• Ново
85-100-120мм бронзови, сребърни и метални вътрешна гъвкава рамка целувка с чанта в чантата си шият в рамката за портмонето дограма

85-100-120мм бронзови, сребърни и метални вътрешна гъвкава рамка целувка с чанта в чантата си шият в рамката за портмонето дограма

BGN 9.00
BGN 9.58
-6 %
В магазина

Брой продукти

Метал Внатрешни Flex Рамки Многу Бакнеж Затворач Торба Монета Чанта 8.5/10/12 CM Опис : Производ состојба : 100% Нови, Никогаш не се користи. Материјал : Метал Должина : Можете да изберете од 10cm, 12cm,15см,16.5 cm,18cm,20cm(A Stlye) Должина : Можете да изберете од 8.5 cm, 9cm,10cm,11cm,15см(Б Stlye) Б stlye Стил

Подробности

Цвят:
85мм а, 90мм а, 100мм а, 110мм, а 150мм а, 100мм в, 120мм в, 150мм в, 165 MSES, 180 мм, 200 мм
търговска марка:
Нова венвень
Тегло:
16g
Материал:
Метални
Номер На Модела:
закопчалка на чантата
Тип:
Обхвата На Лот Целувка Закопчалката Чанта
Цвят:
Бронз, Сребро
Размерът На B Stlye :
10cm, 12 сантиметра,е 15 см,16,5 см, 18 см,20 см
Размер И Стлой:
8.5 см, 9 см,10 см, 11 см, 15 см

Те също купуват с този продукт

Регулируема 120 см дълъг колан чанти от естествена кожа, дамски чанти, химикалки подмяна през рамо дамски чанти и аксесоари резервни части KZ0350

BGN 12.00 12.78

Прилагодливи 120 cm Долги Вистинска Кожа Торба за на Рака Жените Кеси се Справува со Замена Рамо Појас Чанти Прибор Делови KZ03501 Материјал : Вистинска кожа2 Должина : Прилагодлив 105120cm3 Ширина : 2cm4 Метал : Злато тока5 Боја : Како на следнава слика Информации : 1.ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење...

Черна плоска страничен обтегач-регулатор на колана, - сверхпрочный Полиацетальный пластмаса - 1 инча, 100 пряжек

BGN 70.40

ЦРНА Станот Страна Ослободување Тока Рака Прилагодувач, Тешки Polyacetal Пластика 1 инч, 100 ТОКИГолемина на : 1 инчКоличина : 100pcsБоја : црнаПревозот Во Светот На Превозот...

1000шт 10мм оръжеен метал кръгла втулка на иглата

BGN 62.40

1000pcs 10мм Gunmetal Круг Grommet ОтворотПакет на 1000 Gunmetal боја Круг Grommet (A++квалитет).Студ Големина : 10мм x 5мм х 5mm (надворешниот дијаметар x внатрешен дијаметар x височина)Треба Различни количини или бои , ве молиме слободно контактирајте ме!Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

6 x 3 инча (15 x 7,5 см) - сребърни рамки чантата съединител/химикалки метални никелови рамка чантата на стандартно топче

BGN 107.20

6 x 3 инчи (15 x 7.5 cm) Сребрен Спојки Чанта Рамки / Справува со Никел Метал чанта рамки со Стандардни ТопкаТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торбаКоличина : 20 ПарчињаБоја : СребренаШирина : 6 инчи (15 cm)Висина : 3 инчен (7.5 cm)Превозот Во Светот На Превозот...

1 инч яйце във формата настоява портите на завъртане на куката Модула

BGN 81.60

1 инч во Облик на Јајце им Помогнам на Врата Завртување Snap КукаИнформации За ПроизводотQuatity : 60 компјутериГолемина на : 1 инч ( 25мм ) внатрешна ширинаБоја : Gunmetal ,Сребро ,Злато и Бронза .Повеќе Snap Кука Предмети ве Молиме Кликнете на Сликата Подолу : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

10шт L форма на DIY чантата си чанта рамка целувка обков брави бронзов тон Дръжка чанта 150x92mm

BGN 32.00 35.65

10 Pcs L Форма DIY Чанта Торба Рамка Бакнеж Clasps Брави Бронза на Ѕвонење Чанта Справи со 150x92mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 150x92mm Дебелина : 11mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количество 10 Компјутери на Дел НЕ...

6 3/4 инча сребърен портфейл рамка открит канал метален портфейл рамка на цената на едро 40 бр./лот 17x6 см

BGN 177.60

6 3 / 4 инчи сребро чанта рамка open channel метал чанта рамка најголемиот дел цена 40pcs / многу 17x6cmИнформации За ПроизводотQuatity : 40 компјутериГолемина : 6 3 / 4 инчи ( 17 x 6 см )Боја : Сребрена / NickleПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

Високо качество на регулатор Булавочная обтегач за дамски чанти и колани части за направи си САМ оборудване за чанти сплав игла ключалката на едро

BGN 89.60

Висок Квалитет Прилагодувач Pin Тока За рачна ташна И Појас Делови DIY Хардвер За Торба Легура Игла Тока трговија на големо

Количка за багаж куфар колела ремонт на резервни части, подмяна на багаж на колелото / въртящи се предни колела аксесоари колела за куфари W037

BGN 55.00 68.61

Answer : ___________________________ Note : Ова е цената за еден пар на тркала Ве молиме кажете ни за вашата големина е потребно...

