• Ново
Нов закрит влагомер прогноза за времето часовници макс / мин температура влажност запис камбанен звън -Y102

Нов закрит влагомер прогноза за времето часовници макс / мин температура влажност запис камбанен звън -Y102

BGN 8.00
BGN 8.88
-10 %
В магазина

Брой продукти

100% сосема нов и висок квалитет на Мали и исклучителен изглед, LCD екранот. Мулти-функционален дизајн, тоа може да прикаже температура, влажност и време, истовремено. Датум, часовник и календар функција, може да се прикаже месец и датум. Стабилни перформанси, висока точност. Ниска потрошувачка на енергија Desk-top ставање или ѕид виси
Спецификации : clock (Часовник) : 12/24 часа одложите (Snooze) Алармот на Часовникот на Екранот на викенд временска прогноза користејќи четири икони : сончево,светло облак ги опфати, дожд и дожд Температура алтернативно во °C или °F Термометар : Внатрешна мерење се движи : -9.9°C(14.2°F) до 60°C(140°F) Hygrometer : Внатрешна мерење се движи : 20%-99% RH LCD сина врати светлината на екранот батерии : 2 х ААА Батерии (Не се Вклучени) Големина : стан.13.3cmx7.9cmx2cm/5.23"x3.11"x0.78" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Прогноза на време Часовник

Подробности

Тип:
Будилник
Стил:
Модерен
Форма:
Площ
Тип На Екрана:
ДРИБЛИРА
Характеристика:
Календари, Люмина
търговска марка:
ДЖАВРИК
Ширина:
79mm
Тип На Дисплея:
Цифров
Дължина:
133mm
Тип Мобилност:
Цифров
Форма:
Това Е Една Страна
Номер На Модела:
D12496
Тегло:
144g
Материал:
Друго

Те също купуват с този продукт

2018 нов 3d сам стенни часовници horloge огледало стикери за декорация на дома хол акрилни кристални игли стенен часовник с модерен дизайн

BGN 16.00 28.00

1.Боја : Сребро Огледало(Со Сребро Огледало Акрил ) 2 Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил) 3 Боја : Злато( Со Злато Огледало Акрил) Карактеристики На Производот : 1...

гореща разпродажба 2018 нови стенни часовници 3d акрилни огледало направи си сам часовник horloge кварцов часовник игли за декорация на дома хол

BGN 13.00 25.57

топла продажба 2016 година нови ѕидни часовници 3d акрилик огледало diy часовник horloge Кварц види Иглата Дома Декорација Дневна Соба бесплатен превозотВе молиме откине заштита на филмот огледало на ѕидот налепница по објавувањето на ѕид1.Боја : Сребро Огледало (Со Сребро Огледало Акрил)2...

2017 нова продажба на кристални акрилни стенни часовници хол модерна декорация на дома луксозни огледално часовници кристални часовници

BGN 11.00 18.08

Карактеристики : *100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : Акрилик * дебелина : 1mm * Боја : Огледало Сребро црното злато * Примена Големина : 45см X55cmНие нудиме бесплатен превозот...

2018-нови стенни часовници reloj de pared кварцов часовник Европа horloge начало хол 3d акрилни огледало старинни часовници

BGN 15.00 28.77

2018 нови ѕиден часовник reloj де споредено кварц види европа horloge дома дневна соба 3d акрилик огледало гроздобер часовници бесплатен превозотВе молиме откине заштита на филмот огледало на ѕидот налепница по објавувањето на ѕид1.Боја : Сребро Огледало (Со Сребро Огледало Акрил)2...

2017 top hot sale living room living quartz separates needle 3d wall clock сам clocks watch digital смешни gift

BGN 11.00 17.60

2016 година врвот топла продажба дневна соба дневна кварц одделува игла 3d ѕиден часовник diy часовници види дигитални смешно подарок бесплатен превозотНие нудиме бесплатен превозот...

Време английски букви, арабски цифри стенни часовници модерните 3D без рамки Големи стенни часовници САМ Room Home Decorations

BGN 20.00 28.78

Опис : * часовникот завршувањето големина зависи од вашата желба да ги красат вашиот ѕид * Материјал : Алуминиум часовник лице+ Алуминиумски часовник раце +ЕВА пена налепници+налепници за на доградба на Акрилни * Дебелина : 1.2 см * минимална големина е : 63cm x 63cm / 24.8" x 24.8" * најголемиот заврши големина е : 100cm x 100cm / 40" x 40" * Часовникот механизам : 12 cm / 4.9" * Час рака : 31.5 cm / 12.4" * Минута рака : 39cm / 15.3" * Употреба : За подароци и занаети,деловни подароци,одмор подароци,промоција подароци,дома декорација; * соодветно место : Дневна соба, детска соба, трпезарија, кујна, канцеларија, бања, отворено* Батерија : АА ОД 1,5 V батерија( Не се вклучени) * Пакување : 1x Часовник Налепници1x Часовникот Механизам1x Помошни Скала Боја Референца : Слики : Инсталирање На Инструкциите :

3D стенен часовник с модерен дизайн направи си САМ klok Сърце Wall Sticker Decal Set for Home Decorationduvar saati reloj de cocina de pared

BGN 17.00 20.78

3 D Ѕиден Часовник Модерен Дизајн DIY klok Срцето Ѕид Налепница Decal Сет за Дома Decorationduvar saati reloj де cocina де спореденоПердув : Ѕидниот часовник со прекрасна срцето дизајн изгледа навистина убаво.Изработени од екопријателски полистирен материјал со посебен ефект на огледало.Кристално површински форми совршен одраз на светлината.Отстранлив, не штети на вашиот ѕид.Нетоксични, не исчезнува, се безбедни за употреба.Кварц движење, се движи глатко, без бучава.Погоден за дневна соба, спална соба или канцеларија декорација.Спецификации : Главен Материјал : ПолистиренГлавната Боја : Сребрена / Злато(изборен)Движење : КварцБатерија : 1 * 1.5 V AA Батерија(не се вклучени)Налепница Дебелина : 1mmЧасовникот големина : 55x35cmNoto : Сликата е за повикување самоСекој Ѕиден часовник содржи многу мали кругови, кој на задната страна со стап лента вие сте слободни да се стави во вашиот омилен место...

2018 нов hotc огледало стенни часовници съвременните си сам стенен часовник етикети relojes de pared home docor акрилни часовници безплатна доставка

BGN 11.00 17.58

Акрилик Огледало Ѕиден Часовник cricle и дигитални Часовници Дома Декорација Материјал : акрилик огледало ѕиден часовник * Дебелина : 1mm Димензии : 40x50cm боја : сребро злато црна има заштитен слој на врвот површина , ве молиме да го отстраните по инсталацијаMasi Rui 2018 нова жешка круг акрилик ѕидни часовници модерна diy часовници relojes де споредено кварц игла часовници бесплатен превозот

2017 hot sale real special offer Acrylic Mirror clock watch clocks Living Room кварцевая акрилна геометрична игла

BGN 11.00 18.18

2016 година нови топла продажба бесплатен превозот вистински специјална понуда Акрилик Огледало часовник види часовници Дневна Соба Кварц Акрилик Геометриски Игла *100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : Акрилик * дебелина : 1mm * Боја : Огледало Сребро * Примена Големина : 25cm X55cm ве Молиме откине заштита на филмот огледало на ѕидот налепница по објавувањето на ѕидот !!!Упатство за употреба

2018 Нов прием на цифрови големи огледални стенни часовници с модерен дизайн хол кварцов механизъм метален часовник декорация на дома Безплатна доставка

BGN 13.00 28.00

1.Боја : Сребро Огледало(Со Сребро Огледало Акрил ) 2 Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил) 3 Боја : Злато( Со Злато Огледало Акрил) Карактеристики На Производот : 1...

2018 ново начало декор големи стенни часовници с модерен дизайн хол кварцов метални декоративни дизайнерски часовници стенни часовници безплатна доставка

BGN 13.00 28.00

Ние нудиме бесплатен превозот Ако не падне на превозот, се чувствуваат слободни да се направи нарачки во секое време во нашата продавница...

Английски букви, арабски цифри кухненски стенни часовници акрил + Ева+метално огледало начало декор стикер на стената големи САМ кварцов часовник

BGN 20.00 28.78

Опис : * часовникот завршувањето големина зависи од вашата желба да ги красат вашиот ѕид * Материјал : Алуминиум часовник лице+ акрилик часовник раце +ЕВА пена налепници * Дебелина : 1.2 см * минимална големина е : 63cm x 63cm / 24.8" x 24.8" * најголемиот заврши големина е : 100cm x 100cm / 40" x 40" * Часовникот механизам : 12 cm / 4.9" * Час рака : 31.5 cm / 12.4" * Минута рака : 39cm / 15.3" * Употреба : За подароци и занаети,бизнис подароци,одмор подароци,промоција подароци,дома декорација; * соодветно место : Дневна соба, детска соба, трпезарија, кујна, канцеларија, бања, отворено* Батерија : АА ОД 1,5 V батерија( Не се вклучени) * Пакување : 1x Часовник Налепници1x Часовникот Механизам1x Помошни Скала Боја Референца : Слики : Инсталирање На Инструкциите :

Най-доброто лилава дърво + стъкло + железен прах, пясък и желязо цъфтящи магнитни пясъчен часовник с опаковка пясъчен часовник 13,5 * 5,5 см дървена море

BGN 11.00 11.01

Боја : Виолетова / РозоваМатеријали : дрво, стакло, железо во прав и песокГолемина : hourglass 13.5 * 5.5 cm дрвени седиште 8 * 8 * 2cmПредности на производите : убава и сигурна, може да се направи детски играчки, семејството Декорација, роденденски подароци.Пакување : 1x hourglass (со пакување)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

LED пространствен luminous double глас-activated projection personality електронен тъпо alarm clock lounged projection clock

BGN 131.00 167.44

Супер димензионални прозрачна двојно глас се активира со проекција личност електронски го исклучите алармот lounged проекција часовникИме на производ : CHAOWEI звук двојна проекција календарБренд;CHAOWEIТип на производ : CW8373Материјал;ABS plastice,PCB ОдборБоја : Портокал / Црна, Сина / ЦрнаГолемина на : 19.2*6.0*8.5(cm)Пакувањето на производот : ЗаградениMeas : 55*33*21.6(cm)Испорака1.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате прашања на предмети.2.Кога ќе нарачате...

Продажба на модерен 2017 горещ жив тъпо мода коте големи стенни часовници хол кварцов начало декор стикер на стената diy безплатна доставка

BGN 14.00 28.77

Продажба модерна 2018 топла живот го исклучите Мода Маче голем ѕиден часовник види дневна соба кварц дома декор ѕид налепница diy freeshippingВе молиме откине заштита на филмот огледало на ѕидот налепница по објавувањето на ѕидот !!!Боја : Сребро Огледало (Со Сребро Огледало Акрил)Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил)Боја : Злато( Со Злато Огледало Акрил)1...

модерен стенен часовник дизайн wanduhr wandklok сам relojes паред лепило домашен интериор паред relogio parede часовници сребро във формата на сърце

BGN 22.00 37.90

Ѕиден часовник, часовник, голем ѕиден часовник, дома декорација на часовникот, Ѕиден часовник, ѕиден часовник модерен дизајн, Ѕиден часовник за кујна, голема декоративни ѕидни часовници, 3 D ѕиден часовник, дигитален часовник, дигитален часовник ѕид, предизвикувајќи ѕиден часовник, дигитален часовник, кујна ѕиден часовник, ѕиден часовник за дневна соба , старомодна, ѕиден часовник, ѕиден часовник види кујна, Kit Kat часовник, дома декорација на часовникот, сликите на ѕидот часовник, ѕидни часовници, ѕид налепница часовници, рачни часовници, ѕидни часовници се погледне во дом, затворен ѕиден часовник, кварц види, ретро ѕиден часовник, кујнски часовник, пеколен ѕиден часовник, cuckoo clock (часовник, часовник дома декорација, кујнски часовник, дигитален часовник на ѕидот, ѕидот налепници дома декор часовник, ѕиден часовник деца Orologio Parete, ѕиден часовник часовници дома декорација, cuckoo часовници, кујна ѕиден часовник, голем дигитален ѕиден часовник, електронски часовник, ѕиден часовник современиот, модерен дизајн, часовници, часовници murale модерен дизајн, електронски ѕиден часовник, DIY часовник, дрвени ѕиден часовник, види кујна, електронски бел, повеќе часовникот на ѕидот, ѕидот часовник за да го кујната ѕиден часовник, дизајн поделба часовник на кујната ѕиден часовник, кварц види, 3 D часовници, антички ѕиден часовник, DIY часовник, 3d часовникот на ѕидот, види, навивач голем ѕиден часовник, фото рамка часовник, електронски часовници дома, кујна ѕиден часовник, огледало ѕиден часовник, ѕиден часовник дома декорација, море господар часовници, ѕидни часовници ретро, ѕидни часовници, огледало ѕиден часовник, двострано часовник, модерната ѕиден часовник, ѕиден часовник 3 D, водечки дигитални ѕиден часовникМатеријал Дебелина : огледало панел 1mm (1 mm) Огледало случај на тридимензионални ѕид налепници поставено, огледало материјал не може да се тркалаат исклучување, се плаши плаши триење нула, бидете сигурни да се држиме добро, а потоа солза заштитен филм!Answer : ___________________________ Note : Сите огледало налепници се слободни за џвакање е уште еден меур џвакање презентира со производот кој што, ако родителот не како меур џвакање, исто така, може да се купи на своите еколошки отстранлив пластични!Огледало декоративни карактеристики : 1 светлотежина, една десетина од тежината на обичен огледало...

2017 real acrylic mirror stickersclock watch home decoration wall clocks clock reloj de pared Quartz Living Room Modern 3d

BGN 11.00 18.08

*100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : Еколошки (Акрилна) * дебелина : 1mm * Боја : црна Сребро Злато * Вклучуваат (1 акрилик делови +1 спорт + должина игла + лепак +упатство (англиски)) * ве Молиме открие заштитен слој на површината на производот

80 см, големи стенен часовник Saat Reloj часовници Duvar Saati римски цифри кухи стенни часовници от метал, когато Horloge Murale часовници Wandklok

BGN 183.00 257.22

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio parede,digitalвиди,ѕидни часовници,reloj споредено,klok,часовници,дигитален ѕид часовник,3d ѕиден часовник,ѕиден часовник модерен дизајн,orologio da parete,опашот на ѕидниот часовник,relogio,relogio де parede став cozinha,ѕиден часовник,relogios де parede,опашот на часовникот,relogio дигитални,големи декоративни ѕидни часовници,ѕиден часовник,wanduhr,гроздобер ѕиден часовник,wandklok,reloj де споредено decorativo,ѕидни часовници дома декор,предводена од ѕидниот часовник,reloj дигитални споредено,модерен ѕиден часовник,reloj cocina,само лепило ѕиден часовник,види ѕид,гроздобер часовник,duvar saatleri,horloge murale дизајн moderne,diy часовник,reloj споредено салон,ѕидни часовници дома декор,reloj споредено cocina,reloj mural reloj mural,reloj mural,klokken,ѕиден часовник гроздобер,неонски часовник,relogio де parede став sala,reloj де споредено гроздобер ѕиден часовник,дрвени ѕиден часовник,ѕиден часовник кујна,двојно двострано ѕиден часовник,klok muur,relojes де споредено,кристално ѕиден часовник,предводена часовник ѕид голем ѕиден часовник,луксузни ѕиден часовник,3d reloj де споредено,ѕид налепница часовник,pendule murale,reloj споредено де madera,orologi da parete,дизајнер ѕиден часовник,на плоштадот ѕиден часовник,кварц види,decoracion hogar,часовникот оркестарот за дома,декоративен часовник,3d часовникот на ѕидот,медитерански стил декорација,3d часовник,кварцвиди,reloj де споредено дигитални,dijital duvar saati,orologio parete,часовникот кујна,reloj де споредено де madera,часовникот на ѕидот decals,дигитален часовник,relogio де parede гроздобер,reloj споредено гроздобер,reloj де cocina де споредено,кујнски часовник,биг часовник,duvar saati гроздобер,reloj decorativo 3d,orologio da parete dal дизајн moderno,relojes де споредено каса,reloj mural живот,дом дизајн,модерните часовници,ретро часовник,големи ѕидни часовници,reloj де споредено де 50cm,relojes де споредено modernos,часовниците се види ѕидот,часовникот на ѕидот decal,estilo mediterraneo,катира декорација,антички часовник,ѕиден часовник црвена,horloge muette,ѕиден часовник молчи,moderne wanduhr,reloj adhesivo,деца ѕиден часовник,ковано железо ѕидни декорации,reloj decoracion hogar,ѕиден часовник уметност,ѕиден часовник 3d,relogio де parede decorativo,гроздобер дома декор,reloj mural cocina,ретро ѕиден часовник,дрво види,relojes decorativos,црвена ѕиден часовник,декоративни ѕиден часовник,предводена дигитални ѕиден часовник,акрилик ретровизори со дизајни на големо,ѕиден часовник дизајни,железо часовник,autocollant mural,ѕиден часовник модерна,duvar налепница,decoracion де hierro forjado,horloge mural,reloj де споредено гранде,relogio parede,ѕид огледало,relogio де parede гроздобер estilo europeu,убава ѕиден часовник,антички ѕиден часовник,diy ѕиден часовник,relogio де parede дигитални,голем дигитален часовник,дома часовник,дрво ѕиден часовник,тивко ѕиден часовник,часовник гроздобер,дома се види,налепница, ѕидни