• Ново
модерен стенен часовник дизайн wanduhr wandklok сам relojes паред лепило домашен интериор паред relogio parede часовници сребро във формата на сърце

модерен стенен часовник дизайн wanduhr wandklok сам relojes паред лепило домашен интериор паред relogio parede часовници сребро във формата на сърце

BGN 22.00
BGN 37.90
-42 %
В магазина

Брой продукти


Ѕиден часовник, часовник, голем ѕиден часовник, дома декорација на часовникот, Ѕиден часовник, ѕиден часовник модерен дизајн, Ѕиден часовник за кујна, голема декоративни ѕидни часовници, 3 D ѕиден часовник, дигитален часовник, дигитален часовник ѕид, предизвикувајќи ѕиден часовник, дигитален часовник, кујна ѕиден часовник, ѕиден часовник за дневна соба , старомодна, ѕиден часовник, ѕиден часовник види кујна, Kit Kat часовник, дома декорација на часовникот, сликите на ѕидот часовник, ѕидни часовници, ѕид налепница часовници, рачни часовници, ѕидни часовници се погледне во дом, затворен ѕиден часовник, кварц види, ретро ѕиден часовник, кујнски часовник, пеколен ѕиден часовник, cuckoo clock (часовник, часовник дома декорација, кујнски часовник, дигитален часовник на ѕидот, ѕидот налепници дома декор часовник, ѕиден часовник деца Orologio Parete, ѕиден часовник часовници дома декорација, cuckoo часовници, кујна ѕиден часовник, голем дигитален ѕиден часовник, електронски часовник, ѕиден часовник современиот, модерен дизајн, часовници, часовници murale модерен дизајн, електронски ѕиден часовник, DIY часовник, дрвени ѕиден часовник, види кујна, електронски бел, повеќе часовникот на ѕидот, ѕидот часовник за да го кујната ѕиден часовник, дизајн поделба часовник на кујната ѕиден часовник, кварц види, 3 D часовници, антички ѕиден часовник, DIY часовник, 3d часовникот на ѕидот, види, навивач голем ѕиден часовник, фото рамка часовник, електронски часовници дома, кујна ѕиден часовник, огледало ѕиден часовник, ѕиден часовник дома декорација, море господар часовници, ѕидни часовници ретро, ѕидни часовници, огледало ѕиден часовник, двострано часовник, модерната ѕиден часовник, ѕиден часовник 3 D, водечки дигитални ѕиден часовник
Материјал Дебелина : огледало панел 1mm (1 mm)
Огледало случај на три-димензионални ѕид налепници поставено, огледало материјал не може да се тркалаат исклучување, се плаши плаши триење нула, бидете сигурни да се држиме добро, а потоа солза заштитен филм!
Answer : ___________________________ Note : Сите огледало налепници се слободни за џвакање е уште еден меур џвакање презентира со производот кој што, ако родителот не како меур џвакање, исто така, може да се купи на своите еколошки отстранлив пластични!
Огледало декоративни карактеристики :
1 светло-тежина, една десетина од тежината на обичен огледало. Ние може да ги користат нашите дистрибуција лесно двострано лепило фиксна.
2 не-токсични и загадувањето на околината-бесплатно, водоотпорен, анти-корозија.

Подробности

Цвят:
Сребро, Злато
Тип:
Стенен Часовник
Диаметър на:
60см
търговска марка:
Meijswxj
Дължина:
600mm
Тип Мобилност:
Кварц
Приложимо Настаняване:
дневна
Ширина:
60cm
Комбинация:
Комплект от няколко части
Форма:
Геометрична
Тип На Дисплея:
Игла
Стил:
Творчески
Форма:
Това Е Една Страна
Тегло:
200g
Модел:
Абстрактен
Номер На Модела:
zb073
Материал На Корпуса:
Огледален лигав лист
Материал:
Огледален лигав лист
Характеристика:
Творчески
Вид Стенни Часовници:
1.2 мм
Движение:
Електронен
Тип На Дисплея:
Указател + цифров
Стил:
Свободно време
Категория:
стенен часовник
Категория Продукти:
Таймер / Отметчик Време

Те също купуват с този продукт

Време английски букви, арабски цифри стенни часовници модерните 3D без рамки Големи стенни часовници САМ Room Home Decorations

