• Ново
JEXXI 2017 New Personalized Smooth 925 Real Silver Ring Mosaic Colorful Crystal Fashion Wide Loop Bague for Women Girls

JEXXI 2017 New Personalized Smooth 925 Real Silver Ring Mosaic Colorful Crystal Fashion Wide Loop Bague for Women Girls

BGN 6.00
BGN 9.15
-34 %
В магазина

Брой продукти


925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени Додаток Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов
Сребрен Накит

Подробности

Размер На Пръстен:
7, 8, 9, 10
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Стил:
Модерен
Случай:
Сватба
търговска марка:
JEXXI
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
Сребро
Материал:
Метални
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Номер На Модела:
J13201
Съвместимост:
n
Функция:
n

Те също купуват с този продукт

Златист цвят жени эфиопские монети, бижута 22K златист цвят эфиопские бижута комплекти за партита и годеж

BGN 20.00 21.60

Злато Позлатен Жените Етиопската Монети, Накит Сетови 22 K Злато Позлатен Етиопската Накит Сетови За Партијата И АнгажирањеMinmum цел>$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Вечна сватба жените подарък дума 925 сребро истински ярки истински перли естествени сладководни перли колие почти

BGN 499.00 960.00

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

Кухи сребро 925 треска диамантен годежен пръстен за жени планински кристал, бижута пръстен реколта bijoux аксесоари бижута DD066

BGN 3.00 7.01

Шупливи 925 фунта sliver ангажман свадба прстен за жените cz дијамантски накит прстен гроздобер bijoux додатоци bijouterieПредмет : Прстен За Жените Материјал : 925 sterling silver Главниот Камен : ААА CZ Дијамант Пакување : Пена Фах Претставуваат : Мода,Класичен,Гроздобер,Романтични Повод : Секојдневниот Носат,Свадба,забава,Ангажираност на Тули Боја : Јасна : Срцето&Стрелка Функција : Жените Накит,Подароци за Дами1...

AINUOSHI нова марка 1 карата кръгла кройката 6 Зубец пръстен на Radoslav на ринга 925 сребро диамантен годежен пръстен на Юбилейното пръстен бижута

BGN 37.00 41.58

modname=ckeditor AINUOSHI Нов Бренд 1 Карат Круг Исечете 6 Prong Прстен Sona Прстен 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Бенд Годишнината Прстен НакитОпис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга...

8 мм мъжки титанов пръстен мъжки вечерни бижута сватба сини годежни пръстени

BGN 4.78

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број.Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.Материјал316 L не ' Рѓосувачки челик ( слободен Никел и олово )бојаСинаголеминаголемина 7 8 9 10 11 12Широк8.0 mm широкЗабелешка6 size=16mm со дијаметар од 7 големина=17mm во дијаметар 8 големина=18mm со дијаметар од 9 size=19mm во дијаметар 10 големина=20mm во дијаметар 11 size=21mm во дијаметар 12 големина=22mm во дијаметар13 големина=23mm во дијаметар

Щастливо Пръстен, Колие Набор От Модерен Подарък Златен Цвят, Кръгли Висулки Дърво На Живота, Руски Комплект Бижута За Жени, Мъже Аксесоари Злато

BGN 4.00 4.54

Среќа Прстен Ѓердан Поставите Луксузен Подарок Златна Боја Круг Шарм Дрвото На Животот Руската Накит Во Собата За Жени Мажи Додатоци ЗлатоПредмет Тип : Накит СетПарична казна или Мода : МодаПоставување Тип Павер ПоставувањеПол : ЖенитеМетали Тип На : Нерѓосувачки ЧеликБрој на модел : Дрвото на Животот Накит Поставите JS130Ѓердани Тип : Pendant ЃерданиСинџир Тип : Линк СинџирЗатворач Тип : HummerОбликотшема : ДрвоСтил : Трендовскиis_customized : ДаМатеријал : МеталФункција : НакитКомпатибилност : никојПад На Превозот : Даis_customized : ДаПовод : Партија Свадба Ангажман ПодарокБоја : Златна Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна БојаСтил : Класичен,Тренди,Романтични,Секојдневен,Спорт,МодаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликЕкспрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEXДизајн : Дрвото На Животот Руската Накит Во Собата За Жени МажиМесто на Потекло : Кина (Копно)Производ прикажува : 1...