10 мм тиква нитове хит на нокти, шипове нитове пънк-рок САМ нитове Спайк

BGN 112.00

100 Set 10мм Тиква Занитвам Хит на ноктите Studs Заковки ПанкDIY Занитвам СкокИнформации За ПроизводотКоличина : 100 компјутериГолемина : 10ммБоја : Сребро, Антички Месинг, другиПовеќе Grommet и Миење Избори, ве Молиме Кликнете Подолу на Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

6 3/4 x 2 1/4 инча съвременните рамки на съединителя Открит канал Сребро метален портфейл рамка 17x6cm, 12 бр. / лот

BGN 67.20

6 3 / 4 x 2 1 / 4 инчи Модерна Спојки Рамки Open Channel Сребро Метал Чанта Рамка 17x6cm, 12pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 12 компјутериГолемина : 6 3 / 4 x 2 1 / 4 инчи ( 17x6 mm )Боја : Никел / СребренаПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

Метална закопчалка Snap bag Lock Twist Lock САМ чанта чанта в чантата си хардуер затваряне 4 цвят Hasp обтегач l 100 бр. / лот DHL безплатна доставка

BGN 220.00 232.00

Метален Затворач Snap торба за Заклучување Пресврт Заклучување DIY Чанта Торба Чанта Хардвер Затворање 4 Боја Hasp Тока l 100pcs / многу DHL бесплатен превозотМатеријал : метални легуриголемина на : големи и мали ( Л и С)секој компјутери има завртка и плочаКоличина : 100pcs / многу

6 x 3 инча (15 x 7,5 см) е голяма никелова рамка съединител със стандартна топка закопчалка-метална Сребърна рамка чантата 12 бр./лот

BGN 76.80

6 x 3 инчи (15 x 7.5 cm) Големи Никел Спојки Рамка со Стандардни Топката Затворач Метал Сребро Чанта Рамка 12pcs / многу Информации за ПроизводотQuatity : 12 компјутериДимензии : 6 х 3 инчи ( 15x7.5 cm )Боја : Сребрена / NickleПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

8 x 2 1/2 инча (20 x 6,5 cm) голяма сребърна рамка чантата със стандартна топка закопчалка рамка съединител с цепными панти 8 бр./лот

BGN 67.20

8 x 2 1 / 2 инчи (20 x 6.5 см) Големи Сребрени Чанта Рамка со Стандардни Топката Затворач Спојки Рамка со Синџир Циклуси 8 Pcs / многу Информации за ПроизводотQuatity : 8 компјутериГолемина : 8 x 2 1 / 2 инчи ( 20 x 6.5 см )Боја : Сребрена / NickleПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

10шт 120 сантиметра сребърен цвят 10мм широчина овални верига метални самата верига ръчно изработени чанти верига

BGN 53.60

Информации за производот Име : синџир Количина : 10 парчиња во Боја : num1, сребро,злато,светлина злато ,3 бои; num2, сребрена боја ширина : num1, 7.5 mm;num2 ,10мм Синџир должина : 120cm(+две куки) Материјал :железо Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

9 1/2 x 3 инча съединител чантата рамка със стандартна топка закопчалка никел метална рамка, 10 бр./лот

BGN 81.60

9 1 / 2 x 3 инчи Сребро Спојки Чанта Рамка Со Стандардни Топката Затворач Nickle Метална Рамка 10pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 10 компјутериГолемина : 9 1 / 2 x 3 инчиБоја : Сребрена / бронзаПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

6 3/4 инча съвременните рамки на съединителя Открит канал метал Сребро портфейл рамка без панти 17x6cm, 12 бр. / лот

BGN 65.60

6 3 / 4 инчи Модерна Спојки Рамки Open Channel Метал Сребро Чанта Рамка без јамки 17x6cm, 12pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 12 компјутериГолемина : 6 3 / 4 инчи ( 17x6 см )Боја : Сребрена / НикелПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

8 x 3 инча античен месинг съвременните рамки на съединителя Открит канал метален портфейл рамка без панти 20x7. 5 cm 10 бр./лот

BGN 91.00 91.20

8 x 3 инчен Антички Месинг Модерна Спојки Рамки Open Channel Метал Чанта Рамка без јамки 20x7.5cm 10pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 10 компјутериГолемина : 8 x 3 инчи ( 20 x 7.5 cm )Боја : Антички МесингПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...