BGN 20.00 28.78

Опис : * часовникот завршувањето големина зависи од вашата желба да ги красат вашиот ѕид * Материјал : Алуминиум часовник лице+ Алуминиумски часовник раце +ЕВА пена налепници+налепници за на доградба на Акрилни * Дебелина : 1.2 см * минимална големина е : 63cm x 63cm / 24.8" x 24.8" * најголемиот заврши големина е : 100cm x 100cm / 40" x 40" * Часовникот механизам : 12 cm / 4.9" * Час рака : 31.5 cm / 12.4" * Минута рака : 39cm / 15.3" * Употреба : За подароци и занаети,деловни подароци,одмор подароци,промоција подароци,дома декорација; * соодветно место : Дневна соба, детска соба, трпезарија, кујна, канцеларија, бања, отворено* Батерија : АА ОД 1,5 V батерија( Не се вклучени) * Пакување : 1x Часовник Налепници1x Часовникот Механизам1x Помошни Скала Боја Референца : Слики : Инсталирање На Инструкциите :

tnc0155 Avenged Sevenfold Band Bar Desk Table 3D LED Часовник

BGN 23.18

LED 3 D PRO Табела ЧасовникРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа !Приближна големина : 142 .5 mm x 95 mm ...

3D стенен часовник с модерен дизайн направи си САМ klok Сърце Wall Sticker Decal Set for Home Decorationduvar saati reloj de cocina de pared

BGN 17.00 20.78

3 D Ѕиден Часовник Модерен Дизајн DIY klok Срцето Ѕид Налепница Decal Сет за Дома Decorationduvar saati reloj де cocina де спореденоПердув : Ѕидниот часовник со прекрасна срцето дизајн изгледа навистина убаво.Изработени од екопријателски полистирен материјал со посебен ефект на огледало.Кристално површински форми совршен одраз на светлината.Отстранлив, не штети на вашиот ѕид.Нетоксични, не исчезнува, се безбедни за употреба.Кварц движење, се движи глатко, без бучава.Погоден за дневна соба, спална соба или канцеларија декорација.Спецификации : Главен Материјал : ПолистиренГлавната Боја : Сребрена / Злато(изборен)Движење : КварцБатерија : 1 * 1.5 V AA Батерија(не се вклучени)Налепница Дебелина : 1mmЧасовникот големина : 55x35cmNoto : Сликата е за повикување самоСекој Ѕиден часовник содржи многу мали кругови, кој на задната страна со стап лента вие сте слободни да се стави во вашиот омилен место...

Топ 2017 limited луксозни огледални стенни часовници хол кварцов акрилни модерен дизайн, 3d кристални часовници

BGN 11.00 17.60

Топ 2016 година ограничен нови пристигнување луксузни огледало ѕиден часовник Дневна Соба Кварц Акрилик модерен дизајн, 3d кристал часовници бесплатен превозотКарактеристики : *100% сосема Нов* батерија : АА батерии (Не се вклучени)* материјал : акрилик* дебелина : 1mm* Боја : сребрена* 1 сет : 14 компјутери* Примена Големина : 45см X 45cm* clock (часовник) dial дијаметар : 20cmВе молиме откине заштита на филмот огледало на ѕидот налепница по објавувањето на ѕидот !!!Упатство за употреба

Tnc0012 Милър Draft Beer OPEN Bar Desk Table 3D LED Часовник

BGN 23.18

LED 3 D PRO Табела ЧасовникРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа !Приближна големина : 142 .5 mm x 95 mm ...

nc0155 Avenged Sevenfold Band Bar неонова реклама led стенни часовници

BGN 59.18

LED 3 D PRO Ѕиден ЧасовникРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа !Големина : 250 mm / 10 инчи во Дијаметар На Часовникот лице е изработен од страна на најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки) ...

80 см, големи стенен часовник Saat Reloj часовници Duvar Saati римски цифри кухи стенни часовници от метал, когато Horloge Murale часовници Wandklok

