• Ново
8 x 3 инча античен месинг съвременните рамки на съединителя Открит канал метален портфейл рамка без панти 20x7. 5 cm 10 бр./лот

8 x 3 инча античен месинг съвременните рамки на съединителя Открит канал метален портфейл рамка без панти 20x7. 5 cm 10 бр./лот

BGN 91.00
BGN 91.20
-0 %
В магазина

Брой продукти

8 x 3 инчен Антички Месинг Модерна Спојки Рамки Open Channel Метал Чанта Рамка без јамки 20x7.5cm 10pcs/многу
Информации За Производот
Quatity : 10 компјутери
Големина : 8 x 3 инчи ( 20 x 7.5 cm )
Боја : Антички Месинг
Повеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата :
Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации. Пониска цена на големо количество.
Ако било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако не ви е дозволено да го нарачате неколку многу време или по Тоа да ве потсетам дека на пакети е дозволено да брод вашата адреса , Овој проблем од тука . Не грижете се !
Можете да нарачате на нив еден многу по еден . и ние би сакале да ви дадеме 6% попуст, ако цел повеќе места .
Плаќање и Шип документот
1. Ние го прифаќаме Рок на плаќање од страна на Зачувам/Alipay,исто Така, Paypal и Т/Т.
2. Купувачот е должен да ја напушти точна превозот адреса, име и презиме и точниот број на телефон.Парцела врати предизвикани од страна на погрешна адреса, нецелосни примачот име и купувачот не да ги собереш на ред е купувачот сопствената одговорност, и на поштенски нема да бидат вратени. Бесплатен превозот не значи дека нема поштенски трошоци, поштенски уште exsits. Ако бесплатен превозот цел враќаат поради лошо превозот информации, купувачот треба да биде одговорен за поштенски продавачот платени. Поштенски ќе се наплаќа врз основа на превозот бил и ќе биде намалена од наплата на износот.
3.Ние ќе ја испрати на предмети побрзо откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите Меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е inpected.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Сите цени се прикажани во нашата продавница НЕ вклучува даноци, купувачот е одговорен за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Враќање & Наплата
1. Било која недостасува или оштетување на производот, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе ви одговориме брзо,и да ви даде задоволително решение.

Подробности

Цвят:
Бронз, Сребро
Тип:
да се справят
Тегло:
15g
търговска марка:
Жунсяо
Номер На Модела:
STP029
Материал:
Метални
Цвят:
античен месинг
Размер:
8 x 3 инча (20x7. 5 см )
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

THINKTHENDO портфейл подмяна на дамски чанти, чанти дръжка ПУ каишка верижна чанта, каишка чанта дръжка за чанта хардуерна дължина 120 см

BGN 4.00 5.84

торба торбаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал синџирот е многу популарна сега,Тоа ќе го направи вашата торба совршена Боја за посебен процес на electroplating, позлата по печат масло, не е лесно да ' рѓа или избледени, високата цена перформанси Боја : Сребрена / Светлина Злато / Бронза / Пиштол Боја Рака Должина : 120cm Количина : 1 парче Синџир само , другите не се вклучени Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Медна верига 115 см 3 мм сребърен цвят от висок клас каишка с кука за жени чанта чантата верига решения, високо качество на портфейла аксесоар

BGN 60.77

Здраво,драги клиент! Добредојдовте на Vivi продавница !Ако не можете да најдете на сакав предмети од нашиот вебсајт,ве молиме контактирајте со нас,тоа е многу лесно за нас да се најде на ист или сличен.Исто така,ако имате хартија модел или примерок да бидат направени,ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас,ние сами професионални Мајстори тука.Продажба на мало и големо е топло добредојде! / Достапна големина на : 115cm со кука, 3мм ширина БАКАР синџир5 парчиња / многу / Достапна позлата бои : Сребрена боја како што е подолу фото•Ве молиме имајте во предвидпревозот : Предмети се испраќаат само по уплата...

10шт 5/8 странични деления пластмасови катарами за 0,6 мрежи тъмно розово

BGN 2.62

Страна ослободување токи се одличен додаток за чанти и облекаКонцизен дизајн обезбедува едноставно отворање и затворање на фирмаМалку криви токиСовршен за шлем ремени и други проекти користење 0.6" широк webbing (редовни дебелина)Материјал : ПОМ Овие несакани ослободување токи се одличен додаток за чанти, облека и друг објект.Тоа се направени од издржлив и цврсти материјали кои обезбедуваат едноставно отворање и затворање фирма.Страна ослободување токи се одличен додаток за чанти и облекаКонцизен дизајн обезбедува едноставно отворање и затворање на фирмаМалку криви токиСовршен за шлем ремени и други проекти користење 0.6" широк webbing (редовни дебелина)Големина (L x W) : Прибл...

