• Ново
JEXXI Роман правоъгълник маслинено зелен КАМЪК Crystal пръстени пръсти 925 стерлинги сребърни бижута, бижута за жени, момичета Коледен подарък Bague

JEXXI Роман правоъгълник маслинено зелен КАМЪК Crystal пръстени пръсти 925 стерлинги сребърни бижута, бижута за жени, момичета Коледен подарък Bague

BGN 7.00
BGN 9.97
-30 %
В магазина

Брой продукти


Големина : 6-7-8-9-10

Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9, 10
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Сватба
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Функция:
тракер настроението
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Стил:
Модерен
търговска марка:
JEXXI
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Материал:
Кубичен Цирконий
Номер На Модела:
J13401
Широчина На Повърхността:
Както е показано на фигура
Съвместимост:
Няма
Функция:
модни бижута пръстени
Тип На Метали:
Сребро
Случай:
Парти, Сватба, Рожден Ден, Юбилей, Подарък,
Индивидуално:
ДА
Размер На Пръстен:
6/7/8/9/10

Те също купуват с този продукт

Модни Нигерия сватбени африкански мъниста бижута, бяло кристално колие гривна, обеци Безплатна доставка VV-283

BGN 29.00 56.18

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, свадба ѓердан Накит должина : 18 инчи Мушка Големина : 6mm Материјал : Стакло, Кристал, Корали, или од Пластика Бисер Стил : Африкански мушка Дополнителни информации : Ставки вклучени : Ѓердан / Нараквица / Earring Пакување : 1 ѓердан + 1 хривнија + earring (1 пар) Пакување : Пластични PVC кеса, затворени за да се спречи влага и оксидација...

Красива Червена Кристален Сватба Сватбени Бижута На Булката Жени Златна Диадема Колие Обици Набор Bijoux Сватба Бижута И Аксесоари

BGN 21.00 25.58

Убава Црвена Кристал Свадба Свадба Накит Сетови Невестата Жените Злато Тиара Ѓердан Earring Поставите Bijoux Свадба Накит Додатоци

Vnox 6 мм/8 мм злато-цвят неръждаема стомана сватбени и годежни пръстени за любовник двойка бижута 2 бр./лот

BGN 8.00 14.19

ПРОИЗВОД НАСТАВАЗошто да изберете од не ' рѓосувачки челик накит? Не ' рѓосувачки челик накит не оцрни и оксидираат, Тоа не како сребро ќе се црни, Тоа не како бакар накит алергија склони, Тоа не како легура накит, бидејќи на олово...

Mecresh сребърен цвят кристал сватбени бижута, бижута комплекти класически Сълза Кристал сватбената огърлица комплекти Европейската партия бижута MTL516

BGN 13.00 17.14

Бренд : MecreshПредмет Тип : Булчински Накит Сетови / Свадба Накит Сетови / Ѓердан ПоставуваМатеријал : Цинк, Алуминиум , Стакло ,Кристал АААГлавната Боја : СребренаПрилики : Свадбена / Ангажирање / Партија / Матурска / ГодишнинатаПодарок за : Невестата / Деверуша / Божиќ Подарок / Нова ГодинаЕколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

Голям Размер На Бижута Комплекти За Эфиопского Златен Цвят Жени Бижута На Коса Писта На Косата Е Нож С Висулка, Гривна, Обеци, Пръстен

BGN 30.00 32.80

Напомена : Голема Големина Накит Сетови За Етиопските Злато Боја На Жените Накит, Коса Синџир На Косата Се Држиме Pendant Алка Обетки ПрстенMinmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Благородството на жената перлени бижута 8-9 мм бял натурален прясна вода akoya перлена огърлица 17-18 сребърни бижута

BGN 21.00 31.31

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...

Вечна сватба жените подарък дума 925 сребро истински ярки истински перли естествени сладководни перли колие почти

BGN 499.00 960.00

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

JEXXI блестящи AAA + CZ Crystal цветя пръстени 925 сребро пръст бижута за жени, момичета годеж и сватба подарък

BGN 8.00 11.79

ПрстенКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 компјутер1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

CiNily Created White Blue Пинк Fire Opal Silve Plated на Едро мода сватба за жени, бижута размер на пръстен 6 7 8 9 OJ6518

BGN 11.00 21.26

Бренд : Ci NilyМетал : Сребро ПозлатенГлавниот Камен & Големина На : Создадени Белиот Оган Опал 7x3mm(Max)Син Оган Опал 7x2mmx2pcsПинк Оган Опал 6x2mmx2pcsДодаток Камен & Големина : НикојПрстен Големина : #6 #7 #8 #9Тежина : 2.40 gПрстен Врвот Димензија : 9mmКоличина : 1 buc ПрстенКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

Размер 6-13 далеч choucong Fashion Jewelry неръждаема стомана 316L високо качество Crystal 3 цвята сватба на жените и мъжете пръстен за подарък любовник

BGN 12.00 12.78

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик пол : жените и Мажите Прстен ширина:8мм Камен : Кристал Камен тежина : 2ct Видови : Прстен Стил : свадба прстен Големина : Состојба : Нова главна боја : бела&black&gold&злато се зголеми Квалитетот : ВисокКога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

Голям Размер На 10 На Марката Луксозни Изключителен Златист Цвят На Големия Кристал Пръстен Бонбони Сватбени Пръстени За Мъже Жени Bohe От Бижута-Продажба

BGN 13.00 24.96

Големи Димензии 10 Бренд На Луксузни Ексклузивни Злато Позлатен Голема Кристал Прстен Бонбони Свадба Прстени За Мажи Жени Bohe Накит ПродажбаПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИСтил : мода накит, ПрстениМатеријал : еколошки бакар, Highend Австриската циркон кристал злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов, Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1 парче Хартија картичка,OPP вреќа,подарок кутијаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

Вечна сватба жените подарък дума 925 сребро реален дълъг почти през цялата 8-9 мм естествени перли колие пуловер верига 130 см

BGN 145.00 279.54

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

титанов мъжки и дамски пръстен годежен пръстен двойка пръстени двойката алианс aneis анел feminino masculino anillos bague

BGN 32.00 63.84

Фото референца , бојата на вистински прстен може да се малку различни, поради отсјајот,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање...

Вечна сватба жените подарък 925 сребро истински перли сладководни перли earbob формата на сърце water are simple earring обеци

BGN 75.00 143.54

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

925 stering сребърни бижута сребърни обеци обръч горещи продажба на модни дамски находки големи огромни ежедневни твърди обеци обръч CE020

BGN 3.00 4.19

Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цена на aliexpress.ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!времето е ограничено,само да го направи тоа...

Принцесата И Кралицата На Короната Кух Сърцето Група Пръстен С Уникален Дизайн Сватба Годежен Crystal Пръст Пръстен За Жени Бижута

BGN 3.00 4.59

Ставка ОписОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : Сребро Материјал : Алуминиумски, Кристално Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Пакет се Вклучени : 1pc x Прстен Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба...