• Ново
Нови силиконови чаша за пътуване на открито прибиращи сгъваеми чаши телескопична сгъваема сгъваема чаша за вода HG99

Нови силиконови чаша за пътуване на открито прибиращи сгъваеми чаши телескопична сгъваема сгъваема чаша за вода HG99

BGN 4.00
BGN 4.85
-18 %
В магазина

Брой продукти

Ново Отворено Патување Силикони Чаши Стигнале Виткање tumblerful Телескопски Расклопна Виткање Шише за Вода HG99 Опис : Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Со користење на 100% чиста храна одделение силиконски одлуки.
Не-токсични, здравје, заштита на животната средина, без никаков мирис.
Абразија, отпорност, висока температура од 220 степени, температурата може да достигне -30 степени отпорни на дното.
Трајни, простор за заштеда, лесен за чистење, е вашето патување и оди кампување скара добар помошник.
По виткање во преполната мала торба не ќе бидат деформирани, светлината е многу удобен, може да се користи за патувања, излети.
Спецификација :
Материјал : Силикон.
Големина : 9*8cm
Боја : Розова/Жолта/Зелена/Блу/Портокал/Црвена.
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува : 1x Силикони Виткање Првенство

Подробности

Цвят:
Жълт, Червен, Зелен, Син, Розов, Оранжев
Вид Съдове За Пиене:
Чаши И Чинии
документ:
CIQ
Форма:
Един слой
Брой:
1
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Тип:
Чаени чаши
търговска марка:
Айхогард
Материал:
Пластмаса
Техника:
N/A

Те също купуват с този продукт

5in1 Японски стил Керамични алкохолна напитка комплект-150 мл името бутилка+4x40 мл чаша вино

BGN 29.00 33.97

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ 5in1 Јапонски Стил Керамички Алкохол Пиете Set150ml Доброто Шише+4x40ml Вино, Чаши Вклучуваат : ** 1x 150ml Доброто Шише ** 4x 1.35 fl.оз 40ml Вино, Чаши 1x Јапонски Стил Керамички Алкохол Пиете 150ml Доброто Шише Специфики : ** Материјал : Керамички ** Бои : Цијан ** Капацитет : 5fl.оз 150ml ** Висина : 5inch / 13cm ** Горниот Дијаметар : 1.8 инчен / 4.5 cm ** Дното Дијаметар : 2.2 инчен / 5.5 cm 4x 1.35 fl.оз 40ml Јапонски Стил Керамички Чаши Вино Вклучуваат : ** 4x 1.35 fl.оз 40ml Јапонски Стил Керамички Чаши Вино Специфики : ** Материјал : Керамички ** Капацитет : 1.35 fl.мл / 40ml ** Висина : 1.57 инчен / 4cm ** Горниот Дијаметар : 2.2 инчен / 5.5 cm ** Дното Дијаметар : 1inch / 2.5 cm ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1...

1бр високо качество, устойчиви на топлина стъкло цветя кана 600 мл специална продажба гореща продажба OL 0125

BGN 19.00 20.78

Опис на производотПредмет Бр : MLG0125Материјал : отпорни на топлина стаклоГолемина : дното 8cm top7cm high13cmКапацитет : 600ml(21oz)Пакет : 1pc / кутијаПовратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги...

Полиестер, памук, кафе, чай салфетки твърди квадратна маса за хранене, чинии украса чай, кафе кърпа подложки ресторант хотел 1 бр

BGN 1.00 1.60

Добредојдовте на Мама Кујна! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време...

Аллохроичный талисман, Златна парична Дракон, фън шуй,най-добрите подаръци, Нов Подарък, изкуство и занаяти, украшение променя цвета, чай домашен любимец, S1174D

BGN 22.37

Allochroic Маскота, Златен Змеј ,Чај Домашно Милениче Бесплатен ПревозотГолемина : 5* 4.5*7cmСега ќе се види еден магичен Маскота, во Кина, ние тоа го нарекуваме "Змеј" ,исто така, го нарекуваат "чај милениче".По истурете топла вода, Тоа ќе чанг боја брзо...

Продажба на едро 100шт чиста памучна прежда чанта 60 X 80 мм, халогенни готвене медицина филтърни торби, многократно използване на памучна марля няма белина

BGN 9.58

Трговија на големо 100pcs Чист Памук Предиво Торба 60 X 80mm Халоген готвење Медицина Филтер Кесички, повторна употреба Памучна газа хлорКарактеристики : Ова е 60 гранка на чист памук памук торба одлуки, Торба Drawstring со три автомобил рамен работ страна и од долната страна на машина за шиење на четири линија шиење, повеќе цврсто...

220 мл истински Yixing чайник китайското здраве лилава глина Ши ПЯО гърне Дзен Буда камък лъжичка гърне чайник груба керамика чай

BGN 547.00 842.06

Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна глина руда Зелена Кал Име Yixing Teapot Xi Ши Тенџере Зен Буда Камен Лажичка Тенџере Занает Сите рачно изработени, Резба Големина на СЛ...

Аллохроичный талисман, Златна Златна рибка, Фън Шуй, чай домашен любимец, най-добрите подаръци, риба променя цвета, нов подарък, S1024B

BGN 29.87

Allochroic Маскота, Златна Рипка ,Чај Домашно Милениче Бесплатен ПревозотГолемина : 5.5*5*8cmСега ќе се види еден магичен Маскота, во Кина, ние тоа го нарекуваме "Богат Рипка" ,исто така, го нарекуваат "чај милениче".По истурете топла вода (околу 95 целзиусови степени Степен), Тоа ќе чанг боја брзо...

Нов 1бр високо качество на пластмаса, Силикон съобщение за хранително-вкусовата чай цедка за чай Infuser аксесоари за дома

BGN 2.93

Напомени : ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!Количина : 1 PCТип : Чај ЦедилкаБоја : Како На СликатаМатеријал : ПластикаГолемина : About18*4*2cmТежина : 30gПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

Всичко Е Готово Елегантен Стъклен Чай Боросиликатное Стъклен Чайник С Чаши Бамбук Чаен Поднос Чай, Топъл Чайник Стъкло Подаръчен Комплект

BGN 71.00 77.90

PINDEFANG носи стилски teaware производи што ви овозможува да создадете здрави и здрав живот.Она што е Borocilicate стакло ?Borosilicate стакло е еден вид на стакло со силициум и бор trioxide како главен стаклоформирање на гласачите...

Аллохроичный талисман, жълт паричен Дракон,фън шуй,най-добрите подаръци, Нов Подарък, изкуство и занаяти, украшение променя цвета, чай домашен любимец, S1174B

BGN 21.62

Allochroic Маскота, Златен Змеј ,Чај Домашно Милениче Бесплатен ПревозотГолемина : 5* 4.5*7cmСега ќе се види еден магичен Маскота, во Кина, ние тоа го нарекуваме "Змеј" ,исто така, го нарекуваат "чај милениче".По истурете топла вода, Тоа ќе чанг боја брзо...

Дзен Японски стил vintage груба керамика панаир чаша Кунг Фу чай справедливост чаша чай, чаша кафе, чаша Ча Хай творчески начало декор

BGN 47.00 72.78

Бренд ZEETOON Керамички Материјал, Груба Керамика Име Јапонски Стил Гроздобер Грубата Керамика Фер Првенство Занает рачно изработени Големина9*8cm Капацитет : 180ml Пакет Листа1 PC Фер Првенство(без Други Чај Сет) Пакување Безбедност пакување области на ПрименаЧај соба, Дневна соба, канцеларија

Горещ чай Цзиндэчжэнь Кунг-Фу, керамична печка Bg изискана чаена чаша, лична малка чаена чаша

BGN 16.86

Драги пријатели, здраво, Здраво на сите, нашата поддршка на производот купување , потребно е да купите голем број на производи пријатели може да сакаат да се влезе во продавница да се види, ние ќе ви даде ниска цена и најдобра услуга резултати, се надевам дека има потреба од пријател можете да контактирате со нас, со нетрпение очекуваме да ви се Заблагодарам за доаѓање!Име на производ : Глазура во боја чаша чај Број на Количина : 1 buc Материјал : Керамички Потекло : Кина Dehua Ниво на Квалитет : AAAAAdianxiaobao_1dianxiaobao_2dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Чугун, определени чай японски чайник Tetsubin кана, прибори за пиене 1300 мл Кунг-Фу Инфузоры кулинария кухненски инструменти истински чайник

BGN 307.00 393.58

Име на производ : Леано Железо TeapotПроизвод вовед : леано железо teapot има голема топлина задржување својства, кои овозможуваат корисникот да го задржи топол чај за долги периоди на време...

Аллохроичный талисман, Златен Дракон, фън шуй, най-добрите подаръци, Нов Подарък, изкуство и занаяти, украшение променя цвета, чай домашен любимец, S1168D

BGN 58.54

Allochroic Маскота, Златен Змеј ,Чај Домашно Милениче Бесплатен ПревозотГолемина : 8*5*14cmСега ќе се види еден магичен Маскота, во Кина, ние тоа го нарекуваме "Змеј" ,исто така, го нарекуваат "чај милениче".По истурете топла вода, Тоа ќе чанг боја брзо...