Заварени 38 мм (1,5) дамски чанти, чанти дълга презрамка регулиране на предпазния retangle обтегач, бронзовата сплав слайдер Tri-glide, 50шт

BGN 63.97

1.5 инчен(38mm) внатре ширина заварени sqaured работ лизгачот тока за кеси чанти миленици ремени прилагоди додатоци

6 x 3 инча (15 x 7,5 см) е голяма никелова рамка съединител със стандартна топка закопчалка-метална Сребърна рамка чантата 12 бр./лот

BGN 76.80

6 x 3 инчи (15 x 7.5 cm) Големи Никел Спојки Рамка со Стандардни Топката Затворач Метал Сребро Чанта Рамка 12pcs / многу Информации за ПроизводотQuatity : 12 компјутериДимензии : 6 х 3 инчи ( 15x7.5 cm )Боја : Сребрена / NickleПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

8 x 2 1/2 инча (20 x 6,5 cm) голяма сребърна рамка чантата със стандартна топка закопчалка рамка съединител с цепными панти 8 бр./лот

BGN 67.20

8 x 2 1 / 2 инчи (20 x 6.5 см) Големи Сребрени Чанта Рамка со Стандардни Топката Затворач Спојки Рамка со Синџир Циклуси 8 Pcs / многу Информации за ПроизводотQuatity : 8 компјутериГолемина : 8 x 2 1 / 2 инчи ( 20 x 6.5 см )Боја : Сребрена / NickleПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

2 бр./чифт 60 см дълги, на жената момичета свалящ изкуствена кожа чанта прашка дръжка, чанта за аксесоари, презрамка на чанта група KZ0333

BGN 6.38

2 парчиња / пар 60см Долги Жени, Девојки Монтажни СТП Кожна Торба за на Рака Појас се Справи со Торба Додатоци Појас Чанта Бенд KZ0333Опис : 1.100% Сосема Нов&Висок Квалитет.2.Материјал : Имитација На Кожа .3.Бендот Боја : Како на сликата.4.Големина : 61*1.5 cm,3.1*4.8 cm.Пакетот Вклучува : 2 Buc торба за на рака Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков...

THINKTHENDO Long 120cm/50cm Luxury Metal Fashion портфейл верига колани дръжка наплечная чанта Cross Body подмяна на чанти

BGN 1.00 2.06

На двата краеви има две метални токи, која ќе ви овозможи да се закачите на синџир на вашата торба.Совршена замена синџир за вашата торба.Голема додатоци за DIY рачно изработени торба.Класична замена на рака или справи за DIY торба, како што се чанти, purses, спојки, кростело, кеси и сл.Висок квалитет на метални токи, обезбеди инсталација здрав.Разноврсна и се отстранува и користете го како еден крст тело на рака или со двоен тоа како рамо, рака.Синџирите се силна и тешка, погодна за средни и големи чанти.Одличен подарок за себе или за вашето семејство или пријатели.Спецификација : Материјал : Железо, Цинк легураДимензии : Како слики прикажани.(приближно)Вкупна должина : 120cm / 47.24"Вкупна должина : 50cm / 19.69"Дијаметар на бисери : 6mm / 0.24"Должина на тока : 3.7 cm / 1.46"Боја : Светло злато, Бронза, Пиштол црна, СребренаКоличина : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченНема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

9 1/2 x 3 инча съединител чантата рамка със стандартна топка закопчалка никел метална рамка, 10 бр./лот

BGN 81.60

9 1 / 2 x 3 инчи Сребро Спојки Чанта Рамка Со Стандардни Топката Затворач Nickle Метална Рамка 10pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 10 компјутериГолемина : 9 1 / 2 x 3 инчиБоја : Сребрена / бронзаПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

6 3/4 x 2 1/4 инча съвременните рамки на съединителя Открит канал Сребро метален портфейл рамка 17x6cm, 12 бр. / лот

BGN 67.20

6 3 / 4 x 2 1 / 4 инчи Модерна Спојки Рамки Open Channel Сребро Метал Чанта Рамка 17x6cm, 12pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 12 компјутериГолемина : 6 3 / 4 x 2 1 / 4 инчи ( 17x6 mm )Боја : Никел / СребренаПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

16 x 10 cm правоъгълен тоалетка калъф и бронзова метална рамка кесията с бял граненым кристали лък Закопчалката клип - 4шт

BGN 83.20

16 x 10 cm Правоаголна Облекување Случај и Бронза Метал Чанта Рамка со Бела Фацетирани Кристал Bowknot Тока за Каиш 4pcТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торба Нова кутија чанта рамки, 16 x 10 cm Врвен квалитет бакар со Бел кристалКрај : Антички Бронза рамка Црна маскаПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Високо качество на регулатор Булавочная обтегач за дамски чанти и колани части за направи си САМ оборудване за чанти сплав игла ключалката на едро

BGN 89.60

Висок Квалитет Прилагодувач Pin Тока За рачна ташна И Појас Делови DIY Хардвер За Торба Легура Игла Тока трговија на големо

Античен бронзов тон чанта с дръжка монети в чантата си-съединител метал дъга рамка целувка Закопчалката заключване 28. 5x11.5cm

BGN 10.00 11.18

Состојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 28.5x11.5cm(11 2 / 8" x4 4 / 8") Дупка големина : 8.6 mm( 3 / 8") Дебелина : 12mm( 4 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количина 1 парче Дел НЕ...

10 мм тиква нитове хит на нокти, шипове нитове пънк-рок САМ нитове Спайк

BGN 112.00

100 Set 10мм Тиква Занитвам Хит на ноктите Studs Заковки ПанкDIY Занитвам СкокИнформации За ПроизводотКоличина : 100 компјутериГолемина : 10ммБоја : Сребро, Антички Месинг, другиПовеќе Grommet и Миење Избори, ве Молиме Кликнете Подолу на Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...