспорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време...

Размер 6-13 далеч choucong Fashion Jewelry неръждаема стомана 316L високо качество Crystal 3 цвята сватба на жените и мъжете пръстен за подарък любовник

BGN 12.00 12.78

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик пол : жените и Мажите Прстен ширина:8мм Камен : Кристал Камен тежина : 2ct Видови : Прстен Стил : свадба прстен Големина : Состојба : Нова главна боја : бела&black&gold&злато се зголеми Квалитетот : ВисокКога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

Голям Размер На 10 На Марката Луксозни Изключителен Златист Цвят На Големия Кристал Пръстен Бонбони Сватбени Пръстени За Мъже Жени Bohe От Бижута-Продажба

BGN 13.00 24.96

Големи Димензии 10 Бренд На Луксузни Ексклузивни Злато Позлатен Голема Кристал Прстен Бонбони Свадба Прстени За Мажи Жени Bohe Накит ПродажбаПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИСтил : мода накит, ПрстениМатеријал : еколошки бакар, Highend Австриската циркон кристал злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов, Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1 парче Хартија картичка,OPP вреќа,подарок кутијаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

Широк 8 мм мода годежни пръстени златни пръстени за жени, мъже бижута златист цвят въртящи мъжете Индия / эфиопские/африкански елементи

BGN 7.00 7.20

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТШирок 8мм Мода Свадба Бендови Златни Прстени За Жени Мажи Накит 18 K Злато Позлатен Rotatable Мажите Индија / Етиопската / Африкански ПредметиМатеријал : Бакар или позлатени, а не чисто злато , нормално тоа ќе се чуваат во боја за две години.Повод : Marrige,Годишнина,Ангажирање,забава, Подароци и така натаму.Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар.Пакет : еден стил, еден пакет / 12 компјутери во една OPP вреќа.НАПОМЕНА : Производ големина, ве Молам, Како што е прикажано на сликата, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!Нарачката износот е над $180, ние ќе ја испрати преку DHL / UPS / Aramex / Федекс слободно, но данок не е вклученаНие главните направи најдобар висок квалитет накитАко било какви прашања, ве молиме да не hestitate да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часаИспорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail :2045 работни дена да повеќето земјиAli Express Стандард Превозот:1635 работни дена да повеќето земји,Доколку вашата земја ги поддржува оваа логистика, ве молиме обидете се да се избере тоаDHL / UPS / Федекс / Aramex : за 47 денаEMS : за 725 работни денаНајголемиот дел налози,можеме слободно да се организира од страна Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме...

последният дизайн, естествени перли, бижута истински Бял Akoya култивирани перли/зелен камък Костенурка jewe висулка колие сватбен сребърна кука

BGN 22.00 29.71

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...

CiNily Created White Blue Пинк Fire Opal Silve Plated на Едро мода сватба за жени, бижута размер на пръстен 6 7 8 9 OJ6518

BGN 11.00 21.26

Бренд : Ci NilyМетал : Сребро ПозлатенГлавниот Камен & Големина На : Создадени Белиот Оган Опал 7x3mm(Max)Син Оган Опал 7x2mmx2pcsПинк Оган Опал 6x2mmx2pcsДодаток Камен & Големина : НикојПрстен Големина : #6 #7 #8 #9Тежина : 2.40 gПрстен Врвот Димензија : 9mmКоличина : 1 buc ПрстенКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...