2018 Японски чайник чугун, определени чай Tetsubin чайник 1200 мл Кунг-Фу на китайски Кунг-Фу се вари вода, прибори, инструменти автентични

BGN 125.00 150.37

Спецификација : Должина на : 22 см Висина : 6cm Дијаметар : 9cm Материјал : Леано Железо Капацитет : 1200ml Тежина : 1900g Пакетот вклучува : 1 X Леано Железо Teapot

Японската Груба Керамика, Ръчно Рисувани Лотос Чай Цедка Комплекти Кунг Фу Чай Комплект Аксесоари, Филтър За Кафе Творчески Керамични Украшение

BGN 20.00 31.18

Бренд ZEETOON Керамички Материјал, Груба Керамика Име Јапонски Рака Насликани LotЧај Цедилка Занает рачно изработени, Рачно Насликани Големина8.3*6.5 см Пакет Листа1 PC Чај Цедилка (Без други Чај Сет) Пакување Безбедност пакување области на ПрименаЧај соба, Дневна соба, канцеларија

Майстор на ръчно изработени 270 мл истински Yixing чайник китайски здравословен лилаво глинено пъпка хризантеми гърне зелена мръсотия творчески чайник Zisha

BGN 312.00 479.98

Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна глина руда Зелена Кал Име Yixing Teapot Chrysanthemum Пупки Тенџере Занает Сите рачно изработени, Резба Големина на СЛ...

Японски стил термостойкая чаша Кунг-Фу чай чаша чай купа цвете чай, шапка, чаша майстор CupsCreative Home Decor 65 мл

BGN 30.00 45.90

Бренд ZEETOON Материјал со Висока силикон бор, Стакло Име Јапонски Стил Стакло Teacup Занает рачно изработени, отпорни на Топлина стакло Големина5*4cm...

Сладък бухал чай цедка хранително-вкусовата силикон насипен чай листата Infuser филтър дифузер забавна карикатура чай аксесоари

BGN 5.00 7.84

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотСимпатична Був Чај Цедилка Храна Одделение Силиконски лабавалист Чај InfuserКарактеристики : 100% увезени чисто силиконски (храна одделение) материјали; Силиконски материјал кој се користи во високо еластична; Лесно да се чистат, нестап; Отпорни на висока температура (хипотермија) карактеристики, најголем отпорност на топлина до 250 C (минимум ладно отпор до 40 Ц); машина за миење садови безбедно Различни бои да се избере од; производи се во согласност со ФДА, LFGB безбедност сертификација стандарди.Спецификација : Материјал : Храна одделение силиконскиБоја : зелена / блу / сива / портокал / роузГолемина : 4 x 3 x 5.5 cm (L * W * H ), јаже должина од 15cmПакетот вклучува : 1 x був чај infuser

200 мл японската груба керамика, ръчно рисувани Лотос странична дръжка на чайник Кунг-Фу чай и кафе coffee maker творчески домашно украшение

BGN 62.00 95.52

Бренд ZEETOON Керамички Материјал, Груба Керамика Име Јапонски Стил Рака Насликани LotСтрана се Справи со Teapot Занает рачно изработени, Рачно Насликани Големина15*9cm 200ml Пакет Листа1 PC Teapot (Без други Чај Сет) Пакување Безбедност пакување области на ПрименаЧај соба, Дневна соба, канцеларија

150 мл истински Yixing чайник майстор на ръчно изработени китайското здраве лилаво глинено Кунг-Фу чай Xi Ши гърне мулти-Избор на стил

BGN 67.00 78.40

Бренд WSHYUFEI Материјал Пурпурна глина Име Yixing Teapot Xi Ши Тенџере Занает Сите рачно изработени Резба Големина на СЛ...

Зелена мишка, късмет, амулети, китайски Зодиак, Shenxiao, Аллохроичный талисман,украшение fengshui, романные подаръци, най-добрият момента, защото на чай, S1015As

BGN 27.12

Allochroic Маскота, Глувчето ,Чај Домашно Милениче Бесплатен ПревозотГолемина : 7.5*.5*6.2 cmСега ќе се види еден магичен Allochroic Маскота, во Кина, ние тоа го нарекуваме "Среќа Шарм на животните" .По истурете топла вода, Тоа ќе чанг боја брзо...

Режим на двойна котела чайник боросиликатное стъклен чайник здраве Червен билков цвете чайник 34 грама / 900 мл микровълнова печка сейф

BGN 45.00 49.42

PINDEFANG носи стилски teaware производи што ви овозможува да создадете здрави и здрав живот.Она што е Borocilicate стакло ?Borosilicate стакло е еден вид на стакло со силициум и бор trioxide како главен стаклоформирање на гласачите...