BGN 183.00 257.22

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio parede,digitalвиди,ѕидни часовници,reloj споредено,klok,часовници,дигитален ѕид часовник,3d ѕиден часовник,ѕиден часовник модерен дизајн,orologio da parete,опашот на ѕидниот часовник,relogio,relogio де parede став cozinha,ѕиден часовник,relogios де parede,опашот на часовникот,relogio дигитални,големи декоративни ѕидни часовници,ѕиден часовник,wanduhr,гроздобер ѕиден часовник,wandklok,reloj де споредено decorativo,ѕидни часовници дома декор,предводена од ѕидниот часовник,reloj дигитални споредено,модерен ѕиден часовник,reloj cocina,само лепило ѕиден часовник,види ѕид,гроздобер часовник,duvar saatleri,horloge murale дизајн moderne,diy часовник,reloj споредено салон,ѕидни часовници дома декор,reloj споредено cocina,reloj mural reloj mural,reloj mural,klokken,ѕиден часовник гроздобер,неонски часовник,relogio де parede став sala,reloj де споредено гроздобер ѕиден часовник,дрвени ѕиден часовник,ѕиден часовник кујна,двојно двострано ѕиден часовник,klok muur,relojes де споредено,кристално ѕиден часовник,предводена часовник ѕид голем ѕиден часовник,луксузни ѕиден часовник,3d reloj де споредено,ѕид налепница часовник,pendule murale,reloj споредено де madera,orologi da parete,дизајнер ѕиден часовник,на плоштадот ѕиден часовник,кварц види,decoracion hogar,часовникот оркестарот за дома,декоративен часовник,3d часовникот на ѕидот,медитерански стил декорација,3d часовник,кварцвиди,reloj де споредено дигитални,dijital duvar saati,orologio parete,часовникот кујна,reloj де споредено де madera,часовникот на ѕидот decals,дигитален часовник,relogio де parede гроздобер,reloj споредено гроздобер,reloj де cocina де споредено,кујнски часовник,биг часовник,duvar saati гроздобер,reloj decorativo 3d,orologio da parete dal дизајн moderno,relojes де споредено каса,reloj mural живот,дом дизајн,модерните часовници,ретро часовник,големи ѕидни часовници,reloj де споредено де 50cm,relojes де споредено modernos,часовниците се види ѕидот,часовникот на ѕидот decal,estilo mediterraneo,катира декорација,антички часовник,ѕиден часовник црвена,horloge muette,ѕиден часовник молчи,moderne wanduhr,reloj adhesivo,деца ѕиден часовник,ковано железо ѕидни декорации,reloj decoracion hogar,ѕиден часовник уметност,ѕиден часовник 3d,relogio де parede decorativo,гроздобер дома декор,reloj mural cocina,ретро ѕиден часовник,дрво види,relojes decorativos,црвена ѕиден часовник,декоративни ѕиден часовник,предводена дигитални ѕиден часовник,акрилик ретровизори со дизајни на големо,ѕиден часовник дизајни,железо часовник,autocollant mural,ѕиден часовник модерна,duvar налепница,decoracion де hierro forjado,horloge mural,reloj де споредено гранде,relogio parede,ѕид огледало,relogio де parede гроздобер estilo europeu,убава ѕиден часовник,антички ѕиден часовник,diy ѕиден часовник,relogio де parede дигитални,голем дигитален часовник,дома часовник,дрво ѕиден часовник,тивко ѕиден часовник,часовник гроздобер,дома се види,налепница, ѕидни часовници,relojes,relogio дигитални де меса,бел види,zegar,брзини ѕиден часовник,часовник ѕид налепница,селски дома декор,woonkamer klok,голем антички ѕидни часовници,çocuk saat,digitale wandklok,relojes murales,фото рамка ѕиден часовник,флип часовник,часовник движење,orologio parete гранде,relogio де parede espelho,decoracion reloj каса,медитеранот ѕиден часовник,часовник двојно двострано,бања часовник,3d часовници на ѕидот,relojes де споредено гроздобер,дијамант ѕиден часовник,orologi каса,лепило ѕиден часовник,reloj де споредено де diseño moderno,кинески часовници,воден часовник,pegatina reloj споредено,relojes де споредено гроздобер decorativo,ковано железо ѕид оркестарот,модерна стаклена ѕиден часовник,голем дигитален ѕиден часовник,ѕиден часовник digital,ѕиден часовник римски numerals,orologio da parete дизајн moderno,водоотпорен часовник,десктоп часовник,винил рекорд,дигитален ѕид,ѕиден часовник,ѕид налепница часовници,montre,decoracion mediterraneo,ѕиден часовник дрво,кујна ѕиден часовник,молчи ѕиден часовник,reloj де споредено де 45см,види дигитален часовник,часовник woonkamer,letras мдф,молчи часовник,спална соба часовник,дигитален часовник ѕид,дрвовиди,акрилна пластика огледало ѕиден часовник,внатрешни работи ѕиден часовник,relogio де parede европа гроздобер стил,ѕиден часовник механизам,дигитален часовник,антички дрвени ѕиден часовник,налепница часовник,часовник механизам,zakka гроздобер,персоналните ѕиден часовник,светлечки ѕиден часовник,horloge bois,стапче klok hout,модерен часовник,плоштад ѕидни часовници,reloj де споредено гроздобер гранде,огледало,moderne wanduhren,relogio дигитални де parede,налепница wandklok,produtos criativos,голем ѕиден часовник оркестарот,pegatina reloj споредено estilo moderno,ѕидни часовници,види за ѕид,horloge налепници,pendule кујна moderne,големиот часовник,muur klok,опрема ѕиден часовник,reloj де споредено 50cm,декоративни ѕидни часовници,orologi da muro,декоративни огледала за дневна соба,декоративни ѕиден часовник,дома се види во ѕид,reloj гроздобер споредено,дигитален ѕид види,земјата дома декор,orologio da muro,diy,часовници кина,неонски ѕиден часовник,предводена duvar saati,meccanismi orologi da parete,модерен ѕидни часовници,reloj де споредено 60cm,ѕид налепници часовник,опрема часовник,спална соба ѕиден часовник,метал ѕид модерна уметност,relogio де parede ретро,часовникот на ѕидот црна,уметност ѕиден часовник декоративни,стакло ѕиден часовник,reloj споредено дигитален led,дома декор,брзини оркестарот,бела часовник,гроздобер,двојно двострано часовник,relojes де споредено cuadrados,montre murale,reloj gato,relojes споредено,ковано железо ѕиден часовник,брзини часовник,фото рамка часовник,ѕиден часовник деца,horloge murale enfant,ѕид мурали за дневна соба,hodiny,espelho де меса,relojes споредено decoracion,бања водоотпорен часовник,се продава винил евиденција,horloge кујна,reloj де споредено cocina,relogio parede дигитални,часовникот молчи,horloge murale led,стара шик гроздобер декорација,ferforje aksesuar,materiel.