Ден на свети Валентин бижута отношение Mirron полированное пръстен изрежеш край на едро с безплатна подарък кутия

BGN 29.26

Бренд : SayaМатеријал : 85.7% Волфрам ,Никогаш Нема Да Избледи, Нула Доказ, Кобалт СлободниУдобноста се Вклопуваат, Мулти со кои се соочуваат дијамант сече на работ прстенБоја : Сјајна СребренаШирина : 3,5 мм ширина за Жена, 5mm за ЧовекотГолемина : 412 и половина големина, исто така, може да се прилагоди.Пакет : едно парче на прстен со бесплатен подарок кутија и полски платноБесплатни гравирање, ве молиме оставете порака за engrave содржина.Како да се измери прстен големинаПлаќањеНие силно препорачува да направите исплата во Aliexpress, тоа е подобро да се заштити купувачот профит,се надевам, ќе може да разбирањето!1...

YIKALAISI 2017 естествени сладководни перли комплект бижута висулка / пръстен 925 стерлинги сребърни бижута, колиета колие високо качество

BGN 21.00 29.60

dianxiaobao_1Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!Материјал : Природните слатководни бисерБисер големина : 89 / 910 mmДолжина : Pendant 45 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)прстен се променливи во големинаМетал : 925 sterling silver / циркониНапомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Вечна сватба жените подарък 925 сребро истински перли сладководни перли earbob формата на сърце water are simple earring обеци

BGN 75.00 143.54

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

Visisap Classic 4 нокът фин пръстен сватба сватбени пръстени за жени AAA кубичен цирконий бижута луксозен бял златист цвят VSR094

BGN 3.00 5.63

Нашето производство главно се специјализираат во високоодделение имитација на накит,вклучувајќи прстени,обетки,белегзии & накит, ѓердани и накит сетови и др...

титанов мъжки и дамски пръстен годежен пръстен двойка пръстени двойката алианс aneis анел feminino masculino anillos bague

BGN 32.00 63.84

Фото референца , бојата на вистински прстен може да се малку различни, поради отсјајот,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање...

LNRRABC двойка кристални пръстени сватба 1 чифт високи жени и мъже от роза цвете сребърни бижута ХИПОАЛЕРГИЧЕН нов стил

BGN 2.82

Почитувани Купувачи : 1 Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвориспорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време...

Африкански мъниста сватбена нигерийски колие черното злато AB мъниста Кристал Сватба парти бижута 6C-XJZ005

BGN 37.00 71.98

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Групи Материјал : Стакло, Корали, Имитација Бисер, Тиркизна Стил : Класичен, Тренди, Слатки Романтични, Етнички, Hyperbole, Канцеларија, Чешка итн...

Модни Нигерия сватбени африкански мъниста бижута, бяло кристално колие гривна, обеци Безплатна доставка VV-283

BGN 29.00 56.18

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, свадба ѓердан Накит должина : 18 инчи Мушка Големина : 6mm Материјал : Стакло, Кристал, Корали, или од Пластика Бисер Стил : Африкански мушка Дополнителни информации : Ставки вклучени : Ѓердан / Нараквица / Earring Пакување : 1 ѓердан + 1 хривнија + earring (1 пар) Пакување : Пластични PVC кеса, затворени за да се спречи влага и оксидација...

Queenwish черно волфрамов карбид пръстени rose gold цвят на келтски Дракон инкрустация годежни пръстени за двойки бижутата

BGN 24.00 33.58

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...