часовници,relojes,relogio дигитални де меса,бел види,zegar,брзини ѕиден часовник,часовник ѕид налепница,селски дома декор,woonkamer klok,голем антички ѕидни часовници,çocuk saat,digitale wandklok,relojes murales,фото рамка ѕиден часовник,флип часовник,часовник движење,orologio parete гранде,relogio де parede espelho,decoracion reloj каса,медитеранот ѕиден часовник,часовник двојно двострано,бања часовник,3d часовници на ѕидот,relojes де споредено гроздобер,дијамант ѕиден часовник,orologi каса,лепило ѕиден часовник,reloj де споредено де diseño moderno,кинески часовници,воден часовник,pegatina reloj споредено,relojes де споредено гроздобер decorativo,ковано железо ѕид оркестарот,модерна стаклена ѕиден часовник,голем дигитален ѕиден часовник,ѕиден часовник digital,ѕиден часовник римски numerals,orologio da parete дизајн moderno,водоотпорен часовник,десктоп часовник,винил рекорд,дигитален ѕид,ѕиден часовник,ѕид налепница часовници,montre,decoracion mediterraneo,ѕиден часовник дрво,кујна ѕиден часовник,молчи ѕиден часовник,reloj де споредено де 45см,види дигитален часовник,часовник woonkamer,letras мдф,молчи часовник,спална соба часовник,дигитален часовник ѕид,дрвовиди,акрилна пластика огледало ѕиден часовник,внатрешни работи ѕиден часовник,relogio де parede европа гроздобер стил,ѕиден часовник механизам,дигитален часовник,антички дрвени ѕиден часовник,налепница часовник,часовник механизам,zakka гроздобер,персоналните ѕиден часовник,светлечки ѕиден часовник,horloge bois,стапче klok hout,модерен часовник,плоштад ѕидни часовници,reloj де споредено гроздобер гранде,огледало,moderne wanduhren,relogio дигитални де parede,налепница wandklok,produtos criativos,голем ѕиден часовник оркестарот,pegatina reloj споредено estilo moderno,ѕидни часовници,види за ѕид,horloge налепници,pendule кујна moderne,големиот часовник,muur klok,опрема ѕиден часовник,reloj де споредено 50cm,декоративни ѕидни часовници,orologi da muro,декоративни огледала за дневна соба,декоративни ѕиден часовник,дома се види во ѕид,reloj гроздобер споредено,дигитален ѕид види,земјата дома декор,orologio da muro,diy,часовници кина,неонски ѕиден часовник,предводена duvar saati,meccanismi orologi da parete,модерен ѕидни часовници,reloj де споредено 60cm,ѕид налепници часовник,опрема часовник,спална соба ѕиден часовник,метал ѕид модерна уметност,relogio де parede ретро,часовникот на ѕидот црна,уметност ѕиден часовник декоративни,стакло ѕиден часовник,reloj споредено дигитален led,дома декор,брзини оркестарот,бела часовник,гроздобер,двојно двострано часовник,relojes де споредено cuadrados,montre murale,reloj gato,relojes споредено,ковано железо ѕиден часовник,брзини часовник,фото рамка часовник,ѕиден часовник деца,horloge murale enfant,ѕид мурали за дневна соба,hodiny,espelho де меса,relojes споредено decoracion,бања водоотпорен часовник,се продава винил евиденција,horloge кујна,reloj де споредено cocina,relogio parede дигитални,часовникот молчи,horloge murale led,стара шик гроздобер декорација,ferforje aksesuar,materiel.

На едро! 100 бр. нов mute кварцов часовник движение за ремонт механизъм часа САМ часове на част аксесоари вал 16.5 мм

BGN 175.00 184.00

Лесен и едноставен дизајн Одлично за поправка, замена или DIY Напојува со една AA батерија(не содржи) Материјал : Пластични + Алуминиум Боја : Бела / Црна / Црвена раце / Црна Случај (Како на сликата покажаа) Количина : 100 Поставите Димензија : Случај големина : Прибл.55 x 55 x 16 мм (2.2" x 2.2" x 0.65")Вкупно : Вратило : 16.5 mm (0.64") (A : 10ммБакар конец ; B : 6mm)Час рака должина : Околу...