Tnc0025 Добре дошли Милър е време за бира на открито на таблицата 3D led часовници

BGN 23.18

LED 3 D PRO Табела ЧасовникРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа !Приближна големина : 142 .5 mm x 95 mm ...

SKP 44704P пластмасов механизъм за почистване на часовници аксесоар безшумен кварцов САМ движение комплекти с ръце Безплатна доставка

BGN 15.84

Бренд : SKP Број на Модел : 44704 P Име : Кварц часовник движењаГолемина : Случај 56*56mm,Вкупната должина на оска 11.4 мм, со Завртки оска должина од 4.5 мм Движење случај материјал : Пластични Делови во рамките на движењето материјал : Бакар жица и Пластични Часовник на рака Материјал : Алуминиум Dial Фиксација : Центар Завртка Втора рака движење : Издржам Точност во Рамките ±30seconds отстапување секој месец (во нормална температура) Батерија : еден 1.5 V Јаглеродцинк батерии само,не се вклучени...

Мода направи си САМ декорация на дома огледало на стената етикети часовници хол стенни часовници, злато, сребро черно червено бъдат

BGN 70.40

Боја : сребрена, црна,glod,црвенаМатеријал : акриликГолемина : околу 115*65cmЧасовникот дијаметар : за 10x10cmКруга со дијаметар од околу : 20cm ,16.5 cm, 13.5 cm ,10.5 см ,7cm.може да биде голема за да може да биде малЅидот област е релативно голема, може да се распрснатЅидот област е релативно мал, што може да биде концентрираноЅидот област е релативно голема,Може да се користи огледалото на ѕидот налепници плус огледало ѕиден часовникСите огледало ѕиден часовник и огледало на ѕидот plastered со заштитна фолијаОткине заштитна фолија, само како огледалоМоже да се користи во бојадисана, софа во позадина ѕид и кревет позадина ѕид е исто така добар избор, или можете да го користите во детската собаПо употреба, може да се направи соба поубавоНе се вклучуваат 1pcs АА батерија( Забрани превоз)

tnc0116 Johnnie Walker Blue Label 3D LED Table Настолни часовници

BGN 23.18

LED 3 D PRO Табела ЧасовникРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа !Приближна големина : 142 .5 mm x 95 mm ...

nc0189 Уинчестър неонова реклама led стенни часовници

BGN 59.18

LED 3 D PRO Ѕиден ЧасовникРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа !Големина : 250 mm / 10 инчи во Дијаметар На Часовникот лице е изработен од страна на најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки) ...

nc0378 Beer Pong Get your Balls Wet Bar неонова реклама led стенни часовници

BGN 59.18

LED 3 D PRO Ѕиден ЧасовникРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа !Големина : 250 mm / 10 инчи во Дијаметар На Часовникот лице е изработен од страна на најